Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) ^Boss válasza lepence (#1300) üzenetére


^Boss
őstag

te pedig egy szoval sem mondtad hogy ha tobb szar gombja van, kevesebbet adsz. ne vard mar el, hogy egy elado alkudozzon helyetted, gondolhatod, hogy nem fog senki ilyet tenni, aki nem a maltai szeretetszolgalatnal dolgozik.

(#1302) lepence válasza ^Boss (#1301) üzenetére


lepence
tag

Hát mert NEM TUDTAM hogy NEM IGAZ amit a hirdetésben leirtál..............

30 341 3606

(#1303) lepence


lepence
tag

Még a privikben felajánlottam hogy adj vissza 5000 és felejtsük el egymást.......

[Szerkesztve]

30 341 3606

(#1304) ^Boss válasza lepence (#1302) üzenetére


^Boss
őstag

magadnak mondassz ellent. elobb leirod, hogy mondtam, hogy tobb a szar gomb, meirt nem tettem hozza, hogy kevesebbet adj ebben a helyzetben. ezek utan honnan nem tudtad, hogy tobb a rossz gomb? es miert nem nezted meg, hamar teged erinto dolgot mondok a cuccrol?

(#1305) wipes válasza ^Boss (#1299) üzenetére


wipes
senior tag

az, hogy kinek mi a kopott, egyéni ízlés kérdése

van, aki ezt még használhatónak ítéli, és max a kuka mellé tenném le :(

de ezt az átadáskor meg lehetett volna nézni, és akkor most nem lenne semmi gond

(#1306) Johnny


Johnny
senior tag

Szvsz: ez a bill. undorító. El nem tudom képzelni, mitől van ekkora kopár rajta, hacsak nem gyári selejt, vagy valami erős vegyszerrel lett lemarva róla a festék. Így sokat nem ér, nekem még egy normális, alap, vezetékes Logitech bill. árát sem.
Másrészről nem megnézni, mit is vesz az ember: hát ez meg simán hülyeség.

(#1307) lepence válasza ^Boss (#1304) üzenetére


lepence
tag

Gondolod ha mondod nem nézem meg?!

30 341 3606

(#1308) #64791808 válasza lepence (#1289) üzenetére


#64791808
törölt tag

Nos, lenne itt egy-két dolog:

1., 11k-t adsz egy ilyen használt billentyűzetért? Mennyit spóroltál? 4k-t?

2., Volt lehetőséged megnézni? Ha nem, mért vetted meg? Ha igen, mért nem nézted meg?

3., A képek alapján azt a billentyűzetet a kukámba sem engedném be, való igaz. De elnézést, egy eleve nem teljesértékűnek hirdetett hardvert veszel meg, kategóriájában horror áron (egy billentyűzet az egy billentyűzet), és meg sem nézed? Nekem ez magas.

Nekem konkrétan nem volt üzletem Boss-sal, de majdnem lett, mikor azt kértem, tesztelje a ramokat, akkor kb 20 screenshottal árasztott el, mikor azt kértem, hogy tesztelje ki az alaplapot, akkor egy fél napot játszott az fsb-vel.

Annyi, hogy én ha eladok valamit, akkor mindig ragaszkodom ahhoz, hogy az illető megnézze, amit vesz. De ha ő áment mond rá, és kezet fogunk, akkor feltételek elfogadva, ügy lerendezve.


ON:

Anno két évvel ezelőtt esett meg velem, hogy eladtam a gépemből egy Abit IC7-G lapocskát. Az északi hídon Zalman passzív borda, de éppenhogy rajta volt. A vevőnek megmutattam, és direkt elmondtam, hogy le ne billentse a bordát a chipről, mert akkor az azonnal megsül. Két nap múlva hív, hogy a lap el se indul, elmesélte, hogy miket és hogyan dugosgatott félre a lapon, hát mondom nem tudom, hogy attól van-e, tanuk voltak arra, hogy a lap három napja a gépemben hasított. Két hét múlva tudta visszahozni, északi hídnál égésnyomokkal. Amikor visszahozta, akkor hozott magával két nagydarab srácot, ha esetleg nem akarnék fizetni. Mondom az egészet nem, ha megrugdostok, akkor sem, így feleztük a kárt, amibe két mondat után belement. Vajh' mért, ha ő mindent jól csinált...? Szóval erről ennyit. Hogyan vállaljak így garit?

(#1309) ^Boss válasza Johnny (#1306) üzenetére


^Boss
őstag

azert tulozni sem kell: ha a maszatosan szarado lemosot letisztitja mindjart szebb az osszes nem kopott billentyu..

(#1310) lepence válasza Johnny (#1306) üzenetére


lepence
tag

..............Mert az okos KÖRÖMLAKKLEMOSÓ-val törölgeti ...............

30 341 3606

(#1311) lepence


lepence
tag

Na de azt csak Ő hajtogattja hogy mondta a 4-5 kopott bill-t.
Gondoljátok ha azt mondja rosszabb, mint amit hirdetett, nem nézem meg?????

30 341 3606

(#1312) ^Boss válasza lepence (#1311) üzenetére


^Boss
őstag

ezt mostmar kikerem magamnak, hazugsagokkal probalsz elintezni egy altalad elhibazott dolgot, ez mar mindennek a teteje.

(#1313) lepence


lepence
tag

Na hagyjuk a picsába az egészet
egy Di Novo-val irogatok most
A Lányomnak akartam egy kicsit jobbat(1-2 gomb kicsit kopott) este Messenger-ik ez meg világít, ennyi............
már írtam bárki viheti ingyen..................
Hello!

30 341 3606

(#1314) lepence válasza ^Boss (#1312) üzenetére


lepence
tag

Én elismertem hogy hibáztam, Te nem...........
csááááááááááá

30 341 3606

(#1315) Intelligencs válasza #64791808 (#1308) üzenetére

Úgy látom eladónak lenni is veszélyes... :D Mondjuk hasonló helyzetben, ha még két tagot is hoz magával, akkor már csak azért sem adtam volna vissza a pénzt. Meg lehet próbálni megverni... :DDD De ez már csak az én egyéni perverzióm.

Egyébként megtudhatnánk ennek a nagybecsű alaplapleégető kollégának a nevét? ;)

The Amiga, Born a Champion

(#1316) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Mit csináltak ezzel a billentyűzettel? Ettek? Nálam a gyerek komolyabbal játszik. Ezt vétek volt eladni és megvenni is, már bocs. :(

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1317) ^Boss válasza F.B.I. (#1316) üzenetére


^Boss
őstag

kerdezz utana par volt tulajtol.. kopik a g15, legalabbis az elso szeria tuti. ez nem vedekezes, hiba volt fotot nem kirakni rola, de nem gondoltam hogy ez lesz belole.

(#1318) Krissz22


Krissz22
aktív tag

Már mindenki hozzászólt, így hát miért ne én is.

Szerintem mind2-en hibáztatok.

Nyílván a vevő, mert nem nézte meg. (igaz ő abban bízott, hogy csak pár gomb kopott)
Az eladó, hogy nem hívta fel a figyelmet a valós állapotára (gyors számolással 11gomb, amin már a fehér rész is látszódik).

mod. : ráadásúl itt ott valami barna ''kosz/kaja :F '' is van a háttérben rajta.

Tényleg nagyon gáz.

[Szerkesztve]

(#1319) Johnny válasza ^Boss (#1309) üzenetére


Johnny
senior tag

Nem túloztam. Írhattam volna azt is, amit wipes: kukába való így.

Mellesleg egy garis cserét megérne megpróbálni.

(#1320) spirit007


spirit007
senior tag

Jaja , megnéztem egy képet és én is látok rajta 11db rendesen kopott gombot .
A többi képet nem mertem megkukkantani , mert vissza jön a vacsi ;]

Szóval ez az egész úgy lenne tisztességes , ha a góré vissza venné a keyboard-ot , a pénzt meg vissza adná .

(#1321) ^Boss válasza spirit007 (#1320) üzenetére


^Boss
őstag

a szele kopott, ergo ha vilagit, nem latszik. akkor meg nem nagyon szamit. ami olvashatatlan, az szar, mivel vilagitasra meg szarabb lesz, ergo amikor aztmondtam, hogy 4-5 teljesen kopott, akkor teljesen jol tajekoztattam.. de mostmar zarjuk le a temat.

(#1322) Ndruu válasza lepence (#1294) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

jelentkeznék a billentyűzetre!!!

nekem tetszik ;) (illetve jó lenne alkatrésznek)

mennyiért vesztegeted? tényleg ingyen adod?

Harrrr!!!!

(#1323) lepence


lepence
tag

Nem semmi, már ketten jelentkeztek rá, most törjem ketté, vagy a kopott gombokat az egyiknek, a többit meg a másiknak.................a világítást meg a harmadiknak...........mert úgy szarabb, mint ahogy a volt tulaj írja fentebb............

30 341 3606

(#1324) lepence


lepence
tag

Na már hárman vannak...................nem négyen..............azért lehet hogy inkább megütögetem vele Boss fejét.................bár attól se fogja belátni hogy hazudni nem szép dolog.............viszont jól esik.............

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

30 341 3606

(#1325) Ndruu válasza lepence (#1324) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

1000Huf-ért vinném???

Harrrr!!!!

(#1326) lepence


lepence
tag

Na tessék mindjárt kiderül mennyit ér..........................gratulálok Boss-nak tényleg jó üzletember...............

[Szerkesztve]

30 341 3606

(#1327) Krissz22 válasza ^Boss (#1321) üzenetére


Krissz22
aktív tag

4-5 teljesen kopott, akkor teljesen jól tájékoztattam.

Közelítsük meg így. 4-5 ''teljesen'' kopott a te szemszögedből. És a többi? Az nem kopott? Egyáltalán? Azokról pedig nem tájékoztattad.

Ez volt a hirdetésben: es letisztitva adom at az uj gazdinak

Az a barna ''trutyi'' már az új gazdájánál kerűlt bele?

[Szerkesztve]

(#1328) ^Boss válasza Krissz22 (#1327) üzenetére


^Boss
őstag

szemet dolog lenne ha aztmondanam, hogy a letisztitva nem egyenlo a kitisztitvaval, igy csak annyit tudok ra mondani, hogy este dumaltuk le a dolgot, es masnap 2rre (suliido vegere) kellett vinnem a cuccot, igy volt az egesz muveletre kb fel oram.

(#1329) lepence válasza Krissz22 (#1327) üzenetére


lepence
tag

Nem azt még a KÖRÖMLAKKLEMOSÓ sem vitte le...(evvel nem tudok betelni hogy körömlakklemosóval törölgeti a festett múanyagot.........látszik is .........és azt mondja már régota így csinálja)

[Szerkesztve]

30 341 3606

(#1330) ^Boss


^Boss
őstag

es igen, koromlakklemosoval, acetonmentes valtozattal mostam mindigis a kicsiket, nem attol kopott le, ilyen volt 2 het utan is, nem kopott tole jobban. de ezen is lovagolhatunk meg.

(#1331) ^Boss


^Boss
őstag

ha ugyis kuka, fogj egy acetonmentes lemosot, es teszteld le nyugodtan. egy gramm festek nem jott le vele.

(#1332) lepence


lepence
tag

Na most hányfelé törjem hogy mindenkinek jusson belőle?

30 341 3606

(#1333) Ndruu válasza lepence (#1326) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

félreértettél engem tényleg érdekel, ugyanis alkatrésznek kellene róla több dolog is.

ha lehet róla szó, akkor beszéljük meg!

Köszi előre is!
Ndruu

Harrrr!!!!

(#1334) lepence válasza ^Boss (#1331) üzenetére


lepence
tag

Jajj hagyjál már Boss, látszik a képeken ahogy a KÖRÖMLAKKLEMOSÓD elhúzza festéket..................de most értünk a lényeghez ''ha úgyis kuka''-mondod- lehet nem kellett volna meghirdetni.............. de mint feljebb már írtam jó üzletember vagy .................viszont emberként leszerepeltél.......

[Szerkesztve]

30 341 3606

(#1335) Lindemann


Lindemann
tag

Ha én tudtam volna, hogy ilyen problémás vevőnek adom el, akkor nem körömlakklemosóval mostam volna le, hanem kromofággal.. ;)

(#1336) ^Boss válasza lepence (#1334) üzenetére


^Boss
őstag

szerinted kuka, nem kene szavakat forgatni.. en siman elhasznalnam, semmi gondom nem volt vele, kellett a penz..

(#1337) lepence válasza Lindemann (#1335) üzenetére


lepence
tag

sokkal jobban akkor se nézne ki............kell pár gomb belöle?

30 341 3606

(#1338) batmab válasza lepence (#1337) üzenetére


batmab
senior tag

pár gombot én is kérnék belöle... :O

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#1339) lepence


lepence
tag

Még egy jelentkező..........tessék-tessék

30 341 3606

(#1340) szjoci válasza ^Boss (#1317) üzenetére


szjoci
őstag

így van (a képekre értve...)! úgy lett volna fair részedről a dolog ha raksz fel képeket is a hirdetésbe. Ha az árat nézem akkor arra gondolok hogy ez egy jó állapotban lévő bill amin egy picit meg van kopva 4-5 gomb. Ha lett volna kép akkor lepence is meggondolta volna szerintem hogy kiadjon-e akár 1ft-ot is ezért a billentyűzetért(?). Ocsmány állapotban van, ezért max 5k-t kértem volna a helyedben és kizárólag úgy hogy minden porcikája le van fényképezve, ki van biggyesztve a hirdetésembe... 11k-t lelkiismeretfurdalás nélkül elkérni ezért... ráadásul konfigodból ítélve nem nagyon vagy rászorulva arra az 5-6k-ra amivel átbaxtad az üzletfeled. Persze lepence is hibás amiért megbízott benned és nem nézte meg a billentyűzetet. Mondjuk ez lehetne akár kérdés is...

[Szerkesztve]

(#1341) lepence


lepence
tag

Már van egy 4000-es ajánlatom is..................

30 341 3606

(#1342) batmab válasza lepence (#1341) üzenetére


batmab
senior tag

most voltaképp eladsz,vagy panaszkodsz?? :DDD

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#1343) Lindemann válasza szjoci (#1340) üzenetére


Lindemann
tag

én nem tudom milyen alapon nevezed ezt átbaszásnak. az ügyfél volt a hülye. kétségtelen tény. felnagyítani a dolgokat úgy hogy átbaszásnak tituáljad, fel lehet, de lószart se ér.

(#1344) Intelligencs válasza lepence (#1341) üzenetére

Így árazódik be valódi értékére ez a csodás termék! :DD

Egyébként van egy 100-as csomag eladó Verbatim DVD-m. Már nincs meg mind a 100, kicsit lefogyott... Érdekel? :D

[link]

The Amiga, Born a Champion

(#1345) lepence válasza Intelligencs (#1344) üzenetére


lepence
tag

Köszi, kicsit törd össze őket utána jöhetnek.......

30 341 3606

(#1346) lepence válasza Lindemann (#1343) üzenetére


lepence
tag

Éerdekes a hozzáállásod, ha hírdetsz egy parfűmöt és kapsz egy csomag szart akkor az fair.........
Költözz Bosshoz azt egyetek a billentyűzeten együtt........

[Szerkesztve]

30 341 3606

(#1347) Dark_Kraft válasza lepence (#1346) üzenetére


Dark_Kraft
csendes tag

no akkor eladod? avagy sem? :)

[Szerkesztve]

(#1348) lepence válasza Dark_Kraft (#1347) üzenetére


lepence
tag

4500 megkapod................keresek a garázsban egy másikat és avval ütögetem meg Boss fejét......

[Szerkesztve]

30 341 3606

(#1349) Lindemann válasza lepence (#1346) üzenetére


Lindemann
tag

Én legalább nem egész nap irogatok, mert hú de ráérek. Látszik hogy csak feltünési viszketegséged van mostmár.. abszolut tükröződik az igényes hozzászólásaidból.
''megcsapdosom vele inkább Boss fejét'' > gratulálok, ez egy intelligens értelmes, komoly üzletember szintjére utal. Igazad van. Én kérek elnézést.

mod:

4500 megkapod................keresek a garázsban egy másikat és avval ütögetem meg Boss fejét......

egyre jobb vagy. így tovább. ragozni se szokász. 4500ÉRT talán.
és szerintem inkább mást kéne ütögetned, mert tudod ha bossnak netán valami baja lesz, akkor te leszel az első akit elővesznek, mivel te fenyegetőzöl megállás nélkül hogy megcsapkodod.

[Szerkesztve]

(#1350) lepence válasza Lindemann (#1349) üzenetére


lepence
tag

Mintha feljebb említettem volna hogy Boss a jó üzltember, sajnos nem én.........

30 341 3606

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.