Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) RoyalFlush válasza HERR Z (#1650) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Úgy látszik, ha valakinek van pár pozitív visszajelzéssel záródott biznisze, még semmit sem jelent :( Nem korrekt. Érdemes lenne tudni listázás alkalmával, kitől kapja negatív értékelést. Szerintem nem mind1 ..

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#1652) greatchaos


greatchaos
addikt

Phmegbízhatósági oldal link idáig frissítve!

(#1653) greatchaos válasza Lejszi (#1640) üzenetére


greatchaos
addikt

nem cseszegetésképpen, de legközelebb csak akkor és csak akkor írd ide valakinek a nevét, ha teljes biztonsággal tudod, hogy átvert, és nem a te hozzánemértésednek az áldozata vagy, mert most 50-100 hsz-en keresztül ezzel a problémával foglalkoztunk, aztán, ha valaki beleolvas, csak az elejébe, akkor a kollegát egy szemét mocsoknak fogja titulálni, hogy vackot árul. legközelebb kérlek felelősségteljesebben a pontozással!

(#1654) #32577792


#32577792
törölt tag

na erről a listáról még én sem hallottam :B

(#1655) gban válasza #32577792 (#1654) üzenetére


gban
Közösségépítő

Sajnos nem vagy egyedül.
Kéretik reklámozni!
Ha 1000 emberből csak egyet is ez ment meg egy átverésől, már megérte.

Postázást nem vállalok.

(#1656) greatchaos válasza gban (#1655) üzenetére


greatchaos
addikt

akkor már megérte :R - ahogy mondod

mod: természetesen ne felejtsük a jópontokat sem! - mert az pedig bizlmatlanságunkat tudja csillapítani - sajnos nem mindig jön be, de a vén rókáknál, azért már nem az a pár ezer forintról van szó, hog ya jó hirnevét elkótyavetyélje

[ Szerkesztve ]

(#1657) RoyalFlush válasza Picco (#1557) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Kaptam hirdetésemben az imént egy ajánlatot az általad említett személytől (MaSzKa). Azóta sem sikerült tisztázni ezt az ügyet?

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#1658) Picco válasza RoyalFlush (#1657) üzenetére


Picco
addikt

hali

nem foglalkoztam vele, igaza bol 1 kis p*cs, nem fogok annyi idot belefeccolni h talalkozzak vele....
amugy en a helyedben nem uzletelnek vele, eleg regota vagyok fent itt es ez volt az elso olyan dolog h bajom volt uzleteles soran.
nezd meg h masoknak is volt e vele baja azutan merlegelj szvsz....
sok sikert neked.

udv: Picco

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#1659) prmcsk


prmcsk
addikt

Vigyázzatok ! Új "érdekes" arc a PH.-n !

Misi89 nickel, 4 napja regelt ide. Árult egy lapot és egy pár 512-es ramot.[link]
Mindent lebeszélünk, a postaköltséget is fizetem és ma fel kellett volna adnia, a
cuccot. Azt akarta, hogy előre utaljam a lét, amire ezt írtam:

Már bocs, de így nem fog menni....Feladod postán a megbeszélt MSI 945PL Neo
alaplapot(v.2.2), dobozában, minden tartozékával, hátlaplemezzel és amiben megy
az E2140 plusz a 2*512MB DDR2-533 Vdata ramot.
Megérkezik, aznap kipróbálom és ha jó utalom az előre megbeszélt 10k.-t. Sőt
+ 1k.-t utalok, tehát összesen 11k.-t postaköltség címén. Ebből vagy kijön a pk.,
vagy nem, de ki szokott, így a postaköltséget is én állom.

És hogy miért mindez ? Nézd: két napja regeltél a prohardverre, ráadásul a bizalom szempontjából rosszkor, mert mostanában hihetetlen módon elszaporodtak a friss
"kalandorok". Én már régóta üzletelek a PH.-n (nézd meg az adatlapom) legtöbbször veszek és a régi "ismerősök" ugyanígy üzletelnek.
Vagy találkoznak, vagy ha messze laknak postáznak majd fizetnek.
Tehát így megy ez.....
Ha így jó neked jelezz vissza, adom a anevet, címet, hogy feladhasd....
Üdv:prmcsk.

Ezek után mindent ledumcsizunk, erre ma ezt írja nekem.

"nem küldtem el neked, olyannak küldtem aki fizet amikor megkapja... nekem ez
így jobb, aztán ha tönkretetted volna az alaplapot azt mondanád nem jó és nem
fizetnél...sajnálom"

Ehhez orca kell, de annak is, aki esetleg innen a PH.-ról esetleg "rámjött"...

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#1660) RoyalFlush válasza prmcsk (#1659) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Hasonló kellemetlen érzés fűz Gecsa kollégához, akivel lebeszéltem bizniszt, hol mikor találkozunk, megegyeztünk vételárban, majd mikor már elméletben elboltoltam saját kártyámat, szólt este, hogy van egy rossz híre, mert egy másik srác többet ígért, el is menne házhoz érte, szóval ő a befutó. A kártyámat másnap ígéretemhez hívem eladtam, én pedig egy 3Dfx Voodoo Banshee 16MB PCI-os karival voltam kénytelen beérni pár hétig, míg korrekt vevőtől megfelelő videokártyát tudtam szerezni (konfigom: ASUS A8N32-SLI Delux; AMD A64 X2 4400+; 1GB RAM, stb. volt). Az állítólagos vevője nem jelent meg megbeszélt időpontban. Másik srác aki szintén szeretett volna tőle vásárolni is kételkedett még abban is hogy egyáltalán van eladó kártyája. Hirdetésben közben következőt olvashattam:
"Tudom, hogy mindenki szeretné 30 ért meg vigyem el én ... "
Pár héttel rá: zárta.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#1661) greatchaos válasza prmcsk (#1659) üzenetére


greatchaos
addikt

sztem, gyanusan alacsony is volt az ár...

(#1662) g@bo


g@bo
nagyúr

fekete pont. deejay_3

sajnos, az ilyenek miatt szív az ember, az egész napi priviváltás után, pont nem ér rá ma este 18h kor, de holnap tuti 100% kell. 20.00 sms, mégse kell, akinek vette volna, kapott jobb ajánlatot.

tipikus.

amelyik karit én is lefoglaltam, most mondhatom le, és kaphatom joggal a kritikát, hogy én is átvertem őt.

igy megy ez. :U

(#1663) -Deejay- válasza g@bo (#1662) üzenetére


-Deejay-
csendes tag

Sajnálom, de tényeg az utolsó pillanatban mondta le a srác...

Ennyit arról, mikor más ügyében akarsz közbenjárni...

Bocsi mégegyszer!

(#1664) g@bo válasza -Deejay- (#1663) üzenetére


g@bo
nagyúr

Naja.... csak annyira tipikus, hogy szinte már röhejes.

Megbíz téged valaki a vásárlással, este 18h még jó a móka, csak épp nem érsz rá, majd az az illető, aki megbizott, 20.00 kor lemondja.

Biztos oka volt, hogy téged bízott meg az adásvétellel, de hirtelen kapot jobb ajánlatot.

Kabaré kategória. :DD

Nekem mindegy, de 100 esetből 80 üzlet ugyanezzel a dumával esik kútba.

Tanuljanak a többiek.

(#1665) -Deejay- válasza g@bo (#1664) üzenetére


-Deejay-
csendes tag

Persze hogy röhej kategória!

Szerinted én élvezetből priviztem veled végig a napot? Lett volna más elfoglaltságom is.

Kellemetlen szituáció!

(#1666) greatchaos válasza g@bo (#1662) üzenetére


greatchaos
addikt

tisztázzátok deejay_3-jel a dolgot, egyelőre nem rakom be a listára a pontodat, valahol megértem mindkettőtöket, de ...

az én állásfoglalásom azért ott van, ha elvállalok egy gépösszerakást, akkor elkérem rá a zsozsót, aztán a kisbalták esnek az égből ,akkor sem lehet visszamondani, ne
csináljunk már segget a szánkból - de hozzáteszem, ez az én meglátásom

(#1667) greatchaos válasza greatchaos (#1652) üzenetére


greatchaos
addikt

Phmegbízhatósági oldal link idáig frissítve!

(#1668) -Deejay- válasza greatchaos (#1667) üzenetére


-Deejay-
csendes tag

Köszi greatchaos!

Azóta a srácra bíztam a dolgot. Azt vesz amit akar... Én kiszálltam, így is sikerült jól megkevernem a dolgokat...

Üdv.

DJ

(#1669) Lotusz


Lotusz
tag

üdv, az előbb vett fel egy kedves Attila nevezetű felhasználó, a (ph-n asszem attila134 néven fut) counterg@citromail.hu MSN címről, és a videókarim iránt érdeklődött. Közölte, hogy ha még holnap feladom a postán a kártyámat(7900 GT), akkor ő is az övét (8800 GTS) és akkor nem kell semmi ráfizetnem. Tudom, hogy nagyon amatőr és átlátszó módszer, természetesen én is elküldtem a francba, de azért szólok, hogy vigyázzatok vele.

üdv

The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist.

(#1670) operator10


operator10
aktív tag

tevEee Ujoncnak egy mega fekete pont. Alkudtam vele egy régi "filléres" alaplapra. majd mikor láttam hogy frissen reggelt ujonc, írtam neki hogy csak akkor lesz üzlet ha elküldi-tesztelem-ha ok-megy a pénz. És közöltem vele hogy ennek az az oka hogy engem már néhányszor lehúztak itt, és sajna sokan másokat is. Erre közölte velem hogy ő nem ujonc, csak újbol reggelt, mert elfelejtette a régi nevét :((( És már régen, régota itt van. Amiket anno vett cuccokat most akarja eladni. Továbbá arra is felhívta a figyelmemet hogy gyenge a dumám mert ő nem hiszi el hogy egy operátort le mertek húzni :D Mire én. Ember. itt moderátorok vannak nem operátorok, ezt illene tudnod ha olyan régi PH-es vagy. Ezek után nem érdekelt tovább az egész. De írt még egy privit hogy na mivan, de csendben vagy. mert ugye közben RIOS hiba volt, de sajnos ezt sem vette észre, azt sem tudta mi az. nagyon vigyázzatok vele. És a tököm kivan már az ilyen lehuzos kis k******g ökkel :(((

Természetesen a privát-okkal indent tudok bizonyítani :K

[ Szerkesztve ]

"Hogy nem vagyok magyar?Azért 1990-ben már a "te"hazád határát őriztem" -SVÉDORSZÁG- ngelbreksgatan 16 , 211 33 Malmö

(#1671) MaSzKa válasza Picco (#1658) üzenetére


MaSzKa
senior tag

Hello!
mivel eleve mondtam, hogy rossz a kormány
és felajánlottam neked a végén, hogy vissza utalok 4200Ft-ból 1000Ft-ot
és te nem éltél vele

[ Szerkesztve ]

(#1672) greatchaos válasza MaSzKa (#1671) üzenetére


greatchaos
addikt

élni kell lele? - ez sztem tisztesség dolga, és azzal, hogy felajánlod, hogy visszaküldöd, az egyneértékű azzal, hogy elismered a dolgot . nem is kellett volna kérdezni, hogy utaljak-e vissza, hanem cselekedni - ez az én meglátásom

(#1673) greatchaos


greatchaos
addikt

Phmegbízhatósági oldal link idáig frissítve!

(#1674) Flitter


Flitter
tag

Igérgetősök,vesznek,csak elfelejtenek jelentkezni. :(

-D4nO-
pubah

Állampolgári jogom hülyének lenni! By:Flitter

(#1675) ilba


ilba
tag

Ha azt mondja valaki, hogy egy adott helyen lesz fél kettő és kettő óra körül, erre én azt válaszolom, hogy negyed órával a várható érkezés előtt csörgessen meg , akkor ne kelljen fél háromkor felhívnom, és azt hallanom, hogy nem tudja mikor ér oda, mivel csak most jön le az autópályáról (vagyis ér be Bp.-re)...
Ebben az a vicces, hogy én várok, el tudom tölteni az időt, de a telefont emelje már fel az illető és jelezze, hogy késik!
Még soha nem írtam ide, pedig lett volna okom rá (és egy kis szigorral már nekem is szerepelnem kellene a listán), de most már meguntam!

Telefon, telefon, telefon!

Azért nem írok nicket, mert nem főbenjáró a bűn, nem károsított meg (bár...: idő, benzin), de kérek mindenkit, hogy ne legyen már felületes, figyelmetlen, felelőtlen, de az antiszociális attitűd megléte esetén is legalább egy sms-t eresszen már meg a másik félnek!

Köszönöm!

Ez kimaradt: :(((

[ Szerkesztve ]

(#1676) Picco válasza greatchaos (#1672) üzenetére


Picco
addikt

greatchaos koszonom! :R

MaSzKa: nem az volt a baj, hanem az hogy hazudtal, meghogy elvitted egy szerelohoz es azt mondta hogy ez a sajat tapja es meg lehet csinalni?
ember, egyenaramu kormanyhoz vatoaramu tap es egy szerelo nem veszi eszre sot azt mondja neked h az a hiba es meg lehet javitani?
poen benne h a valtoaramu tap jo:DDD
egy ic a hibas, szep kis lyukacska van rajta de fater meg tudja csinalni ma csak az alkatreszt varom(muszeresz az oreg)
es ha szabad kerdeznem akkor miert nem csinaltattad meg a minimum 8-10k-t ero kormanyt es miert adtad el 4200Ft-ert? :U
meg szerencse h veletlenul betevedtem....pofatlanul hazudozni, na latod ez itt a baj, megerdemelnel erte meg1-et, meg jo h azt nem mondod h en hazudtam!!! :(((
orulj h jo messze laksz, ilyen hazudozasert megerdemelned hogy szemelyesen megkeresselek! ;]

elnezest ha kicsit indulatosra sikerult :B

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#1677) Picco válasza Picco (#1676) üzenetére


Picco
addikt

jah es a lenyeget elfelejtettem mondani:miutan a hozzaadott rossz tappal osszedugtam a cuccot nekiallt ugy fustolni mint az allat, meg jo h nem mentem le a foldszintre valamiert, lehet kigyulladt volna a francba....de mindjart irok is 1 privit MaSzKa-nak, nehogy azt mondja hogy csak ragalmazom.

mod: Privi ment ;]

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#1678) MaSzKa


MaSzKa
senior tag

Lényegben a lényeg:
rossz kormányt küldtem, azt meg hogy miért volt rossz arról fogalman sem volt
haverom nézett meg rajt valamit aki nem éppen szerelő hanem megbütyköl mindent
arról hogy mit bütykölt arról meg fogalman nincs mivel nem tudta megcsinálni és ezért adtam inkább el.

(#1679) Picco válasza MaSzKa (#1678) üzenetére


Picco
addikt

1.miert mondtad azt hogy a tap rossz?
2.miert mondtad hogy szerelovel nezetted meg aki azt mondta hogy a tap rossz es 2k-ert meg lehet csinalni.
3.miert nem mondtad hogyha osszedugom a cumot az altalad hozzaadott tappal akkor fustol mint 1 vulakan?
4.miert-en tenyleg nem ertem-probalod itt mentegetni magad? :F
nem tetszik a fekete pont? ;] akkor maskor legyel korrekt, nem vagyunk baratok hogy ilyeneket elnezzek neked es ez amugy is uzlet! :(((

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#1680) deMarco


deMarco
tag

Egy nagy feketepont maross kollegának. Elmesélem az egészet.

Alaplap rendel, megbeszéltük, leírtam neki a pontos címet, és helyből át is utaltam az árat.
A probléma ott kezdődött, hogy nem bírta megcímezni a csomagot, így az a cégnél eltévedt, mivel nem volt rajt név (amit én leírtam) odaadták egy másik osztálynak. Egy hétig futottam utána, postára, mindenhova, kerestem a cégnél, mire meglett, de közben megemlítették, hogy elég bénán is volt becsomagolva, én a csomagolást nem láttam, de következtetek, tényleg így lehetett. Az egyik DIMM tartópöcök letörve, az egyik FAN tüskéi elgörbülve... Újabb egy hét után felutaztam miatta komáromból pestre kicsrélni (külsérelmi nyomokkal átvett cuccot be sem szerelek), mert sürgős lett volna leányzónak, egyetemre írja a beadandóit, meg gondoltam, legalább megúszom az oda-vissza postázgatást is. Kimetróztam Kispest-Kőbányára (pest egyik legszéle), és nem volt képes 3 megállót buszozni, pedig még egy procit is vettem volna havernak tőle. Tegnap este írtam neki, hogy ma pls adja postára, erre benyögi még, hogy mivel már átverték Ő nem bízik meg BENNEM annyira, hogy előre elküldje a csere lapot, mert hátha én majd nem küldöm vissza a rosszat. Akkor nyelje le, nem is kell se lap, se proci, veszek mástól, a lapot kipróbálom, ha nem lesz jó, egy paraszt miatt buktam 10k-t (lap+utiköltség), de már nem érek rá tovább várni. Sem korrektséget, sem dinamizmust nem véltem felfedezni benne, még egy fikarcnyit sem. 2 hét várakozás után egy abszolút elégedetlen vevő!

Köszönöm!

Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

(#1681) Speed® válasza deMarco (#1680) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A lustaságából fakadóan nekem is okozott nemrég némi bosszúságot, de az eladott alkatrésszel probléma nem volt anno.
Ha ő hibátlan lapot árult és te sérültet kaptál, jogos a csereigény ill. akár a vételár visszafizetése szvsz. Az milyen szöveg, hogy átverték és emiatt nem postáz, miután már egyszer postázott és teljesült a fizetés is rendben.. :DDD lol

(#1682) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

ez hívják tipikus sz@rrágásnak amikor már valaki akkora embernek képzeli magát,hogy azt is elvárná,hogy a segge is ki legyen nyalva,na ezért kerülöm az üzletelést itt mert egyre több az ilyen ember
ez persze az én magánvéleményem

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#1683) deMarco válasza Kicsirics77 (#1682) üzenetére


deMarco
tag

Az a baj, hogy eddig itt csak pozitív tapasztalataim voltak, neki meg ráadásul egy csomó pozitív értékelése, fene gondolta, hogy így járok. :( :W

Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

(#1684) Picco válasza deMarco (#1680) üzenetére


Picco
addikt

szepencsondben megjegyszem hogy tudomasom szerint eppen a diplomamunkajat irja amire eleg szukos a hatarideje(november 22).
amugy nekem santit ebben a dologban valamit, de majd jon es megvedi magat o.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#1685) deMarco válasza Picco (#1684) üzenetére


deMarco
tag

Tudom, hogy azt írja, én is írtam anno, de ha én tudtam utazni miatta 100 kilómétert, akkor az a 3 megálló buszozás belefért volna egy garanciás ügyintézésbe, ami mellesleg az ő hibájából volt. No mindegy, majd megvédi magát.

Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

(#1686) gban válasza deMarco (#1685) üzenetére


gban
Közösségépítő

Lehet hogy hülyeséget kérdezek, de ha ő nem volt hajlandó, te miért nem szálltál fel a buszra és mentél el hozzá? Ennyi utazás után legalább nem mentél volna haza dolgavégezetlenül.

Postázást nem vállalok.

(#1687) deMarco válasza gban (#1686) üzenetére


deMarco
tag

Mert így volt megbeszélve (amit szintén félreértett, mint a címzést), és mire felhívtam, hogy akkor most jön e, addigra hazament még az ő buszmegállójukból is, és azt mondta, hogy ő már nem jön ki, én meg már nem értem rá odamenni, mert J.J.András öccse meg jött Budán a Móriczra, és oda is oda kellett érnem. Ők legalább korrektek voltak. (Pont ez miatt kértem meg, hogy jöjjön el, másképp odamentem volna én.)

[ Szerkesztve ]

Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

(#1688) gban válasza deMarco (#1687) üzenetére


gban
Közösségépítő

Érthető a dolog.

Postázást nem vállalok.

(#1689) maross válasza deMarco (#1680) üzenetére


maross
veterán

1) lol
2) ha tudom hogy barmi gondja van, nem kuldom el. mindegyiket teszteltem, nem mondom hogy nem csuszhattam el egy elgorbult egy fancsati es egy letort pocok mellett, mindenesetre erdekes, es a focidrukker postasokat eselyesebbnek tartom.
3) egyencsomagolasban adok fel heti 5+ csomagot.
4)a ket dolog amire nem vagyok hajlando, elore penzt/cuccot adni barkinek (igen, sajat karan tanul az ember) es utazni az uzlet kedveert. nem erek ra utazni, es nem erdekel mennyi hasznom lenne rajta, vagy az illetonek mennyire fontos. gondolom ertheto.
5) a cimzest elbasztam, nem lattam hogy meg zarojelbe tettel egy nevet, igy a cege kozos tarolojaba ment a cucc, ami persze meglett csak meg kellett nezni.
6) amint kiderul hogy valami nem tetszik neki felajanlottam ezekert a hibakert egy jobb lapot (ugyanaz a tipus egy extra firewire-el) mindenfele kulonbozeti penz nelkul, valamint masik opciokent felajanlottam 1000 forintot utalasra, ha 5masodperc alatt kiegyenesiti azt az elgorbult csatit. pockot postaztam volna, cserelheto cucc.
7)hosszas egyeztetesek utan kiderul hogy az adott idopontban sem en, sem baratnom nem fogja tudni megoldani a talalkozot, igy felajanlotta hogy kijon, ami ugye tok jo. aztan mikor eljo a nagy nap, felhiv hogy jaj igy meg ugy, meg ez meg az, siet es menjek mar ki a buszmegalloba. mondom jo, egye fene, "megtippelem melyik busszal jossz, es kimegyek". kurva hideg van, feloltozok, sietek ki a buszmegbe, busz jon, ember sehol. mobilja persze le van merulve, miert is lehetne elerni barmilyen formaban. tovabb fagyok 15percet, busz jon, emberunk sehol. meg tovabb fagyok par percet egy masik fajta buszra varva, hatha hosszabb jarattal jon, emberunk sehol. hazamegyek, aztan persze hiv valahonnan, es kisebb egyeztetesek utan kiderul hogy jaa hogy nekem kokire kellett volna kimennem. utana priviben lebasz, hogy ha mar 20percet fagytam abuszmegben, ennyi erovel ki is mehettem volna a kokire. na kb itt szakadt el a cerna es ***** le hogy mit irsz a tovabbiakban. legutobb is irtam. ha az alaplap itt van, kuldok egy jobbat. olyan marha bonyolult? ezt ennyire felfujni? kesz
8) legutobbi prividre reagalva: nem, nem fogok addig lapot kuldeni, amig nincs itt a regi. mint mar emlitettem neked is, csak elsiklasz felette, legutobb mikor ilyet csinaltam, a kedves Úr elfelejtette visszakuldeni es felvenni a telefont utana. Nem hiszem hogy bizalmatlansagra adtam volna okot barmikor garancia teren, es nem fogok kivetelt tenni, senkivel.

nyugodtan lehet feketet adni, attol meg ugyanugy nem valtozik semmi, tovabbra sem fogok kimenni senki ele, nem fogok penzt meg alaplapokat kuldozgetni vadidegeneknek es tovabbra is minden esetleges garis problema meg lesz oldva, csak ugy mint eddig. minden jot.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1690) maross válasza Kicsirics77 (#1682) üzenetére


maross
veterán

nem ertem az embereket. ha te eladsz valamit, es azt mondod hogy neked csak ott jo, akkor eldontom hogy A) igen nekem megeri oda elmenni B) nem, nekem nem eri meg oda elmenni. valaki elmagyarazhatna, hogy kovetkezik ebbol hogy miert kene barkinek is kinyalni az nagyarcu felfuvalkodott elado segget. tok jo egy ilyen demarco fele komment utan bekategorizalni az embereket.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1691) Kicsirics77 válasza maross (#1690) üzenetére


Kicsirics77
veterán

nem akartalak bekategorizálni úgyhogy elnézésed kérem
mondjuk mindenkiben lehetne annyi hogy sorry öreg de elvagyok havazva és léccci gyere ide vagy oda
de mint mondta sajnos egyre több lesz a megbízhatatlan ember és ezzel most nem áll szándékomban senkire sem célozni mert akinek nem inge az nem veszi magára
én csak a véleményem fejtettem ki mivel ez egy nyílt fórum
részemről zártam a témát

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#1692) maross válasza Kicsirics77 (#1691) üzenetére


maross
veterán

nem tortent semmi. soha nem titkoltam, hogy el vagyok havazva, sot uton utfelen tudatositom mindenkiben.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1693) maross


maross
veterán

[Akkor nyelje le, nem is kell se lap, se proci, veszek mástól, a lapot kipróbálom, ha nem lesz jó, egy paraszt miatt buktam 10k-t (lap+utiköltség)

meg annyit fuznek igy a vegere ehhez a "Hogyan csinaljunk martirt magunkbol" kiskonyv utmutatoi alapjan osszeallitott mondhathoz, hogy le merem fogadni, hogy most mar kiprobaltad a lapot, es kiderult hogy 100%-osan jol mukodik, valamint az utazasi koltseg mint az en saram dologra, hogy massal talalkoztal, azert nem volt hajlando az ELORE MEGBESZELT helyre eljonni. szoval nyugodtan lejjebb lehet venni a dramah volumet.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1694) deMarco válasza maross (#1690) üzenetére


deMarco
tag

Bocs de garanciánál mióta játszik a megéri/nem megéri? Hidd el, én sem jó kedvemben mentem fel pestre meló után, hanem mert sürgős lett volna. Másképp megvárom a postát. Fizikailag sérült cuccot meg alapból nem szerelek be, hanem reflexből csere, ami szerintem érthető.

Nem próbáltam még ki, mert nem értem rá, ti. dolgozom, majd holnap talán, mert szabin leszek. Mártírt csinálni magamból nincs miért, csak azért írtam le, hogy aki esetleg utánam jön, ne lepődjön meg, ha csalódik.

"azert nem volt hajlando az ELORE MEGBESZELT helyre eljonni" Nem voltam hajlandó? Én megkértelek. Csak hát a felfogás komoly dolog. Arra miért kértelek volna, hogy a buszhoz gyere ki, amikor eleve az volt megbeszélve? Az alap lett volna. Arra kértelek, hogy oda gyere ki ahol épp vagyok, és vele csak azért beszéltem meg találkozót aznapra, mert már e miatt mentem amúgy is. Ezért is veled akartam korábban találkozni, hogy ne későn kelljen kijönnöd, azért variáltam, hogy mikor menjek fel, hogy hétvégére hazautazhass... bemásoljam az ezzel kapcsolatos üzeneteket? Ha nem azt mondtad volna, hogy "bár nincs túl sok kedvem, kimegyek", még így, hogy siettem is kimentem volna a szemerére.

[ Szerkesztve ]

Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

(#1695) deMarco válasza deMarco (#1694) üzenetére


deMarco
tag

ott meg még tök örültem magamnak, hogy nééé, milyen rendes, mégis kijön...

(amúgy látom az elmúlt 1 órában is írtad a diplomamunkád. Még ennyibe sem került volna hogy elintézd a garit... ennél több nem hiszem hogy kell ehhez)

[ Szerkesztve ]

Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

(#1696) maross válasza deMarco (#1695) üzenetére


maross
veterán

ja igen, aztan nem mentem ki. ja de, jut eszembe, ott fagytam 20percig a megalloban, mert keptelen voltal kinyogni hogy a kokire kene menni. nekem a "buszmegallo" az innen gyalog 8percre levo buszmegallo, es nem a koki. nem fogom itt elkezdeni a sardobalast veled, mert ugyanarra kene valaszolnom ugyanazt.

gari van? van. nem akartam neked kicserelni? de. es ezzel reszemrol zarom is a temat, mert csak egymas feje meletti elbeszeles megy ilyenkor. ha martirt akarsz csinalni magadbol,akkor ird csak a walloftexteket hogy en vagyok az antikrisztus, de elotte a biztonsag kedveert vagj bele egy csavarhuzot a lapba hogy tuti ne mukodjon. ha hasznalni akarod, mert biztos vagyok benne hogy jo, akkor hasznald. ha meg ki akarod cserelni, akkor juttasd el hozzam es ki lesz cserelve. ilyen egyszeru.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1697) deMarco válasza maross (#1696) üzenetére


deMarco
tag

Arra hogy kigyere kispesti metróhoz ennyit mondtál: "esélytelen". Tényleg zárjuk. Nincs értelme.

Hja! Első reakciódban priv azt írtad, hogy egyszer nem küldtek vissza egy lapot, azóta nem postázol bizalmi alapon. A következőben már 1/4 millával vágtak át. Mi volt az a lap, ami használtan 1/4 mill.-t ért? ;]

[ Szerkesztve ]

Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

(#1698) Brekk válasza maross (#1696) üzenetére


Brekk
addikt

Ez a szar a PH-ban, lehetsz akarmilyen regi es megbizhato tag, akar egy kis ujonc is siman besarozhat, mert a sok birka persze hogy melle fog allni. Valahogy en azt veszem ki a leirtakbol, hogy Maross bacsi korrekt volt, sot meg meg is lett szop@tva, es vegul megis o lett a bunos. LOL
Az meg hogy nem irta ra a nevet a sracnak, sztem nem egy fobenjaro bun, ettol meg meglett a csomag.

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

(#1699) Brekk válasza deMarco (#1697) üzenetére


Brekk
addikt

Bocs, de sztem sem ajanlott elore kuldozgetni barmit is, alt. az emberek miutan megoldodott a gondjuk, mar nem futnak a cserelendo cuccal a postara. Ha nincs is mogotte atveresi szandek akkor is mar nem all igazan erdekukben futkosni... Es kinek van kedve penzt es idot arra forditani, hogy kikonyorogje a kedves vevotol a cserelendo alaplap visszakuldeset.

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

(#1700) maross válasza deMarco (#1697) üzenetére


maross
veterán

miutan miattad 40percem rament a buszmegallos mokadra, felhivsz hogy menjek meg egy kort?? megis mit vartal? olyan ideges voltam az eselytelen meg visszatekintve is noiesnek tunik.

nem akarom az agyadat egy kis matekkal elfustolni (vagy forditva), de 10perc alatt alatt az itteni buszmegbe ertel volna, es 10perc vissza az ut, azaz 20perc alatt megjarod. en meg 10perc alatt kierek, es 10perc a busz, azaz 20perc alatt lettem volna bent kobanyakispesten, ugyanott lettunk volna, csak en 7 kilometerrel messzebb mint kellene. remelem zold es a busztemat ejthetjuk.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.