Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30301) csongi válasza pilu85 (#30300) üzenetére


csongi
veterán

Nalam minden rosszabb lett, minden fegyver harmat gyenge lett ha en hasznalom, ha ram hasznaljak akkor egybol halok. Lehet csomag vesztesem van amit sosem tudok meg szerintem.

huby80 valoszinuleg mert a 60fps hez eleg az egyik kartya is. Orulj neki felslegesen nem zabal aramot.

[ Szerkesztve ]

(#30302) Nemt0m12


Nemt0m12
tag

csak nem megint behalt a játék? ;]

(#30303) mackosajt válasza Nemt0m12 (#30302) üzenetére


mackosajt
addikt

Nálam úgy tűnik...

Mentem Air-ezni Diehard kollégára. Majd jött még más is.

Kiléptem, mondom megyek az Iram-ra, még meló előtt tolok egy kis CQ-t.

BL szerint mág most is Air-ezek, és nem enged be sehová sem.
"ERROR
No contact with EA Online. Please try again later."

Úgy tűnik, az év első munkanapján (nekem) nem fog sikerülni a CQ.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#30304) =HG= válasza Nemt0m12 (#30302) üzenetére


=HG=
addikt

Valami bekakilt, mert én sem tudok csatlakozni..

(#30305) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Na erre kíváncsi leszek mit hoz a játékba!
:Y

(#30306) omikron23


omikron23
senior tag

Something went wrong... :F

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#30307) Csabroncka válasza =HG= (#30304) üzenetére


Csabroncka
addikt

"New year, new hope" :DDD

"in medias res"

(#30308) Shodan


Shodan
addikt

The Game Statistics Engine is currently down.

oh yeah happy new year

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#30309) ciry válasza Shodan (#30308) üzenetére


ciry
őstag

Szeretem,imádom

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30310) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Ez az megen szar a Játék, ma sem kell játszani -.-"

Xbox One: bandymnc

(#30311) soultrapp


soultrapp
senior tag

Hello!
Nem tudjátok meddig nem lehet játszani?
De úgy látom vannak akik játszanak....

(#30312) STC Speed


STC Speed
őstag

Ez az RFB nevezetű sniper fegyo baromi erős,mint egy shotgun csak messzire lőnék:D

(#30313) errorcode06 válasza soultrapp (#30311) üzenetére


errorcode06
őstag

Akkor gondolom a login szerverrel vagy valami hasonlóval lehet gond, bár engem speciel kivágott mint macskát illik...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#30314) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Nálam megy, de csak a BF3 :U

(#30315) DieHard


DieHard
senior tag

A helis, vagy hajós vagy akármilyen TV raksival szeretnék eltalálni egy ellenséges játékost, vagy azt a jármüvet amiben az ellenséges játékos ül. Meg tudná valaki mondani, hogy hol a biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip van a hitbox? mert én már körbelőttem, mint Samuel Jackson-t a ponyvaregénybe. de nem talál egy sem. :W :W :W

(#30316) SzegediKrisi


SzegediKrisi
csendes tag

Sziasztok!

Elég nagy problémám adódott a bf 4-el!!!! Amikor telepítettem a bf-et akkor az origin-be úgy regisztráltam hogy
azt adtam meg hogy 14 éves vagyok,így kérte a rendszer a szüleim email címét. És amikor beléptem a battlelogba akkor nem engedte hogy belépjek és azt írta ki hogy 16 év alatt nem használhatom a battlelogot
mert korlátozva van a felhasználóm így játszani sem tudok!

Mit csináljak?

A válaszokat előre is köszönöm!

(#30317) Xaels válasza SzegediKrisi (#30316) üzenetére


Xaels
félisten

Ne haragudj de erre csak :C Ha jó fejek az EA-nél akkor a Support átállítja neked a korodat...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30318) STC Speed válasza SzegediKrisi (#30316) üzenetére


STC Speed
őstag

2 év múlva biztos beenged!!
Bocsi ezt nem birtam ki :DDD

(#30319) X Factor válasza DieHard (#30315) üzenetére


X Factor
addikt

Én csak járművek ellen használom, ugyanazt tapasztaltam mint te, gyalogság ellen hatástalan. Gondolom balance végett ilyen a műkődése.

Make things work

(#30320) DieHard válasza X Factor (#30319) üzenetére


DieHard
senior tag

De a helit sem tudom lőni... Gyalog nem annyira érdekel.

(#30321) X Factor válasza DieHard (#30320) üzenetére


X Factor
addikt

Érdekes, azt sebzi, főleg ha nem mozognak, akkor egész jól ellehet találni, durva sebzést is tol bele.

Make things work

(#30322) Ybron válasza DieHard (#30315) üzenetére


Ybron
senior tag

Ne is mond, mikor ucav-oztam a 20 kill-ért, vagy 2-3x volt olyan, hogy átment az emberen és persze hogy nem robbant fel.. legalább road kill-t adhatott volna érte :D

[ Szerkesztve ]

(#30323) DieHard válasza X Factor (#30321) üzenetére


DieHard
senior tag

Mozgó helit lőnék. Ezért érdekel a hitbox. BF2 ben ha jól tudom a farka tájékán volt.

(#30324) SzegediKrisi


SzegediKrisi
csendes tag

Szia Xaels!

Ki tudnád egy kicsit bővebben fejteni az előbbi supportos témát?

Előre is köszönöm!

(#30325) ciry válasza DieHard (#30323) üzenetére


ciry
őstag

Ha telibevered tv-vel akkor nem ad killt csak damages pontokat.Én repcsit is találtam már el vele vagy 80 pontért :F

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30326) DieHard válasza ciry (#30325) üzenetére


DieHard
senior tag

Nincs hit. :W

(#30327) r-chee válasza SzegediKrisi (#30316) üzenetére


r-chee
őstag

Egy jótanács: ha nem vagy 18, a korhatárhoz kötött oldalaknál inkább adj meg 20+ életkort ;) :D Játék dobozán feltűnhetett volna a 18+ jelölés :U

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#30328) aerosmith


aerosmith
őstag

Sziasztok van valamelyik klánba most tagfelvétel?
Aktívan játszó, legalább 5 fős csapatot keresek, 21+os átlagéletkorral, PTFO mentalitással, minimum DIV3as skillel.

Karakterlapom.

(#30329) SkyS1gn válasza aerosmith (#30328) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nagy elvárás kis kompetencia ;]

Skill amúgy nagyon változó, pár kör obliteration vagy rush feltolja, aztán conquesten visszaesel, ráadásul nem olyan mint más stat hogy idővel a "kőbe vésődik" ahogy egyre több adatot átlagol.

(#30330) Xaels

Nekem hányszor van.. főleg RPG-nél, lövök 15 méterre erre 5méternél a földbe csapódik, pedig a tankra célzok....

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#30330) Xaels


Xaels
félisten

Valamelyik nap Rogue Rush-on simán átment az RPG a BTR-en meg az MBT-n. Csak lestem ki a fejemből. Nem haltam meg, végig néztem simán ahogy átrepült rajtuk a raksi. Lockeren is sokszor van olyan az átjáróban, hogy zoomolva benézek, ellövöm és semmi találatjelzés de van amikor simán multizok vele.

(#30329) Cris99: a DIV3-as SKILL nem nagy elvárás. Sőt... De ez nem csapódott be korábban, nem nozoomban lőttem ahogy esik és konkrétan láttam átrepülni. Majd ha lesz több helyem csinálok videókat hátha tetten érem a szitut.

Amúgy ma még a Little Bird cseszte fel az agyam. Az egész egy rohadt üveg kalitka, semmi anyag nincs benne és tolom bele a 4-5 hitet BTR-el és meg sem érzi simán tovább repül. A 2 heatseeker meg sem kottyan, +még egy fél tár 25mm-es, a srác meg rám fordul és egy tárból ki is pirított...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30331) aerosmith válasza SkyS1gn (#30329) üzenetére


aerosmith
őstag

"Nagy elvárás kis kompetencia" ???
Nem igazán értelek. Ugyanazokat várom el amit én is teljesítek...

(#30332) Xaels válasza SkyS1gn (#30329) üzenetére


Xaels
félisten

Folyt. Múltkor Lockeren olyat lőttem RPG-vel, kaptam is "dicséretet" a chatben. Kint a havon majd a pálya 2/3-át lőttem át és nagyon benézte a srác. Már bent rohangáltam amikor jött a kis felirat, hogy megöltem valakit :D Aztán meg a reakció...

Bírom a sok nagypofájú "PRO"-t, felmentem Obliteration-re és 4v9-ben pofázik a kör végén, hogy "EASY". Persze a másik csapatban 4-en voltak 1 "klánból".

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30333) wariror válasza ciry (#30325) üzenetére


wariror
tag

Haver ez már nem az a bf2-es igazi
tv amit megszoktunk.... :DDD
Minden részben csak lejjebb butítják.
Ez a DICE csak megalázza a BF. szériát.

(#30334) Gyula84 válasza SkyS1gn (#30329) üzenetére


Gyula84
veterán

Nekem hányszor van.. főleg RPG-nél, lövök 15 méterre erre 5méternél a földbe csapódik, pedig a tankra célzok....
nálam elég jól adja az rpg igaz sokat még nem lőttem el

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#30335) ciry válasza wariror (#30333) üzenetére


ciry
őstag

Hát apukám sajna igazad van.Szégyenszemre nem is használom már a tv-rakétát :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30336) csibe1 válasza Xaels (#30332) üzenetére


csibe1
addikt

Tegnap nálam is bejött hasonló dolog Lockeren.A csókába hármat küldtem bele a Hawk vagy SPAS sotiból, erre megfordul aztán leszed.
A pláne, hogy nem voltam tőle messze; de az első találatot nem is jelezte a játék, pedig végig rajta volt a célkör.Elég idegesítő tud lenni ha néha eltűnik a semmibe a lőszer vagy a sörét.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#30337) Serg1966


Serg1966
tag

Obtain 50 Marksman Ribbons 10/50 ezt a 250 méter feletti fejlövésekre adná nem?Mondjuk mindegy mire adja mert nem számolja:(

Serg

(#30338) Csaber


Csaber
senior tag

Tényleg a " best enemy"-it mire adják csak mert ma kaptam [ilyet] bár ma akármit csináltam kikaptunk ...

(#30339) Enton válasza Csaber (#30338) üzenetére


Enton
addikt

Esetleg az a 4 kill nem pont commander által kijelölt célszemély volt?

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#30340) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Gondoltam ma tolom kicsit hátha javult vmit, de tévedtem. Ugyanúgy menet közbe kidob ilyen hülye hibákkal, az utolsó eset a szokásos bf4.exe leállt. :(

Vajon mikor jut el oda ez a gém hogy jó lesz? Cod Ghosts se jó mer stutteringel egyszerűen manapság már nincs olyan gém ami normálisan menne, ebből PS4 lesz mihelyst lesz rá tartalom.

(#30341) lofagi válasza Serg1966 (#30337) üzenetére


lofagi
addikt

Nem 250 m feletti kill kell, hanem 6 kill a sniperriflevel.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#30342) DieHard


DieHard
senior tag

És most mi a szent sz.rnak kicked? Nézzétek már meg adminok pls. mert elpsotázom ezt a szájbab.szott játékot a redvás k. annyuknak amerkába.

(#30343) Serg1966 válasza lofagi (#30341) üzenetére


Serg1966
tag

az a sniper rifle ribbon

Serg

(#30344) huby80 válasza Serg1966 (#30337) üzenetére


huby80
senior tag

Igen arra adja és számolja az csak hát ritka esemény :D

(#30345) Laraxior válasza Serg1966 (#30337) üzenetére


Laraxior
titán

250m-enként kapsz egy ribbont... azaz vagy lősz egy 250m-es fejlövést, vagy az adott körben az összes fejlövésed, ami 50m-nél távolabbról megy, és ha elérted a 250et, akkor nullázza, és kapsz egy ribbont.
De a lövésnél ki fogja írni, hogy headshot 100 - marksman 132. A marksman pontot méterenként adja, tehát jelen esetben 132m-ről lőtted fejbe a tagot. Még egy ilyen lövés és kapod a ribbont.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#30346) gyenge47


gyenge47
tag

Most kezdtem el a singlet, de random kifagyogat, bf4 működése leállt szöveggel. Van esetleg valami tipp ez ellen?

(#30347) KERiii


KERiii
tag

Hali!

Élvezhető már a játék PC-n vagy még sok a DC meg az egyéb hiba?

(#30348) Laraxior válasza KERiii (#30347) üzenetére


Laraxior
titán

Megoszlanak a vélemények. Van akinek nem volt gondja vele, van akinek még mindig gondja van vele :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#30349) killer095


killer095
őstag

Sziasztok tervezem a játék beszerzését , és az lennea kérdésem hogy mint anno BF3 ban konzol parancsokkal lehet fpst kifacsarni a játékból?
Mert nincs high-end pcm sajna
Intel E6300 3.4ghz
win8.1 64bit
4gb ram
HD4770

Elérhetnék valami értelmes FPS számot vagy hadjam is?
BF3ban kb 25-100 fps között volt :)

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#30350) KERiii válasza Laraxior (#30348) üzenetére


KERiii
tag

mik a leggyakoribb hibák?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.