Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6201) Siiiiix válasza Def26 (#6200) üzenetére


Siiiiix
tag

aimbot

(#6202) Thome válasza Siiiiix (#6201) üzenetére


Thome
addikt

Hmm.. Biztos nem te voltál, hanem egy másik magyar igaz? :U

Hehe... Ez a jutalom érte.. grátisz.. ;] Úszkálj a jól megérdemelt jutalomban.

(#6203) Siiiiix válasza Thome (#6202) üzenetére


Siiiiix
tag

én csak wh zok

(#6204) Def26 válasza Siiiiix (#6201) üzenetére


Def26
félisten

mi az a aimbot?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6205) Thome válasza Siiiiix (#6203) üzenetére


Thome
addikt

Én kérek elnézést..

Def: Kb ez, csak ezt képzeld el BC2-be...LINK

[ Szerkesztve ]

(#6206) Ghostface válasza Def26 (#6204) üzenetére


Ghostface
senior tag

Egy célzást segítő kis program, amivel majdnem minden lövés talál. Vagy rosszabb esetben minden lövés fejlövés. Hatalmas iq kell az ilyen használatához, és nagyon élvezetes lehet tőle a játék. :((( :F

PSN: Nifty_Ghostface

(#6207) BalaNce87 válasza Ghostface (#6206) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát én sem értem minek ezt használni ki az a féreg akinek ez eszébe jut? valszeg 10 éves szarosoknak, ha pedig nem 10 éveseknek hanem a nagyobb korosztálynak akkor meg hát no comment minek veszi meg a játékot ha csak csal benne, oké kipróbálja de kurva unalmas egy idő után, azért mert csalsz ugyanolyan béna maradsz nem leszel jobb tőle és a játékélmény se lesz jobb tőle. És van aki ezért pénzt ad, legalább valami értelmes dologra költse a pénzét, megveszi a játékot majd vesz hozzá csalást is, vagy azt már valahol gratisba hozzá dobják? tök gáz hogy kijön egy játék és már van hozzá csalás egyből, nemtudom és az a vicc hogy aki megcsinálja a csalást az eladja és van bevételük. PB-től mondjuk ne várjunk sokat, az előbb dob ki azért mert színes a neved minthogy csalsz :U

[ Szerkesztve ]

(#6208) aram01 válasza BalaNce87 (#6207) üzenetére


aram01
nagyúr

ennyi

más: érdemes feltenni a 10.3-at? stabil?

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6209) HS 2142


HS 2142
őstag

Neketek is szar a konneksün?

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6210) 용 Bob válasza belaazallat (#6190) üzenetére


용 Bob
senior tag

Nekem szinte folyamatosan nyomja a Failed to cennected to EA onnline-t.

Én délelőtt raktam fel a Liseda's configuratort és ma dálután kezdte el csinálni. Mindkettőnknek fent van ez a cucc. Remélem nem az történt amit fentebb írtak... :F

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#6211) r-chee


r-chee
őstag

Aiknek nem adja hozzá a jéták a kedvencekhez a két szerverünket, az próbálja meg így:

A C:\Documents and Settings\gépnév\Dokumentumok\BFBC2 mappában nyissa meg a GameSettings.ini fájlt, és az utolsó előtti sorban lévő FavoriteGames-hez az egyenlőség jel után másolja be ezt:
1175360933,f80454fb-f37e-4ef0-8e46-0ecdc4b605c7,Hungarian Sun / PH! Ranked II;703895828,754240a3-7df6-45fe-b926-ef66b16a292c,Hungarian Sun / PH! Ranked; .

Így talán bent lesz a favok között a két szerver.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6212) ciry válasza gabipaci (#6193) üzenetére


ciry
őstag

Semmi gond, a lényeg, hogy átrágtunk magunkat rajta :))
Ha valamit kiügyeskednek a gonoszok(pl.falbamászás), majd kitalálunk valamit ellene, de most szerintem a legnagyobb orvosolandó gond az auto-balance hiánya.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6213) Borostás válasza r-chee (#6211) üzenetére


Borostás
tag

Nekem berakta úgy hogy a History ból raktam Favor közé. gondoltam megpróbálom és úgy 5-6 mp után benn is volt. Már épp ki akartam nyomni de bejött.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#6214) elbandy2 válasza bul07 (#6156) üzenetére


elbandy2
csendes tag

Csak helyeselni tudok. :K :K :K :K

Gigabyte x48 DQ6,E8500,CHIFTEK 850W,Sapphire HD4870X2 ,OCZ 2X2GB KIT,Samsung 500GB HDD,MERC keyboard,Logitech G9. Gericom 22" TFT

(#6215) gamerkiller válasza Siiiiix (#6203) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hát ehhez őszintén csak gratulálni tudok.. :) Légy büszke! :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6216) agemate


agemate
addikt

Na végre megvettem a gémet.
A játék átlagban 35fps-sel fut, van, hogy felmegy 50 fölé és van, hogy lemegy 25 alá.
Elégedett vagyok ezezkkel az értékekkel, csak az a baj, hogy nem érzek különbséget 25/35/50 fps között.
Mit állítsak át?

(minden maximum, élsimítás 2x, másik szűrő 1x, 1280x1024. ha leveszem/növelem az élsimítást az fps nem változik..)

[ Szerkesztve ]

(#6217) r-chee válasza bul07 (#6156) üzenetére


r-chee
őstag

Helyetted itt biztosan senki nem döntötte el, hogy megveszed-e vagy nem. Van ugyan pár szabályunk, amiért kick/ban járhat, de ilyenek miatt, hogy előbb viszed el a helit, vagy hogy kempelsz a dombtetőn, biztosan nem leszel kidobva. Az előfordulhat, hogy egy admin be akar menni szerverre, és kidob valakit, de úgy vélem, át fogja nézni előtte a listát, és az alapján fog ítélkezni, s ha full magyarokkal van tele a szerver, és van, aki nincs a listán, nem fogja azt kidobni, hanem keres egy körre másik szervert, vagy vár max. fél órát, és tuti lesz hely.

agemate: Milyen beállításokat használsz, és mekkora felbontáson?

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6218) Thome válasza aram01 (#6208) üzenetére


Thome
addikt

1 napja van fenn nekem is ugyan, de stabil volt ezalatt az idő alatt (Kb 16 órát ment).

(#6219) ciry válasza r-chee (#6211) üzenetére


ciry
őstag

Ez alapján sikerült a II. szervert berakni, köszönöm :K

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6220) aram01 válasza Thome (#6218) üzenetére


aram01
nagyúr

inkább várok vele jövőhét végéig megtennéd hogy rámirsz hogy jó e? :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6221) Thome válasza aram01 (#6220) üzenetére


Thome
addikt

Igen, majd írok... :))

(#6222) agemate válasza r-chee (#6217) üzenetére


agemate
addikt

Minden maximum, élsimítás 2x, másik szűrő 1x, 1280x1024, vsync on, vsync alatti opció on.

(#6223) Siiiiix


Siiiiix
tag

Ennyi EA online beszart :D

(#6224) lala42


lala42
őstag

Nálatok is szarakodik az EA szerver?
Akkora a lagg, mint az Everest :O

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#6225) r-chee válasza agemate (#6222) üzenetére


r-chee
őstag

Vsync-et kapcsold ki (ajánlott minden játéknál kikapcsolni), és mindjárt megnő az fps. Továbbá HBAO-t is kikapcsolhatod (ez az árnyékoknak ad "mélységet"), ez sem annyira lényeges. Ha ezeket kikapcsolva több lesz az fps, feljebb nyomhatod az élsimítást pl. :)

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6226) pschio válasza lala42 (#6224) üzenetére


pschio
őstag

jelentem nálam is szar úgy ahogy van :W

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#6227) lala42 válasza pschio (#6226) üzenetére


lala42
őstag

Akkor mára baxhatjuk :O :DDD
Megpróbálom a Bf2-t.

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#6228) Def26 válasza lala42 (#6224) üzenetére


Def26
félisten

Nálam jó, de szokás szerint ez valami bug nálam. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6229) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Az egy dolog, hogy laggol, de nekem kb reggel 10 óta nem sikerül belépnem, ugyanaz van, mint 2 héttel ezelőtt, hogy a kapcsolat elveszett... :((( :(((

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#6230) aram01 válasza lala42 (#6227) üzenetére


aram01
nagyúr

én meg inkább megyek tv-t nézni :(((

_Voyage_: én is csak barátlistán keresztül tudok belépni mert amúgy nem találja a szerókat

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6231) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

hát ez a játék kész, totálisan. felháboritó, hoyg az ember nem tud egy élvezeteset játszani. Vagy kilépked a szererröl. de akár még a játékból is. vagy nem tud csatizni vagy teli a szerver vagy EA hiba, vagy a fa***omba

Lehet már ösz hajszálam is nőt mióta bc2zök:)

...
no comment
...

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#6232) Neoteric


Neoteric
addikt

Akkor én meg se próbálom, lesem a tvt énis inkább sztem.

Holnap estefele jövök

PSN: ne0teric_sAN

(#6233) _Voyage_ válasza aram01 (#6230) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Múlt vasárnap 10-12szer ledobott, azóta csak pár brutális lagg, meg kidobás volt(persze pontvesztéssel), de ilyen, hogy egész nap ne tudjak felmenni, 2 hete volt utoljára... :(

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#6234) pschio válasza aram01 (#6230) üzenetére


pschio
őstag

a belépés sem mindig sikerül nálam se. ha belép akkor nem listázza a kedvenceimet. azt mutatja nem játszanak csak 1-2-en. aztán végre frissítette és be is tudtam lépni. de ki is vágott 10 másodperc múlva, hogy connection lost. :F

miért nem úgy tervezték a szerverparkot, hogy sokkal több embert ki tudjon szolgálni? legalább ötszörösen túlbiztosítva. mit szólnának, ha olyan hídon kéne átmenniük, ami lehet, hogy leszakad lehet, hogy nem... mert nincs rendesen megtervezve? :W

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#6235) lala42


lala42
őstag

Kidobott a Bf2 is.
jelentem az is xar. Megy vissza a game az EA-nak, reklamáció kiséretében. Kérem vissza a pénzemet. :K

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#6236) Źşë'


Źşë'
addikt

nem igaz h nem bírnak összerakni egy retek játékot :S elmennek a picsába!!! ezért adtunk ki pénzt???? ami vicc h hawerral fennvoltunk egy szerveren és 1xre fagyott ki a game!

Világ szégyene ez a support! EA SuX úgy mint eddig!!! nem tudnak bizonyítani!
meg miért kell a jól bevált dolgoktól elszakadni? pl a sok steames játék ami lobbyt használ... nem is beszélve a többi online megoldásokról!!! ezért pénzt adni :@

cod4es jól bevált módszer, ami serverhosting téren volt ill. az előző játékok, quake 3, wolfenstein stb... egyiknél sem volt ilyen szopás mint az újaknál!!! AvP3 szintén lobbys vacak lagos, nem is beszélve MW2ről!! picit felkúrta az agyamat most ez az egész rendszer :/

lassan már multi játékot sem éri megvenni 10k ért!!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6237) aram01 válasza _Voyage_ (#6233) üzenetére


aram01
nagyúr

én egész nap fent voltam és nem volt gond :U
most akartam fellépni de hogy mondjátok meg sem próbálom,inkább lépek tv-zni sziasztok

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6238) HS 2142


HS 2142
őstag

Nekem egész nap nem volt gond, csak most is este 8 fele, aztán tsen beszélgettünk devillel és kb 10-20 perc múlva újra jó lett.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6239) Bavid


Bavid
senior tag

Tényleg vicc ez a support. Mindegy ma toltam pár jó kört csak a t-online is sz@rakodik, de jövőhónaptól már 25 megás nettel tolom ;] Amúgy voltam ma egy szerveren ahol kiírta mikor kibbannoltak valakit. Kb. 1-1/5 óra alatt 4! azaz NÉGY aimbotos bukott le. Tök jó volt nézni hogy xy banned ;] Így tovább pb! :DD

(#6240) Def26


Def26
félisten

Most már nálam is szar. :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6241) gabipaci


gabipaci
addikt

Elmondom, mi a legnagyobb vicc.
Közvetlen a leállás előtt bejelentettem a szerveren, hogy karbantartásra kilövöm a szervert 2 percre... Megcsináltam amit akartam, erre senki sem tudott belépni.
Biztos senki nem anyázott :))

Elvileg mostantól a PBBans figyeli az egyes szervert, így akit a pb kiszúrt, nekünk már nem okoz gondot.
A kettes szerver pár napon belül ugyanerre a sorsra jut :)

Logitech hardware tester

(#6242) Thome válasza medvezsolt (#6231) üzenetére


Thome
addikt

Látom, ehhez képest az IWNet, egy áldás... :DDD :C Tudom, volt MW2-m..

(#6243) HS 2142 válasza gabipaci (#6241) üzenetére


HS 2142
őstag

ÉS szerinted téged okolnak azét mert az EA szarakodik :) ?
Az meg is érdemli, ha ennyi esze van

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6244) tocsek18


tocsek18
senior tag

király mind2 szerveretek :)
pb keményen vagja ki az aimbotos sutyerákokat :)

hs 2142 neked meg grt :) jól nyomod nagyon :D

(#6245) gabipaci válasza HS 2142 (#6243) üzenetére


gabipaci
addikt

Remélem nem... De kisérteties egybeesés volt.
Még bennem is megállt az ütő.

Logitech hardware tester

(#6246) HS 2142 válasza tocsek18 (#6244) üzenetére


HS 2142
őstag

Há pont én nyomom jól :DDD , mindegy azért kösz :)

Nemtudom, azért elég gyorsan megtelt amikor már az emberek nagyrészét felengedte az EA.
De előbb megint kicsapott pont a sivatagos pálya kör végénél.

Most jól fut egyébként szerver, vagy mi a szerver linkje? (az ami mutatja hányan vannak rajt stb) Gametracker?

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6247) tocsek18


tocsek18
senior tag

[ Szerkesztve ]

(#6248) HS 2142 válasza tocsek18 (#6247) üzenetére


HS 2142
őstag

Ja megtaláltam azóta, elég rangos a szerver :) De azért látni mikor voltak azok a hullámvölgyek a látogatottságban

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6249) r-chee válasza HS 2142 (#6246) üzenetére


r-chee
őstag

Jelenleg 31-en vannak az első szerón, ellenben conquest-et senki sem játszik.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6250) ciry


ciry
őstag

http://bfbcs.com-on hogy tudom a statomat frissiteni?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.