Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) gban válasza sedo (#1197) üzenetére


gban
Közösségépítő

Biztos foglalkoznak vele. Könnyű esetnek számít, és fontos az előmenetel szempontjából, tuti rászáll Kovács II tizedes, mert jópont neki ha eredményes anyomozás.
Meg az összeg is elég nagy.
Ha nyomoznak lopott kétezer forintos mobilok után, akkor a 100k az tuti megfelelő károkozás.

Postázást nem vállalok.

(#1202) gban


gban
Közösségépítő

Kéretik elolvasni eme topic 580-600 közti részét, kb.

Ott is egy Bekend Barnabásról van szó, meg hogy nem egy embert csapott be, ezenkívül nézzétek a nevet, a vége nagybetű, feltűnő az azonosság, valamint nézzétek az email címet, mindkettő djuice, nem sok ilyennel találkoztam, de meg lehet nézni a hirdetés fazonját is, feltűnően hasonlít a notebookos hirdetésre.

Vélemény?
sedo, nem bekend barnabás a név? a számlaszám vége nem 6716?

[link]
[link]
az 583-as hsz-ben levő linken ott van mindkettő felhasználó, pár nap eltéréssel lettek regisztrálva.

Érdekes összefüggések.

[Szerkesztve]

Postázást nem vállalok.

(#1203) Speed® válasza gban (#1202) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

[link] Ez is sokat lendíthet az ügyön, megkeresés ajánlott ;p

(#1204) gban válasza Speed® (#1203) üzenetére


gban
Közösségépítő

Speed(R), szerintem ez benne van az 580-600-ban... :D :R
Amúgy én is gondolkodtam eme link betételén, meg öregcsóka megemlítésén, de gondoltam ott van az említett intervallumban minden. :)

Postázást nem vállalok.

(#1205) vepe válasza sedo (#1197) üzenetére


vepe
senior tag

A Banki utalásnál legalább a megjegyzéshez beírtad, hogy mire utaltad el a pénzt?

(#1206) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Mennyi emberből lehetne itt nyomozó. Gratula mindenkinek és csak így tovább. :R :R
Én meg csak most olvasom ,hogy oregcsokát is átverte. Pont ma beszéltem vele. Ha ezt tudom, akkor megkérdeztem volna. :W

(#1207) Speed® válasza gban (#1204) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Jóvanmár :DDD Lényeg, az adatokkal, kinyomtatott beszélgetésekkel, utalási bizonylattal a kézben be kell kopogtatni a figurához, és közölni vele, indulsz a rendőrségre, ha mire a porta elé érsz nincs a számlán a lé, feljelented és viheti a balhé pénzügyi részén kívül járó követezményeit is. Nem hinném, hogy nem emberelné meg magát :) Aztán miután rendeződtek az anyagiak, pár rosszarcú cimbivel jól össze kell..szóval érted, hogy tanuljon az esetből ;p

(#1208) sedo válasza gban (#1202) üzenetére


sedo
tag

De, o az. perpill nem vagyok otthon, de majd jelentkezem.mindent nagyon koszonok,majd irok h mivan.

(#1209) sedo


sedo
tag

Felvettem a kapcsolatot oregcsokaval, aki teljesen segitokesz volt. Tovabbi infok majd kesobb. Mindenkinek kosz mindent.

(#1210) juliabrilke válasza sedo (#1209) üzenetére


juliabrilke
addikt

Öregcsókának állítólag elég jó gyújtőmunkát végzett. Neki egyébként sikerült visszakapnia a pénzét? Ha jól emlékszem, akkor 11k volt a kára.

Neked meg sok sikert!

(#1211) oregcsóka


oregcsóka
őstag

Igen, nekem végül is hatásos fenyegetésre visszautalta pénzt a gyerek. Csak egy picikét elkésett vele, kb, három órát, mert akkor már voltam a rendőrségen, és feljelentettem. Szerencsém volt, foglalkoztak az üggyel, igaz vittem mindent amit ki tudtam nyomtatni a csalással kapcsolatban. Mondták, hogy mivel 20 ezer forint alatt van a kár, átküldik a jegyzőnek, és ő fog eljárni hivatalból szabálysértési ügyként.
Nomármost, mire hazaértem, meglepő módon rajta volt a pénz a számlámon, felhívtam a vizsgálót, és közöltem vele is, erre ő azt mondta, hogy személyesen kell visszavonnom a feljelentést. Sajnos ez, a mai napig kiment a fejemből.... ;)
Két nappal ezelött kaptam egy mailt a figurától, hogy minek jelentettem fel, hisz visszautalta a lovét, és hogy behivatták a jegyzőhöz, és kérdőre vonták, nyilvánvalóan az összes bizonyíték náluk volt, hisz én csatoltam az utalásról készült jpg-t is.
Az már egy másik történet, hogy én már ekkor nyomon voltam, és mindent tudtam a gyerekről, a címét is, és hogy rengeteg embert átvert már. Végül ha nem foglalkoztak volna érdemben az ügyemmel, megléptem volna a keményebb fokozatot, mert hát megterveztem azt is. ;)
Dióhéjban ennyi a történet.

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#1212) gban válasza oregcsóka (#1211) üzenetére


gban
Közösségépítő

Nagyon elrettentette az ellene indított eljárás...
Valódi visszatartó erővel bírt. :(
Gyanús hogy addig folytatja amíg egyszer qrvára rábaszik. :(((
Úgy ítéli meg szerintem, hogy ha gáz van, mondjuk 10ből 1x, akkor visszaadja a lét,de a másik 9 eseten, amikor elkönyvelték tanulópénznek, keresett nem keveset.
Nagyon nem jó ez így.
Jogbiztonság, miegymás????? :( :O :F

[Szerkesztve]

Postázást nem vállalok.

(#1213) juliabrilke válasza oregcsóka (#1211) üzenetére


juliabrilke
addikt

''Nomármost, mire hazaértem, meglepő módon rajta volt a pénz a számlámon, felhívtam a vizsgálót, és közöltem vele is, erre ő azt mondta, hogy személyesen kell visszavonnom a feljelentést. Sajnos ez, a mai napig kiment a fejemből....'' :D :D

Megesik... :) Pont nem értél rá.... Egyébként én se vontam volna vissza a feljelentést. Az ilyen meg is érdemli. Egyébként még ''jó'', hogy a mostani esetben nem 20k alatti összegről van szól, mert legalább még jobban foglalkoznak vele.

[Szerkesztve]

(#1214) Realradical


Realradical
őstag

PH!megbízhatósági oldal [link] idáig frissítve!

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#1215) Djuree


Djuree
félisten

na ahogy itt olvasgatok, gondoltam beírok én is egy esetemet:

volt vala nekem réges-régen egy messzi messzi galaxisban egy ati x850xt vga-m.
30k-ért árultam.
írt e-mailt egy gyerek (nem itt a ph-n látta a hirdetést hanem apróneten), hogy neki van 10k forintja meg még 2db 160gb-os winyót adna érte. ez így kb. összesen 30k-t ért, vagy talán kicsit többet.
gondoltam majd eladom a winyókat darabját 12k-ért és akkor még jobban is járok.
találkoztunk és leboltoltuk a dolgot.
már ekkor is gyanus volt a dolog kicsit, a gyerek ilyen bőrkabátos skinhead figura volt, a winyók a4-es lapba voltak belecsomagolva :U
kipróbálásra nem volt lehetőség semmilyen módon, tehát megbíztam benne.

természetesen egyik winyó sem volt jó. írtam neki de természetesen baszott se válaszolni.
tel.száma megvolt. rendőr ismit felhívtam, meglett a címe, neve, mindene.
mondtam neki kérem vissza a lóvét vagy következmények lesznek.
de leszarta.
mikor bekopogtam hozzá a rendőr haverral akkor már készségesebb volt.
vissza is adta egyből a karit, még a 2 rossz winyót is megtarthattam, habár sokat nem értem velük :)

[Szerkesztve]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1216) arpeen2 válasza Realradical (#1214) üzenetére


arpeen2
senior tag

Nem működik a link. :(

(#1217) -Nemtom- válasza arpeen2 (#1216) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

csak elírta a linket :)
[link]

(#1218) Realradical válasza -Nemtom- (#1217) üzenetére


Realradical
őstag

Hja! De mind a két topicban...nem végzek félmunkát! :DDD

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#1219) Ősember


Ősember
őstag

[Hozzászólás a felhasználó kérésére törölve. - peterkeT]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#1220) sedo


sedo
tag

Na, eddigi fejlemények, hátha érdekel vkit: CartoonN/Callisto/CallistoR -és még ki tudja hány regje van ide- nem csak itt ph-n, hanem rengeteg helyen vert már át embereket, tulajdonképpen ebből él. Kapott egy utolsó figyelmeztetést, miszerint ma még visszautalhatja a pénzt. Ha nem akkor meg bővebb infók később.
Azért a továbbiakban a Benked Barnabás névre valamint a 6716 végű számlaszámokra való utalásnál figyeljetek oda. :) Minden jót!

(#1221) Lt. Szabó válasza sedo (#1220) üzenetére


Lt. Szabó
csendes tag

Ha van olyan regje ph-n amit nem ismerünk akkor gond nélkül olvashatja azt amit itt írunk róla... DE ha személyes talira mész vele akkor szólj és adok kölcsön légpuskát pár acélgolyóval ;]

(#1222) sedo válasza Lt. Szabó (#1221) üzenetére


sedo
tag

Olvassa csak nyugodtan, bár őt személyesen nem lehetett elérni de az anyjának meg lett mondva, h mi a helyzet. Ma van a határidő, én még figyelmeztettem is, ha nem tartja be akkor így járt...

(#1223) spirit007 válasza Ősember (#1219) üzenetére


spirit007
senior tag

Akkor még rendes is volt , hogy küldöt sms-t . Van aki sunyi módon hallgat mint a kuka . :((

(#1224) kirkri


kirkri
addikt

Csak én nem értem mostanában azt a smucig felfogást, hogy a vevő megadja a számát, hogy hívjam fel egyeztetni a dolgokat? Pedig ott van világosan az adataimnál a számom.
Az más lenne, ha megkérdezné, hogy nem tudnám-e felhívni, de nem így szokott lenni.
Céges telefonról ingyen hívhatnám az illetőt, de ez a hozzáállás nem igazán tetszik.

Ha valakitől venni akarok valamit, akkor mindig felhívom én hívom fel egyeztetni.

21 éve a Prohardveren! ™

(#1225) gban válasza kirkri (#1224) üzenetére


gban
Közösségépítő

Én meg azt a hozzáállást nem értem, ha már itt tartunk, hogy amikor feladok egy hibátlan, jól működö TFT-t 14.900-ért, ami mellesleg igen korrekt ár szerintem, nem nagyon adnak ennyiért itt eleve, akkor mit gondol az az illető, aki ír hogy holnap vinné 10k-ért. :(( :(
33% alku eleve kicsit sok, másfelől nem horror az ár, sőt, hogy alkudni lehessen / kelljen. :( :((( :O :F

Postázást nem vállalok.

(#1226) Realradical válasza gban (#1225) üzenetére


Realradical
őstag

Ugyan! Ez egy piac...ha nem tetszik az ár nem adod oda. Próbálkozni meg lehet...sőt kell is ha az embernek van esze... :)

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#1227) 1010


1010
őstag

azért ahhoz is kell egy fej hogy valki annyira hülye legyen számla számmal csaljon
eleve ugykezdik számla nyitáskor hogy
név cím

(#1228) alexnowan


alexnowan
aktív tag

Még sohasem írtam ide.....
De most wedlock miatt kénytelen vagyok.

Nem volt egyszerű leszervezni hogy a karimat nagyobbra tudjam cserélni, nem is sikerült egy embertől.
Egy bazáros mentett meg - nevét a társtopicba írom - a következőképpen:
Megbeszélem hogy wedlock veszi a karimat én meg a bazárosét csere - bere a nyugatinál.
wedlock nem tud jönni. Persze aznap jelenti be, én meg már leszerveztem a bazárossal...
:(((

Na jó mondja a bazáros, hogy ne legyen kárba az idő, átveszi a karit és majd ő átadja az enyémet wedlocknak. :R big respect a bazáros felé ismét, tehát cserélünk.

wedlock többszöri megkeresésre sem válaszol. telót kinyomja. fórumban nyoma sincs...

Mondd wazze hogy még sincs lóvé!!! Eladom másnak -1000-ért és a telefonktg legalább megmarad! :((

Szerencsére a bazáros srác el tudta adni a volt karimat, amit adott az meg hibátlan. ;)

Egy hajónak a kikötőben a legbiztonságosabb. De a hajókat nem ezért építik.

(#1229) Realradical


Realradical
őstag

PH!megbízhatósági oldal [link] idáig frissítve!

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#1230) gban válasza sedo (#1222) üzenetére


gban
Közösségépítő

MI A HELYZET????????
:F :F :F

Postázást nem vállalok.

(#1231) Thunder78 válasza kirkri (#1224) üzenetére


Thunder78
senior tag

Ugyan nem PH!, de hasonló helyzet!
Nemrég cseréltem autót. Volt egy olyan akció, hogy a régiért adtak 500eFt-ot. De mikor meglátták a régit, azt mondták, hogy itt az 500eFt, de ezt inkább ne hagyjam itt :D
Mondom oké, akkor meghírdetem. Meg is történt. Egy '86-os Dacia-ról van szó egyébként.
A lényeg: nem egy olyan vevő volt, hogy csak megcsörgetett. Telefonom kijelzett egy számot, sokszor észre sem vettem hogy mikor hívott, mert olyan gyorsan lerakta, hogy fel se tudtam venni. Persze nem hívtam vissza az ilyeneket. De azért elég elképesztő, hogy még erre is sajnálják egyesek a pénzt (ha nincs a kártyáján egység, akkor vegyen bele! nem érdekel.).

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1232) juliabrilke válasza sedo (#1222) üzenetére


juliabrilke
addikt

Na, mi történt a rendőrségen? Valami fejlemény?

(#1233) Thunder78 válasza sedo (#1222) üzenetére


Thunder78
senior tag

Engem is érdekelne, hogy mi a fejlemény. :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1234) frizso


frizso
senior tag

Hege1234 kollégának egy fekete pöttyi!
Sajna elköltötte azt a pénzt, amit a lefoglalt cuccra félretett :(((

(#1235) Krissz22


Krissz22
aktív tag

dárenbézer kicsit érdekesen gondolja ''az alaplap minden tartozéka megvan'' dolgot. Mert csak egy telepítő lemez, a vékonyabb leírás és egy doboz volt a deszkához. Mikor mondtam, hogy a többi is kellene, akkor felkapta a vizet és kiabált. Mondta, hogy az minek hozzá...aztán köszönés nélkül elhajtott. Csupán az oda utam, telefon (mikor érdeklődtem a lap után), és az időmet rabolta. :((( A hirdetésben is benne van a minden tartozéka megvan, meg mikor hívtam, akkor is azt mondta, hogy mindene megvan. Direkt rákérdeztem még a hátlapra és a kábelekre is!

(#1236) Speed® válasza Krissz22 (#1235) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Az első hangos szónál elküldtem volna a f@szba..tartozékostól v. anélkül. Elég gáz, hogy még neki állt feljebb, mikor ő akart átejteni...

(#1237) Krissz22 válasza Speed® (#1236) üzenetére


Krissz22
aktív tag

Biztosan rossz napja volt és én voltam az áldozati bárány. :) Mindenesetre legalább megmaradt a pénzem. :DD

(#1238) gban


gban
Közösségépítő

sedo, változatlanul várjuk a fejleményeket!!!
Visszakaptad a pénzed?
Elutalta, vagy sem?

Postázást nem vállalok.

(#1239) Speed® válasza Krissz22 (#1237) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Dícséretes optimizmus :) De oktalanul báránykodni...

(#1240) kirkri válasza Krissz22 (#1235) üzenetére


kirkri
addikt

Én is üzleteltem vele egyszer, és bár nálam minden rendben volt, a kicsit nyers stílusa bennem is megmaradt. :U

21 éve a Prohardveren! ™

(#1241) -Nemtom-


-Nemtom-
senior tag

Haryy nevü forumozó tegnap felhívott rejtett számról h. ma venne tőlem egy tápot...
vártam rá ma kb. fél órát, de nem jött. arra se volt képes h. felhívjon.
Kerüljétek!

(#1242) -Nemtom- válasza -Nemtom- (#1241) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

közbe kiderült h. küldött 1 mailt, csak az nem jött meg. ugyhogy visszavonva

(#1243) Ősember válasza Ősember (#1219) üzenetére


Ősember
őstag

[A felhasználó kérésére a hozzászólás törölve. - peterkeT]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#1244) Elydan


Elydan
aktív tag

Nem gondoltam volna,hogy nekem is kell ide írnom negatív véleményt. :((
wowbagger007-nek fekete pont,mert szavahihetetlen. Catan telepesei társasjátékot keresek,és írta még anno 2007-08-20-án,hogy van neki amit eladna. Irtam neki privit és akkor még válaszolt,hogy holnap tutira megmondja,hogy eladja-e. Ugyan gondoltam,hogy nem lesz a dologból semmi,de azért vártam a válaszát.
Azóta eltelt pár hét, küldtem neki emailt, 3 újabb privit,amiben kértem,hogy legalább annyit írjon,hogy tárgytalan a dolog. Természetesen nem válaszolt egyikre se. (pedig belépett a PH-ra ma is.)
Szóval én adnék egy fekete pontot :(((

(#1245) Realradical


Realradical
őstag

PH!megbízhtósági oldal [link] frissítve eddig a pontig!

A javításokat amiket kértetek szintúgy felvittem/töröltem.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#1246) lepence


lepence
tag

Hát jó pár itt kötött üzlet után én is beleszaladtam egy kellemetlen esetbe:
^Boss ''kollégával'' kötöttem üzletet.Egy használt Logitech G15 billentyűzetre alkudtunk amit Ő úgy hirdetett hogy 1-2 gombja kicsit kopott[link]
elmentem érte, kifizettem,elhoztam. Itt hibáztam, nem bontottam ki nem néztem meg, mivel ezelött egy héttel vettem tőle valami mást, amivel semmi gond nem volt,gondoltam akkor ez is rendben van.
Itthon ért aztán a meglepetés, nem 1-2 gomb kicsit kopott, jóformán 1-2 gomb csak ami nem kopott.Másfél órával az üzlet nyélbe ütése után írtam neki higy ez így nem fair erre visszaírta hogy na jó nem 1-2 hanem az ASDF meg a JKL meg az enter meg a shift meg a.....és különben is most mosta le KÖRÖMLAKKLEMOSÓVAL és akkor attól nagyon szépnek kell lennie, a pénzt már elköltötte és így jártam.Hát nem basz földhöz 11 rongy de egy kurva nagy rosszpontot ennek az eladónak.
KÖRÖMLAKKLEMOSÓVAL a festett műanyagot törölgetni az nem semmi, képzeljétek hogy néz ki.


[Szerkesztve]

30 341 3606

(#1247) Speed® válasza lepence (#1246) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Öhmm, ha acetonmentes az a bizonyos, akkor no problemo ilyen téren. Ellenben egy ilyen értékű vasnál nem vállalt/kértél 3 nap próbagarit? Szerintem nem szabad ennyiben letudni, azért nem egészen így működik egy korrekt üzlet itt a Ph!n: ''a pénzt már elköltötte és így jártam'' :U Számomra ez most érdekes motívum, éppen egy Au2ZS karit készülök venni tőle, érdeklődve várom a reakcióját erre az ügyre..

(#1248) lepence válasza Speed® (#1247) üzenetére


lepence
tag

Hát nem acetonmentes volt a körömlakklemosó.
Nem hiszem hogy reagál rá, részéről le van zárva az ügy.

[Szerkesztve]

30 341 3606

(#1249) mikado


mikado
tag

Tisztelt fórumtársak!

Bár a nickünk nagyon hasonló, semmi közöm Mikádó kolegához.
Már többen is kerestek priviben az ő ügyei miatt....

Köszönöm...

A politikusok a javadat akarják. Ne add oda nekik!

(#1250) beers


beers
addikt

Sziasztok!

Sajnos nekem is csatlakoznom kell a témához!

Ezek az előzmények:
[link]

4 hete szombaton átvettem az eladó cimborájától a 6600 gt kártyáját (club3d-s hirdetés ellenére inno 3d-t) a nyugati pu-on!
Kb 90 perc alatt értem haza, persze a kártya meg sem nyekkent!
Próba másik 3 alaplapban, jelenség ua!
Hívom a cimbit, mondom a kártya meg sem nyekken!
A válasz jó majd szól neki, de ő most külföldön van és nem is tudja mikor jön haza!
Azóta 4* hívtam, de érdemben semmit sem sikerült elérnem :( !
Tegnap hívtam utoljára a komát, mondom adja meg az eladó nevét, címét!
A válasz: csak nem gondolom, hogy elárulja a komáját!

Tele van a bakkancsom az ilyen korrekt emberekkel!

Csak,hogy más ne járjon így:

06 20 3641881 (ő a cimbora)
06 20 3641882 álítólagos eladó (szerintem lehet, hogy az övé ez is)
csokasi.tamas@freemail.hu ez pedig a mail

Próbáltam név után megkeresni az iwiw-en, de semmi!

Vigyázzatok velük (vele), nekem 10k-m bánta :W !


[Szerkesztve]

M&N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.