Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) marsu válasza gban (#750) üzenetére


marsu
addikt

Szerencsére vannak segítő szándékú forumozók is ....

:R :R

Köszönet mindenkinek, aki segített, vagy segíteni próbált!

Press any key to continue ...

(#752) ricsi99 válasza ricsi99 (#741) üzenetére


ricsi99
addikt

Finoman szólva Mikádó furán képzeli el a garanciát [link] :W
Várom rá a véleményeket.... :O

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#753) Kicsirics77 válasza ricsi99 (#752) üzenetére


Kicsirics77
veterán

én 1 szer üzleteltem vel 1 tálcás procit 1 4000+ san diegot de lekopogom,hogy a kb másfél órás késésen kívül nem volt gond semmi más
szvsz elég tetű dolognak tartom hogy miutánn lelép innen és nem csinálja a bazáros topikját a gari is ugrik mindenkinek vagy hogy kamu gari és közben eladja a cuccost másnak jó kis haszonnal

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#754) Bisz


Bisz
tag

Még várok ezzel kicsit

[Szerkesztve]

(#755) Picco válasza ricsi99 (#752) üzenetére


Picco
addikt

szomoru hogy vannak ilyenek a PH!-n, en majdnem uzleteltem vele, mostmar orulok hogy nem tettem :(

remélem visszakapod a penzedet kollega :R

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#756) hitman, válasza Kicsirics77 (#753) üzenetére


hitman,
őstag

Biztos,hogy visszakapod a pénzed!
Én más sok jót is hallottam Mikádóról.
Annyi negetívumot mondtak róla,hogy elég szétszort és feledékeny...

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#757) Satan_Claus


Satan_Claus
senior tag

Gáborka visszatért, nekem egy Gigabyte k8ns ultra-t adott el, ami xar volt. Persze ''garilevelét nem találom'', amikor priviben lebeszéltem vele, hogy nem jó az alaplap, eltűnt. Próbáltam hívogatni is, persze sikertelenül, a garancia meg közben lejárt. Úgy rémlik, 16.000,- volt. :W

[link]

[Szerkesztve]

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#758) Kicsirics77 válasza hitman, (#756) üzenetére


Kicsirics77
veterán

nekem nem lóg semmivel nekem az össz negatív élmény a várakozás volt

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#759) ricsi99 válasza hitman, (#756) üzenetére


ricsi99
addikt

Szia
1-et aludva rá ,én is kissé megnyugodtam.
Mivel eddig ''szétszort és feledékeny...'' volt én már nem bizom abban amit megígért....

1 kérdés foglalkoztat.....
ha leadok 1 terméket garanciába ,tudtommal nem változik meg a birtok viszony ,igy a termék még mindig az enyém. Honnét vette ő azt a bátorságot hogy a tudtom és engedélyem nélkül az én jogos tulajdonomat bárkinek( legyen az nagyker vagy bárki) a vételár alatt ő ''leadja'' ?

Nem jogos az az igény, ha valaki lead egy terméket garanciába akkor ugyan olyan terméket vagy ha ez nem megoldható (közös megeggyezés alapján másik terméket) vagy a vételárat visszakapja?

Mert most ez azt jelenti Mikádónál ha veszel 1 terméket xxxft-ért ér,t és 9 hónap múlva leadod nála ,visszakapod (jó esetben) a termék töredék értékét....

Minek lehet nevezni ezt? Odaadsz valakinek valamit és nem tud elszámolni vele...kijelenti ennyit ér! és az alapján (ha lessz rá ideje) utal?

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#760) vepe válasza ez_meg_emaz (#747) üzenetére


vepe
senior tag

Mikádóról beszéltem,hogy vettem tőle 2 lapot és semmi gond nem volt vele..előre küldte a 2 lapot és utólag teszt után utaltam a 30e-t..olvasd vissza a hsz-t...
Az meg,hogy kivel hogyan üzletelsz a te dolgod..
lehet,hogy te nem üzletelnél olyan formában velem,hogy előre elküldöd a cuccod,viszont én senkivel nem üzletelek csak így...tudod mi a vicces az amiket itt x emberke leír, hogy így átkúrt ez meg így átkúrt az..sz@r cuccot küldött..stb...
akivel ezt megtehetik meg is érdemli..
én tudom mennyire vagyok becsületes és ha jó az amit veszek azonnal küldöm az árát..vagy,ha személyes átvételről van szó,akkor kp,de csak is teszt után..
Rengeteget üzleteltem már így és elhiheted nem kis értékben...sosem volt gondom senkivel..és nekik sem velem..

Ha egyetlen egy emberke jelentkezik itt,aki küldött nekem valamit előre és nem utaltam az árát..elmegyek szerzetesnek.. :D

Szóval vannak itt a ph-n nagyon sokan normális becsületes tagok,de rengeteg a szélhámos,aki arra utazik,hogy átb@ssza a másikat,na én ezt úgy kerülöm el,hogy nem adok lehetőséget neki..
Aki meg ilyen formában vagy személyesen nem hajlandó üzletelni,azzal nem kötök üzltet..nincs szükségem üres csomagra vagy rossz cuccra..aztán abból csak a kellemetlenség lenne,mert ismerem magam nem lennék szívbajos megkeresni...


(#761) ricsi99


ricsi99
addikt

''szétszort és feledékeny...'' Mikádó ma sem utalt úgy tűnik.... :(((

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#762) Zebra


Zebra
csendes tag

Valaki magyarázza meg, hogy miért kell bizalmatlannak lenni az újoncokkal, még akkor is ha 456 napja regisztrált, csak nem járatja annyit a száját, hogy 50 nap után tag-nak írják át a ''rang''-ját? :W :W :W

Viszlát. Nincs mit megköszönnöm, de azért további kellemes fórumozást......

(#763) -Nemtom- válasza Zebra (#762) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

konkrétan nem az ujoncokkal, hanem az eddigi bizniszek számával, és általában az újoncok még nem nagyon bizniszelnek elöször

(#764) shteer válasza Zebra (#762) üzenetére


shteer
titán

az ok nagyon egyszerű: az átverések 99%-át újonc ranggal követik el - vajon miért?

sokat javít a bizalmon egy telszám az adatlapon és a pozitív hozzáállás ;)

..szerintem jónak tűnik

(#765) Sipi16 válasza vepe (#760) üzenetére


Sipi16
senior tag

Minden embernek lehet jó és rossz üzlete. Emlékszem még év elején eladtam Csudrinak egy mobilt. Minden volt hozzá doboz, tölő, garipapír (Gyári nokia mert független volt). Én nyugodt szívvel adtam el. Mert ott a garipapír ami biztosít. 2 napra rá jött a privát, hogy valami SW hiba van a telóval és vegyem vissza. Persze addigra a pénzt már beleraktam másba vagyis ez kicsit megoldhatatlan volt. Mondtam neki, hogy ott a garipapír és cselekedj... Nem tetszett neki. Pár napra jött egy privát, hogy volt szervízben és egy SW frissítéssel megoldódott a probléma. Nekem is szarul esett mert nem volt célom senkit átvágni. Azért a mai napig bennem van, hogy ha Csudri meglátna 2 sallert lenyomna... Pedig én semmi rosszat nem akartam csinálni....

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#766) kitsikatsa


kitsikatsa
tag

Joo estét az uraknak!

Syrrius kollegáról tudni valamit???

\m/.

(#767) Ősember válasza Zebra (#762) üzenetére


Ősember
őstag

nyugi, még pár hozzászolás a napi aktuális hirekben és máris rangot lépsz :D
már ha 50 összhozzászolásnál (nem minden hsz egyenrangu!) jár uj rang... nem tudom :B

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#768) Sipi16 válasza Zebra (#762) üzenetére


Sipi16
senior tag

Megbízható újoncnak az adatalpon van a telefonszáma... Ezt még feljebb írta valaki...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#769) LOTR válasza Ősember (#767) üzenetére


LOTR
addikt

szakmai hsz 1.0-ás szorzóval számít bele
közösségi 0.25-ös
bizniszes 0.1-es

One Ring to rule them all

(#770) Kicsirics77 válasza LOTR (#769) üzenetére


Kicsirics77
veterán

[link] #15.hsz akit érdekel pontosan ott van

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#771) kirkri válasza Sipi16 (#765) üzenetére


kirkri
addikt

Őszintén szólva nekem sem tetszett volna. Ha én adok el valamit ami garanciás a három napot akkor is vállalom rá. Ha ezalatt tönkremegy, akkor legyen az én saram, hogy szervízbe viszem. Mert meglehetősen keserű szájízt hagy valakiben, ha rögtön szervizeltetni kell a frissen vásárolt árút még akkor is, ha az nem kerül semmibe.

De a lényeg, hogy végül megoldódott a probléma.

Méretéből adódóan meglehetősen nagy pofont tud adni Csudri. :D

21 éve a Prohardveren! ™

(#772) Mikádó válasza Kicsirics77 (#753) üzenetére


Mikádó
senior tag

Ki mondta hogy ugrik a gari? érdekes mert senkinek se ugrott a gari... Arról nem tehetek hogy a nagyker ennyi idő alatt végezte el a garanciális ügyintézést. Volt a nagyker szabin és ezért tolódott el ennyire a dolog.

Tel számom : 06 20 4141486 Csaba_20_ Created by: ''Engem az effektív teljesítmény érdekelt mindig is. Felőlem világíthat szépen egy 286-os gép, attól az még 286-os gép marad.''

(#773) Kicsirics77 válasza Mikádó (#772) üzenetére


Kicsirics77
veterán

mégegyszer elmondom és leírom hogy mindenki értse
nem nekem ugrott a gari és nem én vagyok sz@r helyzetben a vidókártyák miatt
nekem csak a várakozás esett nehezemre az más téma hogy ricsi99 fórumtársal együttérzek mert volt üzletünk és korrekt embert ismertem meg személyében :R
veled sincs semmi bajom ez 1 fórum és csak a véleményem írtam le
részemről téma lezárva

[Szerkesztve]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#774) ricsi99 válasza Mikádó (#772) üzenetére


ricsi99
addikt

TE!
Nem a nagykertől vásároltam hanem tőled! Szerintem kutyát macskát nem érdekli,te honnét és mikor szerzed be a cuccot.Az a lényeg hogy a temék hibátlan legyen és ha vállalsz rá garit teljesísd! A hasznod iránt sem érdeklődik senki se!

Ha megírod hogy késik a gari azt meg lehet érteni.

Viszont te nem azt irtad hanem hogy a nagyker az aktuális piaci ár alatt bevette. LOL

Érdekes módon a többi ph-s bazárnál (és hivatalos kiskereket nem is emlitem) ,ott kissé máskép műxik.

Privát leveledben jelezted hogy elküldet a pénzt (vajon mennyi lesz?) ,ha igen holnap reggelre a számlámon lessz, ellenkező esetben ,mivel további privát levelezésünknek nem látom értelmét ,itt jelzem hogy leutazom Vácra egy személyes csevejre...

UI:idézet Mikádótól
''Amúgy meg szánalmas amit csinálsz. Remélem ez is megy fel az oldalra.''

Igen fel merem vállalni!

[Szerkesztve]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#775) Mikádó válasza Kicsirics77 (#773) üzenetére


Mikádó
senior tag

Te valamit elnéztél.... Nem ugrott a gari senkinek se.

Tel számom : 06 20 4141486 Csaba_20_ Created by: ''Engem az effektív teljesítmény érdekelt mindig is. Felőlem világíthat szépen egy 286-os gép, attól az még 286-os gép marad.''

(#776) Mikádó válasza ricsi99 (#774) üzenetére


Mikádó
senior tag

Nem értem te miről beszélsz. Mi az hogy aktuális piaci ár? Ilyennel mennyél már be egy nagykerbe azt kiröhögnek. A nagykerrel úgy van a megbeszélve hogy mindig az alkatrész jelenlegi árat kapom viszza mivel ennyiért tudok náluk ismét újat venni. Ezt fel is ajánlottam neked mint lehetőséget. Amúgy ennyi erővel a kártyát nem is tőlem vetted személyesen hanem mástól. Írásodl szerint nekik kéne viszzadnod a karit és nekik kéne gariztatni. Viszont innentől kezdve engem nem érdekelnek az írásaid. Felejtsél el. Ma nálad a pénzed. Meg az is érdekes hogy nem az összes privit teszed közzé?! Amúgy a PH-n meg egy igazi bannt megérdemelnél mert az alapelvekre k@kilsz. Meg az is érdekes hogy más bazárosnak is volt veled hasonló problémája. Létszives többet ne írj nekem mert nem fogok válaszolni.

Tel számom : 06 20 4141486 Csaba_20_ Created by: ''Engem az effektív teljesítmény érdekelt mindig is. Felőlem világíthat szépen egy 286-os gép, attól az még 286-os gép marad.''

(#777) ricsi99 válasza ricsi99 (#774) üzenetére


ricsi99
addikt

Pontositom magam.
Nem tőled vettem a karikat hanem olyan emberektől, akik tőled vették. Igy kinél kell érvényesitenem? Már csak a tisztánlátás kedvéért?
Ha kifelejtettem volna valamelyik privit ,irj és kirakom. Igazad van Bann-t is megérdemelnék mivel megsértettem a ph-s szabályokat.
Más bazárosnak is volt velem problémája ,de a mai napig levelezem vele ,mindenféle probléma nélkül... söt mivel ő közölte hogy az adott termék nem lessz meg hamar igy csendben várok most is.
Elnézésed kérem ,ha számodra nem megfelelő helyen jeleztem ph-n hogy veled kapcsolatban rosszul értelmeztem pár kifejezést ,avagy biztos rosszul emléxem arra hogy hogy mennyi időt mondtál....lehet ezért nem törlök soha privit vagy msn üzeneteket ,hogy vissza tudjak olvasni.....
Amennyiben úgy látod hogy kihagytam a párbeszédünkből valamit ,vagy nem jól másoltam be jelezd felém.
Látom sértőnek találtad hogy az utolsó prividet nem másoltam be ide 1-1 ben. Levéltitokra vontkozó szabáylok szerint ugye nem is tehetem. Az előzőhöz viszont jóváhagyásodat kaptam.
Most még kérnék valamit
Néhány hírdetésedél láttam 1-2-3 év garanciát vállalsz.
Le irnád ide pontosan hogy mit jelent? Mivel nálam és nálad úgy látom nem ugyanazokat a fogalmakat takarja ez a szó.

UI:Aktuális piaci áron pedig ,azt az árat értettem amennyiért álltalában a kereskedők árulják. Amit te mondasz az kb 22-23k darabonként .Szerintem jól titkold a forrásod mivel itt mindenki (ph bazár) átlagban 10k val többért adja, lehet ők viszont más nagykertől más ''szerződéssel'' vásárolnak.


[Szerkesztve]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#778) Joces


Joces
senior tag

pfff itt mi van... :B

:)

(#779) kovi


kovi
senior tag

Mikádó és Ricsi!
Nemakarok beleszólni a dologba isten ments. DE!
Tapasztalat:
Mivel jómagam is 2 évig gariztattam nagykernél amikor kiskerben dolgoztam, aztán nagykerben dolgoztam, szóval egy jó tanács mindkettőtöknek.
Mikádót megtudom érteni mert a nagykerben tényleg ez van és nincs aktuális ár, amennyi náluk a kari azt adják vissza, sőt lehet olyan is hogy csak(!) levásárolhatod.
A nagyker nem felhasználóbarát. Sajnos...
Ricsinek a legjobb megoldásnak látom ha kérte volna a két UJ ASUS kártyát. Nagykernél mindig jobb ha cseréltetsz mert jobban jössz ki, mint a pénzzel.

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#780) Satan_Claus válasza kovi (#779) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Hogyha valamit veszek 5 Ft-ért és továbbadom 7-ért, akkor nehogymár az 5 Ft-ot adjam vissza, ha szar, mert volt rajta hasznom. :U

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#781) t1 válasza ricsi99 (#774) üzenetére


t1
addikt

Faterom kiskerben dolgozik, ő szokta rendelni a cuccokat pestről a nagykerekből, és ő rendezi le velük a garanciát is. Haverjaim általában nála vásárolnak és pl immárom 2x halt meg haverom WD vinyója és a nagykerre 1.5 hónapot kellet várni míg adott egy újjat, vagy pl még anno vett egy 6800Ultra AGP ami 130k volt, és nem érg meghalt volt rajta gair fellet küldve pestre cserélték neki...mire egy 7600GT AGP-ra aminek az értéke közelsem 130eft.

Csak hogy tisztán láss, nem kéne ennyire bemocskolni Mikádót, hanem tudod hogy müköden a dolgok.

Üdv: Kaller

(#782) Petek válasza Satan_Claus (#780) üzenetére


Petek
tag

Igaza van Satan Clausnak a pénzvisszaadás menetét illetően, de ha megoldható a csere teljesen megegyező új darabra, akkor sztem azt el kell fogadni a vevőnek, hiszen így nem károsul.

In vino veritas

(#783) sasa311 válasza t1 (#781) üzenetére


sasa311
veterán

De szvsz teljsen jogos...

Ha garanciába visszaküldök valamit, akkor nem a mai vételárat szeretném kapni érte, hanem egy ugyan olyan terméket, ami működik.
Jelenleg az a helyzet, hogy az úriember visszakapott annyi pénzt, amiből nem tudja a terméket még itt a PH!-n sem megvenni állítása szerint, nemhogy a bótba. Akkor ki mocskol kit? :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#784) Satan_Claus válasza Petek (#782) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Csak az a gáz, hogy tudomásom szerint az Asusnak nem egy slotos a hűtője, és így ugrik a Crossfire, mégha úgy is hívják a karit. Javítsatok, ha tévedek és a CF lapban van elég hely... :U

[link]

[Szerkesztve]

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#785) Satan_Claus válasza Petek (#782) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Ja, és rá kellett volna dobnia némi zsét... :U

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#786) Mikádó válasza ricsi99 (#777) üzenetére


Mikádó
senior tag

A garancia azt jelenti hogy cserélik a kártyát. Ami nálad is megtörtént volna ha belemész hogy rendeljek 2 új kártyát. Arról sajnos meg nem tehetek hogy eddig elhúzódot a garanica. Általában 3 hét alatt legkésöbb meg szokott lenni. Nagyon sok embernek gariztattam már akiknek 3 héten belül visszadtam a zsír új terméket. Te most pont belefutottál egy ilyen hoszabb garis procedúrába, és az a fő bajom hogy azt nem érted meg hogy nem én huztam a dolgot hanem a nagyker.

Tel számom : 06 20 4141486 Csaba_20_ Created by: ''Engem az effektív teljesítmény érdekelt mindig is. Felőlem világíthat szépen egy 286-os gép, attól az még 286-os gép marad.''

(#787) Mikádó válasza sasa311 (#783) üzenetére


Mikádó
senior tag

Mint írtam már sokszor, én felejánlottam neki hogy kap 2 új kártyát. Innentől kezdve nem tudom miről beszélsz.

Tel számom : 06 20 4141486 Csaba_20_ Created by: ''Engem az effektív teljesítmény érdekelt mindig is. Felőlem világíthat szépen egy 286-os gép, attól az még 286-os gép marad.''

(#788) Mikádó válasza Satan_Claus (#784) üzenetére


Mikádó
senior tag

A CF nem ugrik, tévedsz. És én felajánlottam neki hogy 2 zsír új sapphire-t.

Tel számom : 06 20 4141486 Csaba_20_ Created by: ''Engem az effektív teljesítmény érdekelt mindig is. Felőlem világíthat szépen egy 286-os gép, attól az még 286-os gép marad.''

(#789) Picco


Picco
addikt

en vettem meg az egyik regebbi kartyajat ricsi99-nek, egy x1800gto2. teljesen idoben,
korrekten stb volt az uzlet, azota is ''zaklatom neha msnen'' mivel egy dfi lapba beletorott a bicskam es tudom h neki is ilyen volt, rendkivul segitokesz volt sohasem razott le az olykor lama kerdesekkel. :R
ennek az a lenyege h kb 2 honapja rendszeresen beszelek vele es ezt a sztorit mar tudtam.
1.ha eladok 1 kartyat legyen mondjuk 100k a bolti ara es jonnek vissza garival akkor vagy visszaadom az illetonek az x(amennyiert vettem)+y(haszon) mennyisegu penzt, vagy tortetek mint a bolond hogy valahogy sikeruljon megoldast talalnom.
nem az h nem valaszolok a privikre meg stb.
2.irtak h feledekeny: en is feledekeny vagyok de ha tartozok valakinek az uzlet miatt akkor sztem felirom a karomra, vagy inkabb a telefonomba.
3. ha ennyire beszopat a nagyker akkor felhivom az uzletfelet es megkerdezem hogy mit csinaljunk es nem adom le a karit amig a masik fel bele nem egyezik, foleg h cf-et leszamitva tokeletesen mentek, sot az 1ik hibatlan volt!
4.lassu nagyker: legyen, ricsi 1. percig sem zaklatta mert mikado mondta h 1honap, kivarta, 1-1 privit kuldott h megtudja h miujsag bar ezt szerintem mikadonak kellett volna tajekoztatnia h: bevetttek, vagy vizsgaljak stb...
5.ha ilyen mocsok garim van akkor kiirom h: gari van de 1-2 honapot kell varnod ra.!!!

ennyi :B


[Szerkesztve]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#790) ricsi99


ricsi99
addikt

Jelenlegi helyzet =0 se pénzt se kártyákat se kaptam!

kovi
Hsz -ben leirt párbeszédünk alapján Mikádó, stilus ill hozzáálásból lett elegem.
(ha szavatartó lenne ma már legalább pénz lenne nálam ,vagy legalább ph-s gyakorlat szerint az utalásról elküldené a másolatot vagy valami)

(Satan_Claus
ég a pofám ,de tényleg arra számoltam hogy küld kp-t ,igy lehet mégsem tudok ma hozzád menni, millió bocs ,hivlak még ma este és holnap mindenféleképp megyek)

t1
Én sem a több hónapja megvásárolt árra számoltam (pedig itt eltérő a véleményünk ,mivel a nagyker ugye annyit ad vissza,amennyi az akkor számlán volt) (én már ergo Mikádó ''nagyker'' -ének létezésében is kételkedem. Csak az ő szava bizonyítsa a létezését ,még gyakorlati tény ,(bescennelt másolat ,kitakart fejléccel vagy hasonló) nem.

Petek
Mikádó felajánlott cserét.... ráfizetéssel nagyobra. Ez után válogathattam volna az ő (1 hét gari val) árult kártyái közül

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#791) Mikádó válasza t1 (#781) üzenetére


Mikádó
senior tag

Én is pont ezt mondom de néhány ember ezt nem tudja felfogni úgy néz ki.

Tel számom : 06 20 4141486 Csaba_20_ Created by: ''Engem az effektív teljesítmény érdekelt mindig is. Felőlem világíthat szépen egy 286-os gép, attól az még 286-os gép marad.''

(#792) Mikádó válasza ricsi99 (#790) üzenetére


Mikádó
senior tag

Már megint nem tudom miről beszélsz. Mondtam hogy ma megkapod a pénzed. És azt fel se ajánlottam neked hogy adok nagyobb kártyát mert ne is volt nálam. Ezt szintén nem tudodm hogy melyik kisújjadból szívtad.

Tel számom : 06 20 4141486 Csaba_20_ Created by: ''Engem az effektív teljesítmény érdekelt mindig is. Felőlem világíthat szépen egy 286-os gép, attól az még 286-os gép marad.''

(#793) Mikádó válasza Picco (#789) üzenetére


Mikádó
senior tag

Mondom hogy ricsi nem a teljes történetet tárt a szemünk elé. Én a legelején mondtam neki hogy csaka szar kártyád adja ide. Ő erősködött hogy mind2 kártyát adja ide. Én leadtam nagykerbe hogy nem mennek cf be. Aztán rá pár nappal tájékoztattam ricsit is hogy a kártyákat leadtam garanciába. De megint leírom 20* is. Én felajánlottam neki hogy kap 2 új kártyát. Ne ragozzuk ezt már tovább pls....

Tel számom : 06 20 4141486 Csaba_20_ Created by: ''Engem az effektív teljesítmény érdekelt mindig is. Felőlem világíthat szépen egy 286-os gép, attól az még 286-os gép marad.''

(#794) Picco válasza Mikádó (#793) üzenetére


Picco
addikt

a masikat is odaadta h ki tudjak probalni h megy e cf-be es nem e csak o a pancser.
es megkerdezted tole h akkor most mi legyen, leadd e mindket karit, mert te tudtad h szinte semmi lovet kapsz vissza ertuk es annyibol meg hasznaltan sem tud venni 2ot???
a masik kartyara is varnia kellett volna tobb mint 1 hetet es a videokari amit most hasznal csak kolcsonben van nala....
(amugy sztem a linken irva van h mind2 karit leadta es azis h miert).
ez idestova kozel masfel honap garanciaztatasi ido.....

mod: rics99: de egy mocsok vagy hogy leadtad mind2 karit mert nem voltal biztos a dolgodban, sztem fel kene teged akasztani ;]


[Szerkesztve]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#795) Mikádó válasza Picco (#794) üzenetére


Mikádó
senior tag

Nah várjá. Azt mondta hogy az egyik kártya egyáltalán nem mgy cf-be a másikkal sikerült cf-et összehozni de ott is csak 3dmark06 al ment és ott se rendesen. De ha kicsit lehetett volna beszélni ricsivel és nem vágja be a durcit akkor adtam volna neki szívesen kártyát erre az 1 hétre. De mivel ő egyből lerohant ez már meg se fordula fejembe....

Tel számom : 06 20 4141486 Csaba_20_ Created by: ''Engem az effektív teljesítmény érdekelt mindig is. Felőlem világíthat szépen egy 286-os gép, attól az még 286-os gép marad.''

(#796) Picco válasza Mikádó (#795) üzenetére


Picco
addikt

sztem ezekutan mar csak nem bizik benned....es tudod ugy nehez uzletelni.....

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#797) Mikádó válasza Picco (#796) üzenetére


Mikádó
senior tag

Ezt is meg lehetett volna beszélni mert akkor adok neki több vga-t.....

Tel számom : 06 20 4141486 Csaba_20_ Created by: ''Engem az effektív teljesítmény érdekelt mindig is. Felőlem világíthat szépen egy 286-os gép, attól az még 286-os gép marad.''

(#798) ricsi99 válasza Mikádó (#793) üzenetére


ricsi99
addikt

Nem tudtam hogy azok a részletek is fontosak ameddig megbeszéltük a hibát stb. este pótolom.
Nagykeres rész kb annyira fontos itt ,mint pl én miből szereztem rá a pénzt.
Itt most az a lényeg hogy TE ÁLTALTALAD MEGSZABOTT IDÖN BELÜL nem cserélteddet ki a kártyát,az én belegyezésem nélkül,teljesen önhatalmúlag rendelkeztél vele. Mára 2* is megigért utalásból pedig MÉG MINDIG NINCS semmi.

Tökéletes ötletem van!
Legyen nálam a pénz, és te rendelj 2 karit! Ha megérkezik 19.-ére (ezt igérted) akkor azért az összegért amit (ha) elutalsz megveszem tőled.
Igy el is hiszem ezután amit mondasz. Mert igéreteken kívűl még semmi mást nem kaptam tőled. Sem korrekt hozzáálást sem figyelmet.

Ha ezt sem vállalod mit mondjak?

Itt kérem ph-s társak segítségét. Szeretném megtudni Mikádó lakcímét ,hogy tudjam tájékoztatni a szüleit (mivel elég fiatalnak tünt Mikádó ,hogy ezt a problémát átérezze) ,hogy továbbiakban jogi útra vinném a dolgot.

Igéretekből ,magyarázkodásokból elegem van.

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#799) Picco válasza Mikádó (#797) üzenetére


Picco
addikt

he? :DDD

lehet h csak en nem ertem el az uzemi hofokot(meg csak az 1. kv-t iszom, de nem ertem :B

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#800) t1 válasza ricsi99 (#790) üzenetére


t1
addikt

csak ezt nem értem mért nem mentél bele a cserébe?
ha belementél volna nem kelleni itt senkinek veszekednie...és lenne neked is géped

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.