Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80005) Zlika


Zlika
aktív tag

Sziasztok,

Nem tudom lesz-e megoldás a problémámra de hátha valaki mond valami okosat.

Asus X470 -i lapocskám van. Most vettem új videokarit, meg hozzá egy komolyabb tápot. Kedden kicseréltem mindkettőt csak éppen a régi tápom kábeleit használtam. Ment is minden frankón. Ma viszont rájöttem, hogy jó lenne kimenteni a régi táp kábeleit mert majd hirdetném meg. Meg is csináltam a kábel cserét, nagy boldogan összeraktam ismét a gépet, és jött a fekete leves.
Olyan szinten fossá ment a rendszerem, hogy az egér laggol 10-20 másodpercenkét, a heaven benchmark valami katasztrófa, hogy mikrolaggol, sőt még a hang is meg-megakad (tudjátok aza grrrrz) egy pillanatra. Ledobálja az egeret, billentyűzetet másodpercekig nem reagálnak felváltva. Mindeközben proci 50 fok körül, gpu olyan 70-80 ami szerintem egyáltalán nem sok. Szétbontottam megint hátha valamelyik táp kábel, visszaépítettem mindent úgy ahogy előtte volt, de ugyanaz. Régi videokari = ugyanaz. Elképzelni nem tudom ilyenkor mi a f@sz történhet. Lehet, hogy a windows besokallt a sok ki-be kapcsolástól hw cserétől? De igazából csak a videokari változott alapvetően de ugye az kilőve mert mindkettővel ugyan azt csinálja mostmár.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.