Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1031) Enemy


Enemy
aktív tag

Általánosan!::::)

kb 1 éve volt egy srác vettem töle egy 9800 pros kártyát .. a kártya jó volt de a hozzá adott garlevél nem ezé a kártyáé.. kicsit be.. tam .. nem kis összeget kifizettem.. De szerencsére korrekt volt a srác.. a nevére nem emlékszem... pénzt vissza adta..


Mellesleg utálom azokat a beprobálkozó embereket aki minden kérdés nélkül beajánlják a kihirdetett ár felét.. és mellékesen klasz megjegyzést tesznek arra miért akarom reális áron eladni a dolgot..Hozzáteszem reális.. Meghirdetett dolgokat mielőtt felteszem (körbenézek a hasonló aprós oldalon és tájékozódok az árról) beárazom. Reálisan. NEm az Euronics, mediamarkt mertró, tesco, auschan stb.. termékeit árazom át újnak titulálva. fogadjuk el amit egyszer eladtak az már el van adva tehát felőlem vehették egy órával előttem a boltba de az nekem akkor sem új.. A garpapír le van pecsételve.. számla van róla .. a bolti árat megközelítve eladható. de egy hónapos készülék esetén ne kérjük már az akciós árat.. mert sorry de ha veszek egy ramot egy kisker boltban és máshol beszámíttatom vagy itt el akarom adni ha én adom el akkor mindenki lefele viszi az árat.. fele 3/4 ..

Elégé kihoznak a sodromból.. és sajnos nyomdatürő dolgokat tudnék ott hagyni..

Aki zürös azt kerülöm.. gyanakvó ember vagyok.. bár sokan átvágtak de minden embernek megadom az esélyt..




„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.