Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) FreeZer25


FreeZer25
csendes tag

NEM hiszem el.... Eladtam egy kormányt "konas"-nak, aki azzal az indokkal hogy nem jó a kormány (idézem "hát fríízer, ez nem megy egyenest"), vissza kakarta vásároltatni. Bármit próbáltam neki segíteni, elmondani hogy miket állítson be, csak azt hajtogatta hogy "nem jó, nem jó". Miután visszavásároltam tőle (én hülye :W), kipróbáltam és teljesen jól működik, semmi baja. Természetesen postát is én fizettem és buktam ezen 2k-t!
TEHÁT KONASSAL SENI NE ÜZLETELJEN!

(#1852) #64791808 válasza Biopon (#1847) üzenetére


#64791808
törölt tag

Értem. "Majd két hét után felkeres h küldjem el a gari papírt" - ez azt jelenti számomra, hogy "kedden" mégsem adtad át a garipapírt, sőt, két héten keresztül nem külted el. Pedig azt meg lehet oldani max 100 forintból.

És ha a hiányosságok alatt a garipapírt is érteni kell, akkor oda kell írni, barátom!

Már lassan magad sem tudod, kinek mit ferdítettél.

(#1853) Johnny válasza harry (#1838) üzenetére


Johnny
senior tag

A mostani Zalmanok jó része sincs tükrösre polírozva - csak megjegyeztem. tehát ez sehol nem mérvadó.

(#1854) harry válasza Johnny (#1853) üzenetére


harry
veterán

Csak azért írtam, mert példaként pont egy olyan hűtőt mutatott, aminek tükör sima volt az alja (az végül is mindegy, h Zalman), és erre írtam, hogy ez azért nem mérvadó, hiszen a gyártó lehet másképp políroztatja az eltérő típusú bordáinak az alját.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1855) Djuree válasza FreeZer25 (#1851) üzenetére


Djuree
félisten

már bocs de te vagy a hülye hogy visszavetted :U
nekem ha ilyen problémám volt mondtam hogy hozza el és kipróbáljuk hogy nálam jó-e, ha nálam sem jó visszaveszem. persze még ilyenkor is lehet hogy a vevő cseszte el. ilyen is történt már velem, de erre qrva nehéz rájönni. nem egyszerű dolog használt cuccokkal biznyicelni...

persze csak a saját kárán tanul az ember...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1856) Biopon válasza #64791808 (#1852) üzenetére


Biopon
csendes tag

Istenem, de nehéz a felfogásod, KEDDEN NEM IS TALÁLKOZTUNK!! Bocsi, hogy nem tudom neked lerajzolni h mit értek hiányosságok alatt... Mielött vádolsz ferdítéssel talán mérd fel jobban a körülményeket!

[ Szerkesztve ]

(#1857) #64791808 válasza Biopon (#1856) üzenetére


#64791808
törölt tag

Ha kedden nem is találkoztatok, akkor pláne el kellett volna küldened a garancialevelet. Ha neked valaki azt mondja, hogy garis a cucc, aztán véletlenül elfelejti elhozni, aztán két hétig nem jelentkezik, te mire gondolsz? Nem arra, hogy hazudik, mint a gép?

Ez a topic nem arra való, hogy kipanaszkodd magad, hogy a másik fél szerinted hülyeséget beszél. Panaszkodásra ott az ember anyja, sokkal jobban és megértőbben figyel. Itt azokat a tagokat próbáljuk összegyűjteni, aki egyértelműen simlis, és nem szabad vele üzletet kötni. Ez az általad jelzett tag esetében nem áll fenn. Esetedben... nem tudom. Én nem vásárolnék tőled.

Részemről ennyi.

(#1858) Picco


Picco
addikt

Biopon: akkor most mi lesz?
en legjobban a penzemet szeretnem vissza mert nem bizom benned, de ha azt sehogysem tudod visszaadni akkor a garis ugyintezes is jo lesz nekem (bar nemhinnem h sokat tartanak belole raktaron)
es mi lenne a biztositekom h en odaadom neked es viszontlatom?

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#1859) Picco válasza Picco (#1858) üzenetére


Picco
addikt

ha lesz az egeszbol egyaltalan valami...17:10kor bejelentkezett...nemhinnem h nem nezett volna ra a topicra :(

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#1860) Biriboyka


Biriboyka
senior tag

Jó ez a topic! Élvezet nézni, hogyan veszekednek, b@sszák át egymást az emberek! Jó párszor üzleteltem már emberekékkel, de soha nem volt olyen komoly dolog amit telefonon, priváton..stb nem tudtunk volna elintézni. Itt meg rengeteg eset van amiben közvetve lejáratnak olyan embert aki akarva vagy akaratlanul egyszer hibázik(!) aztán megrohan ide, hogy minden csúnya dolgot írjon róla! Miért kérdem én! Erre adjatok választ!
Megérteném azt ha egy bizonyos fórumtárs állandóan átvágná a másikat, azt oké írjuk ide, na de olyan személyt aki egyszer hibázik...... azt szvsz szerint felesleges különböző "atrocitásoknak" kitenni!

Uff, beszéltem. :) :)

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#1861) #64791808 válasza Biriboyka (#1860) üzenetére


#64791808
törölt tag

Én árnyalnám a képet, mert mit értünk hiba alatt. Ha a hiba mögött egyértelműen negatív hozzáállás van, érsd tisztán kivehető, hogy egyik fél a másikat effektive át akarta b@szni, akkor az egy hiba is sok. Ugyanakkor való igaz, hogy azért, mert valakinek összejött minden, ezért nem úgy alakult az üzlet, ahogy el volt tervezve, nem kellene ide irogatni. Vagy legalább tisztelettel.

Én ezért támadom Biopon kollégát, mert ő írt ide, hogy "ilyen emberrel nem is tudom mit csináljak" meg hasonlók. Mért, a vevő mi rosszat tett? Kifizette a cuccot. Hamis volt a pénz, vagy mivan? Az rossz, ha valaki a pénzéért elvárja az előzetes megállapodások betartását?

Érdemes végigolvasni a topicot, elég sok esetben kiderül, hogy pont az a fél sáros, amelyik ide irogatott.

(#1862) konas válasza FreeZer25 (#1851) üzenetére


konas
senior tag

Szepen neztel volna ki ha nem veszed vissza kisember.

(#1863) #64791808 válasza konas (#1862) üzenetére


#64791808
törölt tag

Talán utólagos keménykedés helyet elmesélhetnéd, mi volt a baja a kormánynak... kisember... ez egyébként a kisköcsög szinonímája?

(#1864) Dashes válasza konas (#1862) üzenetére


Dashes
őstag

Figyelj nagyember!

Segítőkész volt, te elutasítottad, ha igaz.
Használt cuccoknál nem sűrűn van garancia. Vásárláskor a vevő leellenőrzi az árut, utána, ha elromlik, az nem az eladó hibája, nem kell visszavennie, kivétel , ha vállal garanciát, és ha magától romlik el.
Ha viszont nálad romlott el , garanciaidőn kívül, esetleg te piszkáltad, ilyen hozzászólással ne is indíts, és ne várd el senkitől hogy vissza vegye.
Ha alapból rossz volt, stb., akkor sem kell ilyeneket írni :((( Egy köszönöm elég lett volna, nem sok ember csinál ilyet, főleg , hogy neked egy Ft-ba nem került.

A hozzászólásod után lehet, hogy nem ő a "kisember" :U

[ Szerkesztve ]

(#1865) konas válasza #64791808 (#1863) üzenetére


konas
senior tag

Az a helyzet hogy postan vettem Freezer tol a cuccot,azt mondta hogy tokeletes.Egy het gari ba allapodtunk meg.Elkuldte,atvettem nem volt jo.Ki volt kopva a mechanikaja,egybol levagtam,teszteltem tobb game n.Szo nelkul visszavette.Utana irt nekem privit hogy szar vagyok.Joool van nem foglalkoztam vele.Aztan most nezem hogy itt pocskondiazza az en becsuletem.A postat en fizettem idefele...egyebkent.

(#1866) Dashes válasza konas (#1865) üzenetére


Dashes
őstag

Így már más a helyzet.Viszont a hozzászólás nem volt kedves. Cerebellum , pedig igazolhatná , hogy mi volt a baj. Sajnos pár esetben nem lehet eldönteni kinek van igaza, ha mindenki mást állít.

(#1867) konas válasza Dashes (#1866) üzenetére


konas
senior tag

haaat, persze hogy nem volt kedves,kicsit felkaptam a vizet...elkuldi a shit kormanyat,szo nelkul visszaveszi aztan itt meg sziapul.Nem szeretem az ilyen virtual arcokat.Peeersze ez nem egy birosag.Most mar vettem egy uj Wheelt Gianni tol.Megy a CMR DIRT .

(#1868) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

http://prohardver.hu/apro/elado_p3_processzorok_hutes/friss.html
Ch4os

No comment....

Talán csak annyi, hogy neki kellett volna elolvasnia hogy az érdeklődő mit kérdezett, nem utólag ködösiteni.
Nem szoktam nagyon hozzászólni emberek kommunikációjába, de ez olyan nagyfokú tiszteletlenségnek éreztem, aminek mint később kiderült, volt alapja...
A szivesség, ha egyre gondoltunk, hogy az életben -nemhogy üzletelni-, de még szóba sem állnék vele....
Még jó, hogy nagy a 13ker, és elférünk...

(#1869) Picco válasza #64791808 (#1857) üzenetére


Picco
addikt

irtam Bioponnak privit (normlais hangnemben) melyben kozoltem hogy ja nem reagal tovabbra sem akkor maskent fogjuk megoldani a dolgokat. ;]

mod: Sanyi2007: OMG nemsemmi a srac :DDD

mod2: greatchaos vezeti meg a phmegbizhatosagi listat?

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#1870) Dr. Romano válasza Picco (#1869) üzenetére


Dr. Romano
veterán

"mod2: greatchaos vezeti meg a phmegbizhatosagi listat?"

Én úgy tudom hogy igen, de lehet hogy kap segítséget is... :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1871) Ch4os válasza Sanyi2007 (#1868) üzenetére


Ch4os
aktív tag

Szerintem is el fogunk férni. :C

(#1872) Ch4os


Ch4os
aktív tag

Amúgy meg igazán nem érdekel, hogy ki mit gondol rólam itt ezen a nagy Internetnek hívott elektornikus felhőben. Jobban szeretem ha személyesen mondja valaki a jót, vagy a rosszat rólam.
(Ahogy a WOW-ban szokták mondani havi 20$ -ért te lehetsz a világ legnagyobb bunkója. :DDD :DD :C )
Én nagyrészben eladási szándékkal vagyok itt. Bárkit meg lehet kérdezni, hogy mennyire volt megelégedve az áruval, mennyire voltam segítőkész, és kedvezményekre hajló. Ezután is árulni fogok itt, ha meg páran nincsenek jóban velem - hát Istenem - van ilyen. Ha akarnak el tudnak kerülni, viszont a jó áraimat már nehezebben. :C

(#1873) greatchaos válasza greatchaos (#1704) üzenetére


greatchaos
addikt

Phmegbízhatósági oldal link idáig frissítve!

(#1874) greatchaos válasza Picco (#1869) üzenetére


greatchaos
addikt

csinálom, csak el voltam havazva

(#1875) greatchaos


greatchaos
addikt

függőben van még 2 téma - azaz inkább csak 1

maross - személy szerint úgy érzem, hogy a feketepontod nem (volt) indokolt, így felejtsük a témát... nem lehet megoldhatatlan gondja vele, ha ennyire nem sürgeti a vissazjuttatást
cowboy_bebop vs Ayg0 - az én meglátásom ebben az ügyben /megmondom előre, az újonc pártjára állok/, hogy a pü-k alapján ős ezt tudatta "A talpának a felső ezüst színű részén van pár karc", továbbá, sztem az egész arra meg ki, hogy a kákán is csomót keress... harmadrészt pedig, hogy kéred a jópontot a kivel érdemesbe az megint nem korrekt, ha úgy gondolja, majd ad, ha meg nem, akkor nem... ez nem skalpvadászat, vagy akármi...

ezért sem lenne fair, hogy az általa küldött pirosat, de egy feketével jutalmazd, mert némi karc van rajta... -ill a jogosságát is megkérdőjeleném a pirosnak, de erről még később

(#1876) Picco válasza greatchaos (#1874) üzenetére


Picco
addikt

no offense fonok ;)

nah Biopon nem valaszol privire es ma is bejelentkezett.....ezekutan ugyerzem sajat kezembe kell vennem az ugyet :(

mod: most nezem h nekem megvan a szama es vodafone-os...meg jo h van ismeros....ha az o neven van vagy csaladtagen akkor az jo.....lehet h beszamolok a szuleinek h milyen az edes kis fiuk...vagy csak szimplan felkepelem amig vissza nem adja a penzem :DDD

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#1877) greatchaos válasza Picco (#1876) üzenetére


greatchaos
addikt

Biopon megkapta a foga feketéjét...

(#1878) #64791808 válasza greatchaos (#1877) üzenetére


#64791808
törölt tag

Az a ciki! :DD

Ő jött ide fikázni, ahoz képes csúnyát fordult a széljárás...

(#1879) greatchaos válasza #64791808 (#1878) üzenetére


greatchaos
addikt

eladóként jött panaszkodni a vevőre, aki kókány terméket kapott, gar , kábelek nélkül, sztem lejáratás céljából írt ide... ill, a kollega, értesítette, mielőtt ide írt... így az eladó panaszkodott előre...

(#1880) Picco


Picco
addikt

koszi sracok :R

amugy most is fent van, szvsz tuti olvassa a topicot....na mindegy, jon a nehezebb ut, remelem nem marad rajtam bar azt ketlem.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#1881) g@bo


g@bo
nagyúr

UDI

feketepont.

Kártyabiznisz, érekel a holmi, hívj. Mikor hívom, már bizonytalan, sajnos pont nem tudja elérni haverját, de visszahiv 1 órán belül, persze várhattam... újab érdeklődés, sajna semmi, majd hív.

Azóta offline a haver.

100-adik komolytanal kamuzós. Vigyázni vele.

(#1882) Vandit. válasza g@bo (#1881) üzenetére


Vandit.
addikt

Velem eddig mindig korrekt volt.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1883) Picco válasza g@bo (#1881) üzenetére


Picco
addikt

Nekem sem volt vele bajom pedig uzleteltunk mar es most is van vele folyamatban uzletem, korrekt embernek ismertem meg. :K

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#1884) Gebriel válasza Picco (#1876) üzenetére


Gebriel
veterán

most nezem h nekem megvan a szama es vodafone-os...meg jo h van ismeros....ha az o neven van vagy csaladtagen akkor az jo....
Elég befentess lehet az ismerősöd,mert ha segít az állásával játszik.
Bocs az offért :R

(#1885) Sanyi2007 válasza g@bo (#1881) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

g@bo, vásárolj olyan arcoknál, akik már bizonyitottak, akitől én vennék biztosan Joces, Maross, Borisz, 5teve, meg biztos vannak még páran, akikkel nem igazán van gond.
Az árujukkal meg, pláne nincs...

(#1886) Vandit. válasza Sanyi2007 (#1885) üzenetére


Vandit.
addikt

Nálam Udi is bizonyított. ;)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1887) cowboy_bebop válasza greatchaos (#1875) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

Legközelebb megvárom az ügylet befejezését, vagy a garancia lejártát pirospont javaslása előtt. Saját hibájából tanul az ember..

(#1888) greatchaos válasza cowboy_bebop (#1887) üzenetére


greatchaos
addikt

ha igényled, akkor a pirospontját törlöm...

mod: kizárólag a kérésedre

[ Szerkesztve ]

(#1889) greatchaos válasza g@bo (#1881) üzenetére


greatchaos
addikt

meg kellene hallgatnunk őt is...

szólok neki...

(#1890) LOTR válasza Gebriel (#1884) üzenetére


LOTR
addikt

ha nem titkos a szám, akkor bárkiét meg tudod nézni, neten is

One Ring to rule them all

(#1891) biega


biega
aktív tag

Sziasztok, megosztok Veletek egy rövid sztorit:

Rendeltem YouCanCANON-tól Intel PRO 1000 Gigabit ÚJ kártyát, azt válaszolta 5000 Ft-ért tud adni.
Átutaltam a pénzt, erre küldött egy Realtek chip-es Dlink kártyát, amit kifejezetten nem kértem, nem ezt rendeltem.

Jeleztem neki, hogy ez így nem igazán megfelelő, hiszen teljesen mást küldött, mint amit
kellett volna, az "érték"-ről nem is beszélve.

Többszöri kérésem után közölte, hogy pénzt nem ad vissza (pedig az ő hibájából történt), de küld egy másikat.
Ezt 9 HÉT és kb. 50 üzenetküldés (PM) után kaptam meg.

Most egy HASZNÁLT kártyát küldött, a múlt héten küldtem neki üzenetet, melyre a mai napig nem válaszolt.

Többször is kértem a telefonszámát, hogy meg tudjuk beszélni, ezt a mai napig nem adta meg.

Mindenki 2x is gondolja meg, hogy vesz-e valamit tőle, ha valami csoda folytán azt kapja,
amit kért, akkor még mindig ott van a garis "ügyintézés"

(#1892) Vandit. válasza biega (#1891) üzenetére


Vandit.
addikt

De kitől? :F

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1893) biega válasza Vandit. (#1892) üzenetére


biega
aktív tag

YouCanCANON-tól :Y

(#1894) greatchaos válasza biega (#1891) üzenetére


greatchaos
addikt

pofátlan 5k-ért használt terméket, ill, ha ténylegesen az általad elmondottak alapján történt minden /kérted, hogy ne realteket adjon/, akkor a problémád mindenképpen jogos, a használt ról nem is beszélve... én abban a pillanatban küldtem volna neki vissaz, aztán tegye, ahova akarja...

nem ez az első problémás esete...

mod:

Vandit. második sor :P

[ Szerkesztve ]

(#1895) Picco válasza Vandit. (#1892) üzenetére


Picco
addikt

francba, elkestem :B

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#1896) Vandit. válasza greatchaos (#1894) üzenetére


Vandit.
addikt

Jah. :B

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1897) biega válasza greatchaos (#1894) üzenetére


biega
aktív tag

Én egy Intelt rendeltem, erre írta, hogy 2 nap alatt megszerzi, szó sem volt akkor másról.
Még az utalásba is beleírtam a gyengék kedvéért, kevés volt.
A stílusáról még nem is beszéltem, elnézést a mai napig nem kért :(
Vissza is küldtem a másik kártyát, aztán 9 hétig sem pénz, sem kártya. Ezt már nem küldöm vissza, mert még ezt is elbukom.
Hát nem javaslom, hogy vegyetek tőle bármit is.

(#1898) biega válasza Vandit. (#1896) üzenetére


biega
aktív tag

:C

(#1899) old gray válasza biega (#1898) üzenetére


old gray
addikt

Nem kell 2k-ért egy D-LINK gigabites lan-card? ez lenne az

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#1900) biega válasza old gray (#1899) üzenetére


biega
aktív tag

nem, köszi :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.