Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11251) @rglaaf válasza LamaCube (#11250) üzenetére


@rglaaf
veterán

PSN:BiZzare_0 ️

(#11252) Mrdevil válasza @rglaaf (#11251) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na mi a helyzet srácok átjöttetek kicsit irogatni MW2-ből? :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11253) LamaCube válasza Mrdevil (#11252) üzenetére


LamaCube
addikt

Persze, kicsit jó a tökélybe beleolvasni :P

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11254) Mrdevil válasza LamaCube (#11253) üzenetére


Mrdevil
addikt

Itt nálunk minden szép és jó,csend van,nyugalom,repkednek a pillangók,néha egy két kick,egy két bann,de egyébként minden oké. :K :U
Látom nálatok sok a csíter mostanában. :D :DDD

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11255) madgie válasza r-chee (#11248) üzenetére


madgie
titán

Miért kéne mentegetőzni? Ott van a játékban, használhatjuk. Jól is néznék ki, a medic se használja az LMG-ket, mert overbalance így, menjen kis pisztollyal, nem? Egyébként pont a kempelés ellen jó, ahogy visszább is leírták. Persze pofátlanság három méterről megcsókolni valakit vele, de ha tankra vadászik az ember és összefut egy medic-kel, nehogy már feltartsa a kezét, hogy jajj, most akkor nem foglak ezzel megölni.

(#11256) gabipaci válasza madgie (#11255) üzenetére


gabipaci
addikt

Felesleges felhozni ezt a témát, még mindíg azt gondolom, hogy azzal megy mindenki amivel akar.
Nekem csak az szúrja a szemem, ha olyan mapon nyomják a pofámba az rpg/cg-t, ahol nincs is jármű (éjszakai havas rush nemtudomanevét, aszem Nelson Bay.) A multokr repült érte egy kick.

Nekem pálya függő, hogy mivel megyek. Engineren kívül el sem tudom mással képzelni Valparaíso (világítótornyos) első két m-com védelmét.
De Isla Inocentes is nagyon engineres legalábbis kezdéskor.
Reconon kívül mindenhol tracer gun van berakva, de van hogy hiába jelölgetek...

Logitech hardware tester

(#11257) gabipaci


gabipaci
addikt

Na ezen szétröhögtem a fejem...:
[16:44:01] Hayh4 - U.S Army > LEGYSZIVES TEDD LE A GUSTAVOT
[16:44:05] Hayh4 > Koszonom!
[16:44:16] Jukebox [HUN] > mit?
[16:44:19] Hayh4 > LEGYSZIVES TEDD LE A GUSTAVOT
[16:44:32] Jukebox [HUN] > miert?
[16:45:07] Hayh4 > Mert csak embert olsz vele.
[16:45:14] Jazzy1 > sziasztok
[16:45:23] solderhu > hali
[16:45:23] Jukebox [HUN] > mit lehet meg olni ebben a jatekban?

Logitech hardware tester

(#11258) madgie válasza gabipaci (#11256) üzenetére


madgie
titán

Jogos, az éjszakain szerintem sincs sok értelme azzal nyomni, bár tuti egyesek arra mennek, hogy mondjuk az első B m-com házat gusztival lepusztítsák :(

(#11259) LamaCube válasza Mrdevil (#11254) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem tud érdekelni, mivel csapatban vagyunk ts-en így azokat is megverjük vagy lelépünk ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11260) Borostás válasza madgie (#11258) üzenetére


Borostás
tag

Lényegébe minek kockáztassák az "életüket" az M-Com platolásáér ha le is lehet bombázni a házat.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#11261) r-chee válasza madgie (#11255) üzenetére


r-chee
őstag

Lehet használni nyugodtan, nincs tiltva (sajnos).
Miért kéne mentegzőzni, írod, miközben uccsó mondatból az jön le, hogy "jött szembe egy medik, naná hogy odapörköltem neki vele, mi mást csinálhattam volna".
Hidd el, akitől kapsz a szemed közé egyet rakétavetővel, jó eséllyel másodszor is azzal sminkeli ki az arcod.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#11262) aram01 válasza r-chee (#11261) üzenetére


aram01
nagyúr

pedig én is a medicek-re vadászok vele ;]
de nemsokára meglesz rá a platina vehetem elő a jó öreg rpg-t

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11263) BandiHUN válasza creedszl (#11230) üzenetére


BandiHUN
veterán

erre jó poén,hogy nem a cod2 volt utoljára ilyen,hanem a cod3,amit sajna nem adtak ki pc-re...pedig abban már volt jármű,és lehetett futni is :DDD az egy olyan játék volt,hogy akár CSAK AZÉRT felmentünk a legjobb járműves mapra,hogy oldalkocsis motorral 2vs2 versenyeket tartsunk+no,ott nem méghogy oldalra volt fegyverszelekció,hanem konkrét kasztok voltak,ráadásul egyediként a cod-okban ugyanolyan medic volt majdnem,mint a BC2-ben,szét volt osztva minden,pl.füst és shotgun csak a medicnek,a gl(puskagránát) csak az assaultnak(a rendes granyó HELYETT!!),mortarja csak a snipernek volt,ami töltődésőt lehetett a killel gyorsitani...és sajna sokan azt mondják,hogy vacak játék volt,de ha kiadták volna pc-n is,szerintem sokat változtatott volna az azóta megjelent fps-eken.

LamaCube:mw2-re:a dlc érdekel,persze megvettem,nem irtam le a játékot,még akkor sem,hogyha megnézi valaki a steamen,hogy Utolsó használat:2010.02.25,nem hiszem,hogy magyarázkodnom kellene,a dlc ráadásul most volt akciós.kiváncsi vagyok a régi cod4 mapokra...ha a csalókat kilövik,játszok azzal is,mint irtam,az a fő indok,amiért abbahagytam.

más:szerintem a gl és a cg áradatra meg 1 megoldás lenne:le kellene tiltani a saját ládából tápolást.a medic is gyengülne,mert nem dobhatna maga alá egy ládát,és ezzel simán últápoltan nyomni a tűzharcot.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#11264) Zoli1222 válasza Def26 (#11222) üzenetére


Zoli1222
őstag

Tegnap vagy tegnapelőtt nekem is összejött egy 20/0-s arány valparaiso-n. De nem szólt senki.

(#11265) aram01 válasza BandiHUN (#11263) üzenetére


aram01
nagyúr

mindkét konzolra kiadták? akkor ezért maradt ki nekem meg nemjelent meg pc-re pedig leteszteltem volna

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11266) BandiHUN válasza aram01 (#11265) üzenetére


BandiHUN
veterán

igen,bár akkor még ps2 volt a 360 mellé,igy azon más volt...viszont 360-on már akkoris multi-császár volt,én amiatt vettem annó gépet,előtte pl.nem is játszottam egyik cod-dal sem...szerencsére tesómnak volt egy jó haveri köre,igy elkezdeni nem volt vészes,a cod2 már akkoris arról szólt konzolon is,hogy ha kiteszed a buksid,már kapsz is 1 mp alatt egy fejest....viszont jó poén volt ott is rakétavetőzni,igaz ott nem sérültek a házak.és ráadásul oldalról,az embernél levő 2db rpg raksi,amire nem volt 1 életen belül pótlás sehogy,pont elég volt egy tanknak...
nem tudom,youtube videó van-e róla,emi jó map volt az az Eder Damn nevű...középen gát,leszakadt hid,erdős rész,épületek,és ez remek úthálózattal körbevéve,imádtuk...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#11267) aram01 válasza BandiHUN (#11266) üzenetére


aram01
nagyúr

na utána nézek a jutobon ez az egy rész maradt csak ki az életemből,bekélne pótolni

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11268) creedszl válasza aram01 (#11267) üzenetére


creedszl
aktív tag

én is utánanéztem jútúbon és ahogy elnézem tiszta bc2 csak ugya pár évvel ezelőtt és vh2...de nagyon tuti lehetett...kár hogy pc-re nem adták ki szerintem mai napig az lenne a legnépszerűbb cod...

Hulligaaan

(#11269) ForRedGlory válasza gabipaci (#11257) üzenetére


ForRedGlory
félisten

LOL, ez kurva nagy. :C :C :C

Más:
Ma ezzel a stattal zárom a napot:
Kill 378
Death:177

Egyébként úgy érzem most tanultam meg végleg játszani. Saccra 90 óra kellett ehhez... Viszont most már érzem milyen is katonának lenni. Kurva szar lehet :D
Emlékszem hogy az elején még azt sem tudtam mi van, mert egy online játékkal sem toltam. Nem tudtam merre mennyi. Mentem mint a meszes. Most már tudom mikor kell megindulni, mikor tiszta a terep, és a pályák nagy részén tudok egy olyan pontot, ahonnan rendkívül könnyű fraget szerezni. Például Atacama Dessert-en (az a hajón), az első M-Com-hoz tudom hogy kell úgy odamenni, hogy senki se vegyen észre, de komolyan. Van egy olyan útvonal, amivel olyan könnyen meg lehet közelíteni, igaz azon az útvonalon van két olyan érsz ahol csak guggolva lehet menni, különben meglátnak. Szóval az ördög a részletekben lakozik. Öröm játszani vele. Főleg mert az utóbbi 20-25 játékórámban olyan jól tolom (only assault...) hogy 2 fölött van folyamatosan a K/D arányom. Persze nem tudom ki hogy van vele, de ha felmászok egy szerverre (only squad rush), és kevesebben vagyunk, akkor falcolok is le... Nem leszek senkinek a tölteléke. Ez lehet bunkóság, de nem adom meg senkinek az élvezetet, hogy vadásszanak.
Amúgy játékra visszatérve, én már csak és kizárólag squad rush-ban tolom, mert ott kell a skill, a több fejetlen hentelés. Persze ízlések és pofonok.
Szóval sajna (már akinek) a PH! szerverek kiesnek a sorból, mert nincs rajta squad rush (pedig az tuti tömve lenne). Ahogy az NBA játékosok is mondják: I love this game :K

[ Szerkesztve ]

(#11270) Bagoly81


Bagoly81
aktív tag

szoktatok mikrofont használni? mértnem hallom a beszélgetéseket? vagy van egyáltalán?

(#11271) aram01 válasza creedszl (#11268) üzenetére


aram01
nagyúr

lehet hogy nekem nem adják csak a videók vissza az élményt de én nem találtam olyan nagyon jónak ez sokkal jobb :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11272) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#11269) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ja és 4 platinás az M416-om :B
4000 Kill-en túl

(továbbra is baromságnak tartom, hogy platinát nem számolja. Pedig olyan jó lenne, ha valaki megölök az látná hogy nem akármilyen csúzlival szedtem le, hanem olyannal, ami által már meghalt egy halom ember. Talán úgy könnyebben megbocsátana, hogy ilyen fegyverrel öltem meg)
:K

[ Szerkesztve ]

(#11273) gabipaci válasza Bagoly81 (#11270) üzenetére


gabipaci
addikt

Én még nem nagyon hallottam ingame voice-t senkitől sem.
Teamspeak-et használunk, az bejön mindenkinek.

Logitech hardware tester

(#11274) ADAM1337 válasza ForRedGlory (#11272) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az a gond hogy a platina alig megkülönböztethető a silver-től. :U

(#11275) gabipaci


gabipaci
addikt

Még két gyöngyszem.
[23:02:44] Target78[HUN] > ezek olyan birka csipak semmi spott :D
[23:02:52] KL_atya > nincs ezeknek agyuk
[23:03:01] KL_atya > csak ragyogyult a szemukre a scope
--------------------------------------------
[23:09:29] KL_atya - Attackers > most mar elojhettek...
[23:09:32] KL_atya - Attackers > nincs veszely
[23:09:36] KL_atya - Attackers > nem kell fosni hatul

Lehet a jager volt sok, de ezeken is nagyot nyerítettem :))

Logitech hardware tester

(#11276) Target78hu válasza gabipaci (#11275) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Röhögtem én is rajta ,de télleg a csapatunkban rahedli fűzfabokor ,de semmi spott ,komolyan assaultként többet spottingoltam :D
Aztán később egy remek squadban lehettem :R és ott egy csipa volt ,de az roham woookiee s nagyon jól tolta + a többiek is persze! Egyre jobban tetszik az f2000 hiába ,ha gyengus itt ,de már megszokásból is azzal megyek :p

hkv.hu

(#11277) Yany válasza madgie (#11258) üzenetére


Yany
addikt

Nem értem ezeket a fegyverhasználattal kapcsolatos aggályokat. Ez egy játék, aminek szabályait felállították a készítők. Ebbe az is beletartozik, hogy van x féle fegyver, n pályán. Az X, nem azért x, mert jó megnézni a kirakatban, hanem a játék olyan részét képezi, mely lehetővé teszi legtöbbünk számára, hogy a neki szimpi fegyverrel játsszon. Ez nem egy csalás, nem egy inkorrekt hozzáállás, hiszen bárki bármikor azzal lő, amivel akar. Hihetetlen ez a nyavalygás. Az meg, hogy lerombolja a támadó az első m-com épületet, az egy lehetőség. Miért ne élne vele? Nem értem. Sajnos könnyen ledönthető (igen, sajnálom én is) de ez adott, hát élni kell vele. Miért várnám el mindenkitől, hogy csak olyan fegyverrel rohangáljon, hogy mindig én lőjem le?

Egyébként engem idézett be a "kolléga". :) A füttyöm ki van ilyenkor, mikor a sírás megy, így nem volt kedvem megerőltetni magam, hogy érdemben reagáljam le. Egyébként váltottam a kedvéért, de én úgy vagyok a BC-vel, hogy szeretek ráhangolódni egy adott fegyó-szettre és akkor csak azzal tolom. Legyen az medic, engi, vagy bármi más (recon ritkán vagyok). De ha ráhangolódok valamire, Uram bocsá', hadd menjek már azzal, amivel akarok! Amíg nem kell cheat/hax/script/bug/ttm ahhoz, hogy szabályokat áthágva egy fegyvert válasszak, addig örömömet szolgálja, ha nem szól bele senki, hogy mivel játszom. Köszönöm. :R

(magdie, nem neked szólt, csak rád nyomtam a "válasz"-t)

ps.: ttm = "tököm tudja, mi"

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#11278) Def26 válasza gabipaci (#11275) üzenetére


Def26
félisten

Érdekes, hogy a Magyar szervereken mennyi duma megy. Külföldin nem találkoztam ilyen mértékű szövegeléssel. Ha valami miatt pipa vagyok és benyomok valamit egyből jönnek, hogy ne írogassak hanem támadjak/védekezzek.

Egyébként azt tudja valaki, hogy mi az a "gg" amit meccs végén szoktak beírni?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11279) DieHard válasza Def26 (#11278) üzenetére


DieHard
senior tag

good game.

(#11280) LifeSpirit válasza gabipaci (#11275) üzenetére


LifeSpirit
tag

És igaza is van ebben,de szomorú,hogy még erre sem hallgatnak az emberek.
El kellene tüntetni a K/D arányt,És a statnál meg a honlapon is csak az abszolút azt mutatná mennyit nyertél rushban és conquestben.

(#11281) Doki-HUN1978 válasza LifeSpirit (#11280) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Egyetértek!
Ez egy csapatjáték, nem egyéni verseny... csak sokan ezt még nem képesek felfogni.

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#11282) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Igen COdban teljesen megértem, ha ilyen van mert igen az egy más fajta fps.
ott csak annyira számít a csapatmunka,hogy mindenki jól tudjon célozni,lőni,rambozni...
És ott itt "véget is ért szinte" a csapatmunka.SDnél kell csak nagyobb összejátszás,aki még nem játszott volna codot annak a rush más verziójához hasonlítanám...

És itt még az a gond,hogy egy mcom élesítésnél csak 30 pontot kapsz,miért nem lehetne 200at? És a felrobban 300 vagy 500at.
Már is kevesebb ember sz@rna maga alá.
+ az egyéb csapatot segítő munkaárt járó pontokat a felvinni.
Így már is jobb lenne a játék....

Igazábol hiába mondjuk az embereknek,hogy nem így kéne csinálni,nagy változás nincs sokszor.Ezt egyedül csak motiválással lehet elérni,szóval sárga répát kell nekik a fejük elé lógatni..... :))

[ Szerkesztve ]

(#11283) reset válasza LifeSpirit (#11280) üzenetére


reset
senior tag

"El kellene tüntetni a K/D arányt" - támogatom :K

(#11284) ciry válasza LifeSpirit (#11280) üzenetére


ciry
őstag

Én se bánnám.
Ha az ember kis kockázatot vállalva fedézékek mögül lövöldözget, kinyírja a fél szervert simán, de akkor ki az aki ráizgul az M-com-ra?
Sok ember van, aki tojik mindenre, csak céllövöldézés neki a gém.
Én nagyon szívesen megdöglök egy m-com élesítése után közvetlen, de ha a csapat sniper csodái egy mortarra is képtelenek, akkor jövök csipával és az élesítés közben a mortart is aktiválom, hogy legyen ilyenkor legalább sansz is a robbanásra.
Sokszor találkozom ugyanazokkal az m-comnál, minő fura, ezt-azt meg sosem látni körülötte, csak messziről kempelni.
30 ill. 100 pont egyszerűen röhej.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11285) Bavid válasza ForRedGlory (#11272) üzenetére


Bavid
senior tag

Hát ezen nagyot röhögtem, ne sértődj meg de jó hogy m416al ilyen nagy ász vagy, de mondjuk kezedbe kapsz egy más fegyót hogy ölj azzal akkor mi lesz? Meg ha jön egy tank? lövöd rá a gl-t? nem bírom mikor ennyire egyoldalúan játszanak az emberek, inkább mindig a helyzetnek megfelelően kellene. Ha meg már megvan a platina tök felesleges azt a fegyót vinni, mert senkit nem érdekel onnantól fogva hogy hányszor lesz meg rá... Ettől függetlenül valamikor tolhatnánk sqad death matchet, próbálj meg felvenni (Multikill) néven játszok.

LifeSpirit: nem tudom mennyire jelentene megoldást a több pont, mer igazából én pont lesz@rom hány pontom van a kör végén úgyis rég megvan minden unlock és úgyse fogom soha elérni az 50-es szintet, mondjuk a w/l arány javítása eléggé motivál, csak ált. egyedül nem sokat érek...

(#11286) r-chee válasza ciry (#11284) üzenetére


r-chee
őstag

Sokan vannak olyanok is, akik támadóként az M-COM-mal szomszédos épületben vagy közeli fedezékből sorozzák az ellent, M-COM persze nincsen beélesítve...Tegnap voltak ilyen squad társaim. Mielőtt ráspawnoltam volna, néztem egy ideig, mit művelnek. Írtottak akit láttak, élesíteni persze nem tudtak. Én meg, aki beélesítem az állomást, ki is nyiffanok szépen, mert engem ugyebár nem fedeznek, hanem az arra járókat írtják. És kié a több pont? Az övék. Dagad a mellük, hogy igen, megcsináltuk.

Úgyhogy én is csak támogatni tudnám a k/d arány eltörlését.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#11287) ciry válasza r-chee (#11286) üzenetére


ciry
őstag

Örültem is egyébként, mikor láttam a béta alatt, hogy nem írják ki azt a szar k/d-t, csak a végén tudta mindenki megtekinteni, hogy mit is művelt.
Az arány feltuningolásához nem kell tudás, csak egy kis türelem, sokkal nehezebb egy partyt megnyerni, kiváltképp támadóként.
Ezért is jó, hogy van a ts, mert ott mindig van olyan ember, akivel van sansz az ilyemire :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11288) Joe-T


Joe-T
tag

A hétvégén engineerként megkaptam a PP2000-es fegyvert! Hihetetlen jó kis flinta csak bazisok skuló kell hozzá!
Nem valami erős, de ahogy fossa a skulót nincs elölle menekvés! Egyetlen hibája, hogy hamar kifogy a tár! Érdemes hozzá plusz lőszert választani kiegészítőként!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#11289) Źşë'


Źşë'
addikt

múltkor volt szó higinsz nevű giga kocka emberkéről :D hát most itt van a barátnője is, nézzétek mit aláz q3ban :C am ez a játék igazi skillt igénylő játék, nem akarom leszólni egyik cod szériát sem, de oda nem kell ekkora tudás

video

sry az offért :P

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11290) Bavid


Bavid
senior tag

Az miért van hogy én vagyok 1. a játékban és mégse kapom meg a legjobb játékos pint? (meg sqad is 1. valószínűleg) és azt se? képek:

Ezt ma vagy 5-6 körön keresztül játszotta...

[ Szerkesztve ]

(#11291) Doki-HUN1978 válasza Bavid (#11290) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Mert a szerver érzékelte, hogy camp-eltetek és a K/D-re mentetek. :DD

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#11292) KL válasza Bavid (#11290) üzenetére


KL
tag

Igazából a legnagyobb baj, hogy a rush winner pint sem látom. Remélem csak görgetni kell hozzá...

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#11293) Bavid válasza Doki-HUN1978 (#11291) üzenetére


Bavid
senior tag

Shotival olyan jól lehet:P
KL: tényleg most hogy mondod azt se adta meg, pedig simán hoztuk, sőt az m-com atacker pint se adta meg, pedig ha jól emlékszem 4et élesítetem én (3-at biztos) és a 8ból amúgy 6-7et biztos hogy a sqadunk robbantott fel.

(#11294) HS 2142


HS 2142
őstag

A PH I szerverrel mi lehet a gond? Fel se lépek már kickel is ki. (Bledit is, tehát nem egyéni problem)

Szerk. Most lehet hogy jó már 2 perce nem dobott ki.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#11295) KL válasza Bavid (#11293) üzenetére


KL
tag

Akkor jó :)

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#11296) Mrdevil válasza HS 2142 (#11294) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen mostanában az egyes szero engem is sokszor kidobált,lehet nem csak nálam van a hiba? :(

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11297) HS 2142 válasza Mrdevil (#11296) üzenetére


HS 2142
őstag

De ez You have been kicked from the server kidobás volt :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#11298) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Mit láttam pár napja, el is felejtettem mondani... LOL... lehet már ismeritek, de nagyon durva... Megpakolják embertelen mennyiségű C4-el az UAV-ot, lebombázzák mortarral az M-COM épületet, az UAV rászáll, és bumm... M-COM volt, nincs :Y

(#11299) Gonz0 válasza HS 2142 (#11297) üzenetére


Gonz0
tag

Hja, mert büdös TS-es bagázs vagytok mindketten. Csíter banda :D

Szerk: Devilt is? akkor mindhárman

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#11300) ADAM1337 válasza ForRedGlory (#11298) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Egyik serveren beírta az admin amikor kicsit megpakoltam c4-el egy hummert majd beengedtem a tömegbe és 4es killt toltam hogy: no jihad car :DDD
De uav-al is akartam megcsinálni csak azzal az a gond hogy a c4-et ha eltalálják egyből berobban az uav.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.