Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11651) LifeSpirit válasza Jazzy (#11649) üzenetére


LifeSpirit
tag

AZt cod6ban is megvan az ilyen csali irányzék ami más kordinátára küldi el a rakétát,magyarul elmegy szépen mellette a rakéta.
Úgy hogy ha tényleg így lesz akkor pld csak harmadik rakétavetővel lehet majd kilőni a helit,ha megvan tracerezve.....
Amúgy nem tudjátok a T-188 a sebzése volt patch előtt lehúzva, vagy pedig a pontossága?

T88at sajnálom nekem patch előtt is tetszett nem is tudtam hogy most erősítetek rajta,pedig már azt hittem kezdem megtalálni a kedvenc fegyvert :)) :(

[ Szerkesztve ]

(#11652) Gonz0 válasza LifeSpirit (#11651) üzenetére


Gonz0
tag

Azt nem tudom mi az a T-188, de ha a T88 LMG-re gondoltál akkor az R10-es patchben ez változott, és valószínüleg ezt állítják vissza:
- Close Damage increase to 16.7 (14.3), Spray increased to 0.5 (0.33)

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#11653) ciry válasza Joe-T (#11650) üzenetére


ciry
őstag

dehogy kell

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11654) LifeSpirit válasza Gonz0 (#11652) üzenetére


LifeSpirit
tag

És más fegyókba nyúlnak úgy bele,hogy nem a patch előtti állapotba rakják vissza?

(#11655) Jazzy válasza LifeSpirit (#11651) üzenetére


Jazzy
tag

Azért remélem ennyire nem nehezítik meg a heli kilövését. Elég lenne, ha emiatt 2-3 lövés után találna csak be a rakéta. Ezzel nem jut nagy előnyhöz a heli sem és az engik dolga is nehezebb lesz.

Ezek szerint nem értetted a válaszomat, a mostani patch-et megelőző (r10-r11-es) állapotra állítják vissza az általad említett fegyvereket.

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#11656) Gonz0 válasza Jazzy (#11655) üzenetére


Gonz0
tag

Mármint R9-es változatra állítják vissza. Az volt a balance patchet megelőző.

R10-ben voltak a balance változások. R11 meg hotfix a favorites/history bugra.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#11657) Joe-T válasza Jazzy (#11649) üzenetére


Joe-T
tag

Pedig a legutóbbi patch előtt sem volt egyszerű leszedni őket! :(

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#11658) Fortissimus válasza Joe-T (#11650) üzenetére


Fortissimus
őstag

nem, semmi koze hozza.
viszont aki win7-et hasznal ajanlom, hogy a control panel/sound/communications-nal allitsa at 'do nothing'-ra

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#11659) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Azt én vágom,csak más fegyverekre kérdeztem rá :))

[ Szerkesztve ]

(#11660) madgie válasza Joe-T (#11657) üzenetére


madgie
titán

Nem volt hülyeség a nemrég belinkelt AT4-es videó, szvsz azzal kell gyakorolni. Nekem még csak ímmel-ámmal megy, de körönként egy helit le szoktam kapni vele, a kis szigetes Isla Izén meg még jóval többet is :)

Tényleg, mit meg hogyan fog eltéríteni az új cucc? Betracerezett RPG/guszti, vagy AT4, esetleg mindenfelé rakettát? :))

(#11661) Gonz0 válasza Joe-T (#11657) üzenetére


Gonz0
tag

AA gun még mindig viszi a helit 2-3 sorozatból, ez most se változik. Néhány hozzászólással ezelött volt egy videó az M136 AT4-ről, az ellen se mész sokra a flare-vel.

Másrészről meg, jelenleg lehetsz akármilyen jó pilóta, ha van a földön 2-3 rakétás akkor az első 20 mp-et se éled meg a levegőben. Szerintem jó, hogy próbálják kicsit könnyíteni a pilóták helyzetét.

Engem inkább az érdekel, hogy a heli irányítására utaló változások mik lesznek. Remélem nem csak az inverz vertical mouse beállítást takarja, ahhoz már kezdtem hozzászokni, hogy UAV-ban és heliben fel van cserélve.

Szerk: látom az AT4-es videó másnak is eszébe jutott :)
Szerintem a flare csak a tracelt rakétákat téríti el. Az AT4-et ugyanis kézzel irányítod, az nem célkövetős.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#11662) Joe-T válasza Gonz0 (#11661) üzenetére


Joe-T
tag

AT-4-essel én is próbálkoztam már,de helit nem sikerült még leszednem vele! Hiába tartom rajta a célponton a négyzetet valahogy sohasem akarja eltalálni! :(

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#11663) madgie válasza Joe-T (#11662) üzenetére


madgie
titán

Nem láttad a videót? Ne a célponton tartsd a négyzetet, elé menj! Nehéz ezt így leírni, de a videót megnézve én is megvilágosodtam, azóta sokkal könnyebben megy vele a vadászat (sőt, a gusztikát nem is nagyon veszem elő)

(#11664) Gonz0 válasza Joe-T (#11662) üzenetére


Gonz0
tag

Az, hogy rajtatartod csak akkor működik, ha pont szembe repül veled a heli. Egyébként jóval elé kell célozni. A titka az egésznek, hogy jól fel tudd mérni a távolságokat, és ne a célkeresztet kövesd a szemeddel hanem a kilőtt rakétát. Próbáld úgy rángatni a célkeresztet, hogy a rakétát tartsd rajta a helin. Persze ha hozzád képest totál oldalra mozog, akkor ez se segít.

AT4-es videó itt

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#11665) Joe-T válasza madgie (#11663) üzenetére


Joe-T
tag

Még nem láttam, de megnézem, mert pont amiatt tértem vissza a gusztira, mert a AT-4-el nem tudtam lelőni a helit!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#11666) Jazzy válasza Gonz0 (#11664) üzenetére


Jazzy
tag

Hát én a videó hatására próbálgattam az AT4-et és még egy helit nem sikerült vele leszedni. Lehet, hogy a tippeddel (ne a célkeresztet nézd) sikerülni fog, este megpróbálom! :)

J@zzy

(#11667) fireproof válasza Ghostface (#11611) üzenetére


fireproof
őstag

Bocsánat elnéztem. EZEN a képen a 7-8. dologra gondoltam. Szóval a bal oldali oszlopban fentről a 7-8. azok mid? :R

JA és szerintetek melyik kasztban lehet a legjobban fejlődni? én most medicben toltam sokat de azt már unom. Most szerintem elkezdem assaultot is tolni. :)

[ Szerkesztve ]

(#11668) Joe-T válasza Jazzy (#11666) üzenetére


Joe-T
tag

Úgy látom este nagy AT-4-ezés lesz! :K

Gonz0: Ezek szerint érdemesebb a helit szemből/hátulról vagy kicsit oldalról megpróbálni leszedni!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#11669) Gonz0 válasza Joe-T (#11668) üzenetére


Gonz0
tag

Igen, szemből és hátulról a legkönyebb. És ha már túlment a helin a rakéta akkor hagyd a francba. Igaz elvileg megfordul meg újra rááll de nagyjából esélytelen olyankor már eltalálni vele bármit is. Számomra ez a legnehezebb része a dolognak. Tudni, hogy milyen messze van egymáshoz képest a rakéta és a heli.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#11670) Doki-HUN1978 válasza Gonz0 (#11664) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Ez ellen a srác ellen nem szívesen ülnék heliben...

Bazi jól tolja.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#11671) Zolás válasza fireproof (#11667) üzenetére


Zolás
addikt

Az 7ik az nagyobb körben gyógyit. Irja is hogy heal radius 2x vagyis 3.5mről felugrik 7m-re.
A 8ik cucc pedig felturbózza a gyógyitást vagyis gyorsabban gyógyit elvileg de ez csak az alapterületen(3.5m-en) müködik. Értelme inkább a 7ik cuccnak van.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#11672) Gonz0 válasza fireproof (#11667) üzenetére


Gonz0
tag

Az egyik a medic láda hatótávját növeli meg, a másik meg a gyógyítások gyakoriságát. A hatótávot érdemes berakni, a duplájára növeli és elég sokat számít. A másiknál szerintem hasznosabb a könnyített felszerelés ha hullától-hulláig rohangász, vagy a red dot ha ölni is akarsz.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#11673) Pierre75


Pierre75
senior tag

Assault-nál mikor adja be a c4-t választhatónak? Egyszer recon után volt, azóta nincs a választhatók között. Sokan szaladgálnak vele, így a tank elől sem csak a bujkálás marad.

(#11674) Jazzy válasza Pierre75 (#11673) üzenetére


Jazzy
tag

Ha jól tudom assult-nál csak akkor, ha shotgunt választasz, amire nem lehet sem gl-t, sem füstgránátot rakni ezért lesz elérhető a c4.

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#11675) Doki-HUN1978 válasza fireproof (#11667) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Amelyiket gyakorlod azzal fejlődsz.

A felső kép : a ledobott medic kit-tel 2x akkora sugarú körben vagy képes gyógyítani.
az alsó: az hiszem 2x olyan gyorsan gyógyítasz vele mint egyébként.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#11676) fireproof


fireproof
őstag

KÖszönöm. :R

(#11677) Yany válasza fireproof (#11676) üzenetére


Yany
addikt

Habár medicként, ha rendesen végzed a munkád, nem leszel nagy ász K/D alapján, viszont brutális mennyiségű pontot lehet összekaparni a két medic spec együttes használatával. Nem beszélve arról, hogy akár egyetlen lelkiismeretes medic győzelmet jelent a csapata számára (mert mint tudjuk ugyebár, nemcsak a spawn time-ot nem kell így megvárnia az újraéledő csapattársnak, de a ticketeket is szépen visszaadja egy felélesztett emberért).

Fílingre szerintem a medic a legfrankóbb karakter, eszméletlen jó hangulata van, ahogy támogatod az embereid egy hevenyebb összeütközésben a frontvonalon és önbizalmat is ad az embereidnek az, hogy éppcsak elestek, de már újra talpon is vannak. Rekordom eddig 6ezer egynéhányszáz combat score, vagyis bónuszok nélkül. Bónuszokkal valami 27e-et hozott (35-39 embert keltettem fel és közben a ládikám szinte folyamatosan gyógyított 4-5 embert).

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#11678) creedszl


creedszl
aktív tag

Ha igaz hogy a G3-at visszaállítják az eredeti állapotába az nagyon zsír lenne.Mert szeretek medic lenni de nem szeretem lmg-vel tolni.És a G3 pont kapóra jött.Patch előtt remekül használható volt, de utána totál pontatlan lett és a sebzése is mintha csökkent volna...
Az a gáz hogy szerintem most megint jópáran bizakodóak vagyunk a patchel kapcsolatban aztán megint lehet totál elszarják valamelyik részét a játéknak...

Hulligaaan

(#11679) Gonz0 válasza Jazzy (#11674) üzenetére


Gonz0
tag

Kiegészíteném annyival, hogy nem csak shotgun mellé lehet választani a C4-et hanem bármelyik nem class specifikus fegyverhez.

G3-omnak csak a sebzését vették lejjebb. Másrészt én az előző patchel is meg voltam elégedve. Sokmindent javított az is, persze bejött néhány új hiba is, de összességében én abban is a haladást láttam.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#11680) fireproof válasza Yany (#11677) üzenetére


fireproof
őstag

NA igen én is ezért szeretem a medicet. Egyébként tök jó hogy medickét tudod segíteni a csapatod. :)

(#11681) aram01 válasza Gonz0 (#11679) üzenetére


aram01
nagyúr

késről tudsz valamit? visszaállítják azt is?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11682) HS 2142 válasza aram01 (#11681) üzenetére


HS 2142
őstag

Azt ígérik, eddig nekem is bejönnek az újdonságok.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#11683) aram01 válasza HS 2142 (#11682) üzenetére


aram01
nagyúr

jó lenne,mert már nem is nagyon merek késelni,inkább revolverezek 10centiről ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11684) fireproof


fireproof
őstag

Miért van az hogy medic meg tolom és a kövi fegyverem az XM8 LMG lesz és a puska ikonja helyett egy halálfej van?:)

(#11685) aram01 válasza fireproof (#11684) üzenetére


aram01
nagyúr

ez azt jelenti,hogy jó lett az új pecs :W

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11686) fireproof válasza aram01 (#11685) üzenetére


fireproof
őstag

:DDD

(#11687) Pierre75 válasza Jazzy (#11674) üzenetére


Pierre75
senior tag

Köszi, ki fogom próbálni.

(#11688) rankesz válasza aram01 (#11685) üzenetére


rankesz
veterán

Hmmm hétvége óta nem toltam, akkor ezek szerint van új patch?
Vagy még az előzőre gondoltál?

Lehet ma este felmegyek egy kicsit ph! 1-re, bár úgy néz ki a kiscsaj már most majd kiesik a száján akkorákat ásít, így csinálunk asszonnyal egy közös estét...

(#11689) aram01 válasza rankesz (#11688) üzenetére


aram01
nagyúr

az előzőre gondoltam,remélem a következő jobb lesz mint ez

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11690) ciry


ciry
őstag

Most jöttem az egyes szerverről, egy teljesen kotyvalék csapatban, egy teljesen kotyvalék csapattal játszottunk nagy meccseket :R
Okoskaaa, Target szép volt! :C

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11691) gabipaci


gabipaci
addikt

sg.hu-ról: Patch magyarul

Logitech hardware tester

(#11692) Mrdevil válasza gabipaci (#11691) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ezek jól hangzanak,kíváncsian várjuk. :C :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11693) WhiteWalker válasza ciry (#11690) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ekkora káoszt régen láttam,mindenki szaladt minden irányba,mint a kerge birkák , köztük voltam én is :DDD

(#11694) r-chee válasza gabipaci (#11691) üzenetére


r-chee
őstag

"szerver leírás max. 400 karakter" - Ez szerintem egy nagyon hasznos újítás lesz. Röviden, tömören kiírhatjuk a szerverszabályainkat, magyarul és angolul, így nagyobb eséllyel tisztában lesznek velük a játékosok.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#11695) gabipaci válasza r-chee (#11694) üzenetére


gabipaci
addikt

Igen, azért 400 karakterből már lehet gazdálkodni.
Persze ez azt is jelenti, hogy lesz egy kis melóm vele. Procon-t újra konfogolni, VPN-re felrakni, stb..
Mindegy, van időm. Éjjel.
Remélem azért ez a lista nem parasztvakítás lesz...

Logitech hardware tester

(#11696) r-chee válasza gabipaci (#11695) üzenetére


r-chee
őstag

A közösségért, a játékosokért egy perc sem lesz feleslegesen elpazarolt idő abból, amit ráfordítasz ;) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#11697) gabipaci válasza r-chee (#11696) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem sajnálom egy percét sem, ha nem szeretném ezt csinálni, akkor nem kezdtem volna bele :))
Urak, mi legyen a 3-as szerverrel? Pillanatnyilag megszünt, mert a szponzor nem utalta a pénzt. Legalábbis nem érkezett ide. A négyest Lorenzo bérli egyedül, Ő beszálna a hármasba. De akkor is kellene még hozzá pénz. Kell nekünk 3 szerver vagy nem?
A harmadik HC lenne kevert mod-al.
De felmerült már a kettes HC-ba tétele minimappal, 3d spottal, célkeresztel, stb.
Valakinek ötlete, esetleg felesleges pénze?

Logitech hardware tester

(#11698) Target78hu válasza ciry (#11690) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Jó meccsek voltak ,de később is ,mert egy squadban voltam Crock(sry ha nem jól írom) ,Okoskaa és Zee78-al s egy élmény volt +rahedli dögcetlit gyűjtöttem :P
(azt hozzátenném ,hogy napközben a II.szerveren borzalmas volt a játék tele vad idegenekkel ,akik 80% a CG vel ölt ,aztán estére elpárologtak hál istennek)

Kedvenc vérpistim is jelen volt most ,de már lájtosabb ,mert nem hőzöng annyit ,mint "régen" ,de még így is szórakoztató számomra ,ha bosszús és tudtára adja mindenkinek :)
Lassan meg lesz a platina f2000-re is ,szeretem ,de nem elég hatékony sajnos főleg a AN -hozéval szemben.

hkv.hu

(#11699) r-chee válasza gabipaci (#11697) üzenetére


r-chee
őstag

Én nem ismerem a 3-as szerver statisztikáit, hogy egyáltalán mennyire látogatják. Ha igen gyér, támogatnám a 2-esre vonatkozó, általad leírt elképzelést (ekkor csak sebzés lenne HC, ha jól értelmezem).

Mellesleg jó kis háborúsdi zajlott szerintem megint az egyesen :) . 2-3-szor több volt az elhullásom, mint killem, de kaptam jópár pontot Motion Sensor-ért, spot-ért és tracert-ért is :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#11700) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

agyamra megy már a késelés
két sniper mögé kerültem de csak hadonásztam a késsel
erre jött a csapattársam és lekéselte mindkettőt
pedig olyan közel voltam hogy kést már az s.gg.be is feldughattam volna
remélem megjavítják vagy legalább visszacsinálják

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.