Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5151) keIdor válasza _Voyage_ (#5150) üzenetére


keIdor
titán

Ehh, ezer kösz! :R

enyem

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5152) aram01 válasza keIdor (#5149) üzenetére


aram01
nagyúr

_Voyage_ kolléga meg előzött ,de ez nem a legfrissebb pedig most néztem meg
itt is meg tudod nézni részletesebben bár elsőnek nem talál meg,de ha később még egyszer rákeresel akkor kidob minden adatot :C

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5153) _Voyage_ válasza aram01 (#5152) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Kár, hogy ez, amit te linkeltél, 2 napos adatot ad le... :D

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5154) aram01 válasza _Voyage_ (#5153) üzenetére


aram01
nagyúr

sajnos a másik sem a legfrissebb :(

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5155) keIdor


keIdor
titán

Na megyek a Sunra egy órácskát, aztán Metro.
Jöttök? I wanna kick some ass! ;]

(#5152) :R

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5156) aram01 válasza keIdor (#5155) üzenetére


aram01
nagyúr

kicsit benézek én is :K
Voyi csinálsz helyet?

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5157) 7600 GS


7600 GS
addikt

Ha újrarakom a Windowst, akkor megjegyzi az online stat-tomat?

(#5158) aram01 válasza 7600 GS (#5157) üzenetére


aram01
nagyúr

meg

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5159) HS 2142 válasza aram01 (#5154) üzenetére


HS 2142
őstag

Nekem egész pontos szokott lenni.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5160) Siiiiix


Siiiiix
tag

bot kérdés:

A limited edition cuccait a későbbiekben meg lehet szerezni ugye?

(#5161) ciry


ciry
őstag

Vagyok ts-en.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5162) feka007


feka007
nagyúr

Mostmár f.sza lenne, ha kiadnának egy patchet, ami javítja a szerverkereső, meg a menü bugjait, mert idegesítő enyhén.. :N

(#5163) aram01 válasza HS 2142 (#5159) üzenetére


aram01
nagyúr

jól belehúztál hogy már 23-as vagy :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5164) v!ct0y válasza Siiiiix (#5160) üzenetére


v!ct0y
veterán

Meg lehet persze.

[ Szerkesztve ]

(#5165) Zolás


Zolás
addikt

Üdv urak.
Van itt olyan aki EA download managerrel szedte le a játékot? Tehát csak a kódja volt és ugy szedte? Azt szeretném kérdezni hogy milyen módon szedi le és mennyi hely kell neki. Gondolom nem egy iso file-t kapsz??

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#5166) Źşë' válasza rankesz (#5140) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem sem ment tegnap este, csak haltam és le is léptem inkább
fenn voltam a PH! szerveren még tegnap előtt, medik-el erre az az őszi map volt ahol ilyen szirteken vannak a megsemmisítendő/védendő állomások... védtük a legelső hullámban erre elfogy a lőszerem, ott rohangált fel alá egy medik és szorgosan élesztgette újra az embereket, hát engemet is, beírtam neki teamcsetbe h hanyagoljon már, de nem, feléleszt meghalok, és ezt eljátszotta vagy 6x, nem is voltam ideges, ja és nem volt egy darab supplier

am van még akinek vagy 999 ill. - a pingje a browserben?

http://bfbc2.elxx.net/sig/detail5/pc/Proof.png

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5167) Siiiiix válasza Zolás (#5165) üzenetére


Siiiiix
tag

Nekem is csak a kód lesz, és mivel tudtommal steamwork-ös a játék beregeled steamre a kulcsot és azon keresztül leszedi. Amint letöltötte már játszhatsz is, gondolom ugyan ez az EA download manager is

(#5168) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Kösz a kicket! :R

(#5169) Harlek


Harlek
tag

Üdv mindenkinek!

Lenne egy nagyon fogós kérdésem, amire kétlem, hogy sokan tudnának válaszolni, de gondoltam feldobom itt is, errefelé mégis csak többen és jobban értenek a gépekhez, mint sok más fórumon. A benyalás után most következzék a probléma.

A játék lagol, mint a büdös franc. És nem tudom, hogy miért. Mit tettem a probléma elhárítása érdekében? Nagyjából mindent, amit lehetett. A gépemen minden beállítás stimmel, ezt az is bizonyítja, hogy amikor átvittem ismerőshöz a gépet, tökéletesen futott High beállítások mellett. Itthon routeren keresztül játszom, úgyhogy megpróbáltam a port forwardingot, sikertelenül, következő lépésben pedig a routert is kivettem és közvetlen csatlakozás esetén is lagol a játék. (Egyébként egy 15 Mbites Datanet DSL előfizetésem van.) Minden más tekintetben az internet kapcsolatom hibátlan, azaz más játékokkal, letöltéssel, 1080p-s videók online nézésekor semmi gondom nem akad. Csak ez a fránya játék nem hajlandó akadozás mentesen futni. (Az már csak hab a tortán, hogy a CPU leterheltség 100%-os ilyenkor.) Felhívtam Datanet ügyfélszolgálatot, de ők se tudtak segíteni, mert nem minden program tekintetében van a hiba.

Valakinek valami ötlete, hogy mit tudnék tenni? Természetesen szívesen megadok további infókat is, de sajnos az már biztos, hogy sem a géppel, sem a routerrel nincs probléma.

Köszönöm a segítséget előre is!

[ Szerkesztve ]

(#5170) Siiiiix válasza Harlek (#5169) üzenetére


Siiiiix
tag

Mármint szaggat a játék, vagy laggolsz ide-oda?

(#5171) r-chee válasza v!ct0y (#5168) üzenetére


r-chee
őstag

Na, valaki nem nézte meg, rajta vagy-e a listán s kidobott? Csináljak helyet? :)

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#5172) belaazallat válasza Harlek (#5169) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Ismerősödnek milyen netje van?

Én eddig csak kétszer tapasztaltam laggolást 2Mb-es nettel(tonline cabel), persze mind két alkalommal bent maradt a torrent.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#5173) v!ct0y válasza r-chee (#5171) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát már inkább ne.

(#5174) _Voyage_ válasza r-chee (#5171) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Én voltam.
Tegnap este nyomtattam egy listát, azon még nem volt rajta.
De olyan nehéz odaírni név elé-mögé, hogy HUN vagy PH!????? :U :F

Engem valaki utóbbi 1 órában 4-szer kickelt.... :(((

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5175) r-chee válasza v!ct0y (#5173) üzenetére


r-chee
őstag

Ok. De azért ez ne vegye el a kedved a szeró jövőbeni látogatásától :).

Szerk.: sürgősen kéne már az új szeró ezek szerint.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#5176) _Voyage_ válasza r-chee (#5175) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Na ja, 32 slot kevés, szerintem már a PH!-sok is többen vannak, akik fel akarnak menni, sűrűn előfordul, hogy mindenki, aki fent van, PH!-s, és mégis van, aki be akar jutni. Olyankor nem tudok kit kickelni... :U

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5177) Blaise válasza Zolás (#5165) üzenetére


Blaise
veterán

g2play? :D

(#5178) Csapi007


Csapi007
veterán

Hy
A játék megvásárlása elött állok és két kérdésem lenne:
Megéri emgvenni a gyűjtői változatot, illetve a szerverkeresés maradt olyan gyenge mint a bétában volt?

"Csak úgy mondom"

(#5179) _Voyage_ válasza Csapi007 (#5178) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Gyüjtői csak 4-5 plusz cuccot ad, amit kb 2-3 óra játékkal meg tudsz szerezni. Teljesen felesleges.
Szerverkeresés nem gyenge, hanem lassú. Patch-el megjavul szerintem. :K

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5180) Harlek válasza Siiiiix (#5170) üzenetére


Harlek
tag

A két jelenség egyszerre jelentkezik, azaz baromira szaggat és két-lépés-előre-egy-hátra stílusban folyik a szaggatás. Mindez azért furcsa, mert haveromnál (szintén Datanetes ADSL, bár nem tudom a sávszélességet) ugyan ezekkel a beállításokkal vígan, lag és akadozás nélkül futott. Pedig mellettem hárman még WoWoztak is, itthon meg az egész sávszélességet monopolizáltam (és nem, nem töltök le a háttérben). :)

Kis kiegészítés: Az akadozás már akkor elkezdődik, amikor megnyitom a szerverböngészőt. Azt hittem rosszul látok, de nem, az egeret nem tudtam a monitor egyik végéből a másikba úgy áthúzni, hogy ne akadt volna meg vagy kétszer menet közben. Ez a jelenség a pálya töltése közben is jelentkezik, majd amikor végül betölt a pálya, kb. 5-ször rosszabb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#5181) KVamikaze válasza Harlek (#5169) üzenetére


KVamikaze
tag

Szia!
Lehet nem megoldás, de tegnap nekem újra kellett telepíteni. Meghúztam jobban a procit és utána teljessen alapra raktam, hátha túlmelegszik és azért szaggat, de nem.
Bármelyik szerverre felmentem a játék élvezhetetlen volt , 20FPS akármilyen beálítással.

Remélem segítettem.

[ Szerkesztve ]

(#5182) Siiiiix válasza Harlek (#5180) üzenetére


Siiiiix
tag

Hátha mindkettő jelenség fenn van, akkor a géped nem bírja azon a grafikán amin tolod ill. a szolgáltatód szar ping időket biztosít, más tippem nem igen van. Hívogatni is felesleges őket, mivel a válasz annyi: "A pingidőre garanciát nem tudunk vállalni"

(#5183) Harlek válasza KVamikaze (#5181) üzenetére


Harlek
tag

Köszönöm a tippet, megfontolom mindenképp, de sajnos nem bízom abban, hogy ez segítene. Végül is máshol gond nélkül ment, csak az itthoni netemmel nem "kompatibilis".

Jut eszembe, nem lehet valahol beállítani, hogy milyen netet kap a játék? Anno más FPS-ekbe lehetett legördülő listából választani, hogy milyen sávszélesség áll rendelkezésre, itt nincs valahol ilyen beállítás (settings.ini-ben nincs, azt tudom)?

(#5184) Harlek válasza Siiiiix (#5182) üzenetére


Harlek
tag

Na de ez a mókás, hogy bírja ezt a grafikát, péntektől vasárnapig haver netjén vígan futott ezekkel a beállításokkal. :) És a szar ping idő meg azért egy jó kérdés, mert más játékokban ilyen probléma még a láthatáron sincs, futnak azok vígan és remekül.

(#5185) _Voyage_ válasza Harlek (#5183) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Anno nem azt választottad, hogy milyen netet kap a játék, hanem csak úgy begyűjtötték az infót, hogy te milyen netet használsz. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5186) Źşë' válasza Harlek (#5169) üzenetére


Źşë'
addikt

én arra tudok gondolni h mikor eléred a bc2 szervereket iszonyat nagy távot tesz meg a net-jeled, és ezáltal megnő a pinged ami lagot eredményez (előfordul h egyes esetekben nem a legrövidebb utat választja ki hanem hosszabbat ami ue abnormális, és elviekben csak a szolgáltatód tud vele mit kezdeni - vannak bizonyos domain nevek amiket tárolnak szerverek a gyorsabb elérés érdekében ezeknél lehet szvsz a gubanc)

(de ha más játékoknál is tapasztaltad ezt akk érdemes egy modem csere, esetleg írni egy panaszlevelet a távközlési szolgáltatódnak)

előfordulhat h valami ilyesmi állhat a háttérben, esetleg nem megy valami ami zabálja a netedet? egy netsebességet mértél már? megvan a névelges sebessége?

Szerk.: a kiegészítésed után ez 100% h nem net hiba hanem valami más, esetleg szoftver ütközhet, nincs felhúzva a vgad? mert azt olvastam külföldi fórumokon ettől lépked leginkább ki a játék... de még lehet számos mellékhatása is, ha OC.n van akk vegyél vissza mindent alapra és próbáld úgy... esetleg én még néznék egy hőmérséklet tesztet is everestel...

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5187) Siiiiix válasza Harlek (#5184) üzenetére


Siiiiix
tag

pakold fel a cfosspeed-et aztán állítsad be a bc2.exe nek a full priolítást

(#5188) KVamikaze válasza Harlek (#5183) üzenetére


KVamikaze
tag

Nem tudom, hogy esetleg van-e ilyen, beállítás. De nézd meg , hogy melyik alkalmazás az ami húzza esetleg a procit 100% -ig.

(#5189) Harlek válasza Źşë' (#5186) üzenetére


Harlek
tag

Cfospeedet felrakom és kipróbálom, kíváncsi vagyok segít-e valamit.

Visszatérve a hardveres kérdésre, nincsen semmi sem felhúzva, ebből a szempontból beszari vagyok, úgyhogy mindig mindent hagyok gyári értékeken. :) A probléma eddig csak BC2-nél fordult elő, ezért sem értem, hogy mi lehet a baj. Egyébként mindenféle-fajta szervert próbáltam, többek között, amcsit, angolt, németet, svájcit és természetesen magyart is, mind ugyan azzal az eredménnyel.

(#5190) Motaba78


Motaba78
őstag

sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de ez egy játszhatatlan sz*rrá fagyos hulladék. :(((

ez rosszabb mint a sokak által szidott COD-MW2

állandóan kifagy és csak a restart segít.

jó lenne már ha megcsinálnák, mert gond lesz ebből, látom sokaknak megfagy itt a játék, már menüben is csinálta egyszer.

ehh :O

(#5191) ciry válasza _Voyage_ (#5174) üzenetére


ciry
őstag

Ha nem irta ki, hogy szerver admin dobott ki, akkor csak a játék terrorizált(szerintem, de majd Paci megaszonygya).
kick: én is kidobtam egy magyar, mert kellett a hely valakinek, se PH-s jelzés, se egy HUN előtte, listát meg nem is ismerte.
De legalább visszajött megkérdezni mi volt a gond és kirakja majd valamelyiket.
A TS-el mi a gond, hogy néha levág mindenkit?

szerk: Motaba milyen op. renszered van?
Nekem 64 bites WIN7-el nagyon ritkán van gondom.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#5192) SzlobiG válasza Motaba78 (#5190) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mióta nem szarakodik a pb kidobással nálam gond nélkül megy, nem értem ezt a kifagyás dolgot mitől lehet.

(#5193) F_Zolee válasza Motaba78 (#5190) üzenetére


F_Zolee
veterán

Melyik gépen tolod?

(#5194) Motaba78 válasza F_Zolee (#5193) üzenetére


Motaba78
őstag

az intelesen

(#5195) _Voyage_ válasza ciry (#5191) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Nem tudom mit írt ki mind a 4szer, egyszer azt írta, hogy ea online szopat, utána már nem olyan ablak jött, szóval passzolom. :)

TS engem kétszer dobott le összesen, az is tegnap volt... :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5196) Mrdevil válasza ciry (#5191) üzenetére


Mrdevil
addikt

Mi sokat használtuk a TS-t MW2 alatt,volt néha ilyen ledobálás,de utána azonnal vissza is csatlakozik.Szerintem ne foglalkozzunk vele,ettől még jó ez. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5197) HS 2142 válasza ciry (#5191) üzenetére


HS 2142
őstag

Ja valami adee volt a lista végén, ebből szerintem nem derül ki, hogy magyar-e vagy phs-e.
Elég szarul ment ma reggel, de lehet azért mert engi voltam és az uziból is 2 tár egy ember, majd HC-n kipróbálnám mennyiben más a sebzés : D

Nekem is volt futok előre, kimerevedik a kép és megpillantom az asztalt, semmi EA üzenet vagy server lost üzenet, de hát ez egy ilyen játék :))

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5198) Def26 válasza Motaba78 (#5190) üzenetére


Def26
félisten

Nekem is ez van. Játék közben megfagy és kész, ctrl-alt-del segít csak. Persze az addig megszerzett pontjaim is odavannak... :(((

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5199) aram01


aram01
nagyúr

_Voyage_ na ez a mai játék jó volt,jó sokat mediceltünk :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5200) BandiHUN válasza Def26 (#5198) üzenetére


BandiHUN
veterán

nekem furcsamód a demó volt mindig ilyen...rettegtem is tőle,hisz elővételben ugye meg is vettem,mielőtt belenéztem volna...tegnap játszottam először a véglegessel,de első osztályúan ment minden,lenyomtam 5 órát,nagyon pöpec lett a cucc,semmi gond nem volt,azon röhögtünk egy sráccal,hogy annyira belemelegedtünk az ölésbe,hogy észre se vettük,hogy már csak ketten vagyunk a szerveren :DDD mondjuk furcsálltam is,hogy túl egyszerűen ment az előző körben is a demolition,nem akarta senki nagyon leállitani :)
egyébként kérdés:a mediccel a defibrillátorhoz hanyas szint kell? röhögtem is,az elején senkinek sincs semmi kasztos cucc,de tegnap csak az alap dolgokat szereztem meg mindegyiknek,viszont most fegyvereket mutat szerezhetőnek...én inkább tettem volna be a kasztspecifikus dolgokat előre,akkor ráadásul még többen is használnák ki a képességeket,nem csak lövöldöznének bután.azt meg hogy pl.a helikoptert elviszik a lámák egyedül,hogy a terület fölött,ha eljutnak addig vele egyáltalán,kiugorjanak,inkább nem is kommentálom... :W tegnap volt olyan kör,hogy 5-6 percig irtottam 2 gunnerrel,nyomultunk szépen előre,egész könnyen meg lehet tenulni a vezetést,rakétakikerülést...pedig én is tegnap próbáltam először,össze is törtem vagy 2 gépet,mire ráéreztem.. :U

mondjuk az tetszik,hogy ha az ember lelő valakit,és kizsebeli,akkor jön a fegyóval az extra is,pl.defib...dokizás,szerelgetés a kedvencem+objektiva,annyira nem szeretek lövöldözni...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.