Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5901) PaJa1 válasza BandiHUN (#5892) üzenetére


PaJa1
őstag

Legalább a kabinban sötét lett :D

#5888) feka007

Legközelebb, ha kapsz egy awardot nézd meg mire kaptad és rájössz hogy máskor miért nem ugrik annyi pont.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#5902) salival


salival
aktív tag

Hány multiplayer pálya van összesen?

YNWA

(#5903) }{3@Đ$}{0ot válasza salival (#5902) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

elvileg 13

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#5904) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Egy jellegzetes kép összeállítás :D
Itt meg egy másik tipikus folyamat első fele
Majd a végeredmény , hmm hogy meg változott az elosztás :D - hozzáteszem az ellen csapat első pár játékosa igen "skilles" ill. izé ..
Mediccel toltam ,de nem találtam kihívást benne ,mert könnyű vele ölni meg pontot szerezni is - red dot/4x zúm cuccal meg szinte kacsavadászat :D
A recon VSS stukia viszont kezd egyre jobban bejönni ,mivel közelre és középtávra kiváló főleg ,hogy sorozatban tüzel ,igaz elég harmatgyengén sebez ,de elég effektív így is nékem! A kés is nagyon jó az ilyen magamfajta nyuszi csipának ,bár a késeléshez oda kell menni elég közel ,hogy megszabadítsam a dögcédulától a delikvenst ,eddig 147 van a gyűjteményemben ;)

hkv.hu

(#5905) feka007 válasza PaJa1 (#5901) üzenetére


feka007
nagyúr

Nézem, látom is.. Nem az a bajom, hogy nem jelezné ki, hanem hogy többet is adhatna, ha már én döntöm le az összes kócerájt a csapatomnak sokszor, meg én vagyok az első..

(#5906) ciry válasza gabipaci (#5899) üzenetére


ciry
őstag

A mai játék jobban tetszett mint az eddigiek, végre úgy néz ki, hogy megtaláltam a fegyvereimet: az M14-est és az AN-94-est :DD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5907) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Nah xbox-on most kezdtem el vele játszani! Nagyon tetszik a game!

Hány óra alatt vittétek végig a single részt ?:) Remélem hosszú játék!

Üdv: Csabee.

(#5908) Neoteric válasza salival (#5902) üzenetére


Neoteric
addikt

De sajna nem lehet mindegyiket mindegyik modeban.
Szal pl rushban van 5-6 féle asszem, meg conquestbe is kb ennyi

Ma is fasza játék volt, jó volt a squadunk, csapatmunka volt rendesen, meg is lett az eredménye :R

PSN: ne0teric_sAN

(#5909) HS 2142 válasza Csabee. (#5907) üzenetére


HS 2142
őstag

Sajnos max 6 óra hardon, minden m-comot meg fegyvert begyűjtve.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5910) bonat válasza HS 2142 (#5909) üzenetére


bonat
senior tag

:C

(#5911) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Bizony,nagyon tuti volt a mai gamma,jókat röhögtünk,lőttünk,estünk,keltünk.Hétvégén lehet folytatni. :D :C

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5912) Csabee. válasza HS 2142 (#5909) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Hm akkor lehet napi 1 óra játékkal beérem :D
De a környezet ahol játszódik az nagyon-nagyon tetszik!

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#5913) HS 2142 válasza Csabee. (#5912) üzenetére


HS 2142
őstag

Nálam volt valami késztetés, hogy nem értem be napi 1 órás adaggal : D. Amúgy tényleg jó, de a végénél sajnáltam, hogy gyakorlatilag az egész úgy befejezetlen, ahogy van, ígértek coop dlc-t remélem lesz belőle valamit, meg plusz pályáknak is örülnék még (singlire meg multyra is igaz)
Mert hát a multi az igazi!
És jók voltatok ma délután srácok! Főleg az UV :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5914) Csabee. válasza HS 2142 (#5913) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én nem tudom most hol tarthatok a játékba, kb hány%, de most egy autót vezettem hosszasan :) Jó kis rész volt ez is :D

Üdv: Csabee.

(#5915) PaJa1 válasza feka007 (#5905) üzenetére


PaJa1
őstag

Az a ward és a combat score kis mértékben függ össze. Az awardokat nem arra kapod hogy magas KD arányt szedsz össze.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#5916) HS 2142 válasza Csabee. (#5914) üzenetére


HS 2142
őstag

Gondolom arra gondolsz, amikor a havas pályán vezettél kocsit az már nem is tudom hanyadik küldetés, de összesen 13 van és a vége felé van 3-4 hosszabb küldi, a többi az kicsit rövidebb.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5917) Csabee. válasza HS 2142 (#5916) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Igen arra gondoltam :) Már azon túl vagyok :)) Jó fajta, de mára befejezem, nem akarok a végére jutni :))

Üdv: Csabee.

(#5918) JamesHun


JamesHun
addikt

Sziasztok

Hazahoztam a Logitech MX Revolution egeremet és az a furcsaságom, hogy nem akarja bevenni játék közben az extra gombjaimat a játék
se a középső gombot, se a többi 3-4 lehetőségemet nem érzékeli (nem tudom hozzáadni pl a késeléshez a középső gomb alatti gombomat, vagy az oldalsó 2 fel-le gombot, ami jól jönne pl gránátnak, vagy gugolás, ugrásnak)
Valakinek nincs hasonló egere? :S

[ Szerkesztve ]

SeriesX: JamesSHun

(#5919) frame>24


frame>24
addikt

Néha megőrülök ezektől az istenverte jelölő ▲-ektől !!
Sokszor előfordul, hogy annyira tele van velük a "3D tér", hogy rávetülnek egy közeli, ÁMDE ellenséges harcos fejére is, a csata hevében fordulok odébb, erre kill. Ugyanez miatt - ugye már korábban ezt más is említette -, minden 2. ember sniper (recon :U ), folyton hallom a mellettem pattanó lövedékeket. Gránátvető-eső is nagyon jól szokott esni...

Nemtudom, a BF sorozat mindig is a nehezebb FPS-ek közé tartozott, de valahogy rohadtul nem megy az egész. Fegyók is nagyon szarok az elején: néha sikerül lopni pl. egy M60-ast 4x szkóppal, akkor aztán érzem az erőt, vagy egy AN94 Abakant, mindjárt látom, mért mészárolnak le 2 másodperc alatt.

A havas pályákat halálosan unom/nem szeretem, összességében úgy az egészet készletet kevésnek találom.
Járművek terén is kissé kietlennek tűnik az egész: MIAZ, hogy pl. jó kis harci helikből csak az Atacama pályán van 1-1??

Nem tudom, lehet, hogy béna vagyok, de kezd elmenni a kedvem...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#5920) wariror válasza ciry (#5906) üzenetére


wariror
tag

Immáron én is tagja lettem a bc2 társadalomnak :K
Majd néha felnézek hozzátok egy kis team meccs erejéig.
Még helizhetünk is Tv nélkül :DD :DD :DDD

(#5921) woker válasza JamesHun (#5918) üzenetére


woker
aktív tag

Sajnos nincs, csak mx518-asom van, viszont az a sanda gyanúm, hogy a szoftver közel ugyan az, javaslom állítsd be azt a billentyűt arra a gombra ami az általad kívánt tevékenységhez van beállítva alapból a játékban.

(#5922) JamesHun válasza woker (#5921) üzenetére


JamesHun
addikt

ettől féltem :P
Counter Strike észlelte a gomokat :D
Az okos progi

Köszi azért

SeriesX: JamesSHun

(#5923) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

ma tök jól ment a játék , erre kétszer is kidob asztalra, ugrott minden pontom, :W :O

(#5924) r-chee


r-chee
őstag

Akiknek az a szórakozása, hogy védőként az ellen kiindulópontjait (bázisát) kempeli szét, ott hátulról késelősdit játszik, vagy az onnan kiinduló ellent sorozza hátba fedezékből, tönkretéve a játékélményt, az mélyen nézzen magába (már, ha van mit nézni odabent).
Ilyenekért ugyan nem szokásunk kidobni embereket, csak esetleg szólni neki, de könnyen meglehet, hogy én egyszer átesek a ló tulsó oldalára idegességemben...

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#5925) PaJa1 válasza frame>24 (#5919) üzenetére


PaJa1
őstag

Az M60 nekem is a kedvencem, azzal szereztem a legtöbb pontot.

Nem csak 1 pályán vannak harci helik.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#5926) gabipaci válasza JamesHun (#5922) üzenetére


gabipaci
addikt

Szerintem az MX Revo extra gombjait setpoint szoftver nélkül semmi nemismeri fel. Viszont az a progi mindenre jó.

r-chee: dettó

Logitech hardware tester

(#5927) frame>24 válasza PaJa1 (#5925) üzenetére


frame>24
addikt

Hol még?
Mi-28-at és AH-64-et csak Atacama Desert-en láttam, ezen kívül Valparaiso-n van amcsi csapatszállító, Isla Innocentesen szintén + Mi-24, de az is ~transporter, és utóbbi is csak akkor jön, ha teljesen hátra szorítottak...
?

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#5928) PaJa1 válasza frame>24 (#5927) üzenetére


PaJa1
őstag

PL a béta pályán - port valdez- van Apache, csak hogy 1et említsek.
Van még a nagy sivatagoson mindkettő asszem, Hind van ott ahol először a szigetet kell bevenni. Most több nem jut eszembe, nem vagyok helis.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#5929) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

tényleg a helit hogy kell vezetni mert nálam a bétában fordítva volt az egér,azt meg utálom!

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#5930) Fortissimus válasza }{3@Đ$}{0ot (#5929) üzenetére


Fortissimus
őstag

az olyan

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#5931) ciry válasza wariror (#5920) üzenetére


ciry
őstag

:C
Felveszlek a barátlistára azonnal, ha megirod, hogy pontosan milyen néven tolod itt :))
Már, ha nem lesz bugos a game, de addig próbáljuk amig össze nem jön ;)
TS-en leszek ma is, össze-vissza.

}{3@Đ$}{0ot: meg lehet forditani az irányitást, hogy olyan legyen mint a BF-ben, csak az a gond, hogy akkor az UAV-val nem fogsz tudni rendesen lőni :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5932) mobal


mobal
MODERÁTOR

hi!

kaptam m1 -es puskát. állat. nézte is a sok ember "ez a hülye hájtekk cuccba rohangál egy fapuskával, haggyukmá". bejövős :) további unlockok is elérhetőek a veterán programon belül?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#5933) HS 2142 válasza mobal (#5932) üzenetére


HS 2142
őstag

Egyelőre csak ez, majd ma próbálom ki én is, kérdéses mennyire állja meg a helyét..

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5934) r-chee válasza mobal (#5932) üzenetére


r-chee
őstag

Hogyan válik elérhetővé az M1 Garand és hogyan lehet használatba venni?

-------

Beugrottam I. szerónkra helit próbálgatni, de még nem megy tökéletesen. Kell vele kínlódni egy sort mire megtanulja az ember.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#5935) mobal válasza r-chee (#5934) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

szia! ha rendelkezel eredeti Battlefield 1942, Battlefield 2 továbbá Vietnám és 2142 játékkal akkor itt [link] tudod regisztrálni az accountodhoz és kapod a kiegészítőket :))

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#5936) lala42 válasza mobal (#5935) üzenetére


lala42
őstag

Ez csak X-boxra vonatkozik, vagy Pc-re is?

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#5937) r-chee válasza mobal (#5935) üzenetére


r-chee
őstag

Én úgy látom, XBox és Playstation lehetőség van, mert harmadiknál hiába írom be az EA azonosítómat, azt írja, nem léztezik. Próbáltam játékos azonosítót is, az sem jó. Talán nem elég, hogy csak a Bad Company 2 van meg?
Leírhatná valaki pontosabban is, miként lehet beaktiválni az M1 Ganadot :U . Tegnap láttam 9-es szintű csávónál ezt a fegyvert, szal nem kellhet hozzá semmi különös cucc megléte a játékban.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#5938) lala42 válasza r-chee (#5937) üzenetére


lala42
őstag

Lehet, hogy lopta ;] :DDD
Nekem eredetiben meg van az egész Bf- sorozat, de én sem látom a Pc-s lehetőséget. De lehet,hogy csak én vagyok vak. :U

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#5939) Csabee.


Csabee.
nagyúr

A havas pályán vagyok, nagyon jó lett ez a rész hogy menni kell melegedni a házakba :DD

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#5940) _Voyage_ válasza PaJa1 (#5928) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Port Valdez, Valparaiso meg van egy sivatagos, Conquest pálya, azon is van. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5941) _Voyage_ válasza Csabee. (#5939) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Ez pl 100% Crysis koppintás. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5942) BandiHUN


BandiHUN
veterán

a veteran programba beleszámitanak a demók is?vagy csak a full?

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5943) HS 2142 válasza r-chee (#5937) üzenetére


HS 2142
őstag

Én is próbáltam a BC2töt, de valamiért nem ismerte (még) fel, erre lehet később lesz valami patch, a BF2töt minden gond nélkül elfogadta. <"The Veteran's website will be unavailable during the update." vagyis frissítés alatt áll ez lehet megoldja majd a problémákat>
Amúgy nekem is megvan az összes bf (1943 meg BC1 leszámítva), de szerintem csak a fullos gammákat lehet beregelni.<"You need two full Battlefield games to be rank 1.">

Az M1ről annyit, hogy HCben egész használható (igazából ott szerintem minden használható : D), de simában elég gáz.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5944) Csabee. válasza _Voyage_ (#5941) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Na jah ,lehet de attól még nagyon jó, meg tetszett most a helikopteres és a tankos rész is :)
Kár hogy nincs százalékjelző csík hogy hol tartok, de remélem még a felét nem értem el :)) Mert élvezem.

Üdv: Csabee.

(#5945) Dimacherius


Dimacherius
csendes tag

Halihó!

A Bad Company 2-vel lenne olyan problémám, hogy amikor elkezdődik a küldetés, akkor az égre nézek és egy fele mozgok.

A gyorstiknél (joystick) van egy olyan, hoyg Axis y meg Axis X.

Biztos valami betegségben szenved, de ez van állítva az előre hátra menésre és a fel le nézésre.

A szitu az, hogy az eget nézve megyek csak jobbra.

Baromira idegesítő. Holnap kutyának adom a lemezt.

Valakinek van valami ötlete, hogy a joystickot hogyan lehet kiiktatni, mert nincs és nem is fogok használni...

Vagy a joystick helyére beírni valamit? Mert ott a fel-le és a jobbra balra az ugyanaz...

Előre is kössz!

Dimacherius

We are the most powerful military in the history of man...!!!!

(#5946) BandiHUN válasza HS 2142 (#5943) üzenetére


BandiHUN
veterán

sajna hiába van meg a bf1943,pc-re csak pre-order,vagyis véletlenül se adható még hozzá...a bf2142 deluxe-emet meg valamiért nem eszi meg,próbáltam az ea download managerrel letölteni,de ott sem megy a kód...pedig játszani lehet,a kiegek is be vannak regelve,stb,bf Heroes-em is van,a +pontot meg is adta a bc2-ért... volt itt valami hsz,amiben volt ilyen tippek-trükkök 2 topik,abban láttam annó,hogy lehet a betákkal is trükközni...de amilyen a formám,nem találom a hsz-t sehogy se :O vagyis egyenlőre cumi,pedig trükk nélkül is megvan a kellő cucc.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5947) lala42 válasza Dimacherius (#5945) üzenetére


lala42
őstag

Húzd ki a Joy-t. Az kavar be. :K

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#5948) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Szerintem jobb ez a játék mint a Cod :D :)) Multiba is jobb?

Üdv: Csabee.

(#5949) lala42 válasza Csabee. (#5948) üzenetére


lala42
őstag

Háááát. Nem tudom. Más élmény, más játékmenet, más stílus.
Nekem mindkettő bejött.
Viszont nincs olyan csapatmunka, mint pl. a 2142-ben. Eddig ott tapasztaltam, még ismeretlen játékosok között is a legjobb csapatmunkát. :K

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#5950) Csabee. válasza lala42 (#5949) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Na igen, a régi Battlefield azért másabb volt ennél, ez picit átalakult, de bejön nekem !
Most egy viszonylag hoszabb küldetésnél vagyok, amikor 3 távoli pontot kell elfoglalni, és terepjáróval mászkálok.

Üdv: Csabee.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.