Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) udi válasza greatchaos (#1947) üzenetére


udi
őstag

Ez lett volna a korrekt hozzáállás.
De mint látom igy is kaptam rosszat.Nem vitatkozom mert nem látom értelmét,elmondtam hogy mi a véleményem.Viszont aki nyiltan bunkozik egy forumtásat annak az 5 is kevés.
Nem fogom kisirni hogy kapjon feketét mint ahogy ő tette de akkor sem tartom korrektnek a srácot.
Egy elnézés sem csuszik ki a száján ilyen mocskolodás után.
Mint mondtam ki mit ir olyan ember is :R

[ Szerkesztve ]

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#1952) udi válasza g@bo (#1948) üzenetére


udi
őstag

Kissé nevetségessé kezd válni amit csinálsz :)
Sajnos mint már páran értesitettek nem csak velem viselkedsz igy,lesz ennek még folytatása mert látom nem veszed észre.
De mint mondtam részemről lezártnak tekintem a dolgot.

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#1953) greatchaos válasza udi (#1951) üzenetére


greatchaos
addikt

töprengek rajta én is, az példáját alapul véve adtam meg neked is, mert pár hete ő is kapott egyet, de végül (most tudtam meg, hogy nem ő volt a hunyó... átsiklottam felette...)

mindkettőtöktől udi mostaniját, és g@bo garos-lapos 1-1 negatívját törölni fogom egy feltétellel:

HA MINDKETTEN ELNÉZÉST KÉRTEK A MÁSIKTÓL A 2 NAPJA TARTÓ MOCSKOLÓDÁSÁÉRT!

[ Szerkesztve ]

(#1954) Ch4os válasza greatchaos (#1953) üzenetére


Ch4os
aktív tag

:DDD

(#1955) Dr. Romano válasza greatchaos (#1953) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Így van! A legjobb megoldás! :R

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1956) #64791808 válasza Dr. Romano (#1955) üzenetére


#64791808
törölt tag

Nem értek ezzel egyet. Negatív kritikát visszavonni? Látunk priviket?

Egyébként pedig ez nem egy hivatalos PH-feature, innentől kezdve el lehet menni, ha valakinek nem tetszik a lista.

(#1957) greatchaos válasza #64791808 (#1956) üzenetére


greatchaos
addikt

én a mai napot el akarom felejteni... . már mindenki mond mindent...
- rátok hagyom a döntést, olyan hetem volt, hogy ...

prividre összeszedem a gondolataimat, aztán (holnap válaszolok)

(#1958) udi válasza greatchaos (#1953) üzenetére


udi
őstag

Szerintem is ez a korrekt hozzáállás.
Bár furi mert ha visszaolvasod én itt is nagybetükkel kiirtam hogy ELNÉZÉST KÉRTEM tőle,és nem azért mert ide irt,hanem már aznap priviben.
De itt is ezt teszem ha kell.Elnézést hogy nem vettem meg a karidat kolega-és nem hivtalak vissza 1 órán belül.
Viszont ő nem fogja ezt megtenni sztem,bár titkon remélem hogy végre megbékél :U
Nem mocskolodok és nincs harag a hozzáállásodat pedig korrektnek tartom :R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#1959) udi válasza Dr. Romano (#1955) üzenetére


udi
őstag

:R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#1960) Picco


Picco
addikt

ugy tunik h az ismerosom megsem vodafone-os hanem T-Mobile-os :D

tehat szeretnek megkerni minden kedves kollegat hogy ha valaki uzletelt mar Biopon-nevu(sz*rhazival) ujonc-al es tudja a nevet es cimet akkor lepjen velem kapcsolatba hogy kozolhessem a szuleivel kisfiuk okossagat es eslyem legyen visszaszerezni a penzem. koszonom elore is :R

mod: Biopon mivel latom h olvasod a forumo: talalkozunk meg ;]

udv: Picco

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#1961) udi válasza Picco (#1960) üzenetére


udi
őstag

majd ezt megbeszéljük személyesen is erre kiváncsi vagyok ;]
:C

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#1962) YouCanCANON


YouCanCANON
tag

BIEGA -nak egy big fekete pont!

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#1963) fuzik válasza YouCanCANON (#1962) üzenetére


fuzik
aktív tag

Csak úgy? Van valami oka?

Ezek után? Miért nem tetted meg, amit a modik javasoltak?

[ Szerkesztve ]

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#1964) YouCanCANON válasza fuzik (#1963) üzenetére


YouCanCANON
tag

jaja van, de neked közöd semmi...

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#1965) greatchaos


greatchaos
addikt

megkérek minden fórumozót, azért a tisztességes hangnemet tartsuk meg

(#1966) greatchaos válasza YouCanCANON (#1962) üzenetére


greatchaos
addikt

valami magyaráztat mindenképpen kellene hozzá, így a legjobb üzletelőket beírva egy pottba rosszhírüket keltés végett is lehetne csinálni...

más: feltételezem a bosszú hajt a minap történtek miatt, emiatt nem fog rosszpontot kapni - javíts ki ha tévedek

(#1967) YouCanCANON válasza greatchaos (#1966) üzenetére


YouCanCANON
tag

tévedsz, milyen bosszura gondolsz? gondolod hogy a forintot sem érö freewebes oldaladon egy feketepont bárkit is érdekel? na mindegy... akkor adjál neki csillagos ötöst, meg költözzetek össze... :))

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#1968) greatchaos válasza YouCanCANON (#1967) üzenetére


greatchaos
addikt

figy, nem muszály neked ezt a topicot nézni

(#1969) Speed® válasza YouCanCANON (#1967) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Húzzál már bőrt a fogadra kollega, senkit sem érdekel a sértett lelked fájása.

YouCanCANOFF :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1970) szjoci válasza YouCanCANON (#1967) üzenetére


szjoci
őstag

gratulálok a hozzáállásodhoz, f@sza ember lehetsz...

nem muszáj a ph!-n üzletelni - YouCanCANOFF

(#1971) RazoR_45


RazoR_45
tag

NA itt meg mi mgey meséljetek mert csak sok hülyeséget olvasok visszafelé :D

(#1972) Biriboyka


Biriboyka
senior tag

szerk: rosszhelyre írtam :)

[ Szerkesztve ]

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#1973) Shadows válasza Biriboyka (#1972) üzenetére


Shadows
senior tag

feketepont :DDD :C :R

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#1974) fuzik válasza YouCanCANON (#1964) üzenetére


fuzik
aktív tag

Laza vagy mint a rigalánc.....

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#1975) biega válasza fuzik (#1974) üzenetére


biega
aktív tag

Szép, amikor egy eladó így minősít egy vásárlót :(

(#1976) biega válasza greatchaos (#1966) üzenetére


biega
aktív tag

Kicsit kiegészíteném én is, miért kapna egy vásárló rossz pontot, amikor előre fizetett és csak annyit "vétett", hogy azt szerette volna kapni amit fizetett (mellesleg 9 hét várakozás után)?
Mi a tettemben az "abnormális"?

(#1977) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Mekkora beszólások vannak itt! :C :D
Már ezt szívesebben olvasgatom mint a vicc topicot! :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1978) udi válasza Dr. Romano (#1977) üzenetére


udi
őstag

Detto,kicsit kezdünk dedósba átcsapni :DDD

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#1979) udi


udi
őstag

Picco kolegával ma megejtettük a sörözést :C
De sztem ő még nem ért haza onnan :DDD remélem hazatalál.
Remélem jo példát mutatunk és piros pontot is kapunk :DD

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#1980) Dr. Romano válasza udi (#1979) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Na, ez a normális viselkedésmód!!! Gratula nektek!!! :R :R

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1981) Dr. Romano válasza Dr. Romano (#1980) üzenetére


Dr. Romano
veterán

hupsz, ez lemaradt: :DDD :DDD :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1982) Picco válasza udi (#1979) üzenetére


Picco
addikt

mmegittuk haverral a sort es mentem haza :P
de este kimentem...vazz 6 korul ertem haza :DDD

mod: OFF

es hoögy ON is legyek, jukenkennon: eleg nagy paraszt vagy szerintem, en mar csak ezert sem uzletelnek veled, de koszonjuk hogy kibontakoztal nekunk :C

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#1983) cowboy_bebop válasza Picco (#1982) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

Jó nagy tuskó, az biztos..

(#1984) YouCanCANON válasza Picco (#1982) üzenetére


YouCanCANON
tag

ha már megszólitottál.. mégis mit üzleteltünk volna? szeméttelep itt is van, ha guberálni akarok... az én cuccaimhoz meg sztem kicsi vagy, paszúlyka :P tehát, nem törtél össze :))

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#1985) Mr X válasza YouCanCANON (#1984) üzenetére


Mr X
veterán

Ritka nagy paraszt vagy. Már a stílusod miatt is járna az a feketepont neked.

(#1986) Picco válasza YouCanCANON (#1984) üzenetére


Picco
addikt

bocs, az a bajod hogy van 1 ismerosom aki szegeny es a sajat penzembol ossze akarok rakni neki egy gepet hogy tudjon netezni?
igazad van tenyleg szemet vagyok, szegyellem is magam es ezet gyorsan atutalok neked 100k-t hogy jol atverhessel, megegyszer bocsanat ;]
jah es kepzeld roPHka-mar tudott is segiteni, kaptam tole egy celeron 466-os procit es 1 kis SD-ramot, nekem van egy 20gb-os vinyom, szerzek egy alaplapot, hazat es videokarit es odaadom az ismerosnek. biztos rossz erzes lenne neked ha te lennel ilyen(mert eluszik par ezer forintod), nagyon rossz latni hogy orulnek egy ilyen ajandeknak. :))
en eskuszom nem ertem mit kepzelsz magadrol? :F

mod: Mr X:nem pirospont kell neki hanem 1 baromi nagy allas...mas nemhinnem h segit ;]

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#1987) greatchaos válasza Picco (#1986) üzenetére


greatchaos
addikt

at-s házat esetleg tok adni táppal, szükség lenne rá, ill egy celeron 633-s fcpga procit is, rá coolert, hangkártyát (pci)

(#1988) I_Am válasza YouCanCANON (#1984) üzenetére


I_Am
veterán

Abba lehet az ilyen stílust hagyni.

Javaslom olvasd át újra az alapelveket...

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1989) YouCanCANON válasza I_Am (#1988) üzenetére


YouCanCANON
tag

..alapelveket elolvastam, és irtam püzit is Neked ;)

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#1990) biega válasza Picco (#1986) üzenetére


biega
aktív tag

Tudok adni egy Compaq P3-as alaplapot + P3 450-es procit, talán házat is, de ez nem tuti :)

(#1991) #64791808 válasza YouCanCANON (#1989) üzenetére


#64791808
törölt tag

****

Persze ez csak magánvélemény, természetesen... az én magánvéleményem, meg kb mindenki másé, aki elolvasta a témához kapcsolódó hsz-eket :)

Hmmm..... Ugye nem kell megint figyelmeztetésig elmenni?

[ Módosította: I_Am ]

(#1992) Dr. Romano válasza #64791808 (#1991) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ne már légyszi!!! Vizuális típus vagyok... :U :DDD :DDD

[ Módosította: I_Am ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1993) I_Am


I_Am
veterán

Az ifjú Robin Hood-okat megkérem, ne üssék bele olyan dologba az orrukat amiről fogalmuk sincs és ne kardoskodjanak tovább.

Az, hogy mi zajlott pontosan nem ide tartozik, mert ha jól olvastam nem is a PH!-n történt. A stílus meg megkérdőjelezhető, melyet meg is tettem. A többi, hogy ki, ki mellé áll, meg kit véd ismeretlenül is azért, mert valaki nem a kívánt formában válaszolt nem ide tartozó dolog. Flame-elni azt tudtok, ha ennyire akartok, akkor ne itt, hanem a RING-ben. ring

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1994) Dr. Romano válasza Dr. Romano (#1992) üzenetére


Dr. Romano
veterán

ööö... az én hsz-emben mi volt annyira csúnya hogy moderálni kellett (főleg úgy hogy változatlan formában van most is :DDD )? :U

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1995) I_Am válasza Dr. Romano (#1994) üzenetére


I_Am
veterán

Idézet. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1996) Dr. Romano válasza I_Am (#1995) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Jah tényleg, el is felejtettem, hogy pont azt idéztem a szövegből, bocsi :B :B

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1997) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

xsynth (újonc)
590huf-ért árulok usb-s optikai egereket.
Eléggé jól fogy, olyanok is vesznek belöle, akik egész más áruért jönnek.
A fent emlitett jóember eljött, vett 4db-ot. Mondtam neki, hogy tesztelje le öket, mert küszöbgarit adok rájuk, kb 5másodperc rádugni usb-re, (5steve-töl vannak, teszteltek), ezzel a lehetöséggel valószinüleg lustaságból nem élt.
Ezek után, küldött egy sms-t amiben azt irta 2nem müködig tökéletesen, mert elmászik.
Jeleztem neki, hogy ezt nálam kellett volna megtennie, nem utólag.
Utána beleirta a topikomba, hogy mind a 4 szar....
(hirtelen mindegyik elromlott- ez ám a gerincesség...)
Rajta kivül, kb. 30at vittek, senkinek nem volt gondja vele.
Nos, aki vele bizniszel, vigyázzon, mert gerinctelen módon ferdit, és ha nem az van, amit szeretne, akkor hazudik is. (hirtelen 2helyett, már 4egér nem jó....)

(#1998) #64791808 válasza Sanyi2007 (#1997) üzenetére


#64791808
törölt tag

Itt jelezném, hogy az optikai egerek túlnyomó többsége mászik. Még az MS IntelliMouse Explorerem is mászott...

(#1999) _Yvorl_ válasza Sanyi2007 (#1997) üzenetére


_Yvorl_
tag

Azért a másik oldalt is meghallgatnám mert nem rád értem személy szerint de nekem már gyanus mikor az eladó jön ebbe a topikba sirni, hogy a piszok vevő. Próbálva megelőzni minden vevői elégedetlenséget, (hogy hát lássátok én megmondtam, hogy a vevő a g@ci)

De ne vedd magadra.

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#2000) _Yvorl_ válasza #64791808 (#1998) üzenetére


_Yvorl_
tag

Én már sok optikai egeret elnyüttem és nem is a drága fajtából és érdekes módon nekem egyik se mászott.

You can't teach new tricks to an old GOD!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.