Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29101) LamaCube válasza SkyS1gn (#29049) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem pivotos a dell monitorod?

sixpak
Na akkor lehet én is felteszem :R

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29102) Mappa


Mappa
addikt

PDW Veteran assigment

Obtain 8 kills with any PDW 0/8
Obtain 20 PDW Ribbons 0/20

Leöltem vele vagy 60-at de semmi. Mit csinálok rosszul ? :D

nem kötelező megadni

(#29103) breakout123 válasza Mappa (#29102) üzenetére


breakout123
aktív tag

Nincs még meg neked a PDW basic assignment. Feljebb a bronze assignmenteknél nézd meg!

Origin: malysztor

(#29104) pilu85


pilu85
őstag

nekem pl bf3 ban nem sikerült az az assig amelyiknél egysezrre 5 embvbert kellett megölni...szénalom kérés... meg van még pár amit ráhagytam, úgyhogy itt sem fogok vért izzadni a hülyeségeik miatt....

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#29105) boogie84


boogie84
veterán

Ennél a résznél hová is kell ugrani, vagy meg kell tanulnom repülni? :B

Előttem: [link]
Mögöttem: [link]

Hála a jó égnek, alig van hely h mozogni tudjak...

(#29106) Laraxior: Semmi helyem ugrani, a HP is itt van mögöttem. Nem tudok oda ugrani. :U

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#29106) Laraxior válasza boogie84 (#29105) üzenetére


Laraxior
titán

Pont oda, ahova nézel az első képen. :K

szerk.: ha jól emlékszem, csak el kell kezdeni ugrani, utána video jön.

Persze, lehet hogy a kollega mondja jól, nekem csak rémlik a dolog.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29107) lotTóni válasza boogie84 (#29105) üzenetére


lotTóni
tag

Spoiler!

Katt a detonátorra..:)

[ Szerkesztve ]

....two beer or not to be....

(#29108) boogie84 válasza lotTóni (#29107) üzenetére


boogie84
veterán

Köszi! :R

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#29109) lotTóni válasza boogie84 (#29108) üzenetére


lotTóni
tag

Szívesen :R

....two beer or not to be....

(#29110) csongi


csongi
veterán

Ezt figyeljétek :)
Kickeltek, mert Magyar játékos nem játszhat a szerveren :D :D

(#29111) pilu85 válasza csongi (#29110) üzenetére


pilu85
őstag

igeengem is volt h ezért kickeltek, közkedveltek a magyarok. :)

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#29112) Ybron válasza pilu85 (#29111) üzenetére


Ybron
senior tag

Megfigyeltem hogy manapság már elég sok helyen így van sajnos és nem csak a játékról beszélek.

(#29113) Gyula84 válasza pilu85 (#29104) üzenetére


Gyula84
veterán

nem volt olyan assigment ahol 5embert kellett megölni egyszerre :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#29114) pilu85 válasza Gyula84 (#29113) üzenetére


pilu85
őstag

dede az egyik része volt az assigmentnek majd előkeresem...
amugy a magyar assault(medic) az nem gyógyít hanem gránátvetőkkel megy... csoda h én sem vok odáig értük.. :)

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#29115) Gyula84 válasza pilu85 (#29114) üzenetére


Gyula84
veterán

ne általánosíts :W

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#29116) pilu85


pilu85
őstag

mit vettem észer, ha egy ablak szélénél vagy. pl a jobb szélénél, és vállhoz kapod a fegyót akkor bedől a csávó, faja, nem semmik iylet kitalálni, ötletes...

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#29117) RichieTri válasza pilu85 (#29114) üzenetére


RichieTri
senior tag

de de gyogyit...csak nem eleszt mert defi helyett lvg van nala :D

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#29118) DeadMeat válasza pilu85 (#29114) üzenetére


DeadMeat
veterán

He? Ezt a faszságot meg honnan kotortad megint elő? Egyéb okosság mára? Nekem konkrétan egy killem sincs vele

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#29119) Xaels válasza pilu85 (#29114) üzenetére


Xaels
félisten

De jó is ez az általánosítás. Mindjárt ki is dobom a Leave No Man Behind dögcetlimet... :(((

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29120) Honzi válasza pilu85 (#29114) üzenetére


Honzi
senior tag

[link]Tessék ha medickezek és van kit éleszteni fel is szedem és magyar vagyok.
Most akkor? :U

#29121 pilu85: Csak az általánosítással van baj.
Ennél már csak a "ez magyar mentalitás" dumát szeretem jobban.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#29121) pilu85 válasza Honzi (#29120) üzenetére


pilu85
őstag

jó tisztelet a kivételnek :P hisztiládák :P

te nő vagy? Honzi. :)

[ Szerkesztve ]

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#29122) Gyula84 válasza pilu85 (#29121) üzenetére


Gyula84
veterán

ez nem hisztizés hanem hülyeségeket beszélsz :U
ja és várom melyik az az assigment

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#29123) MajsztR


MajsztR
csendes tag

Sziasztok!
Erősen gondlkozom rajta hogy megkéne venni a játékot, csak nem tudom h a gépem hogyan tudná futtatni, mivel feleslegesen pénzt nem szeretnék kidobni, hogy aztán madj ott porosodjon a polcon.
Szal a gépem: core i5 3470 3.2ghz
hd 7870 2gb
4 gb ram
Hogy ha van valaki aki hasonló teljesítményű gépen futtatja, az le tudná nekem irni a tapasztalatait hogy hogyan megy rajta.

(#29124) Csaber


Csaber
senior tag

Jó kör volt , [link]

(#29125) pilu85 válasza Gyula84 (#29122) üzenetére


pilu85
őstag

innye, nem találom pedig aszem anno beszélgettünk is erről :U

[ Szerkesztve ]

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#29126) r-chee


r-chee
őstag

Ehhh, már megint a végtelenített JOINING SERVER témával küzdök. Ma már másodjára. Szinte nem is múlik el nap enélkül. Meg ez az idióta zárd be a játékot dolog, mikor nem is fut semmilyen szinten.... :(
Feltettem a BF4 Settings Editor-t, de hiába variálgatok a beállításokkal. Szal nem mondható el egyikről sem, hogy ez és ez miatt van a dolog.

Ratyiság.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#29127) pilu85


pilu85
őstag

Honzi te vagy a profilod képen? :Y

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#29128) Honzi válasza pilu85 (#29127) üzenetére


Honzi
senior tag

Nagyon rákaptál erre.
De nem.

Assigment:

Get 20 kills in one round
Get 10 kills without dying
Get 5 multi-kills

Gondolom ez az.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#29129) pilu85 válasza Honzi (#29128) üzenetére


pilu85
őstag

ja igen . :) félreértelmeztük anno. gomdolom 3as ölések kellenek. abbból 5. :)

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#29130) front3r


front3r
őstag

Battlefield 4 - Van Damme Chuck Norris Style

Nem láttam linkelve. Boldog Karácsonyt Nektek!
Egyet értek a videóval, nálam nincs gamebreaker bug, szóval tudok játszani. Elhiszem hogy sok embert idegesít ez a videó. :)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#29131) nonsen5e válasza MajsztR (#29123) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ha elindul rajta és nem dob ki percenként directX errorral akkor fullHD-ban ultrán fog futni (aa nélkül). ;] ;]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#29132) Gyula84 válasza pilu85 (#29129) üzenetére


Gyula84
veterán

csak te nem értetted akkor sem és 4embert kell megölni egy multikillért 3ban :)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#29133) MajsztR válasza nonsen5e (#29131) üzenetére


MajsztR
csendes tag

A játéknak van ilyen hibája hogy directx errorral kidobál?
Remélem azért 50-60 fps meglenne mert azért 30-40el nem az igazi, akk mardok a fifánál... :D

(#29134) Xirtam válasza front3r (#29130) üzenetére


Xirtam
veterán

:DDD :C

(#29135) r-chee válasza front3r (#29130) üzenetére


r-chee
őstag

Végére, mikor már eltávolodott eléggé a kamera, betettem volna egy felugró game crash ablakot a jellegzetes Windows-os hang kíséretében ;]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#29136) Atla


Atla
senior tag

Boldog Karácsonyt topiklakók.Holnap már lesz időm játszani, remélem működni is fog a játék.

(#29137) Csaber válasza Atla (#29136) üzenetére


Csaber
senior tag

Neked is boldog karácsonyt , amúgy most is működik , és olyat bugzott mint még soha , konkrétan belestem az A és D zászló közötti hegybe Guilin Peaks-on, és kijönni csak öngyilkossággal tudtam :D

(#29138) Chris78


Chris78
aktív tag

Hogy tudom megnézni ,hogy a proci vagy a vid kártya limitem van? 32 játékosnál nagyobb szervereken kicsit akad. q6600 és 7850 2gb

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#29139) RichieTri


RichieTri
senior tag

az IRAM -os aktiv admin jelenletrol/balance-rol:report
meg az sem szamitott, hogy azok a "respawn"-os arcok 30killig 1-2 d-vel rendelkeztek... gondolom utana kikapcsoltak amit ki kellett.
termeszetesen ha nem az IRAM csapat ellen voltak akkor maradhattak :(((

tudom,hogy nem fogok hianyozni.. :)de nem is megyek tobbet

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#29140) CsonkaImo válasza Chris78 (#29138) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Proci limit lesz szerintem, de beállítástól is függ. Monitorozás nem működik a játékban ha jól tudom, szóval max hwinfo-t futtatod a háttérben ott a cpu limit észrevehető.

[ Szerkesztve ]

(#29141) csab1


csab1
csendes tag

Tud valaki megoldást az fps drop-ok megszüntetésére? A vga driver a legfrissebb, a procit unparkoltam egy programmal és még mindig tapasztalom ezt az idegesítő jelenséget... Főleg akkor jön elő, amikor éppen lövünk egymásra, vagy ha helizek vagy tankozok.

(#29142) gali777 válasza RichieTri (#29139) üzenetére


gali777
őstag

Ez biztos nem igaz, az iramon minőségi admin munka folyik... ;]

(#29143) DeadMeat válasza RichieTri (#29139) üzenetére


DeadMeat
veterán

Mert jobb nálad akkor már csal? Ha-ha. Kis ész játékkal azon a mapon lazán össze lehet lőni ilyen statot, főleg ha a klántársaid is mind assaultal tolják és felcibálnak... Mekkora köcsög ez az iram brigád, hogy nem banol minden olyan játékost aki jobb az átlagnál.... Btw már játszottam respawnosokkal ezen a szerveren is, semmi extra nincs bennük. Tudnak játszani.Kicsit jobban mint az átlag.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#29144) Laraxior válasza DeadMeat (#29143) üzenetére


Laraxior
titán

A respawnosok nem azok akik Algotissal tolták a csítet véletlenül? :F Valamiért ismerős a nevük... Vagy az melyik brigád volt? Mert változtatták a nevüket az biztos.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29145) DeadMeat válasza Laraxior (#29144) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nem tudom kik voltak akikkel Algotis csalt ;] De velük/ellenük már tuti játszottam. Meg is jegyeztem őket, mert nem tolták szarul, de nem voltak sem le lőhetetlenek, ect. Ami nekem akkor feltűnt, hogy nagyon jól összedolgoztak 4-en, mindig csak 2-t sikerült kilőnöm belőlük.A maradék meg felhúzta őket. Ennyi.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#29146) sutyi^


sutyi^
senior tag

BF4 Twitch stream, ékes magyar beszéddel. :DDD

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#29147) gali777 válasza Honzi (#29128) üzenetére


gali777
őstag

Honzi fasza az emblémád... köcsög teemo :DDD de egy utálatos champ :D

[ Szerkesztve ]

(#29148) Sabre válasza RichieTri (#29139) üzenetére


Sabre
őstag

Megnéztem, aki az első az 3-as k/d és 400-as skill, szóval nem ez volt élete köre... :U

(#29149) RichieTri válasza DeadMeat (#29143) üzenetére


RichieTri
senior tag

nem,nem csal...
de amikor 70m rol a headshot lekanyarodik a fekvo gyerekrol mintha active armor lenne rajta akkor biztos tok legal.
ugyanmar..
vannak jobbak ezt senki nem vitatja

en sem most kezdtem. es ezt nem azert mondom, hogy en bizony meno vagyok.nem vagyok meno, de tisztaban vagyok vele mi az ami a belefer kategoria

ja es a lenyeg nem a respawnos-horda volt. hanem az IRAM

[ Szerkesztve ]

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#29150) DeadMeat válasza RichieTri (#29149) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nem vetted fel véletlen? Nem kötözködésből kérdem most, kíváncsi vagyok rá, ilyet még jútyúbon sem láttam.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.