Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Quentin Ruby


Quentin Ruby
senior tag

Fergeteges PH buli 2007.11.17-én
[link]

CAPITAL AND COUNTY GOVERNMENT COMMISSIONER

(#1552) SEMTEX


SEMTEX
senior tag

Macka egy nem korrekt eladó...
Ígért valamit péntekre, vártam, de nem teljesítette....
Azóta már többször járt itt, de válaszra sem méltatott... :(((

...

(#1553) Joces válasza Djuree (#1548) üzenetére


Joces
senior tag

Szerintem ,ha gban most is azt a winyót használja, és tökéletes, akkor csak nem írt hülyeséget az a tesztprogi... :C
Amúgy én is leteszteltem, op rendszer rá, meg minden, és ott is tökéletes volt... :U

:)

(#1554) gban


gban
Közösségépítő

killer2007
Ezt írta egy hirdetésemre, kérem minimum a regje törlését.

"Szerinted ha postázást nem vállalsz akkor hogy akarod eladni??????????Akinek szüksége lenne rá hogy tud hozzájutni ???????? Az üzemanyagköltség többe van mint az egész . Vágod TE TINÓ"

itt megtekinthető

Postázást nem vállalok.

(#1555) old gray válasza gban (#1554) üzenetére


old gray
addikt

[OFF]LOL :D

Mennyi hülye létezik..... :U[/OFF]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#1556) gban válasza old gray (#1555) üzenetére


gban
Közösségépítő

Azon gondolkoztam, mi van ha teszem fel valaki pl. azért nem vállal postázást, mert mozgássérült, és nem tud elmenni a postára csak nehezen, vagy bármi más oka van rá, ami miatt megoldhatatlan számára a dolog.
Biztos örülne neki akit letulokoznak, nem ismerve a körülményeit.
De egy ilyen "fórumtárstól" kitelik az is, csak szerencse dolga hogy kinek írja látatlanba.
Inkább örülne hogy odaírom, és nem kell feleslegesen levelezgetni...
Én speciel csak a rossz tapasztalatokat olvasva döntöttem így, meg igazából nem is éri meg sok esetben kétszer sorbaállni a postán, egyszer feladni, egyszer meg a pénzért menni pl., nem beszélve ha elkallódik, vagy lesz vele valami, illetve ezt állítja akinek küldöm, olvasni elég negatív tapasztalatot.

Postázást nem vállalok.

(#1557) Picco


Picco
addikt

nah megtortent eletem elso balhes uzlete a PH!-n.
MaSzKakollega hirdetett egy logitech kormanyt feketepontot neki ;]
4500FT-volt az ar, utana mondta h nem biztos benne h mi a baja de neki ezt mondtak es igy leengedi az arat 4200ft-ra(leesett a tapja), mondtam neki h megveszem, elore utaltam, csomag rendben ideert, ez oke.
allitasa szerint a kormanynak a tapjaval van baj...irta h milyen parameterei vannak, na mondom ez nekem jo lesz mert apum muszeresz, es adott egy ilyen trafot.
allitasa szerint egy sracnak szamitotta be, (aki szinten beszamitotta valakinek:DDD)...
nah mondom nem erdekes.
megjon a kormany, mindenki orul, aztan kiderul az elso dolog: miutan kiszedem a dobozbol: kipottyan egy csavar, nah mondom nem gaz, utana osszedugom, mondom egy probat meger rakotom az adaptert is, erre nkialll fustolnimint az allat (jo h pont nem akkor mentem el cigizni, siman kigyulladt volna), egy kis keresgeles utan kenytelen voltam rajonni h ez nem az eredei tapja, meg csak nem is valtoaram kell neki hanem egyenaramu tap.
na mondom ezt beszoptam.
utana irtam neki msnen: es mondta h o elivtte egy szerelohoz es h az a baja h ujra kell tekercselni.-meg egy alkesz szerelo is rajon (foleg h ra van irva) h ennek biza nem ez a tapja.
utana meg hazudozott nekem ossze vissza, felejanlotta nagy kegyesen h 500ft-ot visszautal.

szerencsere megusztam 4200-ft-al...tanulopenz

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#1558) True válasza gban (#1546) üzenetére


True
aktív tag

Joces melett ki kell állnom nekem is "sajnos"! :DDD
Lassan fél éve üzleteltem vele egy HDD-t, (120-as Maxtor csere 250-es WD-re) majd ezt követően egy Sapphire X1950Pro VGA-t vettem tölle, tök korrekten papirosan!
Csak annyira volt megbizható számomra, hogy a napokban bontottam ki azt a vincsit, amit fél éve vettem tölle.
Természetesen hibátlan! Bátran ajánlom mindenkinek a (senior) tagot! :R

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#1559) Djuree válasza gban (#1556) üzenetére


Djuree
félisten

mozgássérülteknek is kell csekket meg stb.-it fizetni, posta nélkül nem lehet élni.
vagy megkéri egy haverját adja fel neki.
nagy cucc, bármit meg lehet oldani csak akarni kell.
a pénzt meg házhoz hozzák, nem kell érte sorbaállni.
azt meg nem állíthatja hogy elveszett mert akkor kell fizetnie mikor átveszi.
és ha elsőbbséggel küldöd már másnap garantáltan odaér.
erről ennyit.
aki nem vállal postázást az egy lúzer az üzletelésben.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1560) gban válasza Djuree (#1559) üzenetére


gban
Közösségépítő

Én sem mondtam eddig rólad véleményt, de azt hiszem nem is fogok.
Nem akarok egy bizonyos szint alá süllyedni, hogy mások tevékenységét becsmérlem és minősítem, csak azért mert nekem más a véleményem.
Másrészt sokakkal ellentétben vannak dolgozó emberek is, akik nincsenek otthon amikor a postás hozza a pénzt.
Jó esetben az értesítőt megkapja az ember, de nem egy esetben csak második értesítőt kaptam ajánlott küldeményről is.
Mozgássérültnek is kell feladni csekket? "csoportos beszedési megbízás" - mond ez neked valamit?
Amiben egyetértek, az az hogy sokmindent meg lehet oldani, csak akarni kell.
De az mindenki egyéni joga, hogy eldöntse, mindent egybevéve megéri-e neki valami vagy sem.
És ezt nem tiszteletben tartani, emiatt ledegradálni valakit - no comment...

Postázást nem vállalok.

(#1561) mandras81 válasza Djuree (#1559) üzenetére


mandras81
senior tag

Attól függ, hogy honnastól indul az "üzletelgetés" nálad. Én csak a saját cuccaimat szórom el, amire már nincs szükségem. Ezt én nem nevezem üzeltelgetésnek.

Én is postáztam már egyetlen egyszer, de nem áll szándékomban a továbbiakban, pedig nem volt rossz tapasztalatom. Egyszerűen nem akarok ezzel foglalkozni, és punktum.

(#1562) True válasza Djuree (#1559) üzenetére


True
aktív tag

Személyes átvétel esetén, mindenki eldöntheti hogy mekkora bizalmat oszt az illető félnek, furcsán viselkedik-e, esetleg sumáknak tűnik...
Valljuk be még itt a PH-n is rengeteg színész található...
Viszont ha Póstára bizol valamit abban az esetben azt is vállalnod kell, hogy esetleg nem megfelelően kezelik a cuccot, dobálják/leejtik/stb...
Utána te állithatod, hogy amit küldtél az biza jó volt, ha a másik fél már csak a selejtet kapja, és ez nem feltétlen látszik majd a dobozon.
Viszont az garantált, hogy utána a neved itt fog díszelegni, és nem a korrektek között!
Ezért aki ugy dönt, hogy nem Póstáz mivel is kevesebb/looser???

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#1563) Djuree


Djuree
félisten

ájj ájj ájj, ne bántsatok! :D

nem így értettem.
úgy értettem ezt a looser dolgot, hogy csak azért nem ad el valaki egy cuccot (amin esetleg még sok haszna is lenne), mert postázni kéne, az a looser.
én már kismilliószor postáztam és eddig 99%-ban rendben ment. jó olyan már volt hogy törötten érkezett a cucc és a feladó esküdözött hogy ő egészben küldte el. ezt cseszhettem, ezért kell értékbiztosítás. ekkor a posta kifizeti a törött terméket. vagy ha elveszik akkor is.

gban:

arról nem hallottál még, hogy esetleg a szomszéd is átveheti a pénzt vagy a csomagot?
ha van egy nyugdíjas szomszéd (aminek ugye elég nagy a valószínűsége) akkor őt meg lehet kérni, hogy vegye át. de ha valaki erre nem képes akkor sajnálom.

ja meg ott a futárcég ami extra biztonságos...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1564) gban válasza Djuree (#1563) üzenetére


gban
Közösségépítő

Meg lehet kérni - ha van. Nálunk speciel nincs. De ha lenne, és megkérném, azt a postás úgy sem tudná, pláne ha csak felkaputelefonozik...

Én speciel nem akartalak bántani, csak kértem hogy mindenkinek hagy legyen már meg a saját véleménye arról hogy mit tesz és mit nem, anélkül hogy ezért mások letinóznák, lelúzereznék.

Túl sokan szólnak meg már itt másokat, olyan dolgokért igazából, amiért talán meg sem éri billentyűzetet ragadni, ez az ami picit bánt.

Én igyekszem normálisan, korrekt módon kiszolgálni a néhány vevőmet, és nem csak lustaságból nem postázok, úgyhogy nem igazán tudom értékelni amikor olyanért kötnek belém (tinó, stb), hogy "nincs rajtad sapka".
Néhányan úgy alkotnak itt véleményt (nem konkrétan rád gondolok most), hogy a másik felet nem ismerik, nincsenek tisztában azok korával, végzettségével, tudásával, munkájával, egyéb helyzetével, ami számomra - gondolom nem vagyok egyedül - elfogadhatatlan, és a PH látja ennek előbb-utóbb kárát, amit véleményem szerint senki sem akar.

Postázást nem vállalok.

(#1565) Djuree válasza gban (#1564) üzenetére


Djuree
félisten

nekem nem kell mondanod, elég öreg motoros vagyok már.
én sem téged akartalak bántani.
nem is konkrétan téged lúzereztelek le (ellenben azzal a hirdetéssel amiben "letinóztak") hanem csak általánosságban mondtam, írtam.
annak szólt aki nagyobb tételben üzletelget és nem postázik még akkor sem ha jó kis haszna lenne belőle, csak azért mert nem bízik a postában. az más ha azért nem visz naponta, hetente csomagot a postára mert NEM TUD MÉG AKKOR SEM HA AKARNA, mert nyomorék ahogy mondtad. ebben tökéletesen egyetértek, az ilyen emberhez jöjjön házhoz a vevő. meg amúgy is, ha akarok valamit vegyem már a fáradtságot és menjek el érte. de ne 200 km-ről...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1566) Janoska26 válasza Djuree (#1565) üzenetére


Janoska26
addikt

(#1567) Djuree válasza Janoska26 (#1566) üzenetére


Djuree
félisten

bakker már épp meg akartam kérdezni hogy jót linkeltél-e, de mostmár leesett :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1568) gban válasza Djuree (#1567) üzenetére


gban
Közösségépítő

Hát nekem is ejtőernyős volt... :B
Lassan esett le... :)

Postázást nem vállalok.

(#1569) szjoci válasza Djuree (#1563) üzenetére


szjoci
őstag

a "loser"-ben picit sok az "o". Elhangzott helytelenül párszor, nem csak tőled ;)

(#1570) True válasza szjoci (#1569) üzenetére


True
aktív tag

És??? :U Ez a "hogyan irjunk helyesen, idegen nyelvű szavakat?" című topik?
Kedves Grécsi Tanár úr... :DDD Nem ám megsértődni! :R

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#1571) Geller72


Geller72
veterán

Szerintem CSAK azoknak a nevét szabad itt negatívan megemlíteni, aki biztosan lehúzott valakit. Ilyen idétlen beirásokat, hogy pl. "6 perce megvettem tőle vmit, és még csak nem is jelez vissza" szvsz. nem reális, nem tartom fear-nek. Nem lehet valakiről megmondani, hogy átvágott, amín nem jött létre az üzlet. Lehet, hogy nem ér rá, berogyott a gépe, nincs net, nincs otthon, külföldön van, akármi. Ha vki eladott vmit, és az szar, vagy nem az, amiben megegyeztek, az átvágás, de az, hogy 3-4 napig nem reagál, az még nem az. Ezért nem illik még vki nevét befeketíteni. Én is vártam már holmira két hetet, és megjött, azóta is folyamatosan bizniszelek az illetővel.
Üdv:
Geller

(#1572) old gray válasza True (#1570) üzenetére


old gray
addikt

Grécsi? Ez direkt kihívás Grétsy tanár úrnak? :P

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#1573) szjoci válasza True (#1570) üzenetére


szjoci
őstag

nem vagyok sértődős fajta. ;)
jobb a szemnek ha valami helyesen van írva, na meg magyar az anyanyelvünk, a fórum nyelve is (lásd: "A fórum alapelvei" 8. bekezdés)
Másokkal is úgy fair ( ;] ) szerintem, ha értik mit is akarsz mondani.

béke

[ Szerkesztve ]

(#1574) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Na jönnék tanulni mások hibájából erre meg mit látok?! Csupa OFF! van mindenhol. :D
És ráadásul még az ényém is :Y :DDD

Jó hülye vagyok ma, de fárasztó nap volt! :))

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1575) gban válasza Dr. Romano (#1574) üzenetére


gban
Közösségépítő

Addig jó míg csak offot olvashatsz...
:U

Postázást nem vállalok.

(#1576) Dr. Romano válasza gban (#1575) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Mondjuk ez igaz. :R
Félreértés ne essék, senkinek nem akarok én rosszat :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1577) amerigo


amerigo
aktív tag

Nem nagy gáz, csak nem valami etikus Biopon fórumtárs.
Megállapodtunk árban, átvételi időben, majd írt privátot, hogy kapott jobb ajánlatot.
A hírdetése viszont továbbra is ment.
Ne boltoljatok olyannal, aki a hírdetett árut minnél később akarja átadni, mert tuti, hogy jobb ajánlatot vár.

(#1578) Lejszi


Lejszi
senior tag

fekete pont Ilusion_X -nek

egy 512-es DRR-t adott fel nekem postan 10év garral.
megérkezett, már a gari papiron mas sorozat szam volt, mint amit a ramon lehet látni.
már ekkor gyanus volt nekem.

tobb gépben is probaltam, mindenhol mas mas hibat tapasztaltam.
kozben beszeltem vele, allitotta hogy jo a ram!

lefuttatam rajta mem teszt 86+ -ot és talalt is jo pár hibát. :W

holnap adom fel neki postán. kezdjen vele azt amit akar.
nem lenne gáz ha a gari papir arra a ram-ra vonatkozna amit adott.

(#1579) Lejszi


Lejszi
senior tag

milyen dolog az hogy vki beregisztral 2 névvel és 2 kulon neven arulja ugyan azt:

(#1580) Csapi007 válasza Lejszi (#1579) üzenetére


Csapi007
veterán

Undorító. :(((

"Csak úgy mondom"

(#1581) Krissz22 válasza Lejszi (#1579) üzenetére


Krissz22
aktív tag

Alapelvek, amit tiltunk fórumunkban, egynél több regisztráció használata. Ez reg törléssel jár...már csak egy modinak kell észrevennie.

(#1582) Lejszi


Lejszi
senior tag

:K

(#1583) True válasza Krissz22 (#1581) üzenetére


True
aktív tag

Inkább jelezzétek nekik, mert csak úgy nem igen járnak erre... itt megtehető Üdv.

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#1584) greatchaos


greatchaos
addikt

Phmegbízhatósági oldal link idáig frissítve!

(#1585) ALI_G


ALI_G
veterán

real-x mellé húzatnék egy negatív strigulát, ugyanis egy laptop le lett zsírozva, hogy haverom megveszi. Kérte, hogy menjenek érte, megoldotta, meg volt beszélve az időpont az ár és minden, és ma telefonált, hogy eltudta adni drágábban.
ja és nem mellesleg PH-s becsületszavát adta, nem akartam kiröhögni, mert lelkes újonc, de kellett volna.
és hogy jobban meggondolja legközelebb, bemásolom a kivel érdemes üzletelni topicba is, mert 514 piaci hsz-e van, és szerintem üzletelget a PH-n.

[ Szerkesztve ]

(#1586) greatchaos


greatchaos
addikt

Phmegbízhatósági oldal link idáig frissítve!

(#1587) Lejszi


Lejszi
senior tag

jani1973 fekete pontot érdemel.

DVD lejátszót ajánlott nekem, mondtam h oké meg minden, intézném a szállítást az én kontómra. kértem tőle nevet címet meg tel számot, de már egy jó ideje nem válaszol az pü-kre, pedig nap mint nap fent van a PH-n .
pedig nagyon kellett volna az a DVD player

(#1588) Lejszi válasza Lejszi (#1587) üzenetére


Lejszi
senior tag

a sorozatos zaklatas utan ma irt egy pü-t es 7végéig kért hi-t mert azt mondta hogy sok dolga van (volt).

majd meglatjuk...

(#1589) greatchaos válasza Lejszi (#1588) üzenetére


greatchaos
addikt

addig nem jegyzem, mert előfordulhat, hogy valóban dolga volt, nem vagyunk rögtön ítélő bizottság

(#1590) Lejszi válasza greatchaos (#1589) üzenetére


Lejszi
senior tag

persze, igy a korrekt :R

(#1591) rawe


rawe
tag

én most buktam el 1300 forintot mert amit után vétellel kültem nem vették át 20 napig igy vissza jön a posta ,meg benne ált a pénzem eddig.
A tagot nem lehet elérni nem veszi fel a telefont nagyon pipa vagyok, velem is elő fordul hogy 1-2 napot csuszok a postával de elérhető vagyok és a csuszás önhibámon kivül keletkezik.

ezét szeretnék egy fekete pontot adni
stepi
Veszprém-Notebook (Veszprém)
veszpremnotebook@freemail.hu

kollégának nem azért mert nem vette át hanem mert nem tudtam a cuccomról semmit
és mai napig nem elérhető.
köszönöm

(#1592) animatrix11 válasza gban (#1546) üzenetére


animatrix11
őstag

na tisztázzunk már valamit!
nem a számítástechnikához nem értek hanem az elektronikához, nem egy vga volt a kezemben
gondolj csak bele kapsz egy vinyót és az egyik csati égett rajta, de működik, kérdés meddig? nem? azért irok most be, mert ugy látom hülyének néztek, pár napja tesztem két agp-s alaplapot ezzel a vga val, elsőnel semmi baj, másodiknál áramtalanitott állpotban (ált egy szoktam gépet összerakni kiévée mikor elfelejtem lehúzni a tápcsatit, asszem erre is volt egy megjegyzés felém, ez egyesek szerintem nem számít, hogy be van e kapcsolva egyesek szerint számit, de jobb a békesség)
táp rádug a vga felől csattanás, semmi füst (talán egy pici amperszag) vga kiszted továbbiakban a jó öreg s3-al teszteltem, a kártya egy szervizes kezébe fog kerülni aki átnézi, tehát ugymond nekem volt igazam ebből okulva az égésnyom nem hiszem hogy jót jelent ha még müxik is a karesz
ja azt is emlitettem hogy ez még a kipróbálás előtt rajta volt az égésnyom
ugylátszik nem voltam elég nyomatékos (nem szeretem ha hülyének néznek :(( )
nem irok neki több püt mert nem érkedek legyen boldog hogy rámsózta a szarját :((
jah és még nagy szerencsém van hogy nem szált el semmi bár agp-s kártya hijján az agp slot nem tudod hogy károsodott e de fogok kapni a napokban egyet, azzal letesztelem (de szerintem nincs baja)
a vga ugynézki haveromhoz fog kerülni disznek egy számtech terembe

ugyhogy megérdemelte bolvar a rossz pontot

ha nincs teljesen igazam akkor fejtsd ki bővebben a gondolatmeneted

Jocessal már tisztáztuk és töröltettem a hozzászólásom, de ezt egyszer iram
amugy nálam amit adott vinyót egyszerűen (a mai napig nem tisztázott okokból) kékhalálozott a gép ami elég durva hiba asszem (ugyanazon a kábelen egy másik vinyó tökéletes) , pedig egy asus p5b delux lapban próbáltam ami nem egy szar akárhogy is nézzük, abban maradtunk hogy kompatibilitási hiba van és kész :R

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1593) old gray válasza animatrix11 (#1592) üzenetére


old gray
addikt

[OFF]Ha kompatibilitási hiba lenne: [link]

Ráfér egy refresh a topicra..... :) [/OFF]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#1594) heki02 válasza sedo (#1197) üzenetére


heki02
tag

Velem is megesett hasonló!
Még Medvekomával kapcsolatban!

Ezért beteszek ide egy privátot amiből mások is okulhatnak.

Szia!
Igen jutottam. Rendőrségi megkeresés után, visszautalta a pénzt a kis szemét édesannya! /A srác 16 éves volt/. A feljelentést meg nem vontam vissza! Had legyen priuszos!
A rendőrség hivatalból kénytelen kinyomozni az ilyen és ehhez hasonló eseteket./Mint ami velem is megesett/ A lényeg,hogy 10.000Ft feletti legyen az összeg. Alatta baszhatod! Nem foglalkoznak vele! De még jobb a szitú ha 20.000Ft feletti mert az már nem szabálysértés,hanem BŰNCSELEKMÉNY. Ráadásul könnyű a dolguk,mert a bank rendőrségi megkeresésre azonnal kiadja a számlatulajdonos adatait: Sima liba!
Max akkor nem ha hajléktalan. De hajléktalan nem nyithat számlaszámot sem.
Végső eset,bíróság,polgári per,persze csak ha az összeg olyan nagyságrendű /nálam 94.000Ft-ról volt szó!/. Elméletileg a perköltség a vesztest terheli, ilyen esetben pedig nem lesz kérdés ki a vesztes.Csak az ídőfaktor játszik ellened!
Üdv!
Uiemélem segítettem!Persze a papírok létfontosságúak.Befizetési pénztárbizonylat,Átutalási megbízás,Esetleg kimentett képek az e-mail-ezésről MSN-ről,a hírdetésről.Ezek mind bizonyítékok az átverésre!

Senki sem lehet tőkéletes, belőlem is hiányzik a hiba!

(#1595) greatchaos válasza Lejszi (#1590) üzenetére


greatchaos
addikt

jani1973 ügyben lett valami fejlemény?

heki02: pü-t nem illik közzétenni - legalább nem mondtad volna, hogy pü

[ Szerkesztve ]

(#1596) greatchaos válasza greatchaos (#1586) üzenetére


greatchaos
addikt

Phmegbízhatósági oldal link idáig frissítve!

(#1597) Lejszi válasza greatchaos (#1595) üzenetére


Lejszi
senior tag

mindent visszavonok és elnézést, hétvégén sikerült vele beszélnek, megadta a tel számát, ledumáltunk mindent, holnapra rendeltem futárt a cuccért, elvileg felveszi és pénteken már meglehet a DVD-m :)

viszont elmondanék egy másik esetet.

ugye közzé tettem egy hirdetést hogy aszali DVD lejátszót keresek megvételre. a szövegbe bele írtam hogy a lényeg hogy olcsó legyen és vigye a filmeket.
ez az:
[link]

érkeztek is a jelentkezők, nem sokan de akadtak.
joces is ajánlatot tett nekem msn-en, 3500Ft-ért kinált ha jól emlékszem egy mercury-t. megpróbáltam lealkudni 3k-ra de nem ment bele. ez volt augusztusban....
...telt mult az ido es meg mindig nem sikerult vennem dvd lejátszót.
a minap irtam neki és mondtam hogy jó, megveszem 3500Ft-ért, ha még megvan.
mondja igen, de hozzá teszi: "ilyen olcsó árat mondtam volna?"...és megbróbálta feltornázni az árat skót módra (ekkor már kezdett bennem kialakulni egy vélemény)
aztán közölte hogy nem is mindegyik DVD-t olvassa!!!!
kérdem én: nem mindegyiket olvassa és még emelni akarsz az áron????!!!!!!
kértem hogy küldjön képeket vasárnap, hát azóta is küldi.........

lehet a PH megbízhatóságon akár mennyi pozitiv vissza jelzése előttem leszerepelt...
jah és arról nem is beszélve, hogy egyszer árult vmi laptopot amire mondott egy árat (vmi Ku***a magas árat, nem tom azt hitte sík hülyének nézhet) :W
aztán már ott tartottunk hogy az eredeti árból lealkudtam 60e Ft-ot. ha az milyen?!!!
gondolhatjátok milyen áron kínálta és még így sem vettem meg....

köszönöm aki ezt a monológot végig olvasta. :R :))

(#1598) Joces válasza Lejszi (#1597) üzenetére


Joces
senior tag

Aha, szóval hazudozunk?
meg kéne beszélni, mert nem tetszik, hogy be akarsz feketítetni,
ráadásul nem mondasz igazat!!!
Nagyon nem!!!!
Légyszíves gyere msn-re, tisztázzuk le, hogymi is a gond!!!

:)

(#1599) dantej


dantej
tag

Noip666 ez a a köcsög gyerek neve aki átbaszott!!

Valamilyen szinten én voltam a hibás mert megbíztam benne meg sürgős volt a dolog!!
Szóval arról szólt az egész ,hogy volt neki egy eladó lapja amit én meg akartam venni!!
Mondta ,hogy utánvét neki nemjó mert nem szereti mert volt már vele gondja hát mondom jólvan van ilyen megértettem!!
Mondta ,hogy utaljak előre és küldi is!!
Gondoltam nem lehet belőle baj volt már máskor is ilyen de mondtam neki ,hogy elősször postázza el és ha mutat egy képet arról ,hogy el lett küldve akkor küldöm a lóvét!!

Írt ,hogy feladta és csinált egy képet egy utánvételi papírról amit gondolom csak kitöltött és elküldte!!
Én meg utaltam a lóvét!
Vártam a lapot nem jött meg mondta ,hogy de tuti feladta meg ilyenek meg ,hogy ideér de nemjött!!

Hívtam meg kerestem többször aztán mondtam neki ,hogy hát akkor küldje vissza a pénzemet mert időközben az alaplap visszekerült hozzá mert azt mondta ,hogy a postások elbaszták és visszavitték neki!!

Azt mondta nincs pénze de okt 10.-n fizetés lesz neki ezért lesz és küldi!!
Vártam is én hívtam meg minden de semmi!!
De most megelégeltem a dolgot megkerestem iwiw-n meg myvip-n és megkell találnom mert nem teszi zsebre amit tőlem kap az biztos!!
Az ilyen kis geciket utálom a legjobban!!

''Tedd vagy ne tedd de soha ne próbáld!!''

(#1600) Lejszi válasza Joces (#1598) üzenetére


Lejszi
senior tag

nincs kedvem vitastkozni de bnőmnél le vannak mentve a beszelgetesek, belinkelem ha annyira akarod.

mit hazudtam te jóember?
azt hogy drágábban akartad adni? nem hazugság!!!!
az hogy először nem mondtad a hibáját? ez is igaz!

akkor meg miről beszélünk?????

nem feketitelek be, csak elmondtam hogy mi volt a szitu, ennyi.
néha savanyú a szőlő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.