Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29902) r-chee válasza Foxmulder89 (#29898) üzenetére


r-chee
őstag

Nálam a Norton IS havi jelentéseiben mindig felbukkan pár sikertelen behatolási kísérlet, és a weboldalaknál is elég jól figyel a szoftyvör. Akinek nincs, vagy szutyok van, az max. nem tud róla, hogy pár órát vagy napot esetleg zombihálózatban vette ki a szerepét a gépe.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#29905) Lavidaloka válasza r-chee (#29897) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Hát ezt rosszul tudod.....:

Kínában mindent szabad....csak az állami hatalmat kell tiszteletben tartani.Szóval például Kínában nyugodtan kimehetsz a piacra romlott húst árulni,csak ne politizálj!

Nálunk sajna ez pont fordítva van.....:W ;]

Itt nyugoddtan szidhatod a politikát .... :lesz@rják!Utána úgyis jól megbüntetnek akármiért.... :DDD

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#29906) DieHard


DieHard
senior tag

A TV raksi irányitását hol lehet állitani. Pl a hajókáét. MI a neve, baromira nem találom.

(#29908) @rglaaf válasza DieHard (#29906) üzenetére


@rglaaf
veterán

Kölön sehol nem tudod beállitani az irányítását egységesen a vehicle mouse sensivite-nél ha erre gondolsz, ha a fegyver váltásra akkor a keybindigs-nél az invehicle és beállitod a switch weapon-t tetszőleges egér vagy bill beállitásra

PSN:BiZzare_0 ️

(#29909) DieHard válasza @rglaaf (#29908) üzenetére


DieHard
senior tag

Azt akartam hogy a G13as billentyümön a joysticken az egér mozgása legyen. Na ezt ugy oldottam meg hogy a G13as billentyün beállitottam a joystickot hogy egér hozzárendelése. Kihitte. :DD :DD

(#29910) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

olyan gyengék ezek a járművek mindjárt elsírom magam ;]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#29911) @rglaaf válasza kisza25 (#29910) üzenetére


@rglaaf
veterán

hát tankok ellen nem sok esély van benne de a többi ellen jó is az IFV

PSN:BiZzare_0 ️

(#29912) LamaCube válasza kisza25 (#29910) üzenetére


LamaCube
addikt

Szerintem is nerfelni kellene még őket. :K Vagy a síróknak megtanulni játszani velük ;] Próbálom a járműveket, de valahogyan olyan érzésem van egy fps-ben járművel, mintha "zokniban" kellene...na tudjátok :))

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29913) RichieTri válasza LamaCube (#29912) üzenetére


RichieTri
senior tag

...aludni ? :D

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#29914) DieHard válasza LamaCube (#29912) üzenetére


DieHard
senior tag

Én meg ugy érzem hogy a rahedli mapon csak engivel lehet érvényesülni. Vagy tankellen vagy heli ellen vagy akárhogy. A többi kaszt elvész. Csipáról nem beszélek, Igaz hegytetőn nem fog kört nyerni. Túl lett jármüvesitve ez a game.

ööö vagy "zokniba..."

[ Szerkesztve ]

(#29915) Ybron válasza kisza25 (#29910) üzenetére


Ybron
senior tag

Szerintem nem a járművek jók, az ellenfél a béna ;]

(#29917) kisza25 válasza Ybron (#29915) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

lehet igazad van:D bár itt inkább prokxyt és malysztort kell nézni:)

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#29918) isizakhi03


isizakhi03
tag

sziasztok, nem tudtok véletlen egy olcsó BF4-et? Eldöntöttem ma megveszem :)

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#29919) SkyS1gn válasza isizakhi03 (#29918) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nézz szét az aprón, van sok kódot áruló fazon :)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#29920) ST05 válasza kisza25 (#29917) üzenetére


ST05
őstag

egy óra alatt még csak két kört nyomtál? Estére mire visszajövök, legyen itt minden battle-log- od
különben nem leszünk tisztába vele, hogy milyen prof vagy :P

(#29921) kisza25 válasza ST05 (#29920) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

csak akkor vannak nekem is ilyen jó köreim, mikor csapatban vagyunk, amúgy nem vagyok pro, pont ez benne a pláne, hogy mindenki sír itt, hogy nerfelve lettek a járművek, közben annyi a lényeg, hogy nem magányos farkasként kell nyomni, hanem csapatban, ezek az eredmények úgy születnek, hogy segítjük egymást, javítjuk a másikat, fedezzük aki éppen javít, együtt foglalunk pontokat...
nézd meg itt az egész squad összedolgozott az első 4 mind ismerős akikkel együtt szoktunk játszani :K

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#29922) Xaels válasza kisza25 (#29921) üzenetére


Xaels
félisten

Erről van szó. Nem a jármű a lényeg, hanem a csapatmunka és a BF pont erről szólna.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29924) Shodan


Shodan
addikt

second assault pc-re mikor várható??

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#29925) Xaels válasza Shodan (#29924) üzenetére


Xaels
félisten

Nem tudni. Előbb gatyába rázzák a játékot valószínűleg. Na meg a CR ebben a hónapban jött, legalább 2-3 hónap szerintem amúgy is 2 DLC között a reális.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29926) Delta×


Delta×
senior tag

Elnézést meg tudja valaki mondani hogy a premium event mit takar ? Mert semmi változást nem veszek észre !! battlepack-ot se kaptam o.O

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#29927) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Second Assault PC in January'14 ,support team says

(#29926) Delta×

"I talked to them about the premium event and they said it would start in few hours soon..."
"also he said.. they couldnt start the premium event due to the connection issues. "

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#29928) kisza25 válasza gali777 (#29923) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

és ez kinek jó a heliseken kívül?

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#29929) Delta× válasza SkyS1gn (#29927) üzenetére


Delta×
senior tag

Honnan tudjuk hogy elindul az event ? Ki lesz írva oda felülre ?

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#29930) WaterWawe válasza kisza25 (#29928) üzenetére


WaterWawe
őstag

A Tankosoknak, de az tény hogy a helivel semmit nem lehet csinálni, meg se éri beleülni.

(#29931) kisza25 válasza WaterWawe (#29930) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

azért kíváncsi leszek, ha devilnek is meglesz, hogy mit kezdenek gali+ati vele 2-en, mert szerintem azért annyira nem lett sz@r, mint mindenki írja, inkább az AA lett túl erős, de, ha megjelennek a BF3 pályák amik azért elég nagyok ott azért már szerintem más lesz a helyzet, mert eddig nincs egy normális méretű map
freestyée: én hasonlóakat megyek tankkal, mint 3-ban, csak nem a megszokott dolgokat kell rápakolni, ez már a bf4 nem a bf3 szóval alkalmazkodni kell az új körülményekhez :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#29932) gali777 válasza kisza25 (#29931) üzenetére


gali777
őstag

(#29933) WaterWawe válasza kisza25 (#29931) üzenetére


WaterWawe
őstag

Én is elég gyakran nyomattam haverral, ő vezetett én meg lőttem, TéVézgettem. Sajnos a TV-nek a 80-as sebzése, illetve az hogy ha bekapsz 2db heat seaker-t akkor fejreáll a heli elég súlyos. De még ezeket is ki lehetne bírni ha a helit fel tudnád vinni 400-500 méter magasra hogy ne mérjenek be, de egyszerűen nem tudsz olyan magasra menni hogy a földről ne mérjen be az AA vagy Igla.

(#29934) kisza25 válasza gali777 (#29932) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

csak nem megvette :DD na most akkor mi van azzal, hogy egy nerfelt sz@r? csak 2 összeszokott pro kell hozzá azt csókolom:), ja és még csak lvl 3 szóval lesz ez még jobb is :K
amúgy ati vezet te meg vagy a gunner, vagy váltogatjátok?

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#29935) ST05 válasza gali777 (#29932) üzenetére


ST05
őstag

itt mit kell nézni? :U

(#29936) gali777 válasza kisza25 (#29934) üzenetére


gali777
őstag

Váltogatjuk, de főleg ő vezet mert nekem van tv :)

(#29935) ST05: Ha nem ismered az előzményeket akkor semmit.

[ Szerkesztve ]

(#29937) kisza25 válasza ST05 (#29935) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

az attack helit amivel nem lehet ölni és ö gondolom atival mégis tudtak vele aprítani kicsit :) de ati még csaklvl3 szóval lesz ez még így se:D
amúgy ati devilinside, annak aki nem tudná :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#29938) Gippo válasza SkyS1gn (#29849) üzenetére


Gippo
senior tag

Még mindig azt mondom, hogy ezt nem is szabadna álligatni... Elbújsz basszus egy olyan bokor mögé, ami másnál nincs ott...

(#29944) isizakhi03 válasza SkyS1gn (#29942) üzenetére


isizakhi03
tag

Sikerült, megvettem BF4-et ! Köszönet Olympos fórumtársnak, FLYVPN programmal megtudtam csinálni !

Vegyetek fel kérlek, nyomjuk együtt !

Tiboysky a nevem !

[ Szerkesztve ]

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#29946) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Na rászántam magam végre az assault kasztra, nem áll hozzám túl közel, de ez az M416 betyár jó fegyó :DDD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#29949) ST05 válasza Snip3r_HUN (#29946) üzenetére


ST05
őstag

ez szuper . úgy örülök

(#29950) DieHard válasza Snip3r_HUN (#29946) üzenetére


DieHard
senior tag

Én is most kezdtem orvosi pályafutásomat. Tényleg jó ez a cula.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.