Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6601) 용 Bob válasza v!ct0y (#6581) üzenetére


용 Bob
senior tag

Nekem laggal ritkán volt eddig bajom, de szerintem net sávszél kérdése is. Ha jól tudom...nekem 10 megással semmi gond.

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#6602) r-chee válasza 용 Bob (#6600) üzenetére


r-chee
őstag

Okés. Leszek fotós.
Nah, kéne játszani egyet mán :).

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6603) 용 Bob


용 Bob
senior tag

A csapatjáték néhány mintapéldája
Tessék végignézni! (Akinek nem inge, ne vegye magára).

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#6604) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

a balance-ra visszatérve,ma voltam az egyes rush-os szeron és két vereséggel végződő meccs után nézem a két csapat elosztását: hát mit ne mondjak nem voltak egyenlőek az erőviszonyok, az orosz team-ben 18-as szint alattiak míg amcsi oldalon 25-ös felettiek voltak :((( ,ez minden csak nem egyenlő,ezen kéne valahogy változtni,mert míg az egyik oldal jót szórakozik addig a másik oldalon esély sincs a győzelemre.... :(
Kis is léptem mert így nem sok értelme volt játszani :(((

(#6605) }{3@Đ$}{0ot válasza v!ct0y (#6574) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

mi van?
magyarul plz!!

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#6606) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Váá milyen menet volt most a unga bunga pályán!! Vesztettünk támadóként ,de banga állat volt!
Meg eddig ennyit nem öltem egy menet alatt ,főleg csipával (mortar is volt ,de lényegesen kevesebb ;) ) spottoltam szanaszét meg minden a többiek meg nyomultak előre [link] :C

hkv.hu

(#6607) PaJa1 válasza r-chee (#6597) üzenetére


PaJa1
őstag

Máshol is volt ilyen fotózás. Mi az autós játékban csináltuk. Ráadásul a kiadó indítványozta. Így erősíteni a kommunát.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#6608) r-chee válasza Target78hu (#6606) üzenetére


r-chee
őstag

Jah, nagyon durva kör volt >> KÉP. Védőként nyertünk ugyan, de csak egy hajszálon múlott. Annyi mortal stirke-ot még nem éltem át a játékban, hullott mint a záporeső. Szidtam is magamban az ellent. Medic-ként akadt dolgom bőven, de elég szar érzés volt, hogy hiába élesztettem sokszor, mortal ledarált minket csoportosan. Amíg újraéledtünk, támadók bőven tudtak nyomulni előre, és alig éltünk fél perceket.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6609) Gonz0 válasza Target78hu (#6606) üzenetére


Gonz0
tag

Jah.. tényleg állat kör volt..

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#6610) Target78hu válasza r-chee (#6608) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Szórtam én is az árányesőt ,de 1-2 halált okoztam csak vele alkalmanként ,mert a ládikákra céloztam többnyire ,hogy ne tudják hatástalanítani + a squadomban volt még hozzám hasonló "aljas" csipa ,csak valszeg ilyen téren sikeresebb volt ;) A fejeseknek örültem ,bár sokan egy helyben voltak úgy nem volt nehéz :D
Végig f@stam ,hogy ki ne fagyjon a gém ,mert állt. ha jó a statom tuti nyekk van ,de hálisten bírta ;) (utánna a pb dobott ki ,mert alt+taboztam ,hogy elmentsem a screent psbe ,heartbeat izével )

hkv.hu

(#6611) Mrdevil válasza r-chee (#6597) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nekem is volt ilyen ötletem,MW2-be meg is csináltuk a csoportképet.Jó moka volt,fel is tettem iwiwre "háborúban" cimmel. :K :C

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#6612) gabipaci


gabipaci
addikt

A tegnapi csapatszállítózás jól elmaradt!
Mikor én fent voltam, nem volt erre alkalmas map, csak a világítótornyos, de azt meg felénél ott kellett hagyni.
Ma be kéne pótolni.
Viszont nem ártana, ha ts-en ott lennénk, és ha nem is beszélgetünk, legalább a pilóta tudjon mondani valamit, ha akar.

Logitech hardware tester

(#6613) Neoteric válasza bonat (#6593) üzenetére


Neoteric
addikt

Jaja, nagyon ott voltunk, fasza volt. :))

Csoportkép készítésben benne vagyok, mondjátok mikor lesz aztán próbálok fenn lenni.

PSN: ne0teric_sAN

(#6614) Jazzy


Jazzy
tag

Tegnap játszottam kicsit a szerveren. Csak nekem volt iszonyat lagg olyan 7 körültől, vagy más is tapasztalta? Szinte játszhatatlan volt, össze-vissza pattogtam, néha 999-es pingem volt, néha 150. Sokszor beragadt a fegyver váltás, a fegyverek csak pörögtek a kezemben! :DD Utána pedig fekvés.

Ezért sem voltam helikopterezni... :((

A közös képben én is benne lennék! :))

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#6615) madgie válasza gabipaci (#6612) üzenetére


madgie
titán

Pár óráig fent voltam, de elég unbalance volt a dolog, én hülye meg kitartottam a lúzercsapat mellett :D

(#6616) ikszdéé válasza }{3@Đ$}{0ot (#6605) üzenetére


ikszdéé
csendes tag

Látom nem érted. :D

Idézzünk egy kicsit a te kommentedből.

"okoskodásról meg annyit hogy tik meg hülyék vagytok!!!!!!!
nagy bf2-s tapasztalat mögöttem!!!!
és ez a game is olyan mint a BC2,szóval pszzt!!!"

Egyéb kérdés? :D

epic

(#6617) gabipaci válasza madgie (#6615) üzenetére


gabipaci
addikt

Unbalance esetén ha nincs fent admin, kérjétek meg az ellent, hogy jöjjön át.
Aztán ha elkezd bunkózni, csináljatok screen-t, legalább legközelebb hasonló esetben tudom, kit rugjak ki először a balance érdekében.
Többet nem tudok tenni.
Remélem kijavítják mihamarabb.

Logitech hardware tester

(#6618) Pierre75


Pierre75
senior tag

Kezdőként sok kínlódáson át vezet az út (19/73). De eddig 2x a véletlen olyan csapatba dobott, ahol igazi csapatmunka volt. A Panama ipartelepen a felvonuló tankot támogatta a gyalogság, az utász javította a sérült tankot, a páncélos fedezetet adott az előretörő gyalogságnak és szép lassan fölébe kerekedett a szintén csapatban küzdő ellenfélnek.

Az ilyen pillanatok ínspirálólág hatnak.

(Ami rohadt zavaró, hogy rohan felém a sniper, lövöm közelről az AK-val és ő késel meg.)

(#6619) F_Zolee válasza ikszdéé (#6616) üzenetére


F_Zolee
veterán

Két dolog:
Egy: Dont feed the troll. ;]
Kettő: Ne álljatok le hülyével vitatkozni, mert a végén összekevernek vele.

(#6620) r-chee válasza F_Zolee (#6619) üzenetére


r-chee
őstag

Kettő: ez sokkal jobb: Ne állj le vitatkozni hülyékkel, mert lesüllyedsz a szintjükre és ott meggyőznek a rutinjukkal. :)

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6621) F_Zolee válasza r-chee (#6620) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az se rossz. :DDD

(#6622) drachos válasza }{3@Đ$}{0ot (#6605) üzenetére


drachos
tag

Istenem, olyan jókat derülök a hozzászólásaidat olvasva :)
v!ct0y szerintem tökéletesen magyarul fogalmazott, ellenben a Te mondatod kicsit ironikus: "magyarul plz!!"
Egyébként meg nem "mi van?" , mert ezt a taknyos osztálytársaidnak mondod, hanem tessék, de hát tudom, kultúra manapság nem divat.

Ja, és nem hülyézzük le nagy fórum vagányként az embereket, mert van egy sanda gyanúm, hogy a szemébe nem mernéd mondani, egyrészt, másrészt megint a kultúra ugye...

[ Szerkesztve ]

(#6623) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

nála, nem frissiti az adataimat, beragadt egy picit :((( ez a két oldal
bfbcs.com , stats-o-matic , az elsőn 13as vagyok (hiába update-elem) a másodikon meg még 8-as szintű, miközben 15-ös vagyok valójában...

(#6624) Jazzy válasza WhiteWalker (#6623) üzenetére


Jazzy
tag

Az oldalakon lassabban frissítenek, a sigg-o-matic azt hiszem 10-12 óránként és ha rég nem voltál fent akkor a bejelentkezés után frissíts mégegyszer és akkor az aktuális statot írja majd ki.

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#6625) WhiteWalker válasza Jazzy (#6624) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

a siggomaticon,ha beirom a katonám nevét,nem történik semmi, fixen 8-as szintet mutat :((( , a másik az eddig működött,de két napja nem frissül :(

(#6626) Jazzy válasza WhiteWalker (#6625) üzenetére


Jazzy
tag

Akkor nem tudom mi lehet a gond nálad, mert én ma reggel néztem és belépés után mégegy frissítésree az aktuális statomat mutatta.

J@zzy

(#6627) WhiteWalker válasza Jazzy (#6626) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

azért köszi.,majd megküldöm őket egy rpg-vel!!! :DDD :DDD

(#6628) Źşë' válasza WhiteWalker (#6625) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem is volt a 10 es szint körül gondom, nem frissítette ill. a nevem helyére egy 0-át írt :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6629) Hell


Hell
tag

Sziasztok!

A feloldható fegyver-kiegészítőkről hol találok teljes, magyar leírást?
A BF2-ben a Q betű (gyors kommunikáció), a BC2-ben megtalálható (pl. hogyan kérhetek lőszert, jelezhetem, hogy üljenek be mellém...)?
A távirányítású heli irányítását lehet külön konfigurálni (invert mouse)?
Nem ide tartozik, de a BF2-ben a spot (megjelölés) hogyan működik?

Köszönöm,

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#6630) Doki-HUN1978 válasza Hell (#6629) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Lőszert úgy kérhetsz, hogy ráviszed az assault társadra a célkereszted és nyomsz egy "Q"-t.
Ha észreveszi, dobni fog neked.
Azt, hogy üljön be melléd azt csak dudával tudod jelezni.
Ha te akarsz beülni akkor újra "Q"-s megoldás.

Ha visszaolvasol a tegnapi üzenetekhez a spot-ra is választ kapsz.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#6631) kamikaz333 válasza 용 Bob (#6603) üzenetére


kamikaz333
tag

Szerintem ennek nem sok köze van a csapat munkához :( . Az engineer egyedül van a pálya közepén a recon mellett meg a medic áll és vár, hogy újraéleszthesse. Spottoláshoz sincs sok közük. Egy random csapatban szerintem PC-n több a csapatmunka, mint ezen a videón, bár lehet csak nekem vannak ilyen jó tapasztalataim.

[ Szerkesztve ]

(#6632) rankesz


rankesz
veterán

jön valaki nyomulni most? ts-en is fent vagyok, csinálhatnánk egy jó kis összetartó squadot...

(#6633) mobal válasza gabipaci (#6617) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

egy kérdés a balance -szal kapcsolatban: meg lehet oldani, hogy lehetőségem legyen 2x csapatot váltani? vagy ez, hogy működik? sokszor join után csapatot váltok, hogy lehetőleg PH! -s arcokkal játszhassak. de pl tegnap is neoteric kollega asszem (ha nem ő volt akkor bocs :) ) közölte, hogy 8 át v 16 -ot kickel és már akkor nem tudtam váltani :( pedig akartam :)

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6634) belaazallat válasza Doki-HUN1978 (#6630) üzenetére


belaazallat
addikt

Feltéve ha az illető már elérte azt a szint hogy van, neki. Pl 3napja medic-ről váltottam assault-ra, és nem volt még meg az ammo box, 3 jöttek kéregetni, de nem tudtam adni.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#6635) gabipaci válasza mobal (#6633) üzenetére


gabipaci
addikt

csak ugy, ha kilepsz, es ujracstlakozol a szerverre.
Ha nem a szerver dob le, elvileg jovairja a pontjaidat. Jatek kozben masodjara csak az ujonnan szerzett pontokat latod majd, de meglesz mindketto. De este kiprobalom

Logitech hardware tester

(#6636) Doki-HUN1978 válasza belaazallat (#6634) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Ez így igaz...

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#6637) Bator92 válasza WhiteWalker (#6625) üzenetére


Bator92
tag

A másikon manuálisan kell frissíteni nem? Igényelni kell, feliratkozni a sorba, amit általában nem lehet, mert tele van.

(#6638) kovsol


kovsol
titán

lehet volt már róla szó, vagy buta kérdés, de ha pl én megveszem a játékot xbox360 -ra akkor a PC -s verzióval játszó barátommal tudok együtt játszani? vagy ilyenkor csak xbox-os emberekkel tudok játszani ?

May the Force be with you!

(#6639) F_Zolee válasza kovsol (#6638) üzenetére


F_Zolee
veterán

Csak xbox-osokkal tolhatod.

(#6640) kovsol válasza F_Zolee (#6639) üzenetére


kovsol
titán

nagy kár, mert van haverom aki ps3 van aki pc én meg xboxon játszanék :( hát akkor ez így cumi :B

May the Force be with you!

(#6641) Neoteric válasza mobal (#6633) üzenetére


Neoteric
addikt

Igen, én voltam.. de csak miután 10percet vártam, hogy történjen valami.
De PH!-sok normálisak voltak és átjöttek a next mapon.
Szerintem jó dolog, hogy nem lehet többször csapatot váltani, mert akkor az ilyen pontéhes gyerekek azzal szórakoznának, hogy mindig a jobbik csapatba legyenek.

PSN: ne0teric_sAN

(#6642) WhiteWalker válasza Bator92 (#6637) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

nem tudom hogy működik ,mert miután itt kipanaszkodtam magam és frissitettem vagy 25ször :D ,most jó szintet mutat :K, hatásos volt az rpg fenyegetőzés ;]

[ Szerkesztve ]

(#6643) Jazzy válasza WhiteWalker (#6642) üzenetére


Jazzy
tag

Vagy valaki nem csak fenyegetőzött! :DD

J@zzy

(#6644) bonat válasza Neoteric (#6641) üzenetére


bonat
senior tag

jaja :Y

(#6645) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Azt megkérdezném hogy ennél a játéknál hogy van az hogy limitálva van a játék installálása, azaz hogy működik?

(#6646) Doki-HUN1978 válasza kovsol (#6640) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Nekünk pc-seknek igen jó móka lenne a konzolosokat mészárolni. :DDD

Valószínűleg az egérrel kicsit gyorsabbak lennénk mint ők a controler-ekkel.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#6647) trident


trident
csendes tag

Nem sokat játszottam a szervereteken (Rush), de gratulálok, jó kis szerver, okés volt a hangulat, jól éreztem magam. :R :)

meg minden

(#6648) *Z/\ck* válasza Doki-HUN1978 (#6646) üzenetére


*Z/\ck*
aktív tag

:C végre vissza lehetne vágni:D

(#6649) Bavid


Bavid
senior tag

Újabb ultimate fegyú: xm8 lmg, 32-13as stat minden erölködés nélkül, 22 kill ebből az xm8al :C

(#6650) HS 2142 válasza BalaNce87 (#6645) üzenetére


HS 2142
őstag

Nem vészes csak elterjedt pár rémhír...

A lényeg hogy ha instalállod, a 10 telepítésből levon 1et, ha uninstalállod normálisan visszaad 1-et. Szerintem úgyis mindenki normálisan szokott uninstallálni, úgyhogy nemhiszem hogy ez valakinek problémát fog okozni.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.