Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29401) SkyS1gn válasza aizen92 (#29399) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem, én az OP Metro 2014-ről beszélek! :DDD

Second Assault map...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#29403) aizen92 válasza SkyS1gn (#29401) üzenetére


aizen92
addikt

ajtoFAILfa. :DDD ezt benéztem.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#29404) Sabre válasza kisza25 (#29386) üzenetére


Sabre
őstag

type99 mbt
24.-e óta van premium mert betettem a fa alá, azóta csak a csájnárájzing mapok pörögnek és 2xx-ről felment a skillem 3xx-re mert végre lehet tankozni meg ifvzni, pedig az infantryra csinált őserdős pálya is nagyon adja.

[ Szerkesztve ]

(#29408) TechArtist


TechArtist
aktív tag

"Game disconnected: you have been banned from this server. Stated reason: nAiiiOJI HA Xyu!" Valaki beszél alien-ül? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29409) Gyula84 válasza TechArtist (#29408) üzenetére


Gyula84
veterán

kínai :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#29410) blaca83 válasza SkyS1gn (#29401) üzenetére


blaca83
őstag

A pálya jó lesz remélem, mert már várom. :C

Ne tudom, hogy vagytok vele de ezekből a "Levolution baromságokból" már kezd elegem lenni... :B
1. minek kell "rétet égetni"... :F
2. Kíváncsi lennék kinek a nagy ötlete volt, hogy a tartóoszlopot / cölöpöt egyetlen lövéssel ki lehet lőni egy ilyen kis kaliberrel, ráadásul úgy -hogy háromba szakad széjjel.

Ez egy világraszóló baromság megint...BRAVO :C :B

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#29411) Chereiose


Chereiose
addikt

Nálam most ment az irtás, 10-es szinten is top 3-ban vagyok általában :D

(#29412) TechArtist válasza Gyula84 (#29409) üzenetére


TechArtist
aktív tag

Német szerveren kínai adminok? :U

Memory leak-re probáltam keresni valamit, nem hiszem, hogy amiket megcsináltam a mondat végén szereplő linken található instrukciókból, azok megoldják, de hátha másnak jól jön, ami itt le van írva.

[ Szerkesztve ]

(#29413) Gyula84 válasza TechArtist (#29412) üzenetére


Gyula84
veterán

én nem mondtam hogy kínaiak az adminok csak amit írtál az. Ezt mondja a kínai karakter a játékban.

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#29414) kisza25 válasza Snip3r_HUN (#29388) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

yes, dis is my life :DDD
amúgy ma is lenyomtam 10órát, 90 szállóvendég, 4 csillag, 5 gang menü, most végeztem, nyomtam egy tust és mehet is a game :DD

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#29415) LamaCube válasza kisza25 (#29414) üzenetére


LamaCube
addikt

:Y
Ez már beteges szerintem ;] ;)
Én most toltam 2.5 órát az Iramnál. Jó kis körök voltak. Kivéve egyet. 300 ticketes előnyt fordítottak vissza vagy bénáztunk el. :)) Ja és sokszor elfogadta a squad-om az utasításaimat. Jó kis szerver és jó fej játékosok vannak fent. És már killcam is van :R

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29416) gyuromoj


gyuromoj
veterán

China Rising-ot lehet venni külön is vagy csak Premium-al együtt?
Hol tudnék szerezni olcsón?

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#29417) Xaels


Xaels
félisten

Ma egész jól adta. Stabil is volt végig a játék. Az AA-val, a LAV-al és a Scout helivel is brillíroztam. Többször is sikerült RPG-vel lekapni az ellenséges helikoptereket.

De, hogy a sok agyhalott nyomingert nem lehet büntetni a csapatban azt mennyire sajnálom. Többször is volt ma, hogy kifogytam majdnem teljesen mindenből, már csak 1 max. 2 táram volt a pisztolyhoz és nyomogatom az ammo kérést és semmi. Beírok rendesen arra sem semmi. A Squad társ aki Supporttal rohangált nem vette a lapot még akkor sem amikor az orra előtt voltam. Tudom-tudom szedjek össze másik "kit"-et, de fegyvereket húztam és leginkább Assault kitek hevertek szerte szét.

A másik amikor pár %-ék életem marad és elkap az M34 INCENDIARY majd meghalok és jön az Assault és a felhőben fel akar húzni.

A Squad Leaderségről meg ne is beszéljünk a többségnek fingja nincs róla, hogy rengeteg + XP-től fosztja meg magát és a csapatát.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29418) kisza25 válasza LamaCube (#29415) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ma még nem is játszottam, most nyomok 2 órát azt csókolom az olyan sok? Nekem pont az a lényege, hogy levezetem a napközben felgyülemlett stresszt :K

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#29420) LamaCube válasza kisza25 (#29418) üzenetére


LamaCube
addikt

:W :R Úgy értettem, hogy 10 órát nyomtad a játékot és lefürdesz és megint játszol. Most újra olvasva értelmeztem a mondandódat. Sorry!!!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29421) huby80 válasza kisza25 (#29418) üzenetére


huby80
senior tag

Arra pont tökéletes......Ha tv-ét bámulnád az se jobb !! Söt..... :DD

(#29422) bul07


bul07
nagyúr

UCAV-ot jól kiherélték
Kell vagy 5 perc mire újratöltődik
Lehet hogy szerver beállításokban ezt is lehet szabályozni de elég szomorú hogy hogy így kiherélnek valamit
Így semmit nem ér, egy nem elég semmi kii katatására mire újratöltődik lemegy a nap

Így aki eddig nem használta az ezután nem is fogja, tehát mintha benne se lenne a játékban

Én nagyon szeretem vele szórakozni , de ennek vége

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29425) yodamester10 válasza bul07 (#29422) üzenetére


yodamester10
őstag

Talán ezért "herélték"ki ;) Nagyon helyes,így is tele van a játék csupa vérpisike kiegészítővel.

(#29426) Snip3r_HUN válasza bul07 (#29422) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Erősebb mint egy tv rakéta... 90 mp meg így reális az újratöltésre, főként hogy gyalogosan használja az ember.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#29427) SkyS1gn válasza bul07 (#29422) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hát pont ezaz.. kiszed egy tankot... tényleg marha jó... aztán akkor már support, recon, enginner, lassan már az assaultnak is jön egyik dlc-be valami antiarmor hülyeség.

Nem láttad az UCAV spammelő idiótákról a videókat? Obliterationba pálya sarkába feküdtek ammosobozokkal és ezt spammelték kinyírva a bombást, én is tapasztaltam paracelen, tök "fun" volt tényleg. :U

(#29410) blaca83

Vannak nagyobb gondok is mint hogy egy oszlop hogy esik szét, a fű meg azért ég mert száraz... pont. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#29428) LamaCube válasza bul07 (#29422) üzenetére


LamaCube
addikt

Hála az égnek. Én bele se tettem volna, mert egy vicc az egész. :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29429) Snip3r_HUN válasza LamaCube (#29428) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

...és ez csak az első dlc hozadéka volt. :U Ha így folytatódik lassan ezen a ponton fogunk kikötni :DDD ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#29430) Edem05 válasza Snip3r_HUN (#29429) üzenetére


Edem05
őstag

De jó is volt összekempelni azt a nuke-ot! :DDD ;] Régi szép idők.

(#29431) Snip3r_HUN válasza Edem05 (#29430) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Nem kellett oda camp, intervention + magnum tacknife futkosás közbe se perc alatt összejött :DDD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#29432) bul07 válasza yodamester10 (#29425) üzenetére


bul07
nagyúr

Szerintem a tank is vérpistike eszköze főleg ha csak azt használja, akkor szedjük ki azt is, vagy a heliket mert az is vérpistike eszköze
Mindent ki kell szedni mert bármivel meg tudnak ölni

(#29426) Snip3r_HUN
És, már ha tényleg erősebb mert tankra pl csak 50-es sebez, és korlátozott a hatótávja egyedül a Zavod 311 pályán elégséges a hatótávja mert kicsi a pálya
És nem 90s az újratöltése mert most voltam a szerveren és 4-5percet vártam hogy újratöltődjön, vagy megint valami játék hiba

(#29427) Cris99
De nem szed ki egy tankot , 50-et sebez rajta ha telibe vágja , ha kicsit is mellé megy már vagy 20-at , és mire újratölt sehol nincs a tank mert közbe átment a pálya másik felére(a régi töltési idővel, az újjal már a másodjára születik le ugyanaz a tank mert olyan hosszú)
Az olyan tankokat tudja kiszedni ami vagy nem mozog , vagy közben mások is támadják mondjuk RPG-vel

Ez a gyengítsük le a francba ami nekünk nem tetszik dolog nagyon idegesítő, már bf3-ba is megcsinálták, a fórumokat telesírják hogy ez meg az milyen erős mert megöltek vele, és jön a következő frissítés és már nem is használható

Én nem szeretem a tankot akkor kezdjek sírni a fórumokon hogy erős a tank mert megöli a gyalogost és legyen olyan páncélja hogy pisztollyal is ki tudjam szedni

(#29428) LamaCube
Miért az nem vicc hogy tankkal valakinek a lába elé lősz és nem hal meg

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29433) Snip3r_HUN válasza bul07 (#29432) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Attack jet, stealth jet, attack heli, scout heli sőt a transport heli ellen is egy UCAV kellett és végük volt, próbáltam, nem a levegőbe beszélek :U

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#29434) bul07 válasza Snip3r_HUN (#29433) üzenetére


bul07
nagyúr

És százból hányszor találtad el ha nem lebegett a heli hanem rendesen körözött , jó ha egyszer, mert megegyezett a sebességük tehát utolérni nem lehetett
Lebegő helit RPG-vel is le lehet szedni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29435) Snip3r_HUN válasza bul07 (#29434) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Csak az összehasonlítás kedvéért írtam a sebzés végett... gyakorlatilag van egy kézi tv rakétád ami meg egy kicsit op. ha összeveted pl a járművek tv rakétáival. Nem nem is azt írom hogy op. mert kitör a népharag legyen inkább rosszul balanszolt. :P ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#29436) SkyS1gn válasza bul07 (#29432) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ne legyél butus... nem tankbuzi vagyok aki sír mert kiszedi valami... :U

Én a játékmód totál SZÉTBARMOLÁSÁRA gondolok...

Reddit:
Ez szerinted rendben van?
Vagy jobbra a 2 illető?

Netán ez vicces?

Netán azért bánt téged az UCAV-al ellenben folytatott hadjáratunk mert te is ezek között voltál? ;] -just sayin-

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#29437) #81556480


#81556480
törölt tag

WAT ? :D

(#29438) SkyS1gn válasza #81556480 (#29437) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ez mi? :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#29439) gali777 válasza SkyS1gn (#29438) üzenetére


gali777
őstag

BF4 mód GTA V-ben gondolom vagy valami ilyesmi :D

(#29440) bul07 válasza Snip3r_HUN (#29435) üzenetére


bul07
nagyúr

bf3 sírások miatt lett gyenge a TV rakéta, meg a bázis felet lebegő helisek miatt
Bázisa felet lebeg (vagy hátrébb) a lövész meg lődözi a tv rakétákat , hát piszok nagy tudás kell hozzá
Így tanulva ebből a bf4-be gyengébb lett a TV hogy ne érje meg hátulról lődözni vele

De egy olyan eszközt tönkretenni ami arra jó hogy bosszantsa kicsit a páncélozott járműveket , mert egy találat csak megsebzi nem értem

Mert a gyalogosokon kívül egy rakéta nem pusztít el semmit, és azért meg egy gyalogos nem könnyű észrevenni és telibe rávezetni mert annál is ha 1m messzebb csapódik be csak megsebzi

Na mindegy

(#29436) Cris99

Játékmód szétrombolása , publikon milyen játék morál, kis 10éves csikaszokkal van tele minden szerver iskola idő után (hétköznap délután , hétvégén meg bármikkor) akik azt se tudják mi merre

Miért olyan játékos nincs aki tankkal egy dombtetőre rááll és onnan lődöz, akkor a tankokat is gyengítsék le hogy 100m után pottyanjon le a lövedéke , mert egy ember balfaszul használja

Amúgy a repülőt nagy szerencsével kapta el a heliket meg csak akkor amikkor elkezdtek lebegni amúgy esélye se lett volna

Az utolsó videó meg a legeltjét mutatja utána több lépcsőben is változtattak rajta, rá három napra már nem volt ilyen ereje

Amúgy is az ilyen vágott videókba nincs semmi, egy hét folyamatos játék mellet olyan videó anyagot lehet felvenni hogy azt hinné az ember hogy űber brutál játékos játszik, közbe meg nem csak sok anyagból dolgozik

Igen és szeretek jól szórakozni, és nem mindig azt nézni, jaj most a többet haltam mint öltem, vagy jaj csökkent -7-et a skill-em, vagy nem kaptam kétmillió pontot és nem lépek naponta egy rangot

Én jól szórakozni szeretek , amúgy is ezt a játékot ebben a formájában komolyan venni hát

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29441) #81556480 válasza gali777 (#29439) üzenetére


#81556480
törölt tag

jajaja van content creator, és díjazták a hétvégén a legjobbakat. ez valami tankos csata volt
Ezt nem tudom ki csinálta de ezt a nevet adta neki :D

(#29442) gali777 válasza SkyS1gn (#29427) üzenetére


gali777
őstag

Majd megmondják, hogy nem gáz ez így, hogy az összes kasztnak van jármű ellen fegyvere. Törődj bele, alkalmazkodj. ;]

Lassan tényleg eljutunk a tactical nuke-ig :D

[ Szerkesztve ]

(#29443) blaca83 válasza SkyS1gn (#29436) üzenetére


blaca83
őstag

Na többek között pont ezért játszom egyre kevesebbet a BF4-gyel..... :(((

Ez a játék a teljes sorozat megszégyenítése. :B Teljesen elveszti a Battlefield hangulatot. A látványelemeken kívül nincsen benne semmi pozitívum teljesen tönkre van cseszve. :(((

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#29444) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

van itt olyan aki i7-re váltott i5-ről? BF4 alatt van értelme?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#29445) Kiki18


Kiki18
őstag

Sziasztok!
Nem vagyok megelégedve a játékkal,sok beakadásom van,miközben az fps 30 fölött van. A hang is ismétlődik,szaggat,és hasonlók. Mi lehet a kevés?

Minden Lowon van/ki van kapcsolva,fullHD felbontás,és az aláírásomban a konfig. /GTX650, G840,4gb ram/

Utóbbi kettőből valamelyik kevés lenne?Vagy valami szoftveres galiba van? :F

(#29446) TechArtist válasza Kiki18 (#29445) üzenetére


TechArtist
aktív tag

A procid nagyon kevés. (Mondjuk a VGA sem jobb.)

[ Szerkesztve ]

(#29447) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Ezek mire jók?:

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#29448) pohár válasza gyuromoj (#29447) üzenetére


pohár
félisten

mik? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29449) gyuromoj válasza pohár (#29448) üzenetére


gyuromoj
veterán

Battlepack-ok. :B

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#29450) pohár válasza gyuromoj (#29449) üzenetére


pohár
félisten

olyan dolgokat kapsz (általában, de sokszor globális camo is jár) fegyverekhez, amiket nem tudsz unlockolni killekkel, hanem csak így :K

plusz XP boostokat ad, amit gondolom nem kell elmagyaráznom :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.