Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47686) misfine

Udv, SOS segitseget kernek. Elnezest elore is az ekezetert, telefonrol vagyok. A mellekelt videoban lathato a problemam. Csinaltam egy bios resetet(load optimized default, overclockolni akartam mint ahogy maskor is csinaltam, es ezutan jott a gond) F10->gep ujraindul es ennyi. A PC es a proci huto is felporog, majd par masodperc mulva leall. Ezt eljatsza meg 2x es a 3. probaljozasnal bejon valami ami nem egeszen a bios(micel mar az sem tolt be) es utana ujraindul es igy tovabb. Csinaltam cmos cleart(elvileg) , elem be-ki , kaveleket meglestem, ramokat mind a 4 slotba egyesevel is kiprobaltam, procit kivettem visszaraktam, vidikarit kivettem, hogy integralttal is kiprobaljam(a vidin eppen igy fut). Szoval megprobaltam mindent es arra jutottam h hardveres problema lesz. Azonban tippem sincs h mit ellenorizzek, alkatreszeim nincsenek h cserelgessek. A hddrol kene a beadandom de kulso haz hianyaban nem tudom laptopra kotni. Esetleg tipp h melyik alkatresszel vigyem gariba? Vagy nezessem meg szervizessel vagy valami tipp amit meg esetleg nem probaltam? Koszonok minden valaszt.
[link]

never say never

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.