Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29151) Ybron


Ybron
senior tag

(#29152) RichieTri válasza DeadMeat (#29150) üzenetére


RichieTri
senior tag

nem, sajnos...
es ilyet eddig csak parszor lattam es granattal.
tehat en dobom a granatot a palira es a granat az embertol x m-re lekanyarodik.teljesen ugyanazzal a "fizikaval" mintha active armor lenne

Ybron:hat egy PRO

[ Szerkesztve ]

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#29153) Xaels válasza Ybron (#29151) üzenetére


Xaels
félisten

Itt mit kellene nézni?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29154) DeadMeat válasza RichieTri (#29152) üzenetére


DeadMeat
veterán

Olyat láttam már én is, de az egy bug miatt van szerintem, mert tök random nekem is előjön. Golyóval viszont nem láttam még, nem is olvastam ilyenről sehol. Mondjuk cr mapon én már nem lepődnék meg egy ilyen bugon a beton bokrok és a láthatatlan hegy után :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#29155) Ybron válasza Xaels (#29153) üzenetére


Ybron
senior tag

Kérlek szépen a ReSpawn klánról elmélkedünk, azon belül DOMIN-ról.

(#29156) Xaels válasza Ybron (#29155) üzenetére


Xaels
félisten

Az rendben van, de látni is kéne valamit ezen a videón? Mert nem sok érdemleges "lövés" van benne. Néha furán nem rángat az AEK vagy az ACE de kifejezetten unalmasak a lövések és a legtöbb 1 max 2 emberes. Lockeren ezerszer lőttem már ezeknél durvábbakat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29157) WaterWawe


WaterWawe
őstag

(#29158) Ybron


Ybron
senior tag

[link]
Így hogy ma kipróbáltam xbox 360-on BF4-et minden elismerésem akik így jásznak rajta.
Tankal, volt egy killem, meg sikerült egyet fel is robbantanom c4-el, de hogy fegyverrel becélozzak valakit... szerintem soha nem bírnám megszokni, de nem is akarom, maradok továbbra is a pc-nél, jobb grafika, könnyebb irányíthatóság.

(#29159) DeadMeat válasza WaterWawe (#29157) üzenetére


DeadMeat
veterán

vót hát ;]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#29160) Neoteric válasza WaterWawe (#29157) üzenetére


Neoteric
addikt

vót :D 1x biztosan

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#29161) M@rdel válasza MajsztR (#29123) üzenetére


M@rdel
őstag

Nem láttam, hogy válaszoltak volna! Bocs, ha igen! :F :)

Szóval nálam a 7850-n high-medium beállításokon AA nélkül szépen fut.
Esetleg a memóriát kellene fejlesztened, még egy 4Gb modullal.

(#29162) mobal válasza Chris78 (#29138) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Konzol (0): perfOverlay.drawGraph 1 majd nézd meg melyik komponensnek tart tovább kiszámolni egy képkockát.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#29163) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Shanghai kör csak 3x fagytam ki...

Hihetetlen, HIHETETLEN! :W

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#29164) gyuribácsi88

Hagyj legyen már 2 kretén kérdésem, 1; a china dlc-t nem lehet külön megvenni? Meg kell venni az egész prémiumot és akkor majd letölti az összes dlc-t? 2; járműnél mivel váltok külső nézetre? :DDD THX előre is.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#29165) CsonkaImo válasza gyuribácsi88 (#29164) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Meg lehet venni originen biztosan, dobozos kiadást még nem láttam. Külső nézet pedig a C billentyű.

(#29166) KillerKollar válasza mobal (#29162) üzenetére


KillerKollar
senior tag

Amelyik fölül van az a bottleneck?2 GPU esetén és rendesen működik ez a parancs?

(#29167) Xirtam válasza gyuribácsi88 (#29164) üzenetére


Xirtam
veterán

Elm megkapja mindenki amiért sz@r a játék.

(#29168) eugabesz válasza RichieTri (#29139) üzenetére


eugabesz
őstag

Sajnálom,de nem tudok mit kezdeni sem az összeesküvés elméleteddel,sem azzal,hogy találtál egy bug-ot a játékban...ha már tényleg sokan mondják,hogy ez meg ez a játékos "érdekesen" játszik,megnézzük spectators nézetben,valaki mindig van kint az adminok közül,vagy ha nincs,akkor kilépek én vagy más,s ha tényleg érdekes,akkor kick...alapjában véve ha van valami alapja,akkor nem jön vissza,ha meg visszajön és erősködik,akkor megnézzük még egyszer...de ne is haragudj,mi is játszani járunk oda,nem adminkodni,minden egyes furcsa kill-re nem ugorhatunk,ezt te is beláthatod...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#29169) CsonkaImo válasza Xirtam (#29167) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Remélem nem a china rising lesz, a legtöbb játékos úgy is előrendelő volt vagy olyan kiadást vett amihez járt a dlc. Second assaultnak jobban örülnék, de így meg a premiumosok mit kapnak kárpótlásúl?

(#29170) sutyi^ válasza sutyi^ (#29146) üzenetére


sutyi^
senior tag

Jah. Csak link maradt le. :DD

Mindegy, itten visszanézhető vala - http://www.twitch.tv/sutyomatic/b/490132790

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#29171) zack válasza DeadMeat (#29150) üzenetére


zack
nagyúr

Én is belefutottam már jó párszor, csak gránáttal. Rádobod, és mint a kifli lekanyarodik róla. Biztos valami fizetős cheat, mert nem ez az általánosan elterjedt csalások egyike.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#29172) LamaCube válasza SkyS1gn (#29163) üzenetére


LamaCube
addikt

Jah te voltál az??? És még hozzánk dobott vissza. Tudod a "szegény embert a macska is megugatja". ;)
Nekem csak atom laggjaim vannak sanghajon, de crash már régóta nincs. Most feltettem a 13.12 whql-t is, de nem lett jobb, de rosszabb sem.
A régi vga-val nem csinált ilyet? Sokan panaszkodnak R szérián a driverekre.
Próbáltad már, hogy nincs semmilyen tuning? Valami stabilitás probléma lehet, de ez csak az én véleményem.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29173) Foxmulder89 válasza gyuribácsi88 (#29164) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Ne vedd meg külön, sokkal többet fogsz fizetni érte. Aprón 7k a premium ;)

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#29174) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Az utsó kör azért jó lett! Köszi srácok! :R

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#29175) yodamester10 válasza DeadMeat (#29174) üzenetére


yodamester10
őstag

Tényleg jó volt:)
De nálam csak a titanfall megjelenésig megy a bf4,aztán delete.

[ Szerkesztve ]

(#29176) Neoteric válasza zack (#29171) üzenetére


Neoteric
addikt

Ja biztos ez is cheat fícsőr, még véletlenül se az ótvar bugos játék a ludas.. :U

PSN: ne0teric_sAN

(#29177) mobal válasza KillerKollar (#29166) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Két plot lesz ugye a grafikonon. Az értéke a képkocka kiszámolásához szükséges idő ami 16ms és az alatt jó (60 Fps). Ha cpu a bottleneck akkor az fog kiugróan magasabb lenni / vagy ellentétesen.

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#29178) KillerKollar válasza mobal (#29177) üzenetére


KillerKollar
senior tag

A GPU mindig magasabb volt amikor én néztem,az 22 ms szokott lenni azt hiszem,a CPU meg 13,de az FPS bőven 60 fölött volt.Ez az Ultra 4x MSAA 1200P,100% res scale.200% scalenél magasabbak az értékek,továbbra is a GPU van felül.Viszont ugye ott egyértelmű a GPU limit és nagyon jól skálázódik a CF.A nagy ms gondolom a 2 kártya miatt van.

(#29180) mobal válasza KillerKollar (#29178) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Ha "konstans" viszonylag akkor jó, de ha több a kiugrás akkor egyértelmű a bottleneck. Ahogy én észrevettem - inkább a proci dolgozik többet.

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#29181) M@rdel válasza gyuribácsi88 (#29164) üzenetére


M@rdel
őstag

3 557Ft /-200Ft átutalás/ az aprón.
Jobban jársz a prémiummal amivel jár az összes dlc

mobal a konzol parancsokról, hol lehet többet olvasni? Kösz!

(#29182) DieHard


DieHard
senior tag

A manual szerint mit is kell csinálni olyankor ha azt irja hogy frissiteni kell a játékot, közben origin meg azt irja hogy fresh. CIbora jönne, de anomáliával indit

(#29183) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Kösz skacok azt a pár fagyásmentes kört, jó kis karácsonyi ajándék :DDD

Jó volt látni ahogy együtt mozog a squad.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#29184) KillerKollar válasza mobal (#29180) üzenetére


KillerKollar
senior tag

konstans magasabban van a GPU usage mint a CPU,nem "egyenes vonal,van ugrálás,de nem olyan kiugró,hanem viszonylag egyenletes.De gondolom 2 GPU miatt magasabban írja a GPU kihasználtságot.

(#29185) boogie84


boogie84
veterán

800-1 :DDD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#29186) Algotis


Algotis
addikt

Fúú, ez a Rogue Transmission lett a kedvenc pályám :C
Főleg az a jó, amikor 10 méter magasból leugratok a tankkal és semmi baja, de meg lehet lepni az embereket ott lent:D

Viszont volt lehetőségem kipróbálni az AA-t..
Szereztem vele vagy 15 killt, de akkor is, nagyon OP!
Egy másodperc alatt szétszed bármit, menekülni se lehet előle.
Na mindegy, jót szórakoztam :D

Androidos Outlookból küldve

(#29187) Gippo válasza Algotis (#29186) üzenetére


Gippo
senior tag

Na várj, míg unlockolsz pár dolgot... főleg az active radart-t. Ha most úgy gondolod, hogy OP, akkor abban az esetben a fejedet fogod verni a billentyűzetbe, átkozva az egész DICE-t. (aki nem ért velem egyet: tudom, tanuljak meg játszani, jójaz')

(#29188) Laraxior válasza Gippo (#29187) üzenetére


Laraxior
titán

Én inkább a zuni rakétákat használom AA-nél, mert előfordul, hogy meglep egy IFV, vagy a másik AA, akkor könnyűszerrel szétszedem, még a tanknak is nekiesek, de ott nincs esély sajna :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#29189) csongi


csongi
veterán

Az mitol van, hogy tankal ketszer olyan gyorsan tuzel mint en?

(#29190) Ybron válasza csongi (#29189) üzenetére


Ybron
senior tag

Gondolom váltogatja első és másodlagos fegyvert.

(#29191) Laraxior válasza csongi (#29189) üzenetére


Laraxior
titán

Staff Shell :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#29193) Anfänger válasza front3r (#29130) üzenetére


Anfänger
őstag

Ez komolyabb.:)

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#29195) eugabesz válasza Ybron (#29190) üzenetére


eugabesz
őstag

Na igen,de akkor kell egy faszi a másodlagos fegyverhez,mert gyalogosra hiába lősz a főlöveggel,csak a headshot-ot adja be...(kb. vicc kategória)

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#29196) v!ct0y válasza M@rdel (#29181) üzenetére


v!ct0y
veterán

Linket tudsz dobni ? Ja de gondolom nem a prém annyi :)

[ Szerkesztve ]

(#29197) tojaaji


tojaaji
aktív tag

Valaki megtudja nekem mondani mi a különbség az AP Shell, HE Shell és a Sabot Shell között?

(#29199) Ybron válasza eugabesz (#29195) üzenetére


Ybron
senior tag

Ja, minap játszottam is golmud-on és az ellen tankos emberkének sabot shell és staff hell volt beállítva, kb ő csak a járművekre ment rá, leginkább. Ez is egy alternatíva, mert végül is ha úgy van akkor lőheti sabost shell-el is a gyalogost, vagy ahogy írtad is beül másodlagos helyre gyorsba. Én ezt tanknál ritkán csinálom, mert hmg-t használok, ezt leginkább infantry járműnél szoktam főleg mikor foglalok, mert gyorsabban tudom pásztázni a környéket.

tojaaji: itt nézelődj

[ Szerkesztve ]

(#29200) csongi válasza eugabesz (#29195) üzenetére


csongi
veterán

Az a helyzet, hogy igazából lövés előtt választhatsz lőszer típust. Egy páncélozott ezköz elleni lőszerrel a gyalogos ellen semmit nem tehetsz. Simán tovább szalad :) .
Szóval én úgy csináltam volna meg, hogy több lőszer típust lehetne választani, de korlátozott mennyiséggel. A mennyiségeket pedig be lehetne állítani.
A realitás ezer sebből vérzik ennél a játéknál is! Persze ezt megbeszéltük, hogy kell is.
Az is mókás, hogy a 7,62 torony géppuskával kb 5-10 találat kell egy gyalogos ki iktatására. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.