Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) greatchaos válasza biega (#1897) üzenetére


greatchaos
addikt

:F én azt nem értem, hogy 600 napos reget méirt kell ilyen bagatel pénzért elkótyavetyélni... :F

(#1902) Dr. Romano válasza greatchaos (#1901) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Várjuk meg azért YouCanCANON-t is, hogy megvédhesse magát (ment neki privi)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1903) YouCanCANON


YouCanCANON
tag

no comment... nem is ismerem ezt az illetőt itt a ph-n, elöbb kérdeznétek meg engem is, a beirásait meg máris töröltetem a topicombol, irja a falára otthon, hülyegyerek

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#1904) greatchaos válasza YouCanCANON (#1903) üzenetére


greatchaos
addikt

tehát, te nem adtál el neki semmit? - mert akkor valaki hazudik... a félreértés elkerülése végett egyikőtökről sem feltételezem, csak valami mégis van...

igazát a kollega nagyon egyszerűen tudja igazolni, amennyiben a veled váltott pü-ket (nem tartalmilag értem, hanem a ténylegességét) akkor nagyon egyszerű, hogy ki beszél mellé...

(#1905) udi válasza g@bo (#1881) üzenetére


udi
őstag

Kérlek linkeld be hogy milyen szavakkal és miket irtál nekem had lássa mindenki hogy milyen uriember vagy.
Részemről egy ilyen emberrel mint te soha semmilyen körülmények közt nem kivánok kapcsolatba lépni.Ahogy viselkedsz és ahogy irsz (mocskosan) az kritikán aluli.D hogy még ide is beirsz ahoz már pofa kell.ITT BÁRKI MEGMONDHATJA HOGY AKIVEL ÜZLETELTEM AZOKKAL MINDIG ISMÉTLEM MINDIG KORREKTEN VISELKEDTEM SOKSZOR AKÁR MÉG A SAJÁT KÁROMRA IS.És ezt nem nekem kell bizonyitanom hanem majd teszik és látom tették is.(köszönöm mindenkinek :R )
Az pedig hogy addikt létedre ennyire nem látsz az orrodtol na az már sok.
Nem fogok mégegyszer litániát irni neked mert megint csak le bunko parasztozol.
Nem látom értelmét a vitának mert UNINTELIGENS vagy.
részemről lezártnak tekintem az egészet de látom te nem.
(ilyen emberrel még nem találkoztam itt a ph-n esküszöm,kritikán aluli és még rosszindulatu is)
Akit érdekel annak linkeld be a beszélgetésünket vagy kérdezze meg hogy mi történt tölem :R :R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#1906) greatchaos válasza udi (#1905) üzenetére


greatchaos
addikt

megoldja a problémát, ha egy nyilvános elyre feltölttek... ott nem kell mindenkinek elküldeni, hanem ide egy linket.

(#1907) greatchaos válasza Dr. Romano (#1902) üzenetére


greatchaos
addikt

jogos, de nem egyedi eset, hogy valaki pár ezerért eladja a becsületét, remélhetőleg megoldódik a dolog...

sztem, amit ajánlottam nekik, gyorsan eldönti, hogy ki hazudik és ki nem...

(#1908) biega válasza YouCanCANON (#1903) üzenetére


biega
aktív tag

A HWSW-n ment az ügylet, de ezt ő is tudja, hiszen itt is mentek privik, itt az egyik válasza:

" te is szórakozz mással... máskor vásárolj boltb, ugy elhajtanak a faszba hogy öröm lesz nézni... megrendeltél valamit, és visszaküldöd hogy még ki sem probálod... sehol nincs rajta realtek chip, akkor miböl gondolod hogy az?

na, engem nem fárasszál 7végén a hülyeségekkel vagy kapsz egy másik karit (bár ezt is visszaküldhetném, lévén hogy nincs baja) vagy mész a faxba"

Természetesen tudok képernyőmentést is küldeni,

(#1909) biega válasza greatchaos (#1904) üzenetére


biega
aktív tag

Megvan az összes privát üzenet, nagyságrendelileg kb. 80 darab, de lehet, hogy több.
Megvan az utalás a folyószámlámról, erről is van papír, a közleménybe feltüntetve az előre már egyeztetett Intel kártyával, és itt van a kezemben a használt kártya 9 hét után, ezek tények.

(#1910) biega válasza YouCanCANON (#1903) üzenetére


biega
aktív tag

Parciékat nem úgy ismerem, mint akik törlik a korrekt hozzászólásokat és benthagyják az egyértelműen csaló kereskedő szövegét, arról nem beszélve, hogy egyszer már ahogy hallottam ki lettél tiltva a ph-ról.

Nevetséges, hogy neked nem érte meg kultúráltan kezelni ezt az ügyet egy 5000 Ft-os kártya miatt vesztesz vásárlókat, ahelyett, hogy normálisan rendezted volna.

(#1911) YouCanCANON válasza biega (#1910) üzenetére


YouCanCANON
tag

tévedés... nem vesztek semmit... :P másik dolog, ez az ügylet nem a PH-n ment, akkor innentöl itt szerintem sok köze nincs hozzá a moderátoroknak... :( másik dolog pedig, az, hogyha vásárolsz boltban és kipróbálás nélkül visszaviszed nem tetszik cimszó alatt, akkor nem fogják kicserélni... :(( én kicseréltem, kicsit megkésve (mert csak PCI-X és PCIe karim volt) egy gigabites, menedzselhető 3Com karira ami nem hinném, hogy egy vacak. az eredeti karit ami uj és dobozos volt visszaküldted bontatlanul... innentöl kezdve egy szónál többet nem fecsérelek rád :(((

részemröl téma lezárva, mert nincs miröl beszélni, és amugy sem itt rendelted :W

az meg hogy kit miért tiltottak ki... hát nem ilyen dologért, ez az egyik hanem a politikai nézeteimért. alkatrésszel meg nem volt gondja még senkinek! Te meg... :o

[ Szerkesztve ]

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#1912) biega válasza YouCanCANON (#1911) üzenetére


biega
aktív tag

Úgy gondolom, hogy másra is tartozik, hiszen itt is árulsz, jó ha tudják, hogy tőled ne vásároljanak, mert inkorrekt vagy. Erről is szól a topic címe!
Egy apró, de jelentős dolgot hagysz figyelmen kívül, mást küldtél, mint amit rendeltem.
Utána 9 hétig várattál, majd küldtél egy HASZNÁLT kártyát.
Ezt rendezhettük volna nagyon egyszerű módon, elküldöd amit rendeltem, vagy visszaadod az árát, ennyi.

(#1913) fuzik válasza YouCanCANON (#1911) üzenetére


fuzik
aktív tag

Ha tényleg nem azt küldted neki, amit megbeszéltetek, akkor sajnos hibát követtél el. És most már az sem mentesít, hogy utána hogyan beszélt a vevő mit mondott, hova küldött el, stb.....

Szóval azt küldted neki elsőre amiben megállapodtatok, vagy nem azt küldted? Úgy tűnik, hogy nem.... másodszorra sem.

Engem spec. marhára nem érdekel, hogy melyik forumon történt a galiba.... a topik címe úgy kezdődik, hogy "Akikkel..." - nem pedig úgy, hogy "Melyik ph! nikkel....".

Várjuk/várom őszinte válaszod - esetleg bocsánat kérésedet a vevődtől, illetve a jelenlévőktől, mert megpróbáltál félrevezetni minket......

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#1914) biega válasza fuzik (#1913) üzenetére


biega
aktív tag

Bocsánatkérés a mai napig nem volt, azért kellett megkeresnem a ph-n is őt, mert a hwsw-n már nem is válaszolt.

(#1915) YouCanCANON válasza fuzik (#1913) üzenetére


YouCanCANON
tag

kérjen bocsánatot a halál! nemtudom miért kell belepofázni olyan dologba amiröl nem tudsz semmit?! konkrétan gigabites PCI 32bit csatolós kártyát kért az illetö... az nekem nem egyenlő az Intel karival... felsoroltam mi szokott lenni (Intel, DLink, 3Com, Broadcom és ezek OEM verziója) a dlink amit küldtem, nem tetszett visszaküldte bontatlanul, ki se probálta! akkor meg mi van?! kicseréltem 3Com kártyára amint tudtam... nyilván nem fizetek vissza lóvét csak azért mert valakinek a felajánlott cuccok közül amit küldtem nem tetszik valami... :W ezt nehéz felfogni? én nem szoktam itt direkt beleugatni mások eszmecseréjébe, mert nem tudhatom, hogy beszélték meg, kinek van igaza, stb... ha meg valamit nem tudok akkor vagy kérdezek, vagy hallgatok. nem osztom az észt, meg lehuzom a másikat látatlanba! és mégis kit akartam félrevezetni? én nem beszéltem egyikőtökkel sem... na szeva, szép napot! további jó szórakozást :P

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#1916) udi válasza greatchaos (#1906) üzenetére


udi
őstag

Feleslegesnek tartom ezzel tovább foglalkozni.Egy meg nem kötetett üzlet miatt feleslegesen nem kell szénné irogatni a topikot.
Engem csak egy dolog zavart,ahogy beszélt velem.Na azon akadtam ki.Sosem irnék ilyeneket senkinek nemhogy ismeretlen embernek.
Probléma nincs csak rosszul esett.Ja és aztán én kerülök még OFF-ba :F
Szoval ennyi.
Na nem rablom az idődet :R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#1917) udi


udi
őstag

Esküszöm mindenkinek ajánlanám hogy együtt üljünk be egy kocsmába és két sör mellett elbeszélgetnénk hogy mi is nyomja a szivét.Többre vezetne mint itt civakodni.
Ez a sok ideges ember hihetetlen.Nyugodtan is lehet eszmét cserélni.
Béke uraim béke :R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#1918) greatchaos válasza YouCanCANON (#1911) üzenetére


greatchaos
addikt

most tegyük fel, ha veszek egy asus 8800gt-t, és a postán kapok egy inno 3d-t, akkor én sem próbálnám ki, mert nem azt akartam venni...

mod: most arról kéne szót ejteni, hogy kérte, hogy amit küldtél neki, olyat véletlen se küldj neki, vagy nem... ill a csere is, hogy használt terméket küldessz vissza gariba, sztem minősít...

[ Szerkesztve ]

(#1919) YouCanCANON válasza greatchaos (#1918) üzenetére


YouCanCANON
tag

biztos nehéz felfogni amit irtam... majd gondolkozz el rajta! ülj, le... egyes! :P

NEM A MÁRKA VOLT A LÉNYEG, HANEM A PARAMÉTEREK!!! NEM ÉRTED?

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#1920) greatchaos


greatchaos
addikt

YouCanCANON fórumtárs privátban is hasonló jellegű pü-t küldött, meglehetősen dühös... - mintha én tennék róla, hogy konfliktusa lett valakivel...

de tudod mit YouCanCANON, én is unom a képed, ill én sem pazarolok rád már több postot...

[ Szerkesztve ]

(#1921) old gray válasza YouCanCANON (#1919) üzenetére


old gray
addikt

Dobj be pár xanaxot és utána írkálj. Kukacoskodsz itt, h így paraméterek úgy paraméterek. Inkább szállj magadba és rájössz, h qrvára nincs igazad........

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#1922) fuzik válasza YouCanCANON (#1915) üzenetére


fuzik
aktív tag

Nem tudom, hogy mi olyat írtam, ami miatt ilyen stílusban kellene reagálnod?! Ha esetleg emberi hangnemben - elsőre beírtad volna, hogy NEM intel kártyában, hanem a paraméterekben állapodtatok meg, akkor teljesen más fordulatot vett volna a dolog. Pl.: a továbbiakban a bizonyítási kényszer nem csak téged, hanem a partneredet is terhelte volna. Az meg hogy egyenesen letagadtad a partneredet, elég gyengus próbálkozás volt, különösen, hogy pillanatok alatt rajtavesztél.

Eszmecserékbe én sem, és a többiek sem szoktak beleugatni..... de hol volt itt eszmecsere?

Egyébként az a vicc, hogy azon gondolkodtam, hogy beírom, hogy már több havernak ajánlottalak, akik jó üzlete(ke)t kötöttek veled, és tökéletesen elégedettek voltak. De ezek után inkább nem írom be.....

old gray: :K

[ Szerkesztve ]

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#1923) biega válasza YouCanCANON (#1915) üzenetére


biega
aktív tag

Már megint ferdítesz:

Itt a rendelés, külön mégegyszer megkérdezted, hogy milyen kártyát kérek:

"Persze, Intel Pro/1000 GT Desktop PCI Gigabit kártya, sima 32 bites PCI slotban kell működnie.

Idézet
jaja, be tudom csomagolni postabiztosan, csak az összes többi üzenetem nagy részét töröltem véletlenül... szóval meg tudnád irni mit is beszéltünk pontosan? asszem 32bites, azaz rövid PCI busba való gigabites kari"

(#1924) biega válasza old gray (#1921) üzenetére


biega
aktív tag

:) , a stílusáról nem beszéltem, de nem is kell, bemutatkozik ő magától is :D

(#1925) biega


biega
aktív tag

Egyébként tisztában vagyok vele, hogy ezt elbuktam, de segíthetek másoknak, hogy ne károsítsa meg őket, már csak ezért is megérte felhozni a témát.

(#1926) YouCanCANON válasza fuzik (#1922) üzenetére


YouCanCANON
tag

nem letagadtam... azt mondtam itt nem ismerek ilyet és nem is üzleteltem vele PH-n... HWSW-n van más névvel, és nem ide tartozik, és többet nem magyarázkodok... ráadásul paramétereket beszéltünk meg, tehát innentöl kezdve mégkevésbé sem vagyok hibás. az meg hogy egyesek idejárnak élvezkedni meg észt osztani, nem érdekel többet nem irok erre a topicra és el sem olvasom :B és a csomó korrekt ember aki nem ilyen forintos üzleteket kötött idáig velem, nem szokott piros meg fekete pontokat osztani... már kinöttünk a dedóból ;)

mod bigakármi: "ne kárositsa meg öket" hahaha... ez LoL megkárositott már téged az élet...meg a sors :)) :))

[ Szerkesztve ]

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#1927) biega válasza YouCanCANON (#1926) üzenetére


biega
aktív tag

Bemutatkoztál, köszönöm, ennél többet nem tehetek :C :C :C

(#1928) Sanyi2007 válasza YouCanCANON (#1926) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

ha nem indiszkrét a kérdés (és tényleg kiváncsi vagyok) milyen politikai nézet miatt tiltják ki az embeket?
Itt is eluralkodtak a nagytőkésekké átalakuló komancsok?
Jajj, remélem ez nem jár tiltással :))) Semmi konkért nem volt benne :D

(#1929) Speed® válasza YouCanCANON (#1926) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

"megkárositott már téged az élet...meg a sors" Meg te.
#1923 alapján teljes mértékben igaza van bieganak kedves YouCanCANON.
Te viselkedsz dedósként, bár az ilyen viselkedésért én nem gumicumit adnék :(((
Ne aggódj, aki itt néz utána a nevednek bolt előtt, 2x is megfontolja eztán ;)

(#1930) -Nemtom-


-Nemtom-
senior tag

egyszerübb lenne a dolog ha a rendeléses pü-ről látnánk egy képet...

(#1931) Speed® válasza -Nemtom- (#1930) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

#1923ban a rendelt/ígért áru: "Persze, Intel Pro/1000 GT Desktop PCI Gigabit"

(#1932) biega válasza -Nemtom- (#1930) üzenetére


biega
aktív tag

Az utalásos papírt is megvan, ott van a közleményben is, ha a homlokára tetováltam volna, az is kevés lenne.

(#1933) biega válasza biega (#1932) üzenetére


biega
aktív tag

Mellesleg abban maradtunk, hogy egy új broadcom kártyát küld cserébe, erre lett használt marveles, ezen már ki sem akadtam, csak a használt állapota zavar, egy koszos USB-s kábel nylonzacskójában jött a borítékban, nesze neked antisztatikus zacsi :)
Szerintem tényleg hagyhatjuk, aki venni akar, reméljük beleolvas a topicba előtte.

Köszönöm a türelmeteket.

(#1934) Flitter válasza greatchaos (#1875) üzenetére


Flitter
tag

hogy kéred a jópontot a kivel érdemesbe az megint nem korrekt,

Üdv! mindenkinek.
Azt hittem rosszul látok mikor olvasom,hogy pirospontot kér valaki...
Én már jó pár adásvételen vagyok túl - pozitiv mérleggel,de azért még nem kértem pirospontot,hogy a majdani üzleti alapjaimnak nagyobb bizalmat szerezzek ezáltal.
Komolyan mondom,megkuncogtat :C
Ez LOL-WoW :Y

[ Szerkesztve ]

Állampolgári jogom hülyének lenni! By:Flitter

(#1935) cowboy_bebop válasza greatchaos (#1888) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

Köszi, még átrágnám magamban.

(#1936) greatchaos válasza Flitter (#1934) üzenetére


greatchaos
addikt

ezt mire írtad?

- mert egyetértünk akkor abban, hogy nem jár alapértelmezettbe jópont minden egyes üzlet után... vannak eladók, akik kérik ezt - ezt a vevőnek kéne eldönteni szvsz...

ha erre válaszoltál, akkor egyet értünk, ha nem,akkor írd le, pontosan, mit is akartál

(#1937) g@bo válasza udi (#1905) üzenetére


g@bo
nagyúr

Ne lázadj, bevágod a topikiomba, kell a kártya, hivjalak, hivlak egyszer:

jaj, a haverom sajna offline, majd 1 óra múlva visszahivlak.

2 óra múlva érdeklődök.

jaj, még mindig. majd hivlak.

utána nagy kuss. miután kiakadtam, és elküldtelek a p.. ába, kiböktek, a haver nem off, csak nem érdekli a bót. mindezt korrektül, engem visszahivva elfelejtetted megtenni.

szal a pofa lapos. sumák vagy ha a szitu úgy alakul. és nem titkolom, kiborul a bili, ha ilyen emberekbe botlok, és leirom a véleményem, privátban. tudomásul vetted, ennyi.

amit ide kiirtam, az publikus.

nem látom UDI feketepontját. elfogult a táblázat? akkor nagyon nem korrekt.

én eladtam a karit, 20 perc alatt, szal nem az a gond, de rühellem a hivjál, majd átverlek szitut. ne más kontójára riszáld magad.

(#1938) Dr. Romano válasza g@bo (#1937) üzenetére


Dr. Romano
veterán

"nem látom UDI feketepontját. elfogult a táblázat? akkor nagyon nem korrekt"

Ugye ezt nem gondoltad komolyan... :U

greatchaosnak több oka is lehet hogy miért nem frissítette még a táblázatot, vagy még kivárt hogy mi lesz az "ügyből" vagy egyeszerűen csak nem volt még ideje...

Tehát relax! :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1939) Flitter válasza greatchaos (#1936) üzenetére


Flitter
tag

Arra értettem ,hogy eszembe nem jutna kérni,majd kérheti a vevő vagy eladó.
Az írásodra reagáltam,miszerint nem helyes kéregetni.
Maximálisan egyetértek veled. :R

[ Szerkesztve ]

Állampolgári jogom hülyének lenni! By:Flitter

(#1940) g@bo válasza Dr. Romano (#1938) üzenetére


g@bo
nagyúr

hát, a feketepontjaim én se azért kaptam, mert bárki itt rossz cuccot vett tőlem, hanem mert esetenként pl. csak meggondoltam magam, és nem adtam oda.... vagy visszamondott vétel után én is lemondtam a bótot.

szóval, azoknak a pontoknak érdekes súlyozása van. :F

(#1941) gban válasza g@bo (#1940) üzenetére


gban
Közösségépítő

Pont az ilyen esetek megkülönböztetésére javasoltam ezt.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#1942) smiti válasza g@bo (#1937) üzenetére


smiti
addikt

nem gond, nem komállom a sunyi vevőket. pá., meg az olcsó jánosokat sem :DDD

(#1943) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

nos, sajnálom hogy ha elszabadltak az indulatok, tényleg a sörös megoldás jó ötlet! :)
Én priviztem Canon-nal, totál normális volt, mindenkinek van olyan nap, amikor érzékenyen reagál. Nem vagyok egy idegbeteg tipus, de néha én is túlzotttan a lelkemre veszek dolgokat.

Béke :)

(#1944) udi válasza g@bo (#1937) üzenetére


udi
őstag

Felesleges kommentálnom a hozzászolásodat.
Tükrözi azt a stilust ahogy másokkal beszélsz.
Azért mert más nevében szerettem volna megvenni majd őt nem tudtam elérni és másnap már azt mondta hogy mégsem kell ezért gondolom nem kell megkövezni.
Mint mondtam telefonon hogy megprobálom elérni ami nem sikerült,majd hogy ugyis eltudod adni másnak,ez nem rajtam mulik.
És a tetejében még ELNÉZÉSEDET IS KÉRTEM MÁSNAP.
Innentől nem is lenne gond a részemről.És gondolom neked sem kellett volna mellre szivnod.
DE utána amiket irtál és ahogy beszéltél velem mint itt is ,nos az minősithetetlen!!!!
Ha van fekete pont amiről nem tudok mert nem szoktam foglalkozni vele,nos az nem nekem járna ilyen viselkedésért.

De mint irtam amit irsz az minősit :R
Senkivel nem voltam haragban és veled sem akarok de mint látom te nem igy állsz az emberekhez.

Nem kivánok erről több szot ejteni mert felesleges.
:R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#1945) udi válasza Sanyi2007 (#1943) üzenetére


udi
őstag

Nem viccből irtam volt már ilyen iszogatás és sokkal jobb mint butaságokat egymásnak irogatni és egyre nagyobb feszültséget generálni :)
Bár tudom ez kivitelezhetetlen sajnos :(
De én még mindig azt mondom hogy csak békével mindenkivel szemben :R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#1946) greatchaos


greatchaos
addikt

Phmegbízhatósági oldal idáig frissítve!

(#1947) greatchaos válasza g@bo (#1937) üzenetére


greatchaos
addikt

ha feketepontot nem is érdemel, de egy barackot mindenképpen. remélhetőleg tanul annyit a dologból, hogy más nevében nem vásárol/rendel legközelebb csak akkor, ha már ott a dodó, aztán nincs visszatáncolási lehetőség

szerencsére anyagi kár nem ért, leszámítva azt a telefonhívást - indokolatlannak tartom a további boncolgatását a témának...

[ Szerkesztve ]

(#1948) g@bo válasza greatchaos (#1947) üzenetére


g@bo
nagyúr

nekem nem irta, hogy más nevébenm csak hogy van, telefonban annyit mondott visszahiv, mintenképp, nem tette. mentegetődzik, de nem ok nélkül estem neki. mindegy, nem érdekel, legyen boldog.

fekete pont, most nem azért, de nekem pl, bevágtál párat, jól emléxem, pl. azért is mikor tibiajax nyavajgot egy alaplap miatt, amit nálam gariztatott volna, holott nála volt a garlervél. akkor hogy van ez? :F garit megoldotta, fekete pont maradt? csak előbb visitott, utána cselekedett. nameg itt szidalmazott, csak úgy.

[ Szerkesztve ]

(#1949) greatchaos válasza g@bo (#1948) üzenetére


greatchaos
addikt

Phmegbízhatósági oldal idáig frissítve!

(#1950) greatchaos válasza g@bo (#1948) üzenetére


greatchaos
addikt

egy kérdésem lenne hozzád, nem ezzel az üggyel kapcsolatban...

beleolvastam (igaz felületesen) a régebbi dolgokba...
g@bo-nak 8 pozitív értékelése van és 5 negativ értékelése a fórumon! - honnan jött az 5? - sokallom a látottak alapján, 1-t régebben, és 1-t adtam most én...

párat vágtam be 1 miatt? - az nem én voltam, az elődöm lehetett...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.