Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Lortech válasza venember83 (#449) üzenetére


Lortech
addikt

Mi az, hogy le lehet szállni róla? Egyrészt nem szálltam rá, hanem elmondtam a véleményem, másrészt meg majd te mondod meg, nem? ff :)

Speed(R): Akkor összefoglalom, ahogy én látom: #4-ben leírtad, hogy nem tetszik az ár, mi a reális szerinted, és hogy még egy San Diego is gyorsabb nála (harmadáron). Ezzel különösebben senkinek nem is volt baja, noha nem is kérte senki. Elmondtad a véleményed, az eladó elolvasta, válaszolt rá normálisan (a tartalom teljesen mindegy). Itt kellett volna abbahagyni, mert mindenki annyiért adja a cuccát, amennyiért akarja. De te csakazértis folytattad, hogy az biza nem ér ennyit, mintha te szabnád meg az árat, és kötelező lett volna megfogadnia amit mondtál? ..
Az első durva reakció tőled érkezett:
Hagyjuk már a hülyéknek szánt szöveget..ezt csak ők nyelik be.
Ja hogy utólag még emeltél is az áron? Gratulálok...vicces vagy.

Aztán utána már csak személyeskedés mindkét oldalról. A privitek senkire nem tartozik szerintem, arra ott kell reagálni, vagy nem reagálni, vagy modnak szólni. Azt azért beláthatnád, hogyha nem mentél volna oda okoskodni akkor valószínűleg nem fenyegetett volna meg senki priviben.. :F

Thank you to god for making me an atheist

(#452) Speed® válasza Lortech (#451) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

''Aki megalapozatlanul véleményt alkot, azzal a legkevésbé sem tudok mit kezdeni.''
Ezt azért írtam, mert nem láttad/olvastad a privit, amit a #4 után kaptam. kapísi?
Ne ragozzuk tovább feleslegesen.

(#453) Lortech válasza Speed® (#452) üzenetére


Lortech
addikt

Rendben, hagyjuk. Én abból alkottam véleményt amit láttam, másból nem tudok. Csak az ütött szíven, ahogy #411-ben eldicsekedtél a ''hőstettel''. A jogos moderálást meg nem olvastam kedves venember83, mert akkor nem írtam volna be ide.

Thank you to god for making me an atheist

(#454) ricsi99 válasza Lortech (#453) üzenetére


ricsi99
addikt

Ismét egy űdítő szinfolt vidította fel napjaim... :B

Korrektség magas fokát éltem át ''dechris'' kollégával

E-mail ben jelezte hogy kellene neki egy hirdetett cuccom. Felhívtam ,(ma 3 fele) hogy mikor ,erre mondta hogy nagyon sürgős ,mondom oké ,megbeszéltük hogy 1/2 5-kor találkozunk a Nyugatinál. 4.50 kor rácsörögtem ,mivel nem érkezett meg. Mondtha hogy már szinte itt van és jön. 5.10 kor próbáltam hívni... nem elérhető......
5.30 kor szintén hívtam, akkor már el tudtam érni és mondta hogy ''el kellett mennie egy helyre''... itt közbevágtam ,megköszöntöm neki hogy ennyit kellett várakoznom és lecsaptam a kagylót...
Ha dob egy sms-t ,hogy sorry nem jó azt megértem, de ezt?!...... :W

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#455) Solad


Solad
őstag

vigyazni kell velem, hajlamos vagyok elfelejtkezni dolgokrol, tobbszori unszolas hatasara minden eszembejut;-)

bar amennyit bizniszelek...


Ellenben Redeye kolleganak sikerult eladnia nekem egy hibas vinyot, a kovetkezo privire aza valaszolta, hogy biztos en akarom atverni ot ugyhogy nem veszi visza, azota nem elerheto.

30/5456723 ezen bonyolitottuk a dolgot

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#456) Des1gnR válasza Solad (#455) üzenetére


Des1gnR
őstag

Velem az történt hogy egy telefont bizniszeltem mint már oly sokszor és....
meg volt beszélve a sráccal hogy karcagon találkozunk mert ő debreceni é pedig szolnok mellet lakom törökszentmiklóson...
hát jó megbeszéltük hogy 7végén szombaton talizunk 5 óra fele...
5 re ot is voltam karcagon és hívom hogy merre van erre ő mondta hogy még debrecenbe van és keresi még a dobozt és a garanciát....
mondtam neki hogy nekem sürgős lenne és majd azt lerendezzük postán mondta hogy oké!!
1 óra alatt ottvolt karcagon és le is bonyolítottuk a telefonbizniszt....
másnap irom neki itt Ph-n privibe hogy a címemre küldheti a garit és a dobozt...
erre irja hogy ő csak utánvéttel fogja feladni mert ő már nemfizet a postán és ő még pénzt akar a gariért és a dobozért...:S:S:S nuub
mondtam neki hogy amit már egyszer kifizettem azért ne kelljen már még1× fizetnem és 400Ft postát kibír de azóa mióta mondtam neki hogy nemfizetek a gariért+pénzt azóta nem birom elérni..:(

sajnos ilyenek is vannak :O :O

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#457) lorcsi válasza Des1gnR (#456) üzenetére


lorcsi
veterán

ki volt a srác?
milyen nick név allatt?

(#458) Des1gnR válasza lorcsi (#457) üzenetére


Des1gnR
őstag

craxy

amugy korrekt volt meg rendes de csak addig amíg személyesen találkoztunk!!!!
utána meg privátba már közel sem olyan korrekt és rendes.... :(

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#459) Gabi[mf]


Gabi[mf]
tag

A ph-s nick-je: Qwarc

Nem lehet elérni, nem válaszol, a mobilja ki van kapcsolva, és nem hív vissza, és szar az amit eladott nekem....Megbízhatatlan...
Ráadásul cégnek vettem irodai gépbe, és fontos lett volna hogy működjön.....na mind1, a lényeg hogy nem érdemes vele közösködni :( :((

jeeeeee

(#460) Jégkokó válasza Des1gnR (#456) üzenetére


Jégkokó
veterán

Mivel ment oda?Helikopterrel? :Y 1óra alatt az életbe nem ért volna oda

[Szerkesztve]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#461) greatchaos válasza Des1gnR (#458) üzenetére


greatchaos
addikt

reméljük, örök életű lesz a teló

(#462) Hammon Serra


Hammon Serra
senior tag

Kurta ismét megmutatta menniyre gerinctelen ember :DDD
[link] :W

[Szerkesztve]

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#463) Oliverda válasza Hammon Serra (#462) üzenetére


Oliverda
félisten

Elkurta? :DDD

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#464) AMD Power


AMD Power
titán

Noodra-ról valami infó? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#465) greatchaos válasza Oliverda (#463) üzenetére


greatchaos
addikt

elkurta a a szavahihetőségét

(#466) Hammon Serra válasza Oliverda (#463) üzenetére


Hammon Serra
senior tag

EGY HANGYÁNYIT :DDD :DDD

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#467) WarMachine válasza ricsi99 (#454) üzenetére


WarMachine
csendes tag

Halihó!
Én egy bizonyos öregember nickkel bíró fiatalemberrel jártam úgy, mint ricsi99.
Siettem haza munkából, haverom gépében kicseréltem a videokártyát (ezt akartam eladni neki), hogy majd jól le tudja tesztelni, amikor eljön, majd felhívtam ,hogy jöhet, ha gondolja. Azt mondta, 1 órát késik, mert vár valakit. Aztán többet nem vette fel a telefont aznap... Csupán 4-5 órát vártunk rá, mielőtt visszacséréltem a gépben a videokártyát...

Lehet, hogy ''dechris'' és ''öregember'' rokonok? :))

(#468) 04ahgy válasza Jégkokó (#460) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Debrecen - Karcag még személyvonattal is kevesebb, mint 1 óra (~45 perc). :D MÁV rulez... :C Na jó, nem offolok többet. Meg az aláírásomban is láthatóan elfogult vagyok. És ha már vasút, és ez a topik, akkor következzen:

#434: Terminator_ fórumtárs még novemberben sértődött rám nagyon meg, szerintem 10%-ban jogosan, 90%-ban pedig alaptalanul. Az eset a lentebb leírtaknak megfelelően zajlott, az érték nem volt magas (3db működésképtelen 80GB HDD <--> 2000 Ft ).
Telefonon megbeszéltük, hogy a Nyugatiból 8:15-kor induló személyvonat utolsó kocsijából fogok 8:26-kor Istvántelek állomáson leszállni, ingben, fekete aktatáskával + nagy, fehér, Interspar feliratú papírszatyorral. Külön kiemeltem, hogy legyen ott, mert 8:29-kor menetrend szerint megy vissza vonatom, nem szeretnék feleslegesen 25 percet várni, és egyetemre is kellett mennem. Mondta, hogy ott lesz, ráadásul kerékpárral.
Megbeszélés szrint leszálltam, kicsit tébláboltam ott, ahol leszálltam, senki, sem egyedül, sem kerékpárral. Mentem egy kört a peronon, egy 50 körüli embert meg is szólítottam, csak ő volt ott, de nem az én emberem volt. Visszamentem hátra, ahol leszálltam, ott vártam, 8:31-kor késve befutott a vonatom, és felszálltam.
Már a Nyugatiban leszálltam, mikor jött tőle a telefon, hogy hol kések már. Mondtam, hogy megbeszélés szerint ott voltam. Ő látott is, amit bordó ingben felszálltam a gyorsra.

Végszó: szegény nagyon fel volt zaklatva, hogy kora reggel ki kellett - feleslegesen - bicajoznia, megértem. Állítása szerint defektet kapott útközben, és úgy is futott, hogy odaérjen. Nem ért, én pedig 2*11 percet utaztam miatta, és 5 percet vártam. Feháborodva kérdezte, hogy miért nem vártam, ha nem volt ott. Mondtam, miért vártam volna, ha megmondtam, hogy sietek, és mennem kell. Az érték sem volt nagy. Ajánlottam, hogy este még talizhatunk, de köszönte szépen a további üzletet, és mérgesen lecsapta a mobil virtuális kagylóját...

Nem állítom, hogy rossz lenne vele üzletelni, csak leírtam, mert hasonlít a másik esetre, de kissé indulatos volt akkor, eléggé rosszul esett nekem.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#469) Chesterfield válasza Hammon Serra (#462) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Utóbbi időben engem is beszopattak páran. Kb ugyanannyi pénzem áll most ilyenekben.

(#470) Sanyi2007 válasza 04ahgy (#468) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Hello Hgyu, azt hiszem, hal Te szóltál, hogy nem lesz idöd várni, mert indulnod kell vissza, akkor álltad a szavad.
Én más dolog miatt haragudtam meg rád / :)) / (emlékszel, elmondhatjuk, hogy drága volt igy az a p3 proci....) ami miatt szerintem több százezer értékü üzlet nem jött létre már...
Azért remélem hogy elöbb-utóbb kiengesztelödik, ha elöre szóltál, akkor kár sértödőst játszani...

Ez persze csak az én véleményem :)

(#471) 04ahgy válasza Sanyi2007 (#470) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Kedves Sanyi!

Nem PIII volt, hanem GeF4 MX (olyan mindegy mondjuk). Meg volt beszélve, hogy viszed, én pedig a megbeszélt üzletet visszamondtam. Erre pipultál be, ha jól tudom. Ez így is volt, le sem tagadom. 3000Ft volt a kártya értéke.

Szerintem felesleges ebbe százezer Ft-os egyéb üzleteket belekeverni. Főleg ha ilyen vigyorogva mondod.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#472) Sanyi2007 válasza 04ahgy (#471) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

igen, utólag csak mosolygok, hogy néha az elvi dolgokra milyen nagy hangsúlyt fektetek.
Akkor tényleg még mentek volna a bontatlan cuccok, a határon túlra.

(#473) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

sb kolléga [link] csúnyán felültetett ma :(((
megvette vola a konfigomat 35k-ért. eljött megnézte, méltatlankodott, hogy nincs benne hdd, holott a hirdetésben az nem szerepelt. majd elment pénzt felváltani, mert nem tudtam visszaadni. a mcdonalds-ból még fel is hívott, hogy kell-e valami, aztán eltűnt. vártam jó 20 percet, majd utána mentem a mekibe, persze nem volt ott. hívtam, ki volt kapcsolva.

óvatosan az ilyenekkel!

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#474) Sanyi2007 válasza sanyixXx (#473) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Háát, akkor ebböl az a tanúlság, hogy mindig legyen apró nálunk.... :)
Egyébként, együttérzésem, valószinü kurva morcos lettem volna...

(#475) siskin válasza sanyixXx (#473) üzenetére


siskin
tag

Ez aztán suttyóság...Részvétem srác

Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták!

(#476) 04ahgy válasza Sanyi2007 (#472) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Jah, igen... Ez van, ezt kell szeretni, és megszokni. Ne aggódj, én már rég lezártam, meg nem is haragszom. Pedig mindenkinek jobb lett volna.

Jah, kellemes meglepetés volt az e-mail cím alapján megismerni téged... :D

HGyu

[Szerkesztve]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#477) Calibos válasza sanyixXx (#473) üzenetére


Calibos
addikt

Ebben valahogy nincs logika hogy még azért felhív hogy kell e valami :U
Szerintem értesíteni kellene Scully és Mulder ügynököt :DDD

(#478) Dr. Romano válasza sanyixXx (#473) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Miért nem mondtad, hogy kell egy BigMac menü. Akkor lehet, hogy visszament volna :D
Szerintem csak megsértődött, hogy elutasítottad a meghívását :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#479) Sanyi2007 válasza Dr. Romano (#478) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Uhh, ez nem volt gyenge :))
Hogy valaki ilyenkor is mosolyt csaljon az arcomra, ez frankó.
Legközelebb adok 0.5% kedvezményt, ha nálam vásárolsz :)))

(#480) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

látom megmozgatta a dolog az emberek fantáziáját. igazából csak egy darabig voltam morcos. am inkább dühített, hogy ha nem ő viszi, akkor 3k-val kevesebbért, de elment volna, így viszont 35-öt buktam. tanulság: ne legyünk telhetetlenek. kis fricska az iróniától :) ;]

de volt egy kis öröm az ürömben, amin jót mosolyogtam. amíg vártam a srácot, addig nagyon nézegetett engem egy egész helyes lány. egy idő után nekibátorodott és megkérdezte, hogy én vagyok-e a 1/4 7-es randija. sajnálattal közöltem, hogy nem. reménykedtem, hogy legalább őt nem ültetik fel. de miután megláttam a partnerét, rájöttem, hogy jobban járt volna ha felültetik :DDD

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#481) Calibos válasza sanyixXx (#480) üzenetére


Calibos
addikt

Miért nem mondtad a lánynak hogy van egy olcsó eladó PC-d :D

(#482) Retekegér válasza 04ahgy (#468) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

No igen, nekem is megvolt a történetem vele: [link]
Indoklása abban az esetben megbocsátható, ha igazat mondott, mert ilyenkor ugye előkerülnek a legjobb kifogások, a szívhez szólótól a sajnálatra méltóig...
Csakhát nekem sem volt mindegy, hogy egyrészt rohadt kínos volt a megbeszélt helyen ácsorogni, embereket kérdezgetni, másrészt lekéstem a vonatom, amivel suliba mentem volna...

<< Heimdal >>

(#483) BioNiCMaN válasza Calibos (#481) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

:W :W :W Arról már nem is beszélve, hogy miért nem mondta, hogy ő a 1/4 7-es randija??? :F :W

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#484) frame>24 válasza sanyixXx (#480) üzenetére


frame>24
addikt

vazze, eddigi legviccesebb sztori, amit e topikban látok...(az erre jövő ötletes hsz-ekkel együtt :DD )
tehát ∑: ha beszopod a bizniszt, még mindig lehet 1 csaj, akire rátukmálod a cuccot v magadat...
azért megnéztem volna a lány arcát, mikor kezdel tárgyalni vele a konfigról:
''Virágot nem hoztam, de nem kell 1 alaplap+proci..stb. 35k-ért? Ha akarod fölmegyek hozzád és összerakom...jah, természetben is fizethecc ;] ''

[Szerkesztve]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#485) Sanyi2007 válasza frame>24 (#484) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Micsooooooda???
Természetben fizetni???
A lófa.......t!
Az már nem szériatartozék, extrának minősül, magas felárért! :D
A kellemeset a hasznossal....

(#486) old gray


old gray
addikt

Magyar Posta

Jobb ha vigyáztok vele, ha ''rajta keresztül'' akar valaki üzletelni....
Eltűnt egy tuningbajnok-szerű X800Pro@XT PE karim, semmi hír felőle április 27.-e óta... :O :O :O

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#487) bnss válasza old gray (#486) üzenetére


bnss
veterán

Ajánlott csomag esetén lehet kártérítést kérni, nem?

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#488) fuzik válasza bnss (#487) üzenetére


fuzik
aktív tag

Ha értékbiztosítás nélkül adta fel, akkor 10k a max visszatérítés.... ha jól emléxem!

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#489) Hammon Serra válasza old gray (#486) üzenetére


Hammon Serra
senior tag

Na én ezért nem postázok.Csak ha a vevő kéri és előre utal.

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#490) sanyixXx válasza BioNiCMaN (#483) üzenetére


sanyixXx
senior tag

elvi okok :) van barátnőm :DDD
bár meglestem volna, hogy mekkorára kerekedik a szeme, amikor randi címén beviszem a spar-ba, veszek két spar kólát és megnézzük a körtéri metroépítkezést kézenfogva :DD :DDD

mod: jaigen azért, mert 400 Ft volt nálam a gép ára nem nagyon :P

[Szerkesztve]

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#491) old gray válasza bnss (#487) üzenetére


old gray
addikt

Asszem Fuzik jól írta, van kártérítés de mivel nem volt rá értékbiztosítás max. 10k a kártérítés összege.....

Most hallottam, hogy Budapesten (meg lehet máshol is) ''külső'' cégekre bízza a posta a csomagok kikézbesítését, olyan cégekre melyeknél az alkalmazottak hogy is mondjam..... nem túl megbízhatóak. Volt már ismerősömnek olyan esete, hogy megkapott egy csomagot, de üres volt a doboz (parfümöt rendelt). Magyarul: felbonják a csomagokat! Nem tudom mit lehet tenni, küldeményazonosító alapján annyit tudhatok meg, hogy a címzettnek kikézbesítették-e a csomagom vagy sem. De (!!!) ezt is csak 15 munkanap letelte után, hiába fizettem azért, hogy elsőbbségi küldeményként legyen feladva.... Ez a postai szabályzat. Fasza egyszóval, már a postások is lehúzós emberek lettek.... :((( :((( :(((

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#492) spirit007 válasza old gray (#491) üzenetére


spirit007
senior tag

Aztak**va ! Ebben az országban már mindenhol meglopják az embert ... :((

(#493) 04ahgy válasza spirit007 (#492) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Gyors és megbízható szállítást akartok? Javaslok nektek egy okosat: mozdony. Pont a nyomorult Posta, meg ilyenek miatt szoktak a különféle vonatokra ''csomagot feladni'' (persze ez nem hivatalos.

Kinézed a megfelelő vonatot (IC, gyors, ami megáll), még előtte a szállítás módját az üzletfeleddel megbeszéled. Kimész indulás előtt 5 perccel, és felkopogsz a mozdonyra. Illedelmesen köszönsz, stb, és megkérdezed, hogy egy csomagot, amiben XY dolog van elvinne-e. Eddig-és-eddig szeretnéd. Nagyon valószínű, hogy elviszi, de nem biztos, ugyanis ők ezért kapnak a fejükre. :)
Ha elviszi, és felnyújtod, akkor a fizetség is menjen persze a csomag mellett... Általában 500, 1000Ft-ot szoktak feladni a csomag mellé.

Még egy fontos dolog: Telefonszám legyen a csomagon, akit tud hívni szerencsétlen, ha nem várná senki a csomagod a célállomáson. Meg az üzletfeleddel is beszéld, hogy időben menjen érte. Ajánlott a vonat indulása után telefonon mondani neki a mozdonyszámot stb-t is! (Melyik vonat, mikor ér oda hozzá, egyebek.)

Előny: nem posta, Bp-Debrecen: 2,5 óra, Bp-Szeged: 2,5 óra, Bp-Záhony: 4,5 óra. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#494) ferkoboy válasza 04ahgy (#493) üzenetére


ferkoboy
aktív tag

Te nem mozdonyvezetö vagy? :)
Viccet félretéve, nem rossz 5let, csak ugyebár itt sincs garanciád arra, hogy éppségben oda is ér a csomag. És itt a hanguly azon van, hogy odaér. Mi van ha az illetönek jol jön az a kis parfüm/ alaplap,... Sehogy se tudod bebizonyítani, igy az igazad.
Ha minden ember becsületes, és korrekt, segítőkész lenne, akkor tökéletesen működhetne a dolog.

Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

(#495) fuzik válasza ferkoboy (#494) üzenetére


fuzik
aktív tag

Ha minden ember becsületes lenne, akkor a nem kellene a mozdonyvezetőre fanyalodni...

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#496) old gray válasza fuzik (#495) üzenetére


old gray
addikt

Ezek után inkább bízok egy mozdonyvezetőben mint egy postásban.
Mozdonyvezetőben még nem csalódtam, engem mint ''csomagot'' mindig oda vitt a vonattal ahová utazni szerettem volna.....

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#497) tojsz™ válasza old gray (#496) üzenetére


tojsz™
aktív tag

csak mert még nem aludtál be beb@szva a vonaton..... ;]

(#498) old gray válasza tojsz™ (#497) üzenetére


old gray
addikt

Ez igaz! De buszon nem egyszer :D :D :D

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#499) ricsi99


ricsi99
addikt

Én ha postázok cuccot mindig azt irom rá hogy alkatrész ,igy nem kell a kutyának sem, ha az lenne rajta hogy toronyóra láncal akkor biztos megnéznék hogy milyen :DDD múltkor a nyugatinál a csaj a pultnál rákérdezett hogy milyen alkatrész.... modtam nem vibrátor :B igy nem érdekes számára,aztán gyorsan elvittem másik postára nehogy ne higgyen nekem nekem és ''elvesszen'' a csomi :DDD

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#500) Sanyi2007 válasza ricsi99 (#499) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

uhh, a női ph olvasók az utolsó bejegyzésed miatt biztos rajongani fognak érted :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.