Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32400) necrobin


necrobin
tag

Sziasztok!

Egy apró kérdésem lenne, gondolom hamar kapok rá választ, mert csak én vagyok béna.
Van egy alaplap, méghozzá ez a típus " [Asrock n68c-s ucc] " és a front microphone-t illetve a front headset-et szeretném rákötni az alaplapra, de annyi tű van az alaplap alján, hogy nem tudom hova kell azt a sok drótot tenni, ami a számítógépház alljából lóg ki. Nyilván be van kötve minden, azt anno megcsinálták nekem, de a mikrofonnak és a fejhallgatónak a bemenetét azt nem. A kép alapján, vagy más kép alapján valaki tudna segíteni?

A képen látható bal felső sarokhoz van írva, hogy HD Audio, gondoltam oda kell őket, hát ez a csapatnyi drót egy nyolc tűs bigyóhoz való, elég trehányul tudom leírni, mert most fejből nem tudom megmondani, de amit tudok, hogy van rajta speakright és egy speakleft, egy front mic meg egy mic ... (nem emlékszem), és ezeket rákötöttem a HD audio tűkre, nos, semmi sem történt ,gondolom nem is oda kellett, de ezen kívül egy noname soktűs (kb 32) bigyó van, meg 3 csoportnyi az USB-knek, de az már be van kötve. Szóval, maradt a HD audio-s verzió, de annak is van egy formája, hogy hogyan kell odakötögetni? Mert én csak úgy belevágtam inkoherens módon.
Előre is köszi.:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.