Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33751) Synaptic válasza deadcode82 (#33750) üzenetére


Synaptic
senior tag

A Hub -od usb2 vagy Usb3 -as ? Akármelyik portra dugva ezt csinálja ? Esetleg Legacy usb support a bios ban ? Más tippem nem igen van :)

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#33752) kaskala1


kaskala1
csendes tag

Samsung notebook esetén hogy tudnám kikapcsolni a touchpadot? gépelés közben bezavar.

(#33753) deadcode82 válasza Synaptic (#33751) üzenetére


deadcode82
csendes tag

3-as a hub meg a laptopban is csak 3-as van. Mindegyik porton ezt csinálja. Egyszerűen megfagy a bios menü is ha bedugom a hubot közben, windows alatt semmi baja.

(#33754) csabyka666 válasza kaskala1 (#33752) üzenetére


csabyka666
addikt

Üdv!

A típust ugyan nem írtad, de vagy egy Fn + "valamelyik" funkcióbillentyű, vagy egy dedikált gomb kapcsolja ki szoftveresen a touchpadet. Ahhoz, hogy ez működjön, elképzelhető, hogy telepítened kell egyrészt a touchpad driverét (és szoftverét), másrészt olyannal is találkoztam, hogy még szükséges volt ezek mellett egy utility is, ami működésre bírta a gombot.

Van, hogy együtt jár a hangerő és a fényerő szabályzási lehetőségével is a touchpad ki- és bekapcsolhatósága, de nem törvényszerű.

Gyártó honlapján nézz körül, és minden fent írt dolgot telepíts fel.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#33755) hatuisko


hatuisko
újonc

Helo valaki tudna segíteni ilyenkor mi a teendő?
Köszi
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=93720171010_115134.jpg

(#33756) kaskala1 válasza csabyka666 (#33754) üzenetére


kaskala1
csendes tag

köszönöm.

(#33757) ledger


ledger
tag

Sziasztok !
Van egy ASUS Transformer bookom (T100HA-FU026T), képernyő lehajtáskor hibernálás van beállítva, a problémám az ,hogy hibernálás után nem indul el a gép. Szürke képernyő és nem tölti be a rendszert. Csak az segít ha kb. 20 másodpercig nyomom a kikapcs gombot, majd utána bekapcsolom.
Mi lehet a probléma tippek kellenének miért nem működik normálisan a hibernálás.
Win10 Home x64 (erdeti)

(#33758) seadrone


seadrone
őstag

sziasztok!

van egy samsung np300 ex5 laptopom

az optikai meghajdó szerintetek 9, vagy 12 mm vastag?
rendelnék bele adaptert ssd-nek, de nem tudom milyen vastag kell bele.

nem tudom lemérni, csak két hét múlva, úgyhogy saccolnom kell :)

szerelési videó

köszi

[ Szerkesztve ]

(#33759) dugo_ válasza seadrone (#33758) üzenetére


dugo_
veterán

Ez a 12,7mm-es verzió.
(A másik 9,5mm lenne, ezek nem egész számok).

[ Szerkesztve ]

(#33760) csabyka666 válasza seadrone (#33758) üzenetére


csabyka666
addikt

Valóban, 12,7-esed van, kép alapján is passzol:

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#33761) ledger


ledger
tag

BIOS frissítés megoldotta a hibernálási gondot ;)

(#33762) anderzen88


anderzen88
csendes tag

sziasztok!

hardverapron hirdetve van joideje egy HP Elitebook 8470p uzleti laptop. az lenne a kerdesem, hogy ez a gep, amiben egy i5-3210M proci van, kiegeszitve egy SSD-vel, es mondjuk a meglevo 4 gb ram melle +4gb ramot rakva mennyire lenne korszerzu/idotallo igy 2017-ben? asztali gep helyett gondolkodom egy ilyenben, persze monitorral osszekotve.

hogy mire hasznalnam? semmi kulonos, tehat gaming, vagy videovagas kilove, de pl azert jo lenne, ha 4k-s youtube video alatt nem szaggatna a vas.

koszonom a segitseget elore is.

(#33763) SP4C3 válasza anderzen88 (#33762) üzenetére


SP4C3
veterán

"ha 4k-s youtube video alatt nem szaggatna a vas." - Itt bukott el az ötleted, gamingen és videóvágáson is elbukott volna, de azt írtad, hogy nem lesz. 4k-hoz új grafikus kell ami képes vp9-et hardware-esen dekódolni.

az ezres széria biztosan képes rá, bár azt nemtudom, hogy egy GT 1030 megbírkózik-e a 4k-s YT videókkal...

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#33764) marcellx


marcellx
csendes tag

Sziasztok!
Vettem még régebben egy Lenovo IdeaPad 110 80T7006YHV mivel freedos os volt így ráraktam windows 10 et viszont a gép sajnos igen gyengének bizonyult hozzá és rettentően lassú volt. Ezért lecseréltem win 7 re hátha az jó lesz. A gyorsaság egy kicsit javult de még mindig iszonyatos eszközkezelőben is alig ismer fel valamit. A gép lefrissítette a win 7 et a legújabbra de még így sem ismeri fel például a usb eszközöket és a processzor használtsága 60-70% van alapállapotba pedig próbáltam manuálisan is felrakni az illesztőprogramjait.
Mit tudnák kezdeni így ezzel a gépet amúgy csak annyira kéne használni hogy lehessen rajta netezni vagy filmet nézni. Esetleg ha Linuxot rárakok használhatóbb lesz?
Előre is köszi a segítséget.

(#33765) Papooo válasza marcellx (#33764) üzenetére


Papooo
senior tag

A Win 10 csak addig gyorsabb a 7-nél, amíg fel nem telepít minden frissítést, ami azon a vason kb fél nap és 4-5 újraindítás, jobban jársz, ha azt rakod fel.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#33766) wakond83


wakond83
csendes tag

Sziasztok!

Van egy 8530w gépem egy Nvidia FX770M kártyával.

Sajnos tönkrement a kijelzője és ami van cseredarab az nagyobb felbontású.

Konkrétan most 1280x800 felbontáson megy egy 1680x1050-es kijelző.

Beállítani nem tudom sehol.

A mostani maximum a fent leírt 1280-as beállítás.

A kártyának elvileg vinnie kellene ezt a felbontást?

A kijelző gyárilag 8530w notihoz való.

Ilyen kijelzőkkel szerelték gyárilag ezeket a gépeket:

15.4 inches diagonal WXGA anti-glare (1280 x 800 resolution)
15.4 inches diagonal WSXGA+ anti-glare (1680 x 1050 resolution)
15.4 inches diagonal WUXGA+ anti-glare (1920 x 1200 resolution)

Hogyan tudnám beállítani, hogy ekkora felbontást is kiválaszthassak?
Segítséget előre is köszönöm!

(#33767) Tim82 válasza SP4C3 (#33763) üzenetére


Tim82
nagyúr

azt nemtudom, hogy egy GT 1030 megbírkózik-e a 4k-s YT videókkal...

Meg.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33768) TeeJay


TeeJay
félisten

van egy DELL Inspiron laptop nálam szerelésre
mit jelent az a support oldalon hogy garancia

Parts Only október 05, 2015 október 05, 2016
Carry-in Svc/Return to Base október 05, 2015 október 05, 2018

sajnos tropa az akku a laptopban és a töltőre is vinnyog hogy nem tudja felismerni így meg sem próbálja tölteni az akkut
ez az első gari 1évbe tartozik mind a kettő ugye?
tehát akkura töltőre 1év gari többire 3év?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#33769) SP4C3 válasza Tim82 (#33767) üzenetére


SP4C3
veterán

Mostmár ezt is tudom, thx. :R

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#33770) PoNR


PoNR
csendes tag

Sziasztok,
Engem az érdekelne, hogy egy UHD screen mennyivel terheli meg jobban a gépet ha FHD-ban használom játék közben.
Alapvetően két aspektus érdekel:
- Ilyenkor a VGA a FHD-t számolja ki és vmi más elektronika 4 képpontra rakja ki vagy maga a VGA is már UHDban dolgozik? Magyarán mennyi FPS esésre számíthatok egy UHDn ha FHD a játék felbontása.
- Illetve maga a 4x annyi képpont kirakása mennyi plusz energiát igényel. Tehát mennyivel rövidül az aksiról való használhatóság.
Azért a kérdés, mert gondolkom egy DELL 7567-en 1050Ti-al, de az FHD screen az TN-es, és Európában csak UHD-s screen van IPS.
Előre is köszönöm a segítséget.

(#33771) dugo_ válasza PoNR (#33770) üzenetére


dugo_
veterán

Már csordogálnak a boltokba a frissített IPS fullHD változatok.

Egyébként ha fullHD-n játszol, akkor annyit számol, nem lesz különbség fps-ben. Fogyasztás szerintem elhanyagolható, az inkább a háttérvilágítás fényerejétől függ.

(#33772) PoNR válasza dugo_ (#33771) üzenetére


PoNR
csendes tag

Köszi.
Igen, tudom, hogy jönnek a 7577-esek és alapból azzal szimpatizálok ( + FHD IPS, + WiFI 2x2, +TB 3, - kisebb aksi ), csak fel akarok készülni ha esetleg nem lenne szimpatikus az ára. :-)

(#33773) dugo_ válasza PoNR (#33772) üzenetére


dugo_
veterán

Még a 7567-ről beszélek. A legújabb batch már megkapta a fullHD IPS-t.

(#33774) PoNR válasza dugo_ (#33773) üzenetére


PoNR
csendes tag

Hm, nem tudtam, hogy ez az opció jön hozzánk is.
Akkor figyelek erre is mint lehetőség, bár ahogy említettem alapból a 7577est várom, ami valszeg egy hónap múlva megjelenik itthon is.
A 7567 a B terv. :)

(#33775) TeeJay


TeeJay
félisten

láttatok már olyat hogy egy Dell center pin töltő belső tűje hozzá hajolt a belső érintkezőhöz amiben ugye a 19,5V megy?
ilyenkor elpukkan benne az azonosító chip és a BIOS sípol hogy nem ismeri fel a tápot
gondolom ilyenkor csak tápcsere segíthet már

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#33776) fecs


fecs
senior tag

Sziasztok!
Történt egy kis baleset ma este. Összecsukáskor megnyomódott a kijelző. :((( :(

Nagyságrendileg mennyibe fáj a javítás? Acer E1-531-es notebookról van szó.
Köszi!

Pixel 6a

(#33777) notmiami


notmiami
tag

Sziasztok!

Az alábbi laptopom van: ASUS X555LB-XO086D
Integrált 4 GB DDR3L 1600 MHz memóriája van, szeretném bővíteni.
Két kérdésem van ezzel kapcsolatban:

1. Fontos hogy azonos márka legyen? Mert az integrált RAM márkáját sehol nem találtam.
2. Tegyek bele 4 GB-osat, hogy azonos legyen, vagy mehet bele plusz 8 Gb-os? Mert olvastam, hogy nem jó ha eltérőek.

Előre is köszi!

(#33778) Papooo válasza notmiami (#33777) üzenetére


Papooo
senior tag

Manapság csak extrém esetekben okoz problémát a márka és a méret különbözőség.
Sokféle párosítást láttam, olyant is hogy egy 2 és egy 8 gigás eltérő márkájú volt a gépben, és gond nélkül működött.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#33779) notmiami válasza Papooo (#33778) üzenetére


notmiami
tag

Köszi!

Ha kiválasztottam, hogy Kingston, mi a különbség e kettő RAM között:
KVR16LS11/8 vagy KCP3L16SD8/8
Az Aqua weboldalán azt látom, hogy mindkettő DDR3L, de a Kingston honlapján viszont a KCP-re azt írja, hogy csak DDR3.
Van egy cikk amiben Lenovo gépnél összehasonlítják, de ott csak az derült ki, hogy ahhoz csak az egyik való.

[ Szerkesztve ]

(#33780) Papooo válasza notmiami (#33779) üzenetére


Papooo
senior tag

"Part Number: KCP3L16SD8/8
Specs: DDR3 , 1600MHz , Non-ECC , CL11 , X8 , 1.35V , Unbuffered , SODIMM , 204-pin "

Mivel 1,35V-os, ezért L-es, mert a normál 1,5V-os.
A KVR 1,35-öt és 1,5-öt is tud.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#33781) Duree válasza fecs (#33776) üzenetére


Duree
veterán

15,5"HD led olyan 20 ezer körül van.

duree54

(#33782) greffen


greffen
újonc

Sziasztok,
azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy hoztak egy notebook-ot, (Selecline CW10Q3/876890).
Azt mondta a gazdája hogy neki nem tetszik a rajtalévő win 10, és tegyek fel neki egy 7-est.
A win 10 törlése (igy jártam el) :https://www.asus.com/hu/support/faq/1013064
után a gép el sem indul, se kép se hang..
Ilyenkor mi a teendő?

(#33783) Fleed


Fleed
aktív tag

Sziasztok! Amikor kicsit lejjebb vagy feljebb hajtom a laptopom kijelzőjét, akkor egy pillanatra elsötétedik a képernyő, mintha kikapcsolna. Gondolom előbb utóbb el fog szállni teljesen. Mit lehet tenni? Elég az lcd kábelt cserélni, vagy a teljes kijelzőt cserélni kell? Köszi

(#33784) 98bja


98bja
senior tag

Adott egy másfél hónapos Acer E5 575G, win 10-zel.
Nagyon sok bosszúságot okoz mostanában, és nem tudom hogy mi a baja. Nagyjából 1-1,5 hetente eljátssza, hogy annyira befagy az egész rendszer hogy tényleg csak az segít rajta ha hosszan nyomom a bekapcsológombot és kikapcsolom. Mivel nem megfelelően áll le, következő bekapcsolásnál mindig bejön a lemezellenőrzés boot előtt. Ezzel nem is lenne baj, azzal viszont már van, hogy mindig 57%-nál megakad és mindegy mennyit várok, nem egy tovább. Többszöri kikapcsolás után ha szerencsém van 2-3 óra alatt elvégzi a műveletet.
Másik dolog, hogy többször csinálja azt is, hogy annyira lassú, hogy egy kattintást is 2-3 perc után hajt végre. Felfigyeltem, hogy ez mindig akkor van, amikor a feladatkezelőben a lemez 100%-os használatot mutat. De miért mutat 100%-ot mikor csak internetezek, és nem csinálok semmi mást?
Windows probléma lehet? Újratelepítés megoldaná?
Nagyon fel szokott idegesíteni, mikor használnám valamire és ezek miatt a hülyeségek miatt nem tudom.
Egy 200 ezer Ft-os másfél hónapos laptopnál nem gondolom hogy ez elfogadható lenne. Haverom laptopja fele annyiba került, fele olyan erős alkatrészekkel, mégsincs semmi baja sosem.
Tudtok ötletet adni? :(
Acer topikba is kiírtam, de így több emberhez eljut.

(#33785) HeliumA válasza Fleed (#33783) üzenetére


HeliumA
aktív tag

Igen el lehet szakadva. Viszonylag egyszerű a csere, de kell a pontos típus hozzá.

"A Pénz valóban nem boldogít, mert nem érzem magam boldogabbnak most, hogy 500m$-om van, mint amikor 400m$-om volt" /Arnold Schwarzenegger/

(#33786) Papooo válasza 98bja (#33784) üzenetére


Papooo
senior tag

Érdemes megpróbálkozni egy "gép alaphelyzetbe állításával", utána hagyni hogy letöltsön minden frissítést, végül ráereszteni egy hd sentinelt egy és egy aida rendszer stabilitás tesztet, így kiderülne hogy a vinyó vagy a hűtés-e a hunyó.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#33787) Fleed válasza HeliumA (#33785) üzenetére


Fleed
aktív tag

Köszi. Acer E1-570G. Azért rendesen szét kell szedni nem?

(#33788) miroon


miroon
aktív tag

Sziasztok!

Ezekkel a VHBW laptop akkukkal van valakinek tapasztalata? Nem találtam róluk túl sok mindent. Egy 10-essel olcsóbb lenne, mint a gyári.

Ezt néztem ebayről illetve ezt amazon.de -ről, az amazonost szívesebben rendelném, csak nem tudom milyen minőségűek lehetnek ezek az akkuk, illetve milyen cella lehet bennük. Mindenhol elég sok pozitív értékelés van róluk, ebayen is meg amazonon is.

iPhone 13 Midnight Black

(#33789) Duree válasza miroon (#33788) üzenetére


Duree
veterán

Én az ebayt kerülném, az amazonról már én is rendeltem akkut és minden rendben volt vele. Gyakorlatila jó minöségü utángyártott akkut 1 év garral én is tudok adni 10 ezer forintért.

duree54

(#33790) miroon válasza Duree (#33789) üzenetére


miroon
aktív tag

Ebayről igazából nem is akartam rendelni, csak kidobta a google azt is, aztán elmentettem. Inkább amazont preferálnám én is, talán ott megbízhatóbb eladók vannak. :) Csak kíváncsi voltam,hátha ismeri valaki ezt a gyártót.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Midnight Black

(#33791) csp01


csp01
tag

Kaptam egy "kevés a lemezterület" figyelmeztetést. Külső tárra átmásoltam egy pár dolgot, viszont másnapra rejtélyesen újra megtelt a meghajtó. Mit tudok ezzel kezdeni?

(#33792) Kbali válasza csp01 (#33791) üzenetére


Kbali
nagyúr

Én ilyenekre ccleanert használok.

(#33793) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Légyszi adjatok tippet, én kifogytam az ötletekből. Lenovo G580 noti, i3 procival, 4 giga rammal, de irgalmatlan lassú, a Win7 10 perc alatt tölt be, egy Sajátgépet 1 percig nyit meg...szóval használhatatlan így.
Vinyó 100%-os, memteszt hiba nélkül lefut, rendszert újratelepítettem volna, de már a telepítő olyan borzalmas lassan indul, hogy inkább hagytam - 15 percig ment, és még nem tartottam a particionálásnál sem. A jelenség mindig ugyanaz - amikor bejön a telepítő grafikus felülete, és már van egér, akkor ott áll. Nem fagy meg, egér mozog, de nem lép tovább, 5-10 perc múlva adja csak be a nyelvválasztást.
Cseréltem vinyót, ramot, de ugyanaz. Megpróbáltam vinyó nélkül a telepítést, de ugyanúgy csak vánszorog, pedig a partícióválasztós részig el kellene mennie így is. Hőfokok rendben vannak, alapjáraton 60 fok körül mozognak, AIDA64 stabilitásteszttel terhelve a procit 2 perc után kezdi throttlingolni, nem mondom, egy pasztázás ráfér, de itt nem ezt érzem a legnagyobb problémának.

A fura az, hogy a noti amúgy stabil, nem fagy, nem kékhalálozik, csak vállalhatatlanul lassú. Holnap szétborítom, újrapasztázom, esetleg teszek bele egy i5-ös procit, hogy az is ki legyen zárva, de én őszintén szólva nem találkoztam még ezzel a jelenséggel.

Bármilyen ötletet szívesen fogadok, köszi a segítséget előre is!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#33794) csp01 válasza csp01 (#33791) üzenetére


csp01
tag

Hátha mást is érint. A Microsoft Onedrive volt a felelős, gigantikus méretű log fájlok telítették meg a Users\felhasználó\AppData\Local\Temp mappát.

(#33795) Papooo válasza csabyka666 (#33793) üzenetére


Papooo
senior tag

"Hőfokok rendben vannak, alapjáraton 60 fok körül mozognak, AIDA64 stabilitásteszttel terhelve a procit 2 perc után kezdi throttlingolni"
A tipust ismerve, alapjáraton 50, masszív 3d játékkal 70-80 fok körül kellene mennie, bár az is csoda, hogy még nem halt meg az alaplap. Már nem érdemes rákölteni.
A bios alapra állítását próbáltad?

Első körben pasztás és az itt kapott ötletek végigpróbálgatása, második körben mielőbb váltógép beszerzése.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#33796) csabyka666 válasza Papooo (#33795) üzenetére


csabyka666
addikt

Persze, gép lecserélése mindig megoldás, de nem alternatíva jelenleg, és úgy általában nem egy reális problémamegoldás. Azért egy i3-as 4 giga rammal nem katasztrófa, bőven használható, nem mindenki csapatja a 3D játékokat. Jómagam egy 2 magos notival elvagyok, de ez egy másik téma.

Visszatérve - BIOS-t alapra nem állítottam vissza, mivel biztosan nem állították át ahhoz képest, amikor még jó volt a gép, illetve nagyon szegényes a BIOS ezeken a notikon, az a pár beállítás a sebességet - tudtommal - nem befolyásolja, legfeljebb az AHCI / IDE, de az AHCI-re van állítva.
A pasztázást megcsinálom, illetve megpróbálok egy Win10-et telepíteni rá.

Nem tudom, van-e köze hozzá, de a DVD meghajtó ugyan kap áramot, tálca kijön, viszont se a BIOS se a Windows nem látja. Ez mondjuk lehet a meghajtó hibája is.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#33797) Papooo válasza csabyka666 (#33796) üzenetére


Papooo
senior tag

Nem a teljesítménnyel van a gond, mert egy N-es cerkás vadiúj gépnél még mindig jobb választás, a lecserélést azért írtam, mert egy időben elég sok alaplap hibás G580 volt az aprón, az elporladó zsanérfoglalatokról nem is beszélve...
Próbáld ki a gépet úgy is, hogy teljesen eltávolítod a dvd meghajtót, hátha az kavar be.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#33798) Hosssszu válasza Papooo (#33797) üzenetére


Hosssszu
őstag

Ilyen DVD meghajtó hülyeséggel már én is találkoztam.
Egy próbát mindenképpen megér.
Meg ha van türelem kivárni amíg betölt a win, akkor a a win eseménynaplókban is érdemes lehet körbenézni, hátha az ír valami okosságot.

(#33799) csp01


csp01
tag

Próbálom a Onedrive-ot törölni ez alapján [link]

Uninstall OneDrive

Terminate any process of OneDrive by running the following command:
taskkill /f /im OneDrive.exe

Uninstall OneDrive app by running one of the following command:
In 32-bit Windows 10 (x86):

%SystemRoot%\System32\OneDriveSetup.exe /uninstall
In 64-bit Windows 10 (x64):

%SystemRoot%\SysWOW64\OneDriveSetup.exe /uninstall
One you ran the above command, OneDrive desktop app is uninstalled completely and cleanly. Most of the time, no progress bar nor confirmation dialog is shown. However, when you search for OneDrive, the app no longer be found.

Beírom a kiemelt részt, de azt írja, hogy ERROR: The process "OneDrive.exe" not found. Mehetek tovább, vagy működnie kéne ennek a parancsnak?

[ Szerkesztve ]

(#33800) SP4C3 válasza csp01 (#33799) üzenetére


SP4C3
veterán

Csak simán: %SystemRoot%\System32\OneDriveSetup.exe /uninstall

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.