Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30351) emiki6 válasza KERiii (#30347) üzenetére


emiki6
veterán

Egyenáram nincs sok, de vannak még hibák.

;]

Szerk: A legaggasztóbbak az egy hites ölések, meg az, hogy nem adja be a lövéseket, más meg úgy lelő, hogy ki se bújtál a fedezék mögül...
Ezek lehet nem is inkább hibák, csak így akar szívatni az EA...

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#30352) Prosector válasza killer095 (#30349) üzenetére


Prosector
addikt

Lehet, de inkabb használj .cfg filet, akkor nem kell minden inditasnal beirogatni oket.

Ha a BF3 elfogadhatoan futott szamodra, akkor szerintem megprobalhatod a 4-est is a W8.1-eddel.

Nekem jobban fut a 4-es, mint a 3-as.

Ha a 4770-ed 512 Mb-os, akkor elég necces a dolog, bár a felbontástol is fugg.

[ Szerkesztve ]

(#30353) mackosajt válasza Laraxior (#30348) üzenetére


mackosajt
addikt

Kifelejtetted azokat, akiknek eddig nem volt gondja vele, de most már van, vagy lesz. ;]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#30354) pilu85


pilu85
őstag

mire kezd elfogadható lenni a játék akkorra megjelenik a bf5. a bf3 is mostanra lett elfogadható :)

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#30355) Xaels válasza pilu85 (#30354) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem a BF3-al az Armored Kill után nem nagyon volt már gond. Az utolsó két DLC- vel ugyan nem játszottam túl sokat. Nyárra ezt is teljesen gatyába rázzák

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30356) csongi válasza pilu85 (#30354) üzenetére


csongi
veterán

Haat a dice nyilatkozata szerint a jatek javitasa most fontosabb lett mint a dlc-k elkeszitese.
Sanda gyanum van hogy az 5 resz ugyan erre a motorra epul fel.:) es kovetik a bevalt receptet mint a cod-nal :)

(#30357) DieHard válasza csongi (#30356) üzenetére


DieHard
senior tag

Én várok 2 évet is 5-re ha kapunk egy nagyságrendekkel játszhatóbb játékot.

(#30358) front3r válasza DieHard (#30357) üzenetére


front3r
őstag

Szerintem(!) nem lesz BF5 jövőre(2015), mert a DICE-nak ott van most 2 játék fejlesztés alatt, és azt szerintem a BF5 előtt adják ki... ezt erősítik a hírek is. Esetleg lesz egy különálló BF megjelenés(pletyka, idén vagy jövőre), amit nem a DICE készít, de ettől én félek. Lehet fikázni a DICE-t hogy milyen bugos a játék, stb, de mégis össze tudnak rakni egy igazán jó multi FPS-t, és nem nagyon van más csapat ami hasonlót fel tud mutatni. :)
Azt tudom elképzelni, hogy lesz egy különálló csak single story-s BF idén egy másik csapattól. De hogy még minőségi BF szintű multit is rakjanak bele, azt kizártnak tartom.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#30359) DieHard válasza front3r (#30358) üzenetére


DieHard
senior tag

Ettől a single player erősködéstől a falnak tudnék menni. Azt a pár órát amit arra pazarolnak, nyomhatnák bele a multiba. Lásd BF2. :W

(#30360) pilu85 válasza DieHard (#30359) üzenetére


pilu85
őstag

jah, 2 percet játszottam a bf4 sigle-jével, és kb 15-öt a bf3-éval. szal nemtom minek eröltetik, tolnák a multiba azt az energiát amivel a single-t eröltetik...

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#30361) LamaCube válasza pilu85 (#30360) üzenetére


LamaCube
addikt

Én kb. 8 percet, de abból 6 perc videó volt. :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#30362) pilu85 válasza LamaCube (#30361) üzenetére


pilu85
őstag

ennyit a singleről. :D

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#30363) @rglaaf


@rglaaf
veterán

BF4 QED #11: Metro Map Glitch #2 nem igaz hogy ugyan azok a bugok mint bf3 metronál :(((

PSN:BiZzare_0 ️

(#30364) Laraxior válasza Xaels (#30355) üzenetére


Laraxior
titán

Már hogy ne lett volna.... Az End game-ben nincsen hang :DDD ill ugyanaz a hangbug jött elő, mint itt it Golmudon, meg Lancang Damon. Mondjuk itt már javították.

Single témához: Külön csapat dolgozott a single játékon és külön a multison, ha végigviszitek a kampányt, azonfelül, hogy pluszfegyvereket kaptok, a végén fel van sorolva a fejlesztőgárda, lebontva úgy, hogy ki mit (nem) csinált :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#30365) pilu85 válasza Laraxior (#30364) üzenetére


pilu85
őstag

érdekes hogy nálam end game alatt sem volt semmi bibi. normális gép kell normális rendszerrel,s az itt említett bugok 70%-a elő sem jön...

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#30366) Laraxior válasza pilu85 (#30365) üzenetére


Laraxior
titán

;] Na, ez a helyzet, most nálam is. A hangbug itt is előfordult, de különösebb problémával nem küszködtem sose. Az elején nem jártunk 64-es szerverre, mert az összeomlott, de már azzal sincsen gond, néha nehéz csatlakozni, de annyi belefér. Összességében én meg vagyok elégedve, de ezt mutatja is, hogy több mint 250 órám van benne.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#30367) Csabroncka válasza pilu85 (#30365) üzenetére


Csabroncka
addikt

Azért ez ati kártyások dl. hibáin nem sokat segít, ill a maradék 30%-is elég bosszantó (tegnap fél óra alatt sikerült szerverre csatlakoznom)

Tudjátok nagyon sok "öregnek" kezd teljesen világossá válni, illetve ahogy egyre többet játszik vele az ember: ez jobb már nem lesz (sajnos).

"in medias res"

(#30368) SzegediKrisi


SzegediKrisi
csendes tag

Sziasztok!

Sajnos még mindig nem sikerült beállítani az életkoromat 16 év fölé pedig minden oldalon 20+ -t állítottam be!
Mit lehetne csináni?

A válaszokat előre is köszönöm!

(#30369) Xaels válasza Laraxior (#30364) üzenetére


Xaels
félisten

De az csak 1 DLC. Maga az alap meg a többi jó volt már. Mondjuk az End Game-t nem ismerem mert akkoriban PS3-aztam, bepótoltam pár éves lemaradást.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30370) Csaber válasza SzegediKrisi (#30368) üzenetére


Csaber
senior tag

magyar EA Support-ot hívd fel és próbáld eladni magad 18 évesnek ( ha jól tudom ez a telszámuk +3615059550 ) különben 2 év múlva tolhatod csak

(#30371) kengyel válasza @rglaaf (#30363) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ez a Second Assault DLC ben fog benne lenni ha nem tévedek ? Mikor jelenik meg ez a DLC ? A neten több féle megjelenési verzió is található :)

kengyel

(#30372) SkyS1gn válasza kengyel (#30371) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nincs megjelenési dátum de ha hihetünk az EA supporttos ürge kotyogásának akkor jan 14.

(#30373) VAN der BOSS Amire meg újfent berágtak a részvényesek mert miaz hogy nem dől majd a lé szóval EA bácsi mondta hogy jaa nem késnek ám, csak hát valamit böfögni kellett a sok taknyos játékosnak.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#30373) @rglaaf válasza kengyel (#30371) üzenetére


@rglaaf
veterán

Igen abban lesz benne de hogy mikor jelenik meg pc-re azt senki nem tudja,főleg ugy hogy azt nyiltkozták hogy addig nem, lesz semmi ameddig nem rakják rendbe a játékot

PSN:BiZzare_0 ️

(#30374) kengyel válasza @rglaaf (#30373) üzenetére


kengyel
nagyúr

Mondjuk ebben igazuk van. Azért így maga a pálya a videón igen tetszetős. Köszi szépen az infókat.

(#30372) Cris99

A január 14. elég korrektnek tűnne :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#30375) Madn!ght válasza SkyS1gn (#30372) üzenetére


Madn!ght
addikt

Január 14? Feltételezem, hogy az a dátum a prémiumosokra vonatkozna. :F

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#30376) Csaber válasza Madn!ght (#30375) üzenetére


Csaber
senior tag

Az lehet , és ha beépítik kapjuk mellé a mantle " megváltást ", akkor legalább 20X megéljük valószínűleg a mante exe leáll hibát :DDD az első 2 hétben :DDD

(#30377) pilu85 válasza Csaber (#30376) üzenetére


pilu85
őstag

like :D

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#30378) DieHard válasza Csaber (#30376) üzenetére


DieHard
senior tag

... 2 honapban, evben.

(#30379) 2csi


2csi
aktív tag

Sziasztok!
Lehet saját szervert csinálni? Ha igen, akkor hogyan?
Előre is köszi!

(#30380) Neoteric válasza 2csi (#30379) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem.

PSN: ne0teric_sAN

(#30381) Csabroncka válasza 2csi (#30379) üzenetére


Csabroncka
addikt

BC2 óta nincs ilyen lehetőség!

Illetve úgy fogalmazok, hogy lehet saját szervered ha bérelsz, de azt is csak külföldön lehet!

"in medias res"

(#30382) 2csi


2csi
aktív tag

Köszi Csabroncka! Köszi Neoteric!

(#30383) FollowTheORI válasza KERiii (#30347) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem a nagy bajokat már javították, így bőven játszható mostmár és élvezhető is, persze az már a játékosoktól is függ, meg ilyesmi. :K

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#30384) FollowTheORI válasza front3r (#30358) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem se lesz... ezt csak valaki rajongó terjeszti... az imdb-re is bárki írhat bármit. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#30385) SkyS1gn válasza Madn!ght (#30375) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:K

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#30386) Attix82


Attix82
őstag

Mi is kicsit szórakoztunk :) [link]

(#30387) DokiBaxxi válasza killer095 (#30349) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

perfOverlay.drawFPS 1

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#30388) gali777 válasza DokiBaxxi (#30387) üzenetére


gali777
őstag

Az csak kiíratja, több fps-e nem lesz tőle :D És gondolom ő arra gondolt, hogy lehet-e valahogy lebutítani konzolból egy két dolgot, ami megdobja az fps számot :D

(#30389) 2csi


2csi
aktív tag

Lehet ipadről rakétát küldeni? Hogyan?

(#30390) @rglaaf válasza 2csi (#30389) üzenetére


@rglaaf
veterán

Battlefield 4 Commander

PSN:BiZzare_0 ️

(#30391) XP NINJA válasza 2csi (#30389) üzenetére


XP NINJA
őstag

Kaptam kölcsön ipad 1-est, és felcseszett hogy a legfrissebb szoftver rá a z 5.1.nemtudommi és azzal nem megy a commander :DDD

(#30392) Ybron válasza Attix82 (#30386) üzenetére


Ybron
senior tag

Járműnek elég 2db C4 is :)

(#30393) 2csi


2csi
aktív tag

Köszi!

(#30394) aizen92 válasza Attix82 (#30386) üzenetére


aizen92
addikt

Jó vidi a zenétől kifolyt az agyam.

Btw. Tényleg 2 C4 elég egy járműnekEzen a pályán én csak c4 motorozok :D erre tökéletes.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#30395) KERiii válasza Shodan (#30308) üzenetére


KERiii
tag

valószínűleg ezért nem volt jó , a jó öreg DDoS

(#30396) DieHard válasza aizen92 (#30394) üzenetére


DieHard
senior tag

Én Slam-ből 3 teszek, hogy ha meghal akkor haljon meg rendesen. Álom nézni a Multikillt. A leg idiótább helyekre rakom mindig :D.
Azt sem tudom mikor volt a kezembe antitank csűfegyver.M2Slam+stinger páros rulez.

(#30397) LackoMester


LackoMester
addikt

Üdv,
az lenne a kérdésem, h. az ACE 23 fegyó feloldásához mi szükésges? A Loadout- ba azt írja Unlocked via Assignment . Na de mi is ez?
köszi :R

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#30398) SkyS1gn válasza LackoMester (#30397) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Assingment (kihívás), megtalálod battlelogon, arany assingment, 50-es szint is kell hozzá!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#30399) LackoMester válasza SkyS1gn (#30398) üzenetére


LackoMester
addikt

ÁÁ megvan, még 7 db. hiányzik az 50-ből, ( Obtain 50 Medkit Ribbons ) és megvan. köszi. :R

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#30400) XP NINJA válasza SkyS1gn (#30398) üzenetére


XP NINJA
őstag

Obtain 50 Medkit Ribbons50/50
Obtain 200 kills with any Assault rifle200/200
Obtain 10 Assault Rifle Ribbons10/10

50-es szint? :D 43-as vagyok de van vele 500 killem :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.