Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30701) bul07


bul07
nagyúr

Na ez új

Error
Origin could not get code (-5ef7ffff): The LSX server didn't respond within the set timeout.

Másnál ilyen?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#30702) Kevin's válasza bul07 (#30701) üzenetére


Kevin's
senior tag

Ilyen nekem is szokott lenni. Általában akkor jön elő, amikor egy időre elmegy a net és vissza jön gyorsan. Akkor kidob a játék és ezt a hibát kapom én is ...

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#30703) andro93


andro93
aktív tag

Hali, bocs a hülye kérdésért, de az xp boost tokeneket, amik a battlepackokból esnek hol/honnan lehet aktiválni?:D

(#30704) dupladé. válasza andro93 (#30703) üzenetére


dupladé.
csendes tag

kb 5 hozzászólással ezelőtt volt...ingame nyomsz egy esc-et és jobb alul!

"Ha ismerjük az ellenséget és ismerjük magunkat is, akkor száz csatában sem jutunk veszedelembe" - Szu-Ce ## battlelog: eDDy_yolo

(#30705) andro93 válasza dupladé. (#30704) üzenetére


andro93
aktív tag

Köszönöm szépen, egy Úr vagy! :D

(#30706) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Ez meg mi a franc már megint? :W

(#30707) mike710 válasza eugabesz (#30681) üzenetére


mike710
aktív tag

Biztos érdekli őket a magyar community mikor ha az EA magyarország postol valmait ellepi a sok csi**ka 14 éves és sír, hogy játszhatatlan a game meg oltja a DICE-t... WHAT?! :F no comment

[ Szerkesztve ]

(#30708) Def26


Def26
félisten

Mobil AA -nál ez az active radar valami fantasztikus. Csak kilövöd és magától célt keres. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30709) Kevin's válasza Def26 (#30708) üzenetére


Kevin's
senior tag

Az úgy elég korrekt :DDD :DDD

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#30710) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Not bad :DDD

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#30711) Flickering válasza DokiBaxxi (#30710) üzenetére


Flickering
aktív tag

Sziasztok!
Kezdő vagyok, eddig cod4-en élegettem és most elkezdtem multizni ezzel, nagyon remek idáig!
Assaulttal kezdtem, azt viszem jelenleg, ezt is tervezem.

Mit mondotok, mely fegyverrel érdemes menni kezdőként?
A scar-H megvan, de az nem tetszik, gyorsan kifogy, nagyon sokat ránt.
Szóval viszem tovább az AK-t.

Mit tudnátok adni tanácsot? :)

Előre is köszi!

(#30712) Xaels válasza Flickering (#30711) üzenetére


Xaels
félisten

Később AEK, M416. De érdemes meglesned az Engi-t is mert az is elég durva az MX4-el alapból szerintem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30713) Foxmulder89 válasza Flickering (#30711) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Nekem a sar-21 bejött, nem is olyan sar :D itt megtudod nézni a fegyverek tulajdonságait. De az alap ak sem rossz :K

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#30714) Flickering válasza Xaels (#30712) üzenetére


Flickering
aktív tag

Ha eljutok oda, hogy meglesz, okvetlen, sajnos még csak a Scar-H van meg, level 4.. xd :(
Köszönöm :)

(#30715) Enton válasza Flickering (#30711) üzenetére


Enton
addikt

Ace 23:

Ez még nagy kedvenc sokaknál M416 mellett.
Csak egy kicsit játszani kell érte.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#30716) Flickering válasza Enton (#30715) üzenetére


Flickering
aktív tag

Ami késik nem múlik ám! :D
De várom, hatalmas lehetőség van ebben a játékban, nagyon tetszik. Jet meg heli irányítással vannak még gondjaim mert esek-kelek velük de izgalmas!

Illetve Assault expertet kell megcsinálni az ACE 23-hoz, az mit takar?

[ Szerkesztve ]

(#30717) dupladé.


dupladé.
csendes tag

srácok ilyet még nem b.sztam :DD sírok :D zavod311 nem szoktam csipázni de mondom adok neki egy esélyt assault már úgyis maxos... fent vagyok a tetőn C felett, látom minimapon a létránál van spotolva a srác odamegyek nozoom még mikor a létra tetején volt (jó oké nem nagy kunszt hogy nozoom nem is ez a lényeg) hanem a srác felrepült mint egy rakéta kb 10 mp múlva pottyant le az mondom GG :C nem bugos a gém az a lényeg

"Ha ismerjük az ellenséget és ismerjük magunkat is, akkor száz csatában sem jutunk veszedelembe" - Szu-Ce ## battlelog: eDDy_yolo

(#30718) emiki6 válasza Xaels (#30712) üzenetére


emiki6
veterán

Hát még az ump... sotisokat szedek ki vele simán. Csak kell rá egy laser. ;)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#30719) Enton válasza Flickering (#30716) üzenetére


Enton
addikt

Assault expert:

Obtain 50 Medkit Ribbons
Obtain 200 kills with any Assault rifle
Obtain 10 Assault Rifle Ribbons

De előtte lesz még az assault basic, és assault veteran amik jóval kisebb kritériumokkal bírnak.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#30720) Flickering válasza Enton (#30719) üzenetére


Flickering
aktív tag

Akkor odébb lesz az még :D

(#30721) FollowTheORI válasza Enton (#30715) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez állítólag OP... de miért? Tényleg az? :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#30722) Gyula84


Gyula84
veterán

Jó kis kőr volt :D DRAW

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#30723) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Nem úgy volt anno hogy minden frakció játszhat minden pályán? Ahhoz képest mindíg u.a. a felállás.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#30724) kisza25 válasza Gyula84 (#30722) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja jó kör volt:D miattad kellett supportal mennem, mert csak szórtad a golyót:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#30725) kengyel


kengyel
nagyúr

Sziasztok !

Tudom hogy nem egy kategória a két fegyver, de távolabbi célpontoknál az ACE 23 vagy az AK 5C hatásosabb ? Persze "minden" felszereltséggel :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#30726) LamaCube válasza kengyel (#30725) üzenetére


LamaCube
addikt

Szerintem az AK5C jobb. Már az iron sight miatt is ajánlottabb. Az Ace23-nak zoomolásnál kitakarja a fél monitort.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#30727) kengyel válasza LamaCube (#30726) üzenetére


kengyel
nagyúr

Igen van benne igazad, de lassabb mint az Ace 23 :) Most AK 5C nyomulok de lehet vele lövöldözni :)

kengyel

(#30728) pilu85


pilu85
őstag

scar-h is nagyon jó. de a 20 lőszerrel csak egy ellenségre elég és ez sokszor a halálom jelenti...hc game-ben már jobb a helyzet kicsit.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#30729) mcmike válasza pilu85 (#30728) üzenetére


mcmike
őstag

Szerintem a SCAR-H nagyon erős, az tény hogy csak 21 lőszer van benne, de abból kb. 3db halálos. Nekem speciel bejön, nem kell egy valaggal beleeresztenem az ellenbe... :B

Rengetegszer futottam bele pl. olyanba, hogy én kezdem el lőni ACW-R-el, ő megfordul és egy lőszerrel leterít. Hiába gyors és sok lőszer van benne, ha az semmire sem jó...

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#30730) kengyel válasza mcmike (#30729) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nekem még a TDM-en az AEK-971 jönne be, csak messzebb távra instabilnak érzem. Gyors, közelre halálos ,és pontos.

kengyel

(#30731) LamaCube válasza kengyel (#30730) üzenetére


LamaCube
addikt

Jó az AEK távolra is csak fel kell tenni rá a heavybarellt vagy mi a szöszt. :K Ja és csak ironsight-al az igazi.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#30732) Snip3r_HUN válasza kengyel (#30730) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ha nem rambóként húzod a ravaszt, hanem "pötyögtetsz" adja az távolra is :K

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#30733) kengyel válasza LamaCube (#30731) üzenetére


kengyel
nagyúr

Még az a fegyverem szinte alapon mozog. Lehet adni kellene egy kis tartozék fejlődési időt neki . :)

Fogok vele menni és megnézzük mire is képes. ( BF3 alatt totál jó volt )

kengyel

(#30734) Csabroncka válasza mcmike (#30729) üzenetére


Csabroncka
addikt

Azért lehet vele aprítani ;]

"in medias res"

(#30735) LamaCube válasza kengyel (#30733) üzenetére


LamaCube
addikt

Sajnos nem olyan jó, mint bf3 alatt, de ha megszokja az ember, akkor adja rendesen. Én lockerre csak azzal tolom.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#30736) Gyula84 válasza kisza25 (#30724) üzenetére


Gyula84
veterán

na igen davajcsi patrone :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#30737) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Srácok hol a legolcsóbb DLCvel a játék? Még mindig CD galaxis?

Üdv. Johnny

(#30738) Foxmulder89 válasza jonnyjoker01 (#30737) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Még mindig itt az aprón :)

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#30739) kengyel válasza LamaCube (#30735) üzenetére


kengyel
nagyúr

Meg is csináltam vele a Heavy Barrel.t, közelre verhetetlen. :) Távolra tényleg pötyögtetve szépen lehet vele lőni. ez a fegyver az előző részben sokkal jobban üzemelt .

kengyel

(#30740) LamaCube válasza kengyel (#30739) üzenetére


LamaCube
addikt

Igen, mint írtam teljesen más, mint a 3-ban, de ez kb. mindennel így van.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#30741) eszakas válasza LamaCube (#30740) üzenetére


eszakas
senior tag

Igen mert akkor nem bf4 lenne hanem bf3 dlc :)

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#30742) KERiii válasza Snip3r_HUN (#30694) üzenetére


KERiii
tag

200as boost csak premiumosoknak van?

(#30743) LamaCube válasza KERiii (#30742) üzenetére


LamaCube
addikt

Én úgy vettem észre, hogy a goldban van legtöbbször és kb. olyan 60 feletti szintnél kaptam őket. Állítólag random kell, hogy kapjuk, de lehet a 200-as csak prémiumosoknak van.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#30744) Mappa válasza kengyel (#30739) üzenetére


Mappa
addikt

Ellentétben a FAMAS :K. itt végre lehet érvényesülni azzal. Ami hátrány a kevés golyó és a lassú tárazás. Ha teljesen üres, majdnem 4 mp egy újratárazás.

nem kötelező megadni

(#30745) TechArtist válasza LamaCube (#30743) üzenetére


TechArtist
aktív tag

Nem csak prémiumosoknak van 200-as.

(#30746) DieHard


DieHard
senior tag

Cimborának ilyet ir ki:

DirectX Error "DirectX function "GetDeviceRemovedReason" failed with DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG: Device hung due to badly formed commands

És nem ati kártya :). gtx560ti

A játékkönyvtárban lévő exe-t lefutatta. nem javult neki.

Valaki használható infot esetleg?

(#30747) dupladé.


dupladé.
csendes tag

nekem túlzott OC-nál jön elő (amikor már nem stabil a kártya) random fagy ki így viszont ha egyszer kifagy így akkor indítás után egyből ezt dobja és nem jöttem még rá hogy hogy kéne javítani szal gép restart OC kicsit viszább és szépen megy!

"Ha ismerjük az ellenséget és ismerjük magunkat is, akkor száz csatában sem jutunk veszedelembe" - Szu-Ce ## battlelog: eDDy_yolo

(#30748) Foxmulder89


Foxmulder89
senior tag

Már tucatszor volt róla szó, még mindig bugos a játék..nem a gép hibája a dx error.

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#30749) DieHard válasza Foxmulder89 (#30748) üzenetére


DieHard
senior tag

Azt tudom, csak hátha valaki mókolt valami okosat és jó lett.

Ja, anno nekem is volt ilyen baj, egy win-t telepitettem vagy t.köm tudja mit csináltam. És jó lett. kopp-kopp

(#30750) Kevin's


Kevin's
senior tag

Hogyan lehet azt csinálni amikor gyalogosan megyek és rá mutatok a célra az istenek sem jövök rá ,melyik gombot kell hozzá nyomni ? :Y

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.