Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#996) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Hát nem hittem volna hogy róla valaha rosszat fogok tudni mondani :o :

[kép]
kircso13
(tag)

Jópár hónapja már, hogy mi ketten elboltoltuk a videókártyáinkat, én egy ASUS 1950XTt adtam neki, ő pedig egy HIS 1900GT kártyát és némi KPt.
Személyes találka során cseréltünk, mikoris mindketten konstatáltuk, hogy: ''báze, a garipapírt otthonhagytam'' Nagy feneket nem kerítettünk a témának, megdumáltuk hogy kölcsönösen elpostázzuk, aztán ki-ki hazatért. Részemről a garipapír továbbítása megtörtént, részéről viszont mind a mai napig semmi :U
Ami abból a szempontból különösen kényelmetlen, hogy azóta az 1900GT elkerült Brumihoz, és azóta újabb gazdihoz. Bruminál még nem volt para a papírtéma, de a továbbadásnál már kellett volna és akkor már pöppet türelmetlenül álltam hozzá a dologhoz, lévén hónapok óta b@szott elküldeni kircso13. Az utóbbi időben többszöri megkeresésemre sem reagál, telefonja kicsöng, SMSeket megkapja, semmi válasz.

Ezúton szeretnék neki üzenni, ha valaki személyes kapcsolatban áll vele, adja át neki (bár valszeg el fogja olvasni itt..):

Peti!
Nem kívánom ragozni a dolgot, ahogyan már megírtam SMSben/privátban, juttasd el a garipapírt Bruminak a kérésemnek megfelelően, vagy ne, de ezzel vállalod a tényt, hogy anno átvertél és a HIS 1900GT nem is garanciális. Utóbbi esetben magam mellé ültetem a jelenlegi tulaját karistól és elmegyek hozzád személyesen, visszakapod az 1900GTt és elhozom az 1950XTt, a remélhetőleg még meglévő garipapírjával. A különbözet vatikáni valuta lesz, ez az ára a hazugságnak, a rászánt időnek/telefonálgatásnak/benzinköltségnek.
Bízom benne hogy a számodra kedvezőbb verzió bizonyul igaznak, bár ez továbbra sem mentesít a nemtörődömség/lustaság ténye alól. Magyarázd meg ha tudod, hogy mivel érdemeltem ki ezt a hozzáállást tőled annyi korrekt üzlet után :F
Várom válaszod, bármilyen formában/úton is érkezzen. Üdv..

ui.: én sajnálom b@zdmeg, érted?? :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.