Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6251) gabipaci válasza ciry (#6250) üzenetére


gabipaci
addikt

Középen van egy update gomb, nekem meg kellet vagy nyomni 6szor, plusz egy lapfrissítést, és így is 500an vannak előttem az update-ig...

Logitech hardware tester

(#6252) tocsek18 válasza ciry (#6250) üzenetére


tocsek18
senior tag

én 3-4napot vártam még létrehozta az enyémet

(#6253) CoolMan válasza ciry (#6250) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

nekem be sem jön az oldal........nemhogy frissíteni :)

nna bejött az oldal de még nem vagyok az adatbázisban..........érdekes

[ Szerkesztve ]

(#6254) *Z/\ck*


*Z/\ck*
aktív tag

Sziasztok.
Megvettem a játékot csütörtökön, most végeztem az egyjátékos mókával, kezdek multiba játszani.
Olvasgattam itt egy-két dolgot, hasznos infókat találtam, úgyhogy Up a topiknak. :R

(#6255) ciry válasza gabipaci (#6251) üzenetére


ciry
őstag

418 és frissülök öllé :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6256) gabipaci válasza *Z/\ck* (#6254) üzenetére


gabipaci
addikt

Igyekszünk, ahogy tudunk :R

Logitech hardware tester

(#6257) Def26 válasza CoolMan (#6253) üzenetére


Def26
félisten

detto

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6258) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Pihent agyúak társasága a HS Ranked II.n :D

(#6259) Paarthurnax


Paarthurnax
senior tag

Végig vittem a medic-et, de az utolsó fegyver amit megkaptam nem tetszett. Maradok az M60-nál. Plusz még kaptam egy plecsnit 5000 pontért, ami "500 kills with light machine gun". :DDD

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#6260) Fortissimus válasza ciry (#6250) üzenetére


Fortissimus
őstag

azt nekem meg egyszer sem sikerult, pedig probalom par napja :(

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#6261) Źşë'


Źşë'
addikt

estére csak összehoztak EA-nál valamit, gond nélkül lement 5 kör! hova kell felírni ezt a gyorsaságot?!

ha vettek egy pillantást a leaderboardsra itt: http://bfbcs.com/BFBC2_leaderboard/pc és megnézitek az 1. helyet akkor kapásból nyilvánvalóvá válik h a srác csiter :D úgy vágnám ki az ilyeneket egy életre a bf rendszerből h az csak na!

kill death k/d
34 006 281 121.02

azért kemény! am ha nem lenne lag és lennének normál serverhostingos szerók mint cod4 nél, itt sok embernek ezerszer jobb lenne a statja, nem mintha olyan fontos lenne, de erősen javítja az ember játék élvezetét ha nem kell anyáznia mikor egy tár nem elég az ellenfélbe...

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6262) PaJa1 válasza belaazallat (#6183) üzenetére


PaJa1
őstag

Nekem mediumon megy közepes teljesítménnyel a 4850esemmel.

(#6156) bul07
Akkor nem fogsz semmit se megvenni amivel másokkal is tudsz játszani.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#6263) mackosajt válasza ForRedGlory (#6258) üzenetére


mackosajt
addikt

Azé nem volt olyan rossz. :)

Hát ha még TS-en is fent lett volna mindenki.

de csábosan pucsít valaki xD

Rossz a szemem, megnézlek jobban

Világítós alsógatyát valakinek?

Voltak még érdekes pillanatok... pl. amikor a bokor defibrillátorral, majd pedig medik pakkal rohangált.

Utána meg nagyon jót játszottunk a rás szerveren. mindenkinek köszi a "mai" játékot.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6264) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

Sziasztok !

Gyorsulna a játék 4 magon, a 2 maghoz képest azonos órajelen? :U

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#6265) BandiHUN


BandiHUN
veterán

hülye kérdés,de másnak is mindig,minden kaszt felszerelését össze kell válogatnia,amikor játszik,vagy valamire én nem jöttem rá?nem is találtam olyan opciót,hogy az "éles"-en kivül valahol lehetne pakolászni,csak a statokat,ráadásul minden alkalommal,amikor inditom a játékot,visszaáll minden kaszt alapra...ez a legjobb akkor,amikor az ember el is felejti,mivel játszott a múltkor,de a kisérletezés meg kőkemény élet,mert játék közben nem lehet kasztot váltani/cserélni.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6266) r-chee válasza BandiHUN (#6265) üzenetére


r-chee
őstag

Nekem általában pikk-pakk megvan az összeállítás. Egyszerre csak egyet válogatok össze az elején, nem tart sokáig. Ha váltani szeretnék, mikor lelőnek, 10ms alatt, míg respawnolok, simán össze lehet válogatni még két kaszt cuccát.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6267) slett27


slett27
addikt

Nem találok információt arról, hogy lesz és ha lesz akkor mikor co-op mod ? Valaki hallott erről valamit ?

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#6268) Źşë' válasza slett27 (#6267) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem egészen biztos h nem lesz, ez multira kihegyezett játék, igaz coop is az csak más jelleggel... szó mi szó ez nem egy left 4 dead :D szóval elnézve az sp kampányokat is 100% h nem lesz coop

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6269) Fortissimus


Fortissimus
őstag

elobb nezegetem a stat-omat egy keseles hianyzott a plecsnihez :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#6270) ciry válasza SZKEBE75 (#6264) üzenetére


ciry
őstag

Mint állat.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6271) Def26 válasza Fortissimus (#6269) üzenetére


Def26
félisten

A gold érmét mihez adja?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6272) SZKEBE75 válasza ciry (#6270) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Szia !
ne haragudj,de kicsit bővebben nem tudnád? :C
Nekem a E7200 3,6-on járatva a gtx 260-al 1920*1080-ban text high + 16* szűréssel átlag 90-100 fps-el játszom.
Tehát a 4mag nagyot gyorsítana még ezen?

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#6273) gabipaci


gabipaci
addikt

Halihó!
Mi legyen a második szerverrel?
Átkapcsoljuk rush-ra, vagy hajuk így üresen járni?
Mert senki sincs rajta szinte soha.
Mondjuk tegnap 2-este 7ig tele volt, de nem ez a jellemző.

Logitech hardware tester

(#6274) mackosajt válasza gabipaci (#6273) üzenetére


mackosajt
addikt

Én a "maradjon így" mellett szavaznék, aztán majd meglátjuk.
Megmondom őszintén, hogy nekem néha elegem van a "karkand effektből" a rás módban, és olyankor szívesen húzogatok inkább zászlót. Konkáv mapokból viszont azt, ahol a 3 zászló meg a főbézek szinte rás sorrendben vannak(amin tegnap is voltunk), annyira nem csípem, mert keskeny, és nehéz rajta meglógni hátra, ha sokan vannak.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6275) PhilBrick válasza gabipaci (#6273) üzenetére


PhilBrick
őstag

Én is szeretem a conquestet. És az öt rush pálya is uncsi egy idő után.

Def26 : 50 késelésenkért jár egy arany a platina csillag eléréséig. Szóval 200-nál kapott egy olyat is.

[ Szerkesztve ]

(#6276) gabipaci válasza PhilBrick (#6275) üzenetére


gabipaci
addikt

Jól van, csak azt hittem senki sem csipázza.
Akkor maradjon.

Logitech hardware tester

(#6277) boogie84 válasza Siiiiix (#6203) üzenetére


boogie84
veterán

Biztos azért mert balf@sz vagy. Inkább tanulj meg játszani becsületesen ;] Vagy ezek a szavak neked nem is ismerősek? :DD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#6278) ciry válasza SZKEBE75 (#6272) üzenetére


ciry
őstag

Megfogtál, nemtom :(
Nekem egy fos kis 2 magosom volt(E2140) és a minimumon 1280-ban is szaggatott, ugyanezzel a károlyal a jelenlegi procival gyakorlatilag fullon megy 1680-ban.
Amúgy kevés a 90-100 fps vagy mi?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6279) r-chee válasza PhilBrick (#6275) üzenetére


r-chee
őstag

Akkor kéretik is játszani rajta, mert elég halvány a statisztikája a szervernek. Mintha utálná mindenki a conquest-et.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6280) rankesz válasza r-chee (#6279) üzenetére


rankesz
veterán

Én az eddigi egy hét alatt mióta fut a második szerver 2 állapotban láttam: 0/32 vagy 32/32... :U

(#6281) L4D1K válasza rankesz (#6280) üzenetére


L4D1K
őstag

+1

# ANTAL Tuning #

(#6282) PaJa1 válasza SZKEBE75 (#6272) üzenetére


PaJa1
őstag

Nekem is 7ezres procim van szintén 3,6on. 4 giga rammal és egy 4850essel támogatva. A VGAm nem fele olyan erős mint a te 260asod még se érem el az FPSed felét :(

A driverem régi, lehet ez a baj, újabb meghajtóprogram hozna pár FPSt egy régi szériás kártyán?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#6283) belaazallat válasza PaJa1 (#6282) üzenetére


belaazallat
addikt

Meghajtók nem hoznak annyit, mint szeretnél. Inkább nézd meg milyen és mennyi program fut a háttérben. Milyen oprendszeren futtatod? Lapozó file-t ha kikapcsolod nem gyorsul?

Szerk:
Egyébként a 48x0 szériához a 9.9-es driver, illetve a 9.12-es hotfix ajánlott. Nekem a 9.12-vel pixelhibák jelennek meg, 9.9-es driver jó.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#6284) SZKEBE75 válasza PaJa1 (#6282) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Szia !

igen sokat dob a helyzeten a megfelelő driver/nvidia oldalon/,nemtom hogy ati okosítotte ez ügyben...

ciry:nemtűnik kevésnek,de a proci terhelésem 90% környékén van folyamatában,meghát végre lenne ésszerű indokom hogy miért is kellene 4magra váltanom.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#6285) r-chee válasza belaazallat (#6283) üzenetére


r-chee
őstag

Nekem a 10.2-essel tökéletes minden :) .

--- --- ---

Egyes szerver és kettes szerver kihasználtság.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6286) Jarlaxle


Jarlaxle
senior tag

Eszmeletlen idegesito, hogy egyszer csak gondol egyet a jatek es server browserbol kivag az asztalra es ezt eljatsza vagy 10x...

[ Szerkesztve ]

(#6287) bonat válasza SZKEBE75 (#6284) üzenetére


bonat
senior tag

ez nem indok a 4magra
a mostani géped is bőven megfelel a max futáshoz

már alapból írtad h 90-100 fps 1920x1080-on.......szted észreveszed ha többel fog menni??
kötve hiszem
alapból hülye kérdés volt........
de ha akarsz mindenáron akkor vegyél :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6288) madgie válasza r-chee (#6285) üzenetére


madgie
titán

Nálam azóta nincs egy fia drivergond sem, amióta letöröltem a fenébe a CCC-t és visszatértem a jól bevált Ati Tray Tools-ra. Azelőtt csíkoshalál, kilépegetés, minden lópikula volt, pedig maga a meghajtó driver ugyanaz volt (10.1)

Źşë': egyértelmű, hogy minél nagyobb felbontás, annál kevésbé számít a proci és annál többet a VGA.

[ Szerkesztve ]

(#6289) Źşë' válasza SZKEBE75 (#6272) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem azért picit erős h 2maggal meg azzal a vgaval fullhd ban megy 90-100 fpst átlag :D
akk miért kell 4 mag ha ennyivel "repül" ? :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6290) bonat válasza Źşë' (#6289) üzenetére


bonat
senior tag

egyetértek

(#6291) belaazallat válasza r-chee (#6285) üzenetére


belaazallat
addikt

Azt még nem próbáltam, de nem is fogom. Nekem a 9.9 stabil, minden nagyon jól fut vele.

AMD/ATI meghajtói felbontás és kártyánként másképp viselkednek.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#6292) Joe-T válasza lala42 (#6224) üzenetére


Joe-T
tag

Tegnap frankón engem is ledobott játék közben a tálcára, de nem gyengén, mert amikor visszamentem játszani login után nullázta a statomat. Egy pirinyót berágtam rá, de egy félóra szünet után a stat rendbe jött, de a szerver folyamatosan ledobált! Inkább hagytam, mert csak küzdelem volt az állandó újracsatlakozás!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#6293) gabipaci válasza Źşë' (#6289) üzenetére


gabipaci
addikt

amikor en a hszeket irom, senki nem tart a fejemhez soretes puskat, hogy csakis a szintiszta igazat irhatom.
ennek ellenere nem szoktam hazudni, csak esetleg viccelodni.
lehet hogy o nem igy gondolkodik :))

Logitech hardware tester

(#6294) }{3@Đ$}{0ot válasza Def26 (#6204) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

keress vissza egy kicsit és rájössz milyen BC2-ben is,én linkeltem be egy ilyen fajta vidit

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#6295) gabipaci


gabipaci
addikt

mostmar mindket szerverunk pbbans vedelem alatt all...

Logitech hardware tester

(#6296) Joe-T válasza gabipaci (#6295) üzenetére


Joe-T
tag

:C :C :C :C

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#6297) Źşë' válasza gabipaci (#6293) üzenetére


Źşë'
addikt

jó de sztem ez egy fontos dolog a játékhoz mérten, ha valaki most ő utána vesz olyan procit meg vgat és rájön hogy igencsak szaggat a játék neki azon a konfigon akkor mi lesz?
azért is írtam mert az én 8800g92es gtsem megcibálva van ott majdnem mint az a 260 as, és időnként igen lemegy az fpsem mindez 1280/1024 - 4xaa

lekaptam a legújabb beta meghajtóprogit nvidiától, megcsekkolom mit javul vele

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6298) ciry válasza gabipaci (#6295) üzenetére


ciry
őstag

Fasza ;]
Most akkor már szűri a csalókat rendesen, bannol meg ilyenek?
Lehet hülyeséget kérdeztem

Źşë': mivel húzod a karcsit?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6299) Źşë' válasza ciry (#6298) üzenetére


Źşë'
addikt

riva tuner-el

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6300) Mrdevil válasza bonat (#6290) üzenetére


Mrdevil
addikt

Bonat ma jössz gamelni,hétvégén jól eltüntél mint a szürke szamár az aranyórával,bár mondtad kinnt voltál a kertben? :DDD Mondjuk én ma nem sokat leszek,otthon van a barinőm és szerintem filmezünk. :U

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.