Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6451) Habib[HUN] válasza madgie (#6444) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Úgy látszik enginerrel van lehetőség bőven. Én teljesen más irányt követtem. Rákattantam az M14-re magnum lőszerrel. Hát valami brutális tud lenni közép és nagy hatótávolságra is. Mondjuk ha egy m60-as medic 2 méterre tőlem megjelenik, akkor viszlát :) Pontos, és magnummal van stoppoló ereje is a kicsikének.

Személy szerint nekem a squad deathmach a kedvencem. Pörgős, és jó sansz van arra, hogy egy igazi csapatba kerüljön az ember. A rush is jó játékmód. Én ott a legjobban az utóvéd harcokat szeretem. Tehát elpusztul a 2 Mcom station, mi ottragadunk az ellenséges vonalak mögött. Szép lassan ésszel visszavonulni, közben lassítani az előre nyomulást. Van ám feeling :C

(#6452) Joe-T válasza JamesHun (#6449) üzenetére


Joe-T
tag

A legfontosabb, hogy legyen egy jó pilóta! Én is próbálkozom vele, de van még mit tanulni!
Ha este tudsz jönni 10 után én beugrok a madarkába szerelőnek.Nem szoktam kiugrani belölle! :K
Csak kell egy ügyes pilóta!
Esetleg Te?! :DD

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#6453) 용 Bob válasza Allien (#6425) üzenetére


용 Bob
senior tag

A játék .exe-re jobb kilikk, majd futtatás rendszergazdaként, vagy ha nem akarod ezt megcsinálni mindíg, akkor jobb klikk>>kompatibilitási mód>>majd ott alul kipipálod a program futtatása rendszergazdaként.

Így ki fogja írni a latecy-t

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#6454) Źşë' válasza ciry (#6415) üzenetére


Źşë'
addikt

jó legyen gl, de ne 2nél több gránáttal... tök undorítónak találom hogy elvetemült emberek azzal vadásznak a másikra, na meg rpgvel... gustavson-al v mi a bánat a másik rpg neve...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6455) madgie válasza Źşë' (#6454) üzenetére


madgie
titán

Mé', tök buli, mikor rádbontják a házat a gusztávkarcsival, nem? :))

Nekem még az anti tank mine sincs meg, de szerintem arra fogok ma ráfeküdni, ha lesz rá időm... tapasztaltam sajnos már a páncélosokban, mennyire hatásos :D

[ Szerkesztve ]

(#6456) Jazzy válasza ForRedGlory (#6423) üzenetére


Jazzy
tag

Ne aggódj én is hasonló cipőben járok én is rengeteg meló mellett max heti 4-5 órát tudok játszani és csak 12-es szinten vagyok. Nem baj, majd elérjük mi is a 20-25-ös szinteket. A Sun-on valóban jó squadok szoktak lenni. Tegnap is együtt tudtunk menni 3-an én voltam a medic, volt egy enginier és assault is. Hatékonyak voltunk. A K/D arányom gyenge lett mert folyamatosan elésztettem, de az nem érdekel.

J@zzy

(#6457) Habib[HUN] válasza madgie (#6455) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Az akna az nagy finomság :) Simán el lehet vele durrantani egy tömött pszh-t :) Nem is szoktak figyelni rá az emberek.

(#6458) Jazzy


Jazzy
tag

Recon-al én intenzíven szoktam hajigálni a motion sensort. Nagyon hasznos kütyü, jó messzire el lehet dobni és tényleg hasznos a többieknek. Főleg ha bent vagy a bázison! :)

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#6459) madgie válasza Jazzy (#6458) üzenetére


madgie
titán

Az a baj, hogy a legtöbb recon nem játszik ilyen okosan, megbújik valami biztos zugban többedmagával és folyamatosan nyomják a mortar-t (de legalább néha spottolnak). Egyébként úgy vettem észre, ha két ilyen recon squad összejön egy csapatban, szinte biztos a vereség rush-on, mert mellettük nincs elég assault, medic meg engineer egy normális támadáshoz.

mobal: annyira ügyes azért nem vagyok (assaultként kifejezetten pocsék), mostanában medic/engineer vagyok, velük meg inkább csapatközelben maradok éleszteni/javítani.

[ Szerkesztve ]

(#6460) mobal válasza madgie (#6459) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

:) jól lehet késelni is őket :D azt ne hagyd ki

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6461) Jazzy válasza madgie (#6459) üzenetére


Jazzy
tag

Hát igen, ez teljesen igaz. Én folyamatosan spotolok is, a másik az ha látom, hogy rengeteg a recon akkor váltok Assult-ra vagy medic-re. Amúgy sem tudok sokáig egy helyben campelni! :)

J@zzy

(#6462) gabipaci válasza Joe-T (#6452) üzenetére


gabipaci
addikt

En is jelentkeznek abba a helibe. Akar szerelni, loni vagy vezetni. De jo lenne, ha senki nem ugrana ki, foleg az enginer. Ha a csapat masik fele elesiti az m-com-ot, hatalmasat lehet tamogatni a helivel. Senki nem tud odamenni deaktivalni.
Remenyeim szerint a Lanyom hamar elalszik, es mehetek repkedni

Logitech hardware tester

(#6463) JamesHun


JamesHun
addikt

kell recon, de jó lenne ha lehetne maximalizálni a létszámot
pl 4-5 db nál több ne lehessen már oldalanként,vagy minnél több a sniper annál kevesebb pontot kapjanak

SeriesX: JamesSHun

(#6464) Jazzy válasza gabipaci (#6462) üzenetére


Jazzy
tag

Én jelentkezem, ha kell lövész vagy enginier. Nem szoktam kiugrálni, csak ha már zuhanunk! :DD

J@zzy

(#6465) JamesHun


JamesHun
addikt

egy jó katona akkor sem ugrik ki ha lezuhant
telepakolod C4-el és robbantasz egyet

SeriesX: JamesSHun

(#6466) madgie válasza Jazzy (#6464) üzenetére


madgie
titán

Még egy lelkes engineer jelentkezik, össze kéne szednem a pontokat az anti tank mine-hoz, a heliben meg jól lehet gyűjtögetni :DDD

(#6467) Yany válasza antikomcsi (#6439) üzenetére


Yany
addikt

Perpillanat a Sniper és az Engineer kasztom van lemaradva. A Medic és Assault-om ki van pörgetve, semmi újabb unlockom nincs már. Igaz, hogy ez a játék nem (csak) erről szól, de speciel azon a pályán kifejezetten hatékony a sniper is (folyamatosan fedeztem a squad társaim mozsárral, ahogy letették a bombát) és egyébként meg a medic a kedvencem. Most épp beletrafáltál a sznájperkedésbe. Sry. ;)

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#6468) tgulyas


tgulyas
senior tag

Hali ki cserélem az alaplapomat, mit kell le menteni ahozz hogy ne veszenn el az edig elért eredményem?

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#6469) WhiteWalker válasza PaJa1 (#6434) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

valahogy éreztem hogy a red dot nem passzol hozzá :DDD
,nekem a medic nagyon bejött,nem csinálsz szinte semmit és gyorsan lehet vele fejlődni,
ezentúl hívjatok csak Dr. House-nak! :DDD :DDD

(#6470) Jazzy válasza JamesHun (#6465) üzenetére


Jazzy
tag

Tudom és minimum a bázisra irányítja a zuhanó helikoptert banzai kiáltással! :)) Sajnos a lagg miatt sokszor bent halok a heliben és a tankban is.

J@zzy

(#6471) Gripper válasza tgulyas (#6468) üzenetére


Gripper
tag

Nem kell menteni semmit. Online tárolódik a stat. Már a BF2 óta ez van. Szvsz nyugodtan cseréld ki a lapod aztán fel a gémet és hajrá. :))

[ Szerkesztve ]

(#6472) L4D1K válasza Źşë' (#6454) üzenetére


L4D1K
őstag

Gustavra gondolsz. Még pár kill és megkapom vele az 5. arany csillagot is (250 kill). Félre ne érts, ez az rpg iszonyat erős, de a leírásában is szerepel hogy "anti-person". Én az esetek többségében ezzel a távoli célpontokra vadászok, pl: sivatagos rush pályán védőként az m-com mellől lövöldözöm a sziklák mögött bújkáló csipákat. Kisebb pályákon meg a kempelő assault/engineer a favoritom ;)

# ANTAL Tuning #

(#6473) WhiteWalker válasza L4D1K (#6472) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

melyik jobb,hasznosabb GL? a Gustav vagy az M136-os?

(#6474) L4D1K válasza WhiteWalker (#6473) üzenetére


L4D1K
őstag

Szerintem a gustav. Azt csak elengeded a megfelelő röppályán és várod a pontokat. A másikkal az a gond hogy ha bemozdulsz, a rakéta is más fele halad. Viszont ha mozgó célpontot akarsz vele eltalálni, talán egy kicsivel könnyebb a dolgod. Illetve nem elfelejtendő, hogy az M136 nem "tracer dart ready".

# ANTAL Tuning #

(#6475) Źşë' válasza L4D1K (#6472) üzenetére


Źşë'
addikt

én azt utálom h mikor csipával vagyok akkor néha nem ér célba a lövésem pedig totál pontosan pl fejre lövök mintha fenn akadna valamiben :s (láthatatlan fal ami a tereptárgyak un. kibélelésére szolgál h ne tudj átmenni rajtuk :s) sok szikla mögött lévő csipást nem tudtam az istenért kiszedni, meg volt egy háztetős jelenet is mikor rálőtem 5 skullot és semmi, már fogtam a fejemet :/

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6476) Joe-T válasza gabipaci (#6462) üzenetére


Joe-T
tag

Én is a lányomat altatom és azért tudok csak este 10 körül leülni a gép mellé! Nekem mindegy, hogy hol vagyok a heliben csak ne hagyjatok lent amikor futok feléje! Én pilótaként nem vagyok egy nagy ász, de egy két kört azért le tudok írni a célpont körül! Ja és néha trükközök egy kis emelkedés süllyedéssel! :D Bár nem mindig hatásos!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#6477) L4D1K válasza Źşë' (#6475) üzenetére


L4D1K
őstag

Gondolom azért ha 100m nél messzebbre lősz, fej felé célzol és nem fejre :U. Mellesleg rpg vel sokkal nehezebb eltalálni a messzebb lévő "ojjektumokat" , mivel jóval főlé kell célozni, nem úgy egy Gol- al ahol elég 1 vonás is ;) :))

Carl Gustav élőben tiszteletet parancsol

# ANTAL Tuning #

(#6478) Joe-T válasza L4D1K (#6474) üzenetére


Joe-T
tag

A tracer dart ready az mi a rákot akar jelenteni?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#6479) Źşë' válasza L4D1K (#6477) üzenetére


Źşë'
addikt

"Gondolom azért ha 100m nél messzebbre lősz, fej felé célzol és nem fejre :U."

ezt pont nekem írod aki már 500 headcsatton túl van xD ja és csipával! :DD

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6480) Gripper válasza Joe-T (#6478) üzenetére


Gripper
tag

A tracer dart pl egy tankra kilőve "megfesti" azt rádiójelekkel(kis négyzet látható). A tracer dart ready fegyverek be tudják mérni a rádiójelét(kiírja hány méter a táv) és a robbanófej kilövés után követi azt.
Nehezen lehet az ilyen módon jelölt célt eltéveszteni. :))

[ Szerkesztve ]

(#6481) Joe-T válasza Gripper (#6480) üzenetére


Joe-T
tag

És a tracer dartot valaki szokta használni? Talán mintha reconnál láttam volna ilyet!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#6482) Habib[HUN] válasza Joe-T (#6481) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Ha enginerrel vagyok nálam alapfelszereltség :)

(#6483) Gripper válasza Joe-T (#6481) üzenetére


Gripper
tag

A dart pisztoly all cast fegyver. Tehát mindenkinél lehet, az engineer-nél ajánlott. A többieknél nem ,mert elveszi a pisztoly helyét. A recon is jó persze de ugye az inkább távlepuffató sunnyogászati és lekéselészeti kisiparos. :DD

(#6484) Joe-T válasza Habib[HUN] (#6482) üzenetére


Joe-T
tag

Ha este leszel és mérnökösködsz akkor keresni foglak! Ha jelölsz a tracerral akkor elvileg bármerre ellőhetem (persze az ésszerűsség határain belül) a rakétát rátalál a célpontra?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#6485) r-chee válasza Źşë' (#6454) üzenetére


r-chee
őstag

Egy pisztoly és egy gépfegyver kellett volna csak a játékba, és akkor nem lenne az, hogy már megint lesznájpereztek, legéleztek, letankoztak és leerpégéztek :) .
Nem tagadom, én sokszor használom a GL-t. Már-már tökélyre fejlesztettem a kezelését, messze lévő, gyorsan mozgó quad-ot is ki tudok vele szedni sokszor. Elég hasznos akkor is, ha ellenség fészkelte be magát a bázisunkon egy házba és gépfegyverrel sorozza a népet. Nyilván nem állok neki pl. M16A1-gyel viszonozni a tüzet, hanem fölé célzok és kipörkölöm az állásából, esetleg társaival együtt. Ha távolban elleség sprintel, elé egy GL, és fekszik szépen :) . Előtte persze megjelölöm a biztonság kedvéért.
RPG-vel is könnyű mondjuk Port Waldez-en a dombről gyilkolni, ha ráérez az ember a távolságra és a röppályára. Amúgy érezni kell ezeket a cuccokat, nem úgy van, hogy csak rácélzol a közepére, tűz és halál.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6486) Joe-T válasza Gripper (#6483) üzenetére


Joe-T
tag

És milyen messzire lehet ezzel a tracer pisztolyal lőni? Mert ugye egy tankhoz közel menni nem a leg kifizetődöbb! Esetleg helikopterre is alkalmazható? :DD

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#6487) Gripper válasza Joe-T (#6486) üzenetére


Gripper
tag

Elég messzire. Pontosan nem tudom. De van egy sivatagos pálya ahol az amcsik a támadók. Náluk a kezdőn van 3 tank. Én pl a védők bázisáról be tudtam lőni a 3 tankra a tracert. Aztán mikor kozelebb jöttek: bumm. Persze ehhez nem árt gyorsnak lenni. Ja és mindent meg lehet jelölni vele. Gyalogost, tankot, helit, dzsippet,hajót, jetski-t, amit akarsz, feltéve ha el tudod találni ugyanis a dart csak egyenes vonalban repül. Ha a célpont elmozdul akkor annyi. Kb 5 dart van egy pisztolyhoz.

[ Szerkesztve ]

(#6488) Źşë' válasza r-chee (#6485) üzenetére


Źşë'
addikt

jó mondjuk lehet túlzottan is hagyományokhoz ragaszkodom, azaz nálam nem módi rpgvel levadászni embereket, meg gl el sem esek neki szívesen másnak, csak úgy mint a valós életben szvsz lenne/ vagy volt
qvázi rpg-t nem embervadászatra használják hanem járművek megsemmisítésére... ezért b*ssza a csőröm ha egyesek azt használják "kézi fegyverként"
de így van, játék része, nem lehet ez ellen semmit sem tenni, na most go to work majd re all, byby

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6489) madgie válasza Źşë' (#6488) üzenetére


madgie
titán

Az életben sem raknak a UAV-re hat C4-et, hogy beküldjék a bázisra (vagy épp úgy vezérlik, hogy lekaszálják földközelben a snipereket hátul), itt mégis megteheted és szvsz baromi jó, ha valaki ilyen kreatívan harcol :)
Én aszondom, használjuk ki azt, ami van. Nekem is rosszul esik, mikor egy jó squad-dal már öt perce tartjuk az állást, erre oldalt megjelenik három gránátvetős rambó és két másodperc alatt szétvernek minket, de ez van, résen kell lenni, meg ez csak egy játék, nem szégyen meghalni.

(#6490) Habib[HUN] válasza Joe-T (#6484) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Igyekszem, majd fenn lenni. Vegyél fel friend list-be :)

(#6491) }{3@Đ$}{0ot válasza Siiiiix (#6402) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

LOL,és elmondod hogy használom ha meg sincs a game? :F

[ Szerkesztve ]

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#6492) }{3@Đ$}{0ot válasza ciry (#6407) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

elmondom neked mi a titok
hogy mi a különbség a GL és az RPG között?
annyi hogy GL-el ha az ember lábához lövöd a gránátot akkor(ez olyan mintha gránátot dobnának a lábod alá) egyből robban,ha rpg-el lőnek amit még irányítani sem lehet,mert ahova lövöd arra megy(ez nem Sraw a BF2-be)és ha szerencséd van,meg el tudod találni akkor csapódik be,de ha RPG-vel a lábához akarsz lőni akkor azt már most elcseszted mert csak belecsapódik a földbe és max. levesz az ellenfél energiájából 20%-t!!!!

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#6493) L4D1K válasza Źşë' (#6479) üzenetére


L4D1K
őstag

Ja boccs én kérek elnézést :D :C

[ Szerkesztve ]

# ANTAL Tuning #

(#6494) Yany válasza Gripper (#6483) üzenetére


Yany
addikt

Egy Medic pl. bármikor vihet magával, meg egy assault is, mert mindegyiknek töménytelen mennyiségű ammoja van a puskájában is. Én szoktam vinni mindig. Egyedül a Recon, akinél nem ajánlatos, mert közelre nem marad fegyója.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#6495) F_Zolee válasza }{3@Đ$}{0ot (#6491) üzenetére


F_Zolee
veterán

Akkor talán nem itt kéne gyűjteni a hsz-eket.

(#6496) L4D1K válasza }{3@Đ$}{0ot (#6492) üzenetére


L4D1K
őstag

Ezért kell mindig az ellen mellett lévő falat/tárgyat lőni. A többi már csak fizika.

# ANTAL Tuning #

(#6497) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Tegnap meglett az m60 as csúzli és enyhén könnyű darálni vele ,már értem miért használják annyian :D
Engem nemzavar annyira ki-mivel tolja(max lebököm a delikvenst ,ha genya) ,számomra a teamswitchelő puhányok cs*szik el a játékot ,de minap volt pár magyar akik átálltak a megfogyatkozott oldalunkra és bár elvesztettük a menetet ,mégis remek csaták voltak (ami 11vs19 nél inkább mészárlásnak nevezhető) ,de ez minden szökőévben van csak sajnos!
Assault ,recon maxon az engi és medic majdnem ,de ha tehetem bokorral rohanok a tescós VSS fegyóval ,amivel be is megyek a sűrűjébe ,de néha enginerrel és assaultal is menek ,ha épp az kell! Mediccel inkább nem ,mert nincs benne kihívás + sokan azzal tolják ,persze többnyire nem azért ,hogy élesszenek ;)

hkv.hu

(#6498) PaJa1 válasza Gripper (#6487) üzenetére


PaJa1
őstag

Nekem valamiért nem akarja követni a jelet a rakéta :(

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#6499) Fortissimus válasza PaJa1 (#6498) üzenetére


Fortissimus
őstag

egy kis ideig rajta kell tartani a celon, ha latsz egy piros negyzetet akkor ok. Bar neha igy is melle lo...

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#6500) gabipaci válasza Fortissimus (#6499) üzenetére


gabipaci
addikt

Ratart a negyzetre, megvarja mig kiirja, hany meter, es utana lo. Akkor nem megy melle.

Van az a palya rush-ban, ahol tamadokent alapbol 2csapatszallito heli van.
Na, abba betenni egy pilotat, ket gunnert, akibol az egyik enginer, plusz hatra meg egy enginert.
A masikba is ugyanezt. Dombra egy sniper spotolni, maradek 7ember, medik assault, mehet m-com-ra.
Mikor mozdul a map, vinni tovabb a heliket, erdekes lenne.
Ha nem jelolik meg a helit, sose szedik le, mert az engi es a gunner(tartalek enginer) szerel annyit, mint amennyi fogy.
De fincsi lenne.
Estere kiprobaljuk legalabb az egyikkel.
Kar, hogy adminkent nem tudom atdobalni az embereket a masik oldalra.
Teambalance sem oldodott meg az uj patch-el :(

Logitech hardware tester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.