Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Rover623 válasza wwenigma (#242) üzenetére


Rover623
félisten

És miért is van ''sokba'' az a 4GB-os modul...:F
Mert féláron adja...?:Y

primus inter pares

(#252) Szabesz válasza Rover623 (#251) üzenetére


Szabesz
őstag

Márka: Infenion .. izé.. mondjuk hogy csak elírta, és Infineonra gondolt.. de ha valakit mondjuk lehúz 150k-ra és nem ad érte semmit.. nos hát

¯\_(ツ)_/¯

(#253) Rover623 válasza Szabesz (#252) üzenetére


Rover623
félisten

izé.. mondjuk hogy csak elírta, és Infineonra gondolt..
Miért szerinted van más eshetőség is...?
Hány hamisított FBDIMM modult láttál már...?:U

de ha valakit mondjuk lehúz 150k-ra és nem ad érte semmit.. nos hát
Ennek meg semmi köze ahhoz hogy ''sokba'' van...
Ezt meg lehet csinálni bármivel, bármekkora értékben...

[Szerkesztve]

primus inter pares

(#254) Szabesz válasza Rover623 (#253) üzenetére


Szabesz
őstag

Nem, ellenben nem létező hardverre már láttunk példát, amit valaki nagyban hirdetett, majd a kedves vevő nem kapott semmit a pénzéért :U

ez (Bővebben: [link]) alapján, sokba van vagy nem? Szerinted?

[Szerkesztve]

¯\_(ツ)_/¯

(#255) Rover623 válasza Szabesz (#254) üzenetére


Rover623
félisten

LASSAN MONDOM HOGY TE IS MEGÉRTSD!

Az rendben van hogy link a gyerek és erre figyelmeztetni kell mindenkit. Ha egy 20-k tétellel vágnak át, az is sok...

De!

ANNAK A CUCCNAK AZ ÁRA BŐVEN A PIACI ÁR ALATT VAN, tehát érthetetlen a fikázás...
Ezen az alapon (a te érvelési rendszered alapján) a hirdetésben szereplő 1GB-os modul is sokba van...:U

Tessék már szétválasztani az emberkével szembeni előítéletet és a szakmai/kereskedelmi kifogásokat...

primus inter pares

(#256) Szabesz válasza Rover623 (#255) üzenetére


Szabesz
őstag

Én is lasan mondjam hogy te is megértsd?

Ha valaki link, akkor valószínűleg okkal elveszti azt az alap bizalmat ami a Prohardver piacán megvan.. ergo bizalmatlanul veszik az új hírdetését, főleg ha ennyivel a piaci ár alatt adja azokat?
Folytassuk a vitát, vagy megérted hogy más jelentésben van az a ''sokban van'' mint ahogy te gondolod? Felőlem. De legközeléebb hagyjuk a személyeskedést, habár nem szokásod mellőzni az ilyeneket :)

¯\_(ツ)_/¯

(#257) Rover623 válasza Szabesz (#256) üzenetére


Rover623
félisten

Folytassuk a vitát, vagy megérted hogy más jelentésben van az a ''sokban van'' mint ahogy te gondolod? Felőlem.
Folytassuk...;]
Akkor lenne igazad, ha wwenigma mindkét termékre azt mondta volna hogy ''sokba'' van...:P

Így csak sima előítélet...azt nem is merem feltételezni wwenigmáról hogy ''öreg piacos szaki'' létére nincs tisztában azzal hogy mi fán terem az FB-DIMM...;)


De legközeléebb hagyjuk a személyeskedést, habár nem szokásod mellőzni az ilyeneket
Mint ahogy a példa is mutatja, tőled sem idegen a dolog...:C

primus inter pares

(#258) Szabesz válasza Rover623 (#257) üzenetére


Szabesz
őstag

Egy élmény veled a kommunikáció :)

Mostmár kíváncsi vagyok az eredeti post szerzőjének a véleményére, hogyan is gondolta.

Én tartom a véleményem, hogy egy már ''vigyázz vele'' besorolást kiérdemlő embernél a 150K az olyan összeg ami eléggé kockázatos...

''Mint ahogy a példa is mutatja, tőled sem idegen a dolog...''
Ha Vlad keresője mutatná a hsz/személyeskedés arányt, szerinted ki lenne az abszolút győztes? :P

¯\_(ツ)_/¯

(#259) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Hello
Találtam egy boltot gyanúsan olcsó /mx518-at vásárolnék/ : [link]
Van vkinek tapasztalata velük,főleg a garival kapcsolatban?

(#260) Badb0y


Badb0y
addikt

[link] Érdemes elolvasni a hszemet.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#261) Ősember válasza Badb0y (#260) üzenetére


Ősember
őstag

hogy az istenben lehet egy ismeretlenben annyira megbizni, hogy utalsz neki 360k-t, ráadásul külföldön él? :U

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#262) Vigneau válasza Badb0y (#260) üzenetére


Vigneau
félisten

Részemről nem óhajtok flémelni, de ezen a sztorin meghökkentem.
Tudtommal ehhez Csaba....-nak semmi köze nincs. Véleményem szerint Csaba.... semmit sem tudott a dologról, ő is csak egy újabb áldozat a többiek mellett.
Tapasztalataim szerint korrekt üzletember - nincs semmi okom rá, hogy ellene forduljak. Ismerem annyira, hogy igen csak lelkiismeretes ember, aki ilyet nem enged meg magának.
Jó párszor kötöttünk úgy üzletet, hogy Ő küldte el nekem előre az általa a részemre eladott alkatrészeket és türelmesen várt, míg fizetek átutalással. Le a kalappal előtte.
Szomorú vagyok, mert értetlenül állok az egész előtt...

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#263) God Vazzeg válasza Ősember (#261) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem is ez volt az 1. reakcióm, csak én kultúrabb voltam :DDD

(#264) Badb0y válasza Ősember (#261) üzenetére


Badb0y
addikt

Úgy hogy magyar volt, és 2-3 hó alatt elég sokat beszéltünk, és naív fejjel megbíztam -> hülye voltam :R

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#265) Ősember válasza Badb0y (#264) üzenetére


Ősember
őstag

már nem tudo mhogy msn-en keresztül mennyire lehet kiismerni egy másik embert, de te tudod, biztos jo okod volt rá :U

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#266) siskin


siskin
tag

NEM LÁTOK A PIPÁTÓL!TANULSÁG MINDENKINEK!

GTAMATE barátunkkal(?) egy hete kötöttem üzletet!Azaz csak kötöttem volna...Megegyeztünk,hogy kölcsönösen elküldjük egymásnak postán a privátban megbeszélt játékokat.Én a megállapodáshoz híven elküldtem a gammákat,mire egy hét elteltével közli,hogy nem küld cserébe semmit,mert tuképpen nem is a saját játékait árulja,hanem valami haverjáét,ha kell,zaklassam a haverját ezzel az üggyel.Még a saját gémemet sem hajlandó visszaküldeni.Mi a véleményetek PH tagok?Én ilyennel itt még nem találkoztam!Elmenjek hozzá a 3 bátyámmal személyesen a játékért,(persze csak hogy a postaköltséget megspóroljuk),vagy egyszerűen mint csalót jelentsem fel? :F
(A nevéből következtethettem volna.A GTSMATE-Grand Theft Software mate jobban illene hozzá.)

[Szerkesztve]

Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták!

(#267) Speed® válasza siskin (#266) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Régen annak aki lopott, levágták a kezét. Jól meg kell csapkodni a kis g*cit. :(((

(#268) siskin válasza Speed® (#267) üzenetére


siskin
tag

:R

Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták!

(#269) finest válasza siskin (#266) üzenetére


finest
őstag

A címe úgy is megvan, keresd meg telón a szüleit, rendszerint használ az ilyen kis geekok esetében.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#270) siskin válasza finest (#269) üzenetére


siskin
tag

Vazz...eszembe se jutott!Köszi.Meg is nézem hátha a T-com-os tudakozóban megvan. ;)

Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták!

(#271) Sanyi2007 válasza siskin (#270) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Szerintem szóljál neki, hogy ha lemész pár haverral, még a benzinköltséget, és a tiszteletdijukat is kiverik belöle...

(#272) siskin válasza Sanyi2007 (#271) üzenetére


siskin
tag

Eltűnt az éterben a srác,egyenlőre nem reagál semmire.Semmilyen szolgáltatónál nincs telefonja cím alapján.Majd meglátjuk...

Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták!

(#273) marsu válasza siskin (#266) üzenetére


marsu
addikt

Szia!

Ha a rakamazi srácra gondolsz, akkor itt is van [link] 13 éves!
... meg itt is [link] ...

Szerintem meg lehet találni...

[Szerkesztve]

Press any key to continue ...

(#274) siskin válasza marsu (#273) üzenetére


siskin
tag

Azt a büdös...Nem hiszem el... :( Máshol már lapátra tették!(Most nézem hogy soha senki nem ír neki pozitív visszajelzést,vagy egyáltalán véghezvitt eladást/vételt) :W

Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták!

(#275) True


True
aktív tag

Hosszas töprengés után, csatlakoznék...

Kb 2-3 hónapja kerestem raid0-hoz egyforma Maxtor 40Gb Hdd-ket.
LéhaBéla kolléga fel is ajánlott 1-et, valójában 2DB volt neki de a másiktól már megvált.
Mivel a csere nyilvános helyen történt, nem igen volt lehetőség kipróbálni. (Örs Vezér Tere)
Hazaérkezve sajnos azt tapasztalom hogy Smart hiba (aki nem értené döglödik a vinyó, és a bios figyelmeztet hogy ha ezt tudomásul vettem nyomjak F1-et mert addig nem lép tovább.) Összességében ö azzal próbált érvelni a PM-ekre hogy a másik is ezt irja ki amit a másik sácnak adott el. Nem igazán jó dolog mindig megvárni hogy bekapcsolás után nyomhassam még az F1-et is. Mivel visszavenni nem akarta ezután csakis fenntartással merem bárkinek is ajánlani. Mert voltaképp bad sector nincs rajta meg hurcibálós vinyónak is jó (biztonsági másolatra) de amire nekem kelett volna az nem valósulhat igy meg! További okos boltot mindenkinek... Üdv. :R

[Szerkesztve]

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#276) finest válasza True (#275) üzenetére


finest
őstag

Hát ez szar! Ha nem mondta, h ilyen problémája van a vinyónak, illene visszavennie. (Dobd be vele az ablakát! :) )

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#277) sasa311 válasza siskin (#272) üzenetére


sasa311
veterán

Nézd már ,van címed, minek ahoz telefon? :)
Nem lehetetlen kideríteni egy cím alapján ki lakik ott (valszeg az lesz papamama) nekik meg biztos van telefonjuk de ha nincs 59 forint egy levél ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#278) True válasza finest (#276) üzenetére


True
aktív tag

Sajnos nem tudom az otthoni címét, de a munkahelyéig elnavigálok... Mindegy végülis cimbim visz rajta cumókat, igy legalább nem a 300Gb Maxtort kell odaadnom, mert motorral jár és bele sem merek gondolni mi lenne vele ha eltaknyolna. (mármint a vinyóval mi lenne.) :DDD

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#279) siskin válasza sasa311 (#277) üzenetére


siskin
tag

A cím alapján nincs egy szolgáltatónál se bejelentett telefon...Attól még titkosítva lehet.Sőt 1000% hogy van is.Levelet lehetne írni,hacsak éppen nem a kisgyerek van otthon és mielőtt a szülei hazaérnek,megeszi és azóta ki is sz@rta a levelet. :B Csütörtökön szabadnapos vagyok,beballagok a rendőrségre és feljelentem mint csalót.Ennyi.(Remélem olvassa ezt)Priviben már kerestek meg hogy őket is átqrta,mindenkit bíztatok hogy tegyen hasonló képpen. ;)

Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták!

(#280) sasa311 válasza siskin (#279) üzenetére


sasa311
veterán

Örökké éljen az olyan levél amire rá van írva, hogy ''saját kézbe'' aláírva. ;)
De a rendőrség is frankó, hajrá, nehogymá a kis kancsók azt hidjék nekik mindent szabad :(((

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#281) siskin válasza sasa311 (#280) üzenetére


siskin
tag

:R :R :R

Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták!

(#282) greatchaos válasza siskin (#281) üzenetére


greatchaos
addikt

eredeti gamek voltak, vagy nem? - mert ha nem akkor nem biztos, hogy nem tom hány km-et utazgatsz, rámegy egy csomó idő, hogy visszakapj pár írott game-t - ha eredeti akkor érdekesebb a helyzet

bár, én a helyedben, már néhánnyal 20 felett, nem hagynám, hogy szar tetű kis pötsök szórakozzanak velem, és hogy azt higgyék büntetlenül megússzák

akármi legyen a végkifejlet, értesíts bennünket

remélhetőleg a rossz elnyeri büntetését:D egy marha nagy pofontot

[Szerkesztve]

(#283) siskin válasza greatchaos (#282) üzenetére


siskin
tag

4 külön gamma eredeti Half-Life volt!Írott lemezekért nem fájna a szívem,ott esetleg a 4 lemez áráról lenne szó,(500Ft)kit érdekelne ugye,(meg hát csak az eredeti az igazi!)de a kis ''tetyv'' tudta hogy mi lenne jó neki...Pár átcseszett társammal beszélgetve kellett rájönni,hogy valszeg figyeli a távolságot is,tőlem 170Km-re lakik. :W

Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták!

(#284) True válasza siskin (#283) üzenetére


True
aktív tag

.....valszeg figyeli a távolságot is,tőlem 170Km-re lakik.

Kellene keresni valakit, aki a környezetedből vert át mást, és megállapodni 1 kiadós csereverésben... Persze értékarányosan... ;] Együttérzek minden átvertel, részben ugye én is az vagyok (#275hsz) Viszont én 100X is meggondolom azóta mit hogy csinálok... UP

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#285) siskin válasza True (#284) üzenetére


siskin
tag

megállapodni 1 kiadós csereverésben... :P Az 5let jó!Nagggyon jó! :R

Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták!

(#286) siskin


siskin
tag

CSODA!(?) :Y

Kaptam egy privit,amelyben kér a fiatalember,hogy felejtsük el a történteket,már intézkedett is hogy a postára kerüljenek a játékok.Telefonos megkeresésben beszámolt róla az édesanya (egyébként nagyon kedvesen és megértően) hogy megbeszélte gyermekével az ügyet,megrótta tettéért,és elnézést kér.Azért csak nyugtával a napot,kíváncsian várom a postást...
Nem szeretném hinni,hogy már csak úgy ér el valamit manapság az ember,ha a törvénnyel fenyegetőzik,és semmit nem ér a józan szóval való ráhatás.

Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták!

(#287) True válasza siskin (#286) üzenetére


True
aktív tag

...vagy olvasta a fórumot... ...Pszichologiai hadviselés... ;]

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#288) siskin


siskin
tag

Szerintetek hülyeség lenne az apróhirdetések rovatban a vevők és eladóknál valahogyan megjelölni mennyire megbízható az adott egyén?Valami olyasmire gondolok mint pl a Vaterán az egyén neve mellé raknak kis jelzéseket,hogy az addigi ügyfelek mennyire tapasztalták megbízhatónak az üzleti partnert.Ha pl én veszek tőled valamit,de te átvágtál,kapsz az avatarod mellé egy minusz jelet,vagy egy piros pontot,vagy mittudom én mit.Ha jól sikerült a biznyák,akkor meg plusz jelet, vagy ződ pontot,vagy akarmit.Egy irányt mindenesetre megadna a biznisz útjának.Nem?

Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták!

(#289) Eagle16 válasza siskin (#288) üzenetére


Eagle16
addikt

Jaja, lehet nem lenne egy rossz dolog, én támogatom az ötletet!

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#290) fuzik válasza siskin (#288) üzenetére


fuzik
aktív tag

Sajnos minden éremnek két oldala van.... egy ilyen lépés nagyon nagyon komoly problémákat okozhatna. Gondolj bele a szituba, hogy az eladó teljesen korrekten járt el, a vevő mégis elégedetlen. Kapjon egy feketepontot, mert a vevő elégedetlen.... vagy más. Eladsz valamit a szabid előtt, aztán elmész szabira. Bexarik a cucc, de a vevő nem ér el... kapjál egy fekete pontot, mert szabin voltál??

Sajnos ez afféle gordiuszi csomó.... de van két topik -kivel érdemes, meg -kivel érdemes vigyázni.

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#291) siskin válasza fuzik (#290) üzenetére


siskin
tag

Jaja.Van benne igazság.

Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták!

(#292) edipqe


edipqe
senior tag

pedroasd nek eladtam egy zsír vid karit 3 napot adtam rá 3 dik napon felhív hogy nem jó elemnt neki a kép. a kártyának semmi baja nem volt. elküldtem a picsába hogy furcsa hogy 2 napig semmi baja utána meg rejtéjes módon elromlik, sztem hírtelen kellett neki a pénz vagy nem tom és képes volt a akrit elkúrni, utána meg megfenyegetett hogy elkúrja a renomémat ha nem tejelek. a vételi ár - a küler ára ami rajta van lett kifizetve mert ugye hát azt nem kúrta el.




rohadt kis buzi köcsög

jah coolmpitől vettem és ő tök korrekt volt mikor vettem, neki se volt vele évekig semmi baja.
:U de neki hírtelen behalt.

[Szerkesztve]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#293) nat válasza edipqe (#292) üzenetére


nat
senior tag


Hát a 3 nap az 3 nap.
Te bevállaltad sajnos. :W

(#294) Gaben01 válasza edipqe (#292) üzenetére


Gaben01
őstag

Egyrészt nat kollégának igaza van,a 3 napban benne van a 3-ik nap is,és nem látom,hogy miért ne halhatna be 3 nap múlva egy vga. :U Sajnos jártam már én is úgy,hogy vettem használt vga-t (szerencsére papíros garral),1 hétig szépen ment,aztán egyik nap minden előjel nélkül megmakkant,vihettem gariztatni.Ez csak neked újdonság hogy a számítógép alkatrészek egy idő után (nem törvényszerűen,de idővel) tönkre mennek?
Innentől kezdve az off-ba tett jelződ nem igazán érthető,ha én lennék az illető valszeg rólad lennék ilyen véleménnyel.Ennyi erővel ő is beírhatna ide,hogy mekkora egy rohadék vagy,mert adtál 3 nap garit és nem állod a szavad.Szvsz csekkold le a kártyát személyesen,és ha tényleg szar,akkor illene tartani magad az adott garanciához.

[Szerkesztve]

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#295) ricsi99


ricsi99
addikt

Le lettem b@...va mert leirtam ide valakiről a véleményem.....
Kinek nem inge ne vegye magára..... :DDD

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#296) Eagle16


Eagle16
addikt

KENNY
Múlthéten adtam fel neki egy pár neont, egyszer volt msn-en, azóta se, akkor azt állította hogy még nem kapta meg a cuccot, miközben előtte 3 napja adtam fel...és ha elírtam a címet akkor meg biztos visszaküldik...szóval átvette, és nem fizette ki utána... :(((
(De igazából nem értem mibe tellik neki 1200Ft, igen, 1200Ft, miközben ottvan a duálkóros ilyen olyan csúcsgépe...)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#297) Ramius válasza Eagle16 (#296) üzenetére


Ramius
őstag

Utánvétes csomag volt? Mert azt nem kapja meg addig még nem perkált a postásnak.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#298) Ramius válasza siskin (#288) üzenetére


Ramius
őstag

Maga az ötlet jó, de mivan azokkal az újoncokkal akik jó szándékkal akarnak valamit eladni, viszont még nincs pozitív értékelésük? A helyzetük szinte reménytelen lenne. Aztán a másik véglet is itt van, amikor egy újonc (vagy akár PH! addikt, elnézést az újoncoktól) akinek szintén nincs értékelése, rossz szándékkal érkezik. Csalók mindig is lesznek, kivédeni nem lehet őket. A vatera is telivan velük, pedig ott megy ez az értékeléses rendszer.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#299) Eagle16 válasza Ramius (#297) üzenetére


Eagle16
addikt

1200Ft-t volt a két neon...arra utánvéttel legalább ennyi a postaköltség, ezért nem utánvéttel adtam fel...sajnos bíztam benne, hogyha már ilyen konfigja van, akkor kifizeti azt az ezrest...
(a haverjai meg a bolhapiacon ajánlgatják mindig a cuccait, hogy: vigyétek, megbízható eladó meg ilyenek...)

[Szerkesztve]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#300) siskin válasza Ramius (#298) üzenetére


siskin
tag

Hát igen,az tuti hogy ezután minden biznisz előtt átfutom ezt a topicot!

Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.