Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) heki02 válasza oregcsóka (#618) üzenetére


heki02
tag

Bocsi! Majdnem ide tettem egy privátot.

[Szerkesztve]

Senki sem lehet tőkéletes, belőlem is hiányzik a hiba!

(#652) #61666560


#61666560
törölt tag

kali -val volt negativ tapasztalatom, jelentkeztem a tap-ra, erre meg azt mondja hogy neki nem kenyelmes elmenni vele a postara -> nekem ebbol az jott le hogy konnyen eladja a cuccokat masnak annak ellenere hogy lebeszeltem vele a mobilon elotte (mindent en fizettem volna, mindig elore utalom a postakoltseget a szamlaszamra vagy kozvetlenul egybol befizetem az adott szamlaszamra, en ugyanis nem vagyok lusta elmenni a bankba)

(#653) heki02


heki02
tag

Sziasztok!

Nekem Medvekoma /lelkes újonc/-val kapcsolatban vannak enyhésn szólva rossz tapasztalataim! Még 2007.06.24.-én hirdetett megg ASUS 8800GTX-eket /3db-ot/ garanciával 94.000Ft-ért. Amire balszerencsémre sikerült ráharapnom. Msn-en megbeszéltük a részleteket telefonszámot cseréltünk/itt kell közölnöm,hogy eddig azt hittem magamról hogy gyanakvó típús vagyok,ezek szerint nem eléggé/. És én júni 25.-én tehát múlhét hétfőn el is utaltam a megadott számlaszámra a 94.000Ft-ot. A srác persze ígérte amint megérkezik a pénz küldi a karit /bár visszagondolva gyanúsnak kellett volna lennie hogy nem kért postadíjjat,persze hogy nem mert ő már akkor tutta hogy nem is fog küldeni semmit./.Azóta nem lhet elérni se e-mail-ben, se MSN-en,se itt a ph-n, se telefonon, sem sehogy.Szóval annak érdekében hogy senki ne járjon így mint én. közzéteszem az adatait:

Felhasználónév: Medvekoma /lelkes újonc/
[A személyes adatokat eltávolítottam.
Viktor0610]


A fent lévő számlaszámra előre ne utaljon senki ennek az enyhén szólva is megkérdőjelezhető becsületü alaknak.
Holnap bemegyek a kapitányságra és megteszem a feljelentést. Aztán majd meglátjuk.
Én már annak is örülök ha meglesz a címe a mocsoknak. A haverokkal megnézzük azokat a ,,8800GTX-eket''!

Üdv:Krisztián

Ui:Ha esetleg tudnátok valami jótanácssal szolgálni akkor szívesen veszem akár itt akár telefonon a számom 06302150183. Várom a segítségetek.

Ja,és ilyenért nem lehet valakit kitiltani a ph-ról.
Nálam vannak a bizonyítékok is, átutalási megbizás,befizetési pénztárbizonylat,képek a beszélgetésről,ill a hirdetésről.

Senki sem lehet tőkéletes, belőlem is hiányzik a hiba!

(#654) Vigneau válasza heki02 (#653) üzenetére


Vigneau
félisten

Ajaj, nem valami jó hír ez... Együttérzek Veled. :(

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#655) Mr X


Mr X
veterán

Sziasztok!

Oldalanként legalább egyszer beleütközök egy olyan kijelentésbe, hogy Újonccal nem jó üzletelni. Ez engem felettébb zavar. Mi a bajotok az újoncokkal? Nem azért inkorrektek, mert újoncok. Az csak egy státusz, az ilyenek Fanatikus tagként sem lennének korrektebbek. És láttunk itt már Őstagtól is érdekes akciókat. A hozzászólások száma nem határozza meg egy ember jellemét.

(#656) #61666560


#61666560
törölt tag

Viktor0610

miert szedted ki a szemelyes infokat? azzal nem vagyunk kisegitve hogy valakinek csak ideirjuk a nickjet... mert reggel ismet es szivathatja azzal a nepet... :W

(#657) g@bo válasza heki02 (#653) üzenetére


g@bo
nagyúr

rendőrségi feljelentés, remélhetőleg beirtad a közleménybe, a fizetett összeg mire is ment....

(#658) heki02


heki02
tag

Hali!

Szívesen elküldöm privátban mindenkinek akit érdekel Medvekoma személyes adatait!
És a számlaszámát amire véletlenül se utaljon senki előre!

Senki sem lehet tőkéletes, belőlem is hiányzik a hiba!

(#659) heki02 válasza g@bo (#657) üzenetére


heki02
tag

Melyik közleményre gondolsz? Az átutalási megbízáson előre fenyegessek meg valakit rendőrségi feljelentéssel?

A közleményben ez volt: ASUS 8800GTX 3év gar
erre ment a 94rongy!

Senki sem lehet tőkéletes, belőlem is hiányzik a hiba!

(#660) #61666560 válasza heki02 (#658) üzenetére


#61666560
törölt tag

nekem johet a Medvekoma adatai... ird bele hogy vigyazzni vele! koszi szepen! :R

(#661) kavicssli


kavicssli
addikt

Sajnos a mai rendőrség nem a 8800GTX ek után fog kutatni sem a pénz után! :( :(( de remélem meglesz mihamarabb a pénzed! :) ;)

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#662) old gray válasza heki02 (#653) üzenetére


old gray
addikt

[link]

Hello!

Nézd meg itt, van 1-2 plusz info, pl. a hirdetései. Érdeklődj azoktól akikkel üzletelt. Hátha tudnak konkrét címet. Ha cím megvan akkor autóba be, pár ütős haverral + fenyítő eszközzel és hajrá! Jahh, a dupláját követeld vissza, mond azt, hogy a verés sem ingyenes a mai világban.... ;)

(Gyorsabb módszer mint a rendőrség. Azok a szerencsétlen yard-ok sz.rt sem tudnak).

[Szerkesztve]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#663) heki02 válasza old gray (#662) üzenetére


heki02
tag

Köszi a linket!

Senki sem lehet tőkéletes, belőlem is hiányzik a hiba!

(#664) old gray válasza heki02 (#663) üzenetére


old gray
addikt

[link]

Nekem is ajánlották ezt az oldalt, szerintem igen hasznos, üzletelés előtt pár dolgot ki lehet deríteni a delikvensről.

Jah: szívesen!

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#665) heki02 válasza kavicssli (#661) üzenetére


heki02
tag

Nem is pénz és nem is a GTX a fontos! Csak a foszer címe kell a rendőrségtől és a számlaszám alapján mivel bűncselekmény történt a bank ki fogja adni a személses adatait. Legalább is remélem hogy ez így van. Holnap Kiderül. A többit rendezem én.

Senki sem lehet tőkéletes, belőlem is hiányzik a hiba!

(#666) Viktor0610 válasza #61666560 (#656) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mert a személyes adatok, mint a nevükben is bennevannak, személyesek.
Ilyen egyszerű.
Nem az ő védelmében tettem, hanem mert nem tartozik a nyilvánosságra.
Az adatlapját megtalálod.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#667) Realradical


Realradical
őstag

toto-g újoncot nem ajánlom senkinek. Telefonos beszélgetés után kétszer is hülyére vett. Telefont felvenni nem szokása, majd mikor hívtam rá egy órára, hogy vártam rá közölte, hogy ja akkor majd később találkozunk. Másnapra megbeszéltünk még egy időpontot persze elérhetetlen volt. Arra viszont már nem indultam el.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#668) Realradical


Realradical
őstag

Phmegbízhatóság oldal idáig frissítve. [link]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#669) heki02 válasza Vigneau (#654) üzenetére


heki02
tag

Köszi!

Senki sem lehet tőkéletes, belőlem is hiányzik a hiba!

(#670) Dudu67 válasza kavicssli (#661) üzenetére


Dudu67
tag

Hali! aztán miért ne keresne-kutatna a Rendőrség egy ilyen ügyben, mikor ez egy csemege.

''Sajnos a mai rendőrség nem a 8800GTX ek után fog kutatni sem a pénz után!''

Igaz nem a vidkarikat és nem is a pénzt keresik, hanem az elkövetőt, ebben igazad van..

Gyakorlatilag alig kell benne ''dolgozni'', minden adott egy sikeres nyomozás lefolytatásához.

[SZERK] Elfelejtettem helyesen írni....

[Szerkesztve]

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#671) kirkri válasza Mr X (#655) üzenetére


kirkri
addikt

Természetesen így nem lehet általánosítani, hogy minden újonc megbízhatatlan. Ugyanakkor részemről is érvényes, hogy egy magasabb rangú emberrel szívesebben üzletelek. Nem a rangja miatt, hanem inkább az van a dolog mögött, hogy aki x éve itt van a fórumon, az alapesetben nem fogja a több év során megszerzett jó hírnevét egy kétes üzlettel kockáztatni. Persze kivételek mindig vannak. Míg egy újonc lehet, hogy csak azért regisztrált be, pár hete, hogy a felgyülemlett sz@rjait elpasszolja.

21 éve a Prohardveren! ™

(#672) Retekegér válasza heki02 (#653) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ne haragudj, de hogy lehet 94 k-t csak úgy elutalni? :Y
Még a 30 k-s alaplapra is 10 k foglalót küldtem egy senior tagnak anno, a maradékot személyes találkozó alkalmával fizettem ki.

<< Heimdal >>

(#673) Mr X válasza kirkri (#671) üzenetére


Mr X
veterán

Megértem a hozzállásotokat. De gondoljatok bele a másik oldalba. Itt vagyok például én. Újoncként miért ne lehetnék megbízható? Nem egy üzletem volt már itt és máshol is. Soha nem volt gond. De ha él a ''szabály'', hogy újonccal csak óvatosan, akkor már az első cuccomat sem tudtam volna eladni.

[Szerkesztve]

(#674) -Nemtom- válasza Mr X (#673) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

azért nem teljesen ugy van h. ujoncol semmit, sehogy :)

én pl, ha veszek újonctol, bp-n csak próbával, eladáskor probagart adok...
vidékről ha veszek, csak ha előre küldi. ha eladok, csak akkor küldöm miután átutalta a pénzt... ha ez valakinek nem tetszik akkor nem boltolok vele és kész...
erre azért van szükség, mert mióta új apró rendszer van, sajnos nagyon elszaporodtak a csaló ujoncok, persze nem csak velük lehet gond, de 1 régebbi tagot könnyebb megtalálni is ha gond lenne, mert vszinű már jópáran üzleteltek vele...

(#675) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Hi.
Félve bár de leirom. Végülis negativnak negativ.
iAlucard -tol vettem volna egy samsung 959nf-et. De mivel a teljes gépet cseréltem nem tudtam megmondani lesz-e rá keretem(amikor elöször irtam neki - 2-3hete) ezért megkértem várjunk mig elrendezek mindent a honap végéig kb. Mondta is hogy ok semmi gond, félreteszi. Kb 4 napja irtam neki hogy ugynézki nemsokára küldheti a monitort, ha még megvan neki (ezt direkt odairtam ha ez áll fenn tudja mondani hogy nincs meg). Azota 4-5 pü-t küldtem, irtam a topikba és semmi válasz. Viszont azota többször is volt aktiv, megnéztem a felh keresőbe. De nem bánkodok, kár nem ért, csak egy iszonyat bunko ph-st ismertem meg benne. Jah és ujonc :) Azota találtam jobb monitort olcsobban csak öregebbet. De ebből a gyerekből nekem több nem kell. Lehet máskor korrekt, de most nagyon nem volt az.

(#676) Mr X válasza -Nemtom- (#674) üzenetére


Mr X
veterán

Mondjuk a dologhoz hozzátartozik, hogy nekem nem lényeg hogy újonc vagy őstag. Pénzt előre még a ''PH Technikusának'' se utalnék.
A próbagariva legyetértek, de ezt is mindenkire vonatkoztatva. Egy őstag ugyanúgy elfüstölhet egy procit vagy VGA-t. Ne feledjük, hogy az Újonc rang nem azt jelenti szükségszerűen, hogy PC-k terén újonc valaki.

Én vállalom az egy hetet, de ésszerű keretek között. Próbálgassa nyugodtan például a VGA-t egy hétig, de ne hozza már vissza az ötödik nap, hogy nincs képe! Négy napig volt?

Ez most egy kiragadott példa volt, és arra akartam utalni, hogy itteni rangtól senki nem lesz korrektebb, csak aki már Újoncként is az volt.

(#677) heki02 válasza Retekegér (#672) üzenetére


heki02
tag

Hali Retekegér!

Bemész a bankba kitőltesz egy átutalási megbízást, megadod a számlaszámokat, honnét hová és ennyi. Ilyen egyszerű átutalni 94.000Ft-ot. Viccet félre!
Én eddig azt hittem elég gyanakvó alak vagyok,de ezek szerint mégsem. Nagyon sok üzletem volt már neten, különböző fórumokon.A vaterán is. Itt a ph-n is vettem már 8-10 dolgot. Meg adtam is el. És eddig még nem volt még csak hasonló problémám se. Többször utaltam át előre 40.000-50.000-60.000Ft-ot is és eddig még minden meg is lett annak rendje és módja szerint. /Jó persze legtöbször csak 10-20e forintról volt szó./
Meg persze azért is játszik nálam sokat az utalás meg a posta,mert egy vidéki kis faluban lakom tolna megyében Dombóvár mellett. Szóval kicsit nehézkes a személyes átvétel. Ha BP-n volnék akkor azért más volna. De nekem az 170-180km és pláne oda-vissza 360km.
Beszéltünk itt a ph-n beszéltünk msn-n beszéltünk telefonon és minden kósernak tűnt.
Szóval így!

.
,,Ne haragudj, de hogy lehet 94 k-t csak úgy elutalni?
Még a 30 k-s alaplapra is 10 k foglalót küldtem egy senior tagnak anno, a maradékot személyes találkozó alkalmával fizettem ki.''

Senki sem lehet tőkéletes, belőlem is hiányzik a hiba!

(#678) Retekegér válasza heki02 (#677) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

És se barát, se ismerős, sem senki, akit meg tudnál bízni? Hogyan győződsz meg egyáltalán arról, hogy a termék létezik? Nem azért, alapvetően és is jóhiszemű vagyok, de meg kell találni azért az egészséges egyensúlyt.

<< Heimdal >>

(#679) heki02


heki02
tag

Visszatérve az ügyemhez. Megtettem a feljelentést,és mint ahogy egy előttem szóló már beírta ebbe a topicba, 10.000-20.000Ft között szabálysértés és 20.000Ft felett pedig már bűncselekménynek számít a dolog. /10.000Ft alatt nem is foglalkoznak vele. Sajnos!!!/

Meg is indult ,,bűnűgy'' a kis mocsok ellen :) . Nemsokára meglesz a címe ;] . Mondjuk a nyomozó a polgári pert ajánlotta, csak az kicsit hosszadalmas. Bár a perkölcséget /ügyvédi kölltség,bíró,írnok/ a vesztes fél fizeti, plusz a károkozás és a kamatok. Ja, meg persze egy kis priusz az erkölcsibe! :( Amint lesz folytatása a dolognak,megírom. Bár a hívatalos ügymenet kis hazánkban nem szélvészgyors!

Senki sem lehet tőkéletes, belőlem is hiányzik a hiba!

(#680) heki02 válasza Retekegér (#678) üzenetére


heki02
tag

Minden helyen az országban? Barát,ismerős?
Nekem ezen a környéken vannak az ismerőseim. Mint ahogy általában mindenkinek ott ahol lakik. Ráadásul ez a gané Nyíregyházát írt be a hírdetésben. Msn-n Mátészalkát írt. A számlaszám alapján pedig Heves megye Egri OTP bankfiók. Pest még megoldott lett volna ráadásul oda azért néha járok.
Ezek szerint én túlságosan jóhiszemű vagyok. :W Már bánom, :((( de késő!

Az egészséges egyensúlyt pedig ilyen esetben nehéz elcsípni,mert küldhetett is volna egy karit. Amiről kicsomagolás után kiderül hogy nem is műkődik,vagy hibásan.Vagy a doboz üres,meg még vagy ezer féle variáció lehetséges.

Ráadásul,gondolj bele te feladnál valakinek egy 94.000ft-os VGA-t előre, ő meg majd kipróbálás után fizet? :U Szerintem nem! Mindig valakinek több rizikó ez.

És így a hasonló,/tehát nem személyes/ üzletek csak, bizalom alapján működnek.
Általában mindkét fél bizalma alapján,de az egyiké mindenképp szükséges!

És hidd el nekem,hogy mindenkit át lehet vágni. Csak valakit könnyebben valakit nehezebben.Én eddig azt hittem,hogy a második táborban vagyok. :O

Hol itt az egyensúly? :F

Senki sem lehet tőkéletes, belőlem is hiányzik a hiba!

(#681) Retekegér válasza heki02 (#680) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Mindenesetre jó lecke volt sajna. Majd írj a fejleményekről, drukkolok.

<< Heimdal >>

(#682) -Nemtom- válasza heki02 (#680) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

Ráadásul,gondolj bele te feladnál valakinek egy 94.000ft-os VGA-t előre, ő meg majd kipróbálás után fizet?

ekkora értéknél én csak utánvéttel lennék hajlandó fizetni, és csak akor venném át, ha értékbiztositva kapom...
igaz h. többe kerül, de legalább nem lesz gond... ha meg mégis, cím rajta lesz a boritékon...

[Szerkesztve]

(#683) heki02 válasza -Nemtom- (#682) üzenetére


heki02
tag

Az utánvéttel csak az a bibi,hogy te adaaod a postásnak 94ropit,ő elteszi és megy a dolgára.Te meg elkezdheted kibontani,hogy mit is kaptál 94ezerért. Mert addig nem bonthatod a csomagot amíg nem fizettél. Max megrázhatod,megsaccolhatod súlyra.És lehet hogy egy hajsűtővas van a dobozban! Vagy egy nem működő kari. Szóval szintén rizikó! :F

Senki sem lehet tőkéletes, belőlem is hiányzik a hiba!

(#684) heki02 válasza -Nemtom- (#682) üzenetére


heki02
tag

Ja,és a cím is lehet kamú!

Senki sem lehet tőkéletes, belőlem is hiányzik a hiba!

(#685) heki02 válasza -Nemtom- (#682) üzenetére


heki02
tag

Vagy csak egy postafiók,vagy egy bérelt lakás,ahová csak felugrik a küldeményekért.

Senki sem lehet tőkéletes, belőlem is hiányzik a hiba!

(#686) -Nemtom-


-Nemtom-
senior tag

ha értékbiztosítva van, akkor a postának kártéíritést kell fizetnie.
ha kamu címet ír nem kapja meg a pénzt....
ha pf. akkor is meg lehet tudni kinek a nevén van, és onnan hamar megvan.
bérelt lakásnál meg a tulaj tudja h. kinek adja ki, név és elérhetőség nélkül nincs olyan hülye aki kiadja a lakását....

(#687) rocket válasza -Nemtom- (#686) üzenetére


rocket
nagyúr

Mar miert kene karteritest fizessen? semmi koze a postanak ahoz mivan a csomagban, nem ellenorzik es lehetoseguk se lenne ilyenre.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#689) heki02 válasza -Nemtom- (#686) üzenetére


heki02
tag

Hááát! Nem tudom! :F

Legyen neked igazad! :R Mindenesetre a bonyodalmakat sem kívánnám. A posta arra nehezen fizetne hogy te egy 8800GTX-et vettél és a feladó egy tükörtojást tett a dobozba.
Legalább is azt megnézném! A bérelt lakást pedig hamis személyivel vagy hajléktalan személyiével szokták intézni,hogy lenyomozhatatlan,legyen. Így rendelgetnek külföldről plazma TV-ket bankkártyák lopott pinkódjaival .Csomagküldö szolgálat kiviszi címre. Ők meg este mindig elpakolnak. A szomszédok meg érdekes mód sosem látják a bérlőt.
Mondjuk ez a kis tetű nem ennyire profi,de sajna ezt így szokták.

De mind1 is ez, hagyjuk!

Ha tudtam volna ,hogy elesek ,előtte leültem volna! :R

Senki sem lehet tőkéletes, belőlem is hiányzik a hiba!

(#691) Yutani válasza -Nemtom- (#682) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ekkora értéknél eszembe sem jutna postáztatni!

#tarcsad

(#694) greatchaos válasza -Nemtom- (#674) üzenetére


greatchaos
addikt

valamilyen szinten belőled hiányzik a bizalom
''én pl, ha veszek újonctol, bp-n csak próbával, eladáskor probagart adok...
vidékről ha veszek, csak ha előre küldi. ha eladok, csak akkor küldöm miután átutalta a pénzt... ''

persze megértelek, mert egyszer, amióta úgy jártam, hogy sietősen kellett volna (egy újoncnak) a proci, előre feladtam, aztán meg csak vártam a pénzem... vártam vártam, aztán nem jött... tudatta velem, hogy feladta postán levélben:DD - hát, mitnemondjak, nevetséges... azóta én is csak az általad említett feltételekkel postázok

(#695) -Nemtom- válasza greatchaos (#694) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

valamilyen szinten belőled hiányzik a bizalom
ez így van, de ha csak ha ezt a topicot is nézzük, már akkor is érthető szerintem.
még mindig jobb bizalmatlannak lenni, mint a munkával megkeresett pénzem odaadni egy csalónak, ai semmit nem tesz érte. eddig egyszer tudtak lehúzni 4k huffal, az elég is volt tanulópénznek...

(#696) greatchaos válasza -Nemtom- (#695) üzenetére


greatchaos
addikt

hát jah, a másik oldalról is felmerül a kérdés, hogy miért utaljon előre - én erre mindig azt szoktam mondani, hogy pár ezerért nem adom el a becsületem...

engem a srác 1k-val vágott meg a procira, onnantól működik nálam is úgy, mint ahogy már korábban említettem...

(#697) True


True
aktív tag

Hy all... Én támogatnék egy olyan megoldást ami jelentösen megsegithetné, az ilyen esetek elkerülését, hogy PL:
1: Vevő (Nagykanizsa),
2: Eladó (BP)
3: Akár én, miután valahol pár modival összefutottunk, adategyeztetésre szigorúan bizalmasan, hogy 100% legyen a közvetitő szerepe!
Na innét kezdve csak annyi a dolguk, hogy 3.személynek küldik a cserealapot, és ő kialkudott pár 100huf-ért, értéktől függöen, megoldja a továbbiakat...
Namármost, a dolgok szépen mindig megvárnák, 3.személynél a mindkét fél részéről történő csereárút, legyen az pénz/termék, ellenörzés után pedig mehetnek tovább, viszont ha bármi eltérés mutatkozik, máris vissza a feladónak!
Nagyobb értéknél még akár a 2X posta is megéri, mint bukni mindent...
Ez csak egy alapötlet, és nem teljesen kiforrott, viszont valami.
Lehet leszolni/támogatni/hozzátenni!

További kellemes napot mindenkinek! :R

Várom a fejleményeket!

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#698) heki02 válasza True (#697) üzenetére


heki02
tag

Eddig ez a legjobb ötlet amit itt hallottam.
Főleg akkor ha az a 3.személy egy sokak által ismert régi motoros itt a ph-n,és persze mindkét félnek megfelel. És az is érthető hogy egy ilyen szerepet ingyen,karitatív okból senki nem vállalna. Részemről támogatom az előttem szólót. :))

Egy nagy UP az ötletért! :R

Senki sem lehet tőkéletes, belőlem is hiányzik a hiba!

(#699) heki02 válasza True (#697) üzenetére


heki02
tag

Egy új iparág,beindult! :C

Senki sem lehet tőkéletes, belőlem is hiányzik a hiba!

(#700) heki02


heki02
tag

Mondjuk,persze ez csak ujoncoknak kitűnő. Két régi motoros miért fizetne közvetítői díjat?

Senki sem lehet tőkéletes, belőlem is hiányzik a hiba!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.