Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29451) isizakhi03 válasza TechArtist (#29446) üzenetére


isizakhi03
tag

azért nem a vga a legfőbb baj okozója, tudna az többet is. főleg ha 2gb-os
mondjuk hamarabb elfogy a gpu, de akkor is :D

[ Szerkesztve ]

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#29452) gyuromoj válasza pohár (#29450) üzenetére


gyuromoj
veterán

Akkor ezek kinyitásnál aktiválódtak?
Vagy be kell állítani őket valahol külön, hogy melyiket választom?
Bocs a sok láma kérdésért. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#29453) Enton válasza gyuromoj (#29452) üzenetére


Enton
addikt

Bőröndre rákkatintasz kinyílik, elérhetőek lesznek a benne foglalt dolgok.
Xp-boost-ot, játék közben esc gomb jobb alsó sarokban tudod aktiválni elindítani, egyszerre csak egyet, nettó 1 óra játékidőig.
A többi szösszenetet amit adhat azt pedig costumization/loadout menük alatt éred el, s tudod a fegyverre járműre aktiváli az kapott extrát, vagy még az emblémaszerkesztőben.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#29454) pilu85


pilu85
őstag

Pilu85HUN jelöljetek originben.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#29455) yodamester10 válasza kisza25 (#29444) üzenetére


yodamester10
őstag

Nekem i5 3570k van 4200 mhz-en megy játék alatt,de nem hinném,hogy bármi értelme lenne az i7-nek,pláne ennél a fos játéknál költeni erre.Persze ez a te döntésed,de inkább erősebb videokártyát szerezz be.

(#29456) csongi válasza bul07 (#29432) üzenetére


csongi
veterán

Miért az nem vicc hogy tankkal valakinek a lába elé lősz és nem hal meg?

A valosagban sem fog. Loszer tipustol fugg. Es ebben a jatekban pancelzat elleni loszerek vannak. A haz falat sem tudnad lerombolni vele. Csak atmenne rajta. :) De az hogy a toronygeppuslaval megszorod es elszalad.. Foleg 12,7-el na az vicc :)

Mas: Tankra mikor erheto el a novelt pancelzat?

[ Szerkesztve ]

(#29457) Anfänger válasza kisza25 (#29444) üzenetére


Anfänger
őstag

Hi!
Szerintem is inkább vga-t vegyél erösebbet. Elég még az az i5-ös proci szerintem.

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#29459) pilu85 válasza yodamester10 (#29455) üzenetére


pilu85
őstag

miért nem nézi senki a barátkérelmet originen? :S :S

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#29460) yodamester10 válasza pilu85 (#29459) üzenetére


yodamester10
őstag

Bocs pilu,láttam de nem szoktam visszajelölni senkit.Utólag is elnézést.Itt elérsz,privátra is szívesen válaszolok.A játék részemről egy nagy kaki,hiába az ultra beállítás full hd-ban ha egy lebutított fos halmazzal kell játszani.Én addig tolom mig el nem érem a max szintet aztán törlés.

(#29462) pilu85 válasza yodamester10 (#29460) üzenetére


pilu85
őstag

akk minek írod ki a nick neved?

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#29464) pilu85


pilu85
őstag

skacok az l85a2 mikor szabadul fel???

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#29465) fornettisuti válasza pilu85 (#29459) üzenetére


fornettisuti
veterán

nem kell általánosítani, én tegnap két kérelmet is elfogadtam

L85A2
Complete assignment Open Fire

szívesen

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#29466) pilu85 válasza fornettisuti (#29465) üzenetére


pilu85
őstag

szívesen pff :D ennyit én is láttam de az mit takar? :)
nem találtam az assigmentek között.

[ Szerkesztve ]

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#29467) Gyula84 válasza pilu85 (#29466) üzenetére


Gyula84
veterán

és nehéz volt rákattintani?

Assault Rifle ribbon x3 0/3
Get a kill with pistol in a round 0/1
Get a kill with 40mm grenade in a round 0/1
Get a kill with the defibrillator in a round 0/1

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#29468) pilu85 válasza Gyula84 (#29467) üzenetére


pilu85
őstag

nem találtam. köszi.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#29469) mcwolf79 válasza kisza25 (#29444) üzenetére


mcwolf79
veterán

Igaz nem egy "család", de én 2500k-ról váltottam 3770k-ra.
Sokkal jobban fut, pontosabban megszűntek azok a frame-esések,amiket tapasztaltam a 2500k-val.
Mindkettő 4 Ghz-en ment, és szerintem a 2500k-nál nem a Ghz volt a probléma forrása (mert amúgy sztem a mai napig megállja a helyét),hanem a HT miatt lett "folyékonyabb" a játék.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#29470) LLD


LLD
aktív tag

(#29458) kisza25 : Akkor ki kell vágni a kuckó oldalát! :DD
Legjobban a slamot gyűlölöm,hogy beletették!! :DDD Se be spottolva soha.Persze a leghülyébb helyekre felhajigálják nem is számítok rá és rotty annyi is a gépegységnek! :DDD

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#29471) Snip3r_HUN válasza pohár (#29450) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

"fegyverekhez, amiket nem tudsz unlockolni killekkel"

Ez így nem egészen igaz, minden kiegészítő unlockolható ha eleget ölsz az adott fegyverrel, és a battlepackjából kapod meg.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#29472) pilu85


pilu85
őstag

basik adni assault rifle ribbont, pedig foylamatosan azzal ölök :S :S :S

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#29473) SkyS1gn válasza bul07 (#29440) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nincs több hozzáfűzni valóm :B

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#29475) yodamester10 válasza pilu85 (#29462) üzenetére


yodamester10
őstag

Nem azért,hogy barátnak jelöljenek ;) Én magányos harcos vagyok.

(#29476) Laraxior válasza yodamester10 (#29475) üzenetére


Laraxior
titán

Tehát Te vagy John Rambo :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29477) gali777 válasza yodamester10 (#29460) üzenetére


gali777
őstag

Szar meg fos a játék szerinted, de azért csak játszol vele amíg el nem éred a lvl 110-et, aztán törlés. Ha ennyire fos meg szar és úgyis törölni fogod, akkor miért nem törlöd most? :F 110-en hátha jobb lesz vagy mi? Nem értem a logikád.

(#29478) Csabroncka válasza yodamester10 (#29475) üzenetére


Csabroncka
addikt

"Én magányos harcos vagyok" ez az igazi Battlefield filozófia :O

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#29479) @rglaaf válasza gali777 (#29477) üzenetére


@rglaaf
veterán

még 19 szint, azt csak kibírjuk valahogy és utána nem rontja tovább itt a levegőt

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#29480) yodamester10 válasza @rglaaf (#29479) üzenetére


yodamester10
őstag

Miért ide csak az írhat aki elcsöpög eme remek játéktól?Ennyiből számomra te is rontod itt a levegőt.

(#29481) pilu85


pilu85
őstag

szerintem egész jó a játék, és a pályák skkal jobbak mint a 3 ban. és nem írtok hogy mikor kapom a ribbonjaim? :) (assault rifle ribbon)

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#29482) Laraxior válasza pilu85 (#29481) üzenetére


Laraxior
titán

Kill 6 enemies with any Assault rifle.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29483) LLD válasza blaca83 (#29410) üzenetére


LLD
aktív tag

Levolution baromság! :DDD

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#29484) LamaCube válasza LLD (#29483) üzenetére


LamaCube
addikt

Na ez a másik, amit kár volt beletenni. Nem egyszer volt már olyan, hogy némely agyhalott csapattársam addig nem csinált semmit, amíg ezeket a baromságokat nem csinálta meg, mondjuk utána se tettek a cél érdekében semmit. Ezért jár valami vagy erre verik?
Addig oké, hogy felmennek egy üres szerverre és eszetlenkednek, de cq vagy bármelyik mód mellett ezzel baromkodni :W

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29485) tojaaji


tojaaji
aktív tag

Már két napja a Joining Server-nél tovább nem jutok :W :U

(#29486) r-chee válasza tojaaji (#29485) üzenetére


r-chee
őstag

Én azt szoktam tenni ilyenkor, hogy Battlelog-ból s Origin-ből egyaránt kijelentkezek, majd leállítom a gépet, s újra bekapcsolom, majd belépek Battlelog-ra, és csatlakozom újra egy szeróhoz. Van, hogy 3-szor is el kellett ezt játszanom, mire be tudtam lépni....

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#29487) LLD válasza LamaCube (#29484) üzenetére


LLD
aktív tag

Te énfelőlem mindenki úgy játszik ahogy akar ha neki ez okoz kikapcsolódást akkor tegye!Én legfőképp szórakozás céljából vettem meg a játékot.Nem azon idegeskedni ki mit csinál és pont le is szarom,hogy a 13 éves vérpistike épp trollkodik vagy azt se tudja hol van!Ez a játékos generáció már nem az mint ahogy a játékmenet is kezd teljesen megváltozni ez van. :( Egyébként haverom kért meg,hogy nem e lehetne mondom de lehet! :DDD De a te álláspontodat is megértem! :R De én se a levolutionon lovagolok!

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#29488) DokiBaxxi válasza LamaCube (#29484) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Én személy szerint Flood Zone-t amikor csak lehet elárasztom, de más pályán nem levolutionozok :DDD Egyszerűen Flood Zone-t utálom víz nélkül :D

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#29489) LamaCube válasza LLD (#29487) üzenetére


LamaCube
addikt

Ennyi erővel ne idegeskedjünk a csalókon se, mert nekik meg az nyújt szórakozást. :)) Mint írtam azzal nincsen bajom, hogy kipróbálja az ember ezeket egy üres szerveren egy társasággal, de amikor egy ilyen társaság bekeveredik egy cq-ra, akkor igencsak eltudják venni az ember szórakozását. Persze abban igazad van, hogy nagyon sok esetben ez nem a játék hibája, hogy idióták játsszák.
Gondoltam, hogy nem ez a fő tevékenységed :K Én azokról írtam, akiknek ez az elsődleges feladat, hogy ezeket a szarokat lerombolják. :R

swagger55

:O Addig meg elfoglalnak 4 zászlót. A legrosszabb, ha squad-ban vagy és rád élednek a csapattársak, mert arról a pontról mindenki szaladhat mindenfele, mert zászló sincs a közelben.

Na mindegy, felőlem úgy játszik mindenki aki akar. Csak ne legyen velem egy csapatban ;]

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29490) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Kicsit beteg ez a saiga :C

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#29491) Algotis válasza Snip3r_HUN (#29490) üzenetére


Algotis
addikt

3-ban kedvenc sotim :C

Androidos Outlookból küldve

(#29492) Sabre válasza Snip3r_HUN (#29490) üzenetére


Sabre
őstag

Simán lehet 100% felett tartani a találati arányt sotival, legalábbis 3-ban még lehetett... ;)
90 perc alatt 287 kill? tdm orrvérzésig?

(#29493) @rglaaf válasza Snip3r_HUN (#29490) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ez is az volt főleg akimbo-ba:D

no meg ez :K

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#29494) Snip3r_HUN válasza Sabre (#29492) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

sanghai 64 fős domination ;] már 1óra 37 perc 315 kill :DDD Kipróbáltam a frag ammot az vitte le a találati arányt :(((
(#29493) VAN der BOSS: Mármint mi ? :DDD

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#29495) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Istenem ezek de hülyék

(#29489) LamaCube
De én meg visszafoglalom :DD Amúgy meg szinte csak oblit játszok, ott meg nincs zászló :P

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#29496) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Error
Game disconnected: you were kicked by an admin. Stated reason: <ffbg.de> xxx_HUN got kicked for using U_MX4!

Ez miért van?

Illetve a fegyvereket mikor görgetem előre és hátra ha előre
görgetem egy idő után megáll.
Másnak is így van?

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#29497) Algotis válasza DonThomasino (#29496) üzenetére


Algotis
addikt

U_MX4 fegyvert hasznaltal ami tiltott volt a szerveren!:K

Androidos Outlookból küldve

(#29498) kopidoo


kopidoo
senior tag

Sziasztok!
Hogy áll a játék bug és balance terén? Érdemes beruházni rá, vagy még nyugodtan várhatok?

(#29499) SkyS1gn válasza yodamester10 (#29480) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Jaa tevagy aki folyton sírt IRAM szerón? :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#29500) @rglaaf válasza DonThomasino (#29496) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nekem nincs igy, be van bindelve egérre+billre minden kacat igy gyorsabb elővenni mindent

PSN:BiZzare_0 ️

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.