Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29701) Olympos válasza Asbee (#29699) üzenetére


Olympos
aktív tag

ok, zárjuk le, kicsit bal lábbal keltem. :)
...de egy dolog tény és való: a nagy Rx széria beharangozásával egy időben adtak igen nagy hangsúlyt a Mantle és a BF4 "kapcsolatának" is, amit decemberre ígértek.
Ez az ígéret megszegés ugyanúgy fáj az embereknek, mintha a BF4 Prémiumot vennéd meg és a DLC-k sorra késnének hónapokat az ígért dátumhoz képest.
A Mantlet is azért harangozták be decemberre, hogy fogyjon az AMD kártya és ennek az ára nem hasonlítható össze egy BF4 árával.

[ Szerkesztve ]

(#29702) Frozzy válasza Olympos (#29701) üzenetére


Frozzy
őstag

BF4 DLC-k késni is fognak a maguk balfaszságai miatt.. second assaultot kb azt se tudják mikor adják ki mert a játékot BUGlefield-nek lehetne hívni.. minden téren teli van buggal és dolgokkal amik nem is működnek :F :W

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#29703) Xaels válasza zack (#29700) üzenetére


Xaels
félisten

Tudod mit mondanak arról aki "Farkast kiáltott..."

(#29701) Olympos: túl sokat vársz a Mantle-tól. Nem fogja BF4-ben megduplázni az FPS-ed, sőt senkiét sem mivel alapvetően nem erre a környezetre tervezték és úgy alkották meg, hogy DX alatt is optimálisan működjön. Kapunk kis pluszt, de itt aki csodára vár az nagyot fog koppani.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29704) zack válasza Xaels (#29703) üzenetére


zack
nagyúr

Hogy jó fej, mert figyelmezteti a többieket? ;]

Nem érdekel igazából. Ez egy sziklaszilárd konklúzió az eddig eltöltött 300 óra játékról.
Tudod mi a furi? Sokan látják úgy, ahogy én is. :B

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#29705) Olympos válasza Xaels (#29703) üzenetére


Olympos
aktív tag

kis plusz elég nekem :)

(#29706) mcwolf79 válasza Olympos (#29701) üzenetére


mcwolf79
veterán

Persze mindenkit bosszant ez a késés. Kit jobban, kit kevésbé.
DE jelen topic tárgyának tulajai nem hiszem hogy a Mantle-re lennének utalva. Persze jól jönne már egy kis fps-boost, de azért Mantle nélkül is "játszható".

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#29707) Lavidaloka válasza Ybron (#29686) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Bazz rájöttem ezek hogy csinálják scout helivel..: ;]

Vesznek még +2 BF4 Acc-ot csak azért hogy segitsék a kis helit.Szóval ezek csak ilyen úgymond hegesztő "Welding Repair" Account-ok.
Beül a helibe aztán egy másik gépről/gépekről csak benyomja a hegesztö Acc-ot ami egyfolytába....akár két oldalról is csak repairozza.....hahahaha :DDD

Ui:Lehet viccnek tűnik de szerintem vannak ilyen betegek..... :K :DDD

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#29708) M@rdel válasza Lavidaloka (#29707) üzenetére


M@rdel
őstag

Ez a csávó egyébként egy nulla!
Össze futottam vele a paracelen, három stinger találat után sem lasult!
Elég ha megnézed a bf3-s fegyveres statját.
Az ilyen majmok b@sz.. szét a játékot!

(#29709) Laraxior válasza zack (#29694) üzenetére


Laraxior
titán

Nem olvastam végig, de a gránátot én is bedobom neked bármelyik sarok mögé, úgy hogy kanyarodjon, nem kell ehhez semmiféle segédprogram. :))

(#29707) Lavidaloka: Nem kell ehhez másik account, elég ha 2 haverjával játszanak. Mi is összefutottunk már ilyen jómadárral Lancang Dam-on. Elég jól kezelem az AA-t, tudom, hogy nem oda kell lőni ahol vannak, hanem ahol lesznek, már 6ezer pontnál jártam, de még nem volt egy killem se, elfoglaltam az "E" pontot és annyira lekötött az a szar scout heli, hogy semmi mással nem foglalkoztam, de még disabledig se jutottam vele, és már 6k+ pontom volt, csak a heliből :Y

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#29710) chabeee


chabeee
tag

nem tudtok valami normális oldalt ahol lehetne keresni csapatot? már keresem egy órája, de normálisat nem igen találtam

(#29711) X Factor válasza Lavidaloka (#29707) üzenetére


X Factor
addikt

Inkább úgy fogalmaznék h. sokkal nagyobb baj, hogy nulla repair van scout heliben, ráadásul beül minden assault, support, recon, de foglalni nem ugranak ki, jelölni nem jelölnek, iglazni nem iglaznak.

Mindez megváltozik ha az ember haverokkal játszik. Ez nem probléma, előbbi meg max zavaró lehet.

Make things work

(#29712) lofagi válasza zack (#29694) üzenetére


lofagi
addikt

Nem értek egyet továbbra sem veled. Lehet naiv vagyok, de akkor te meg nonstop csíterezető és szkeptikus. A statod alapján nem sorolnálak a jó játékosok közé. 306 óra alatt csak 93 szint? 0.99 K/D ? Persze ez lehet, mind azért van, mert TDM-et játszol egy alapjában véve jármű orientált játékban. Felesleges ezen vitatkozni, csak nekem szúrja biztos a szemem, hogy egyfolytában a csalókat keresed vagy, pont te találkozol velük egyfolytában, biztos peches vagy. Tegnap toltam Laraékkal, szívtunk rendesen, de mégis első voltam, ha xar a csapat akkor is tudsz érvényesülni, csak éppen akkor nem offensiven kell játszani ilyen egyszerű, de 305 óra után te már ezt biztos tudod.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#29713) fogirobi válasza lofagi (#29712) üzenetére


fogirobi
senior tag

Én már ezt régen megmondtam, nem gyengén túlkapja a dolgot! Tipikus példája annak, hogy akit lelőnek az már egyből cheaterezi, csalózza a másikat és utána meg jön a magyarázat, hogy hát de 300 valahány órával ő el tudja dönteni! :D Bizonyíték nincs rá, de ő tutira csal, mert azt mondja! :D
Most megint kezdünk visszatérni ahhoz, hogy naponta beírja, hogy ő ma 10 csalóval találkozott! :D

(#29714) Ybron válasza Lavidaloka (#29707) üzenetére


Ybron
senior tag

Akit én linkeltem szokott streamelni is és általában neki van a legmagasabb nézettsége(BF4 játék, twitch).
Ahogy elkezd játszani már mennek is a chatbe a felajánlások hogy mennek javítani, de már meg vannak a bevált haverjai akik segítik. Persze volt olyan is mikor senki nem segített neki, akkor ugye magának javított és volt hogy rpg-zet is.

(#29715) Gyula84 válasza lofagi (#29712) üzenetére


Gyula84
veterán

nem csak neked szúrja a szemed, de észrevehetted volna hogy tök mindegy mit mondasz vagy ki mondja vagy hányan mondjuk :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#29716) DeadMeat válasza Gyula84 (#29715) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nem játszom tdm-et, de nem tartom kizártnak, hogy az alja nép ott gyűlik, mert ugye egy tank ellen kb b*szhatja az aimját. Szóval lehet, hogy sok csalóval találkozik. De azért nem minden "jobb" játékos az, még ha úgy is tűnik. De ezt egy spec nézetből simán meg lehet mondani, hogy okos, vagy csaló az illető.

kengyel: crash, vagy újraindították. Később jó lesz.

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#29717) kengyel


kengyel
nagyúr

Az egyik TDM szerver ilyen hibával dobott le : Game disconnected: server has ended the game session.

És utána el is tűnt a szerver listáról :)

kengyel

(#29718) Lavidaloka válasza Ybron (#29714) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Nekem miért nincsenek hegesztő haverjaim.....?Bár ki az a barom aki csak hegeszteni megy BF4 be? (:O :DDD
Tök egyedül nyomtam most is..... szigorúan csak scout helivel: Report ;]

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#29719) =HG= válasza DeadMeat (#29716) üzenetére


=HG=
addikt

Te is cheater vagy! Ne is tagadd! ;)

(#29721) Laraxior válasza DeadMeat (#29716) üzenetére


Laraxior
titán

:K Elképzelhető...egyszer szabadul be BF3-ban is Armored Shieldre ilyen aimos gyökér. Egyszer szálltam ki javítani, a killcamban annyit láttam, hogy a bázison forog körbe, körbe az ammopackján, meg a Pecheneget tolja orrvérzésig. De amíg a járműben voltam, addig nem tudott velem mit kezdeni, még azzal a szarral se :DDD

[moderálva]

[ Módosította: PROHARDVER! ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#29722) DeadMeat válasza =HG= (#29719) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ez nem csak nekem tűnt fel?Lebuktam akkor? :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#29723) =HG= válasza DeadMeat (#29722) üzenetére


=HG=
addikt

Persze, hogy lebuktál! Már régen, csak nem terjesztettem ! :)

(#29730) pohár


pohár
félisten

de jót tankoztam egy random emberrel, kellenek a killek a Phantomhoz :DDD
és végre megvan az AP és a Sabot Shell is, plusz az Incendiary is... amúgy ez utóbbi erősebb, jobb, mint a sima?

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29733) Gyula84


Gyula84
veterán

egy kis scout heli play Pendre javított :D
[link]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#29734) Lavidaloka válasza Gyula84 (#29733) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Felvettelek havernak.... ;)

ホンダシビッククーペ

(#29735) Laraxior


Laraxior
titán

pilu85-öt kimoderálták 60 percre...meg az én hozzászólásom is :Y

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#29736) radi8tor válasza Laraxior (#29735) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Túl sokat rugóztok ugyanazon a témán. :U

⭐ Stella

(#29737) M@rdel válasza Ybron (#29714) üzenetére


M@rdel
őstag

Let, hogy sokan nyalják a seggét, de egy olyan játékos akit nem lehet lelőni az cheater!
Tőlem kapott három rakétát, és a csapapattársak is folyamatosan lőtték.
És tegyük hozzá, 15-20 méteren, forog!
Ez kb 12 évéseknek hihető.

radi8tor1 Legalább nem a buggokon! :-)

DeadMeat +1 azt hittem, hogy csak én vagyok. ilyen! :-)

[ Szerkesztve ]

(#29738) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Lara: a slam a vízben kérlek alásan taktikus, okos húzás, főleg, mert b-re 2 felől tudsz be/ki menni csónakkal. Na én ezért nem megyek be oda ladikkal. Geci dolog, de jó érzés nekem, ha ramész :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#29739) Laraxior válasza radi8tor (#29736) üzenetére


Laraxior
titán

Oké, hogy az ő hozzászólása erős volt, de azért szerintem kulturáltan fogalmaztuk érvekkel, hogy mi a jelentősége az M320-nak.
Már írtam a modinak, hogy az én hozzászólásomban mi kivetnivaló volt, mert nem emlékszem...
mellesleg sose' láttam még a kollegát aktívan :DDD

(#29738) DeadMeat: Igen, tudom, hogy eléggé szűkös a mozgás arrafelé, normális esetben én sem járok be hajóval, általában kint a nyílt vízen tevékenykedem... de egyszer felrobbantam a D pontnál is, kívül a konténereknél, azért csodálkoztam, pedig ott nem sekély a víz :DDD

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#29740) radi8tor válasza Laraxior (#29739) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha egy törölt thread-ben érintett vagy, akkor a tied is moderálásra kerül. Ne offoljunk. :R

⭐ Stella

(#29741) Stunts666 válasza Xaels (#29703) üzenetére


Stunts666
őstag

Én bevállalom, hogy sokan nem csalók, de pl megnéztem sniper report-ját. [link]

Közel 1k-s spm csak sniper fegyverrel hihetetlen. Megnézném a srácot, hogy hogy játszik. Lehet, hogy rossz helyre válaszoltam, de a csaló vs. pro-ban ez hihetetlen.

szerk.: most nézem, hogy nullázták is, vagy csak szerver hiba???.. LOL :D

[ Szerkesztve ]

(#29742) DeadMeat válasza Laraxior (#29739) üzenetére


DeadMeat
veterán

Fel kell tenni a konténerekre, kb 1 méterre megkozelited és csatt.Sanyi a hajónak. Én a rep toolt nem is használom már, rpg az ugye alap, meg slam. Agresszív kismalac stílus ;D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#29743) csongi


csongi
veterán

Hogy minden vasárnap este megjelennek a lelőhetetlen hegyen átlövő mindent látó, bemérhetettlen repülőgép pilóták,,, ettől kezd az agyam elszállni. 20-0 stattal és nem lehet lelőni, nem fogy ki a lőszere, nem méri be légvédelmi eszköz... Ez valami elképesztő. És minden vasárnap ez megy.

(#29744) Laraxior válasza csongi (#29743) üzenetére


Laraxior
titán

Talán ha beleülnél az AntiAirba....
...már ha persze nem egy olyannál van aki nem tudja mire való és hogyan kell használni :D

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#29745) Lavidaloka


Lavidaloka
aktív tag

Hát még ilyet nem b@sztam amióta BF4-et játszok..... :W

Felmegyek egy kis szerverre....Scout helibe becsüccsenek.Szépen aprítom a népet(egyedül).Leszedtem már vagy 15 emberkét,de még mindig repkedtem(15/0)....erre az ellenség közül az admin banol mondván mert csak úgy(nehogy már veszítsen a faxa kis csapatuk).......Hát olyan cifrát káromkodtam hogy még az asszony is kiszaladt a szobából.... :DDD :W

Ez volt az a szerver:AS Team

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#29746) mackosajt válasza DeadMeat (#29742) üzenetére


mackosajt
addikt

Én manapság jobban szeretem a C4-et.
Na és nem motorral célba juttatni, hanem gyalog.
Van benne kihívás. :D

Kár, hogy ma este mennem kell melózni, mondjuk igaz, idén már utoljára, ha minden jól alakult.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#29747) Csabroncka


Csabroncka
addikt

Iram szerver összefoglaló: mivel sokakat ismerek és szívesen játszok másokkal együtt (néha még jó röhögni is egy-két ember kiakadásán) mostani délután végigtoltam.
Nagyon azt veszem észre, hogy hálózati gondok tömkelegével terhelt a játék. Olyan nincs, hogy körökön keresztül szépen gond nélkül megy minden (függetlenül attól, hogy nyer vagy veszt éppen az oldalam), majd ezt követően mintha teljesen más szerveren lennék más időben! 0/14-nél kezdett már füstölni az agyam, végül megléptem egy kijelentkezés visszajelentkezést a szerverre. Ugyan arra az oldalra rakott, hogy másik slotra-e azt nem tudom (feltételezem, hogy igen) a kaszt és a fegyver maradt, viszont ment, a vége 9/4 lett a maradék időre.

Ezek után kérdem én vajon a torrent letöltésem indult el véletlenül, vagy éppen sokat remegett a kezem :F nem tudom, mindenesetre eléggé bosszantó :((

"in medias res"

(#29748) mackosajt válasza Csabroncka (#29747) üzenetére


mackosajt
addikt

Neved a játékban?

szerk: Ahham, akkor párszor találkoztunk délután :D

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#29749) Csabroncka válasza mackosajt (#29748) üzenetére


Csabroncka
addikt

818 CPLJohnConnor

"in medias res"

(#29750) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Hmmm...
No contact with EA online. Try again later.

WTF :F :F :F

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.