Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29846) r-chee


r-chee
őstag

Érdekes módon, a kedvencek közé elmentett szerókra nem tudok belépni, mert hibát ír, másra viszont simán be tudok lépni....hmm....

Más: nem igazán volt szokásom (s úgy érzem, nem is lesz), de most este unalmamban megnéztem pár, honfitársaink által felvett online küzdelmet YT-on. Így már tudom, miért nem veszek részt, vagy miért ne vegyek részt ilyen "tímszpíkes" csatározásokon. K*rva nagy taktikai beszélgetések folynak: "f*szom, ezt nem hiszem el", "k*rvaanyját, csak fussak vele össze még egyszer", "háttal állt nekem, úgy lőtt le", "p*csába már", "mennem kéne valamerre".... Ilyesmi a szövegek 95%-a. Úgy vélem, ezért a színvonalért felesleges beizzítani a mikrofont. Jó helye van a fiókban.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.