Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) (Bundás) válasza ricsi99 (#199) üzenetére


(Bundás)
addikt

Ha a nyomtatóddal van a probléma ide írkálj : [link] :D
Ide PH!-s tagokkal való unkorrektség esetén irogatnak az emberek. ;)

(#202) Intelligencs válasza mycso (#180) üzenetére

Legnagyobb üzlet! Eladsz valami szar cuccot, aztán gariztatásnál már csak kezelési költséggel csökkentett árat adsz vissza. A másik fél meg belemegy, mert inkább kicsit bukjon, mint az egészet... :DDD

The Amiga, Born a Champion

(#203) ricsi99 válasza (Bundás) (#201) üzenetére


ricsi99
addikt

Sry , én csak leírtam az üzlet menetét és a végeredményét!
Rövidebben kellet volna? akkor annyit ,hogy vele vigyázni!

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#204) YouCanCANON


YouCanCANON
tag

mbanano... a kis csira, jó átvert

előre átutaltatta pénzt, hogy akkor igy nem kell postaköltséget fizetni, csak a TFT monitor árára dobjak még rá 1500at... igy is történt, jön a csomag... 2800Ft postaköltséggel, és nem küldhetem vissza nyilván... mert előre kifizettem, ilyen csicskát... ennyi pénze legyen egész életében, amennyivel levett!

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#205) Sanyi2007 válasza YouCanCANON (#204) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

látod, ezért vegyél tölem tft monitort :)

(#206) (Bundás) válasza YouCanCANON (#204) üzenetére


(Bundás)
addikt

:(

Őőő, ilyen tag nincs is! ;]

Amúgy téged nem BAN-oltak nemrég, vagy rossz a memóriám? :B :R

(#207) deter


deter
aktív tag

Velem vigyázni kell mert mindíg elkések. ;]

De többnyire fizetek kötbért :DDD

[Szerkesztve]

(#208) dybu


dybu
tag

Halo!

Következő a gondom: keresgetek a ph-n, abit nf7... á ez jó! megbeszélem a sráccal...
Gyorsan kellett felvettem msn-re ürgét, mondom neki 10K póstát en fizetem. Húzta a száját de gondolkodik rajta. Jó belement szét dicsérte a lapot meg hogy ő vizzel hűti, meg nagyon fasza a lap biztos nem fog tönkremenni merthogy ő vigyázott rá, meg hogy ő mekkora modder mer a vizhűtést is ő csinálta ( küldött képeket a gépéről PIROS házban volt csórikám azt is valami teddy hengerrel gúritotta le sztem ) mondom jo nekem csak a lap kell mert ugye a cpu-t is rám akarta sózni minden áron. Elkezdett habogni amikor még nála volt a lap hogy én nem-e vagyok olyan hogy lekérem és nem fizetem ki. :((( Én olyan vagyok igen... No matter... Megjött a lap kibontom, a legutolsó pci slotban az érintkezők el voltak ferdülve, az első és a második pci slot között pedig a nyomtatott áramkör el van ÉGVE!!! Vissza msn-re ahogy belépek már irt is a gyüki hogy '' megkaptad a csomit? '' nem irtam neki semmit lefotóztam az elégett részt küldöm neki és megkérdeztem hogy ez mi. Jött a hülye szöveg: mit kell nézni?. mondtam neki visszaküldöm a cumot kifizeti el vagyunk felejtve. Hebegett habogott merthogy az ő családja tudja hogy az működik, mondtam is neki hogy ha nem mult még 18 éves szoljon faternak muternak hogy izzitsák az autót mert Baja messze van Nyíregyházától és még fogunk találkozni. sztem letiltott msn-en ami nem is túl nagy kár mert nem kell hallgatnom a butaságait. Nem tudom hogy gondolta hogy megszivat 1 olyan embert aki számítogépeken nőtt fel, és most is számítástechnikában dolgozik és nap mint nap dolgozik ilyen cuccokkal.

Kis családom biztatására nem hagyom ennyiben, nem a 10K zavar hanem az hogy faternak szerettem volna ezt a lapot és nem volt egy élmény nézni ahogy csalódik hogy nem lesz gyorsabb gépe :(

nickje: master(én)
E-mail cime, neve és lakhelyének cime is megvan, csak gondolom azt nem szabad ide beirni :(( Pedig beirnám mindegyik topicba legszivesebben

[Szerkesztve]

20 GOTO 10

(#209) (Bundás) válasza dybu (#208) üzenetére


(Bundás)
addikt

:( :(((
Nyíregyházán, csak Olá Dzsapó Csabit ismerem, de Ő evibádit, az biztos lekungfuzná, mert az embiájnál is dolgozik. :)

(#210) YouCanCANON válasza (Bundás) (#206) üzenetére


YouCanCANON
tag

:P szerintem nem kérdezett senki... de ha érdekel az arc neve, msn és földrajzi cime, azt is megadhatom ;)

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#211) rlazol


rlazol
addikt

negatív tapasztalat:
Ganger: többszöri privire reagált csak, félretette velem a cuccot majd két napra (ami alatt én kedvezőbb ajánlatokat utasítottam vissza rá hivatkozva), majd 3 órával a tali előtt lemondta, mert hogy jobb ajánlatot kapott. Mindezt egy SMS-ben meg egy priviben, felhívni nem volt képes.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#212) Ganger válasza rlazol (#211) üzenetére


Ganger
aktív tag

Na akkor tisztázzunk pár dolgot:
A többszöri privi az volt, hogy írtam:átgondolom még, illetve utánna egy nappal kértem egy árat, te meg válaszoltál rá, x napra rá írtál, hogy akkor kell végülis, én meg közben abban a hiszemben éltem hogy írtam már, hogy valszeg kell, de nem. Azt meg sem említve,hogy egyértelmű egyszer nem voltál, hogy akkor eladod a kártyát, vagy csak akkor, ha összejön a raid-es. az utolsó válaszod amibe az árat irtad abban is ''akkor, ha'' esete forgott fent.
nem kellett többször privikkel bombázni, egy rákérdezés volt kell-e avagy sem.

Az,hogy kaptam egy jobb lehetőséget az egy dolog, jó lehet hívni kellett volna, de akkor nem volt lehetőségem telefonálni, ezért történt írásban, hogy ne fél órával előtte történjen meg a dolog, hogy mégsem kell.

másik:
Nem én kértem, hogy tedd félre a kártyát, te mondtad, hogy jegeled addig, amit köszöntem is.


[Szerkesztve]

Repül a rohadt gép ki tudja hol áll meg, s kit hogyan talál meg

(#213) rlazol válasza Ganger (#212) üzenetére


rlazol
addikt

''Azt meg sem említve,hogy egyértelmű egyszer nem voltál, hogy akkor eladod a kártyát, vagy csak akkor, ha összejön a raid-es. az utolsó válaszod amibe az árat irtad abban is ''akkor, ha'' esete forgott fent.''
ez 1szerűen nem igaz, és ezt te is tudod. A korábbi privikben (17-én) ''max 1 héten belül eldől''-t írtam.18-án még valóban feltételes módban beszéltem, ahogy Te is te is. 23-án már egyértelműen jeleztem, h eladó és Te is, h vevő vagy rá.
De nem ez a lényeg, mert megállapodtunk, és én vagyok az eladó, én menjek az üzlet után, ez oké.

''Nem én kértem, hogy tedd félre a kártyát, te mondtad, hogy jegeled addig, amit köszöntem is''
mert ez (nekem) így természetes. Ha ui eladom közben másnak, akkor Te teljes joggal vagy felháborodva. Mi értelme van megbeszélni 2 napra előre egy időpontot, ha közben mindketten készek vagyunk felrúgni az egészet? Akkor mondd azt, h két hét múlva átveszem, ha még megvan és nekem is kell, délben majd hívlak.
Mintahogy nekem az is természetes, hogy ha valamiben megállapodok, akkor nem csinálok segget a számból, nem keresek más ajánlatot, és ha bele is botlok egy jobba, max verem a fejem a falba.

''Az,hogy kaptam egy jobb lehetőséget az egy dolog, jó lehet hívni kellett volna, de akkor nem volt lehetőségem telefonálni, ezért történt írásban, hogy ne fél órával előtte történjen meg a dolog, hogy mégsem kell.''
Ha jól veszem ki a szavaidból, még én legyek hálás, h egyáltalán valamilyen formában szóltál. Ezt a mondatot elolvasva egyértelmű, h felesleges tovább flamelnünk, más a hozzáállásunk a dologhoz. Én akkor is felhívom a partnert, ha 5 percet kések, SMSt csak olyat küldök, ami nem baj, ha 2 nap múlva egyáltalán nem érkezik meg. Ez szvsz gerinc kérdése.

Ez a topic nem flame-re van, hanem arra, h beírjuk az ilyen problémákat. Ezután mindenki maga eldöntheti, hogy tulajdonít-e jelentőséget ennek a (valóban csak) apróságnak, vagy fenntartások nélkül üzletel akármelyikünkel is.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#214) Ganger válasza rlazol (#213) üzenetére


Ganger
aktív tag



A telefonhívásról annyit,hogy délben kaptam egy sms-t hogy ingyen kapok egy kártyát, ezután írtam, hogy lemondanám. Nem tudtalak akkor felhívni. Keringhetett volna a dolog az űrben igaz két napot,de reméltem megkapod, mert nem akartam volna fél órával előtte szólni, meg is kaptam a visszaigazolást. Akkor valszeg nem két napot van az éterben az sms. Egy hívást még illett volna megereszteni, de nem tettem sajnálom, őszintén fos napom volt és a legkisebb gondom is az volt hogy még rádcsörögjek. De nem mentegetőzőm tovább elszúrtam.
Ne flamelni akartam,de ami nem tetszett,hogy olyat írtál ide, és a másik topicba is, ami nem egyezet meg 100%-ban a valósággal.

Ez legyen a legnegatívabb tapasztalatod itt a ph-n.

Repül a rohadt gép ki tudja hol áll meg, s kit hogyan talál meg

(#215) ricsi99


ricsi99
addikt

Félre rakatott egy kártyát majd 3 nap múlva lemondta pedig előtte vagy 3* ákérdeztem hogy biztos e. neve ''fps8''
Úgy látom most is több topicban tutit ígér....

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#216) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

Toba nevü felhasználónak érdekes az árképzése.

http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=67116

4000-ért feltett egy radeon 9200se, utána irta, hogy 3500ért is odaadná.
Msn-en felvettük a kapcsolatot, kérdeztem hogy mennyi, hirtelen megint 4000 lett....
Kérdeztem, hogy ha egyszer 3500öt irt, miért lett 4000?
Mert kitalálta, hogy licites a hirdetés, csak elfelejtette ezt feltüntetni....
Azt hiszem, jobban tarthatná magát a hirdetésében leirtakhoz...

(#217) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

megbeszéltük, félreértés volt....
Korrekt tagnak tünik!

[Szerkesztve]

(#218) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

És végül még üzleteltünk is! :)
Elvittem 4ért.

(#219) Oliverda


Oliverda
félisten

Javaslom mindenkinek hogy a frizso[link] nevű taggal óvatosan üzleteljen, mert ugyan a telefonban nagyon készséges meg jófejsrác, meg megígért fűt-fát, csak aztán hajlamos gyorsan meggondolni magát, mert hisz hát ő is csak egy ember és néha ezért hibázhat. :((( :W

[Szerkesztve]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#220) frizso


frizso
senior tag

Ja, szal vigyázzatok velem, mert ''szavahihetetlen'' vagyok, főleg akkor ha munka közben zavarnak és azt sem tom hol áll a fejem!!! És a rámenős embereket sajna nem tom leszerelni, akik mind azt szeretnék, hogy add már oda, de holnap :(((

De szerintem, ha valaki megnézi a másik fórumot, hogy kivel érdemes üzletelni ott is megfordulok, de azért mindenki vigyázzon velem :Y
Udv frizso

(#221) B.Panther


B.Panther
csendes tag

Sziasztok, gondoltam ide is beírom, hátha segítek/megóvok valakit, ill. belinkelem plusszba ősember linkjétamit adott, csakhogy ne legyek link :DD
ill. Ősember hozzászólása a kivel érdemes üzletelni c. topikban 1623:
''akkor ezek szerint a srác nem csak bunko ( [link] ) de még aljas is remélem a modok majd jol rászolnak és ki is zárják''

Már elnézést kérek, h. idepiszkítok, de van itt egy bábolnai srác...
a szüleivel küldte fel pestre az S4-est,, igaz nem nagy tételról van szó, de azért bosszantó, mert egy sült chipes karit adott el. Azonnal fagy, ha 3D-re kerül a sor, 2 frame után meghal
tudom, én vagyok a júzer...v. lúzer, h. újonccal kezdtem, lényeg: igaz, h. nem beszéltünk meg próbagarit ennyi hozzá tartozi kaz igazsághoz, de egy ember, ha van gerince, akkor legalább 1 napot ad, ha nem is 3-at, no mindegy
[link]
[link]
darkarthur

mindenkinek szép napot...amúgy :))

[Szerkesztve]

''Fly free as a piece of rock!!!'' 53782

(#222) Sanyi2007 válasza B.Panther (#221) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

az ilyen eset elkerülése végett csak próba után veszek bármit...
De szerintem, ezek után már Te is...

[Szerkesztve]

(#223) Sanyi2007 válasza B.Panther (#221) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=70540


Ez volt az 5.-dik szar kártyája, ezek szerint....

(#224) B.Panther válasza Sanyi2007 (#222) üzenetére


B.Panther
csendes tag

Hát... van rá realitás. Egyébként most keresett meg egy 5 perce, h. feladná posstán a kari árának egy részét... A legelső reakciói télleg nem voltak túl fényesek, igaz, h. a modorán még van mit csiszolni, bár lehet, h. ez minden emberre ráfér, még rám is :DD
Ezt a leguccsó lépését meg igazán nem tudom hova tenni, no mindegy, én már nem bosszankodom, nem izgat az eset.
Isten (v. ha így valakinek jobban az inyére va, akkor a sors formáló keze, hátha ez a megközelítés közelebb áll a szívéhez) ugyis mindenkinek megfizet nyilván :U
Szokták mondani, h. aki szelet vet, vihart arat....legílábbis aközmondások között van ilyen is, ez a Bibliában valahogy úgy hangzik, h. Aki a testnek vet, abból is aratánd veszedelmet. De talán találóbb a : Isten az egyeneshez egyenes, a visszáshoz visszás...
no mindegy, mondjuk, h. próbálta helyretenni...fél piros pötty...

''Fly free as a piece of rock!!!'' 53782

(#225) Hunci


Hunci
aktív tag

HY .
Valakinek volt valami élménye Attila_26 nevű lelkes újoncc sráccal .
Nem mintha bármi is volna csak a biztonság kedvéért . Túl sok fura alak rohangál itt a PH! falanin belül mert alacsony a kerítés :DDD :C

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#226) XaraX válasza Hunci (#225) üzenetére


XaraX
addikt

Ha már így kérdezed,megemlíteném.
Karácsony elött közvetlenül egy vga-t árultam.
Pénteken este többször beszéltünk telefonon,hogy neki kell,szombaton Pesten vinné.
Aki ismer,tudja,hogy hétvégén igen ritkán szoktam üzlet miatt bemenni a városba.
Abban maradtunk,hogy szombat reggel beszélünk,ha bemegyek,hívjam másfél órával elötte.
10 órakor hívtam,hogy ok,akkor megyek,12-kor tali a nyugatiban-mondta Ő-,mivel vidéki,és oda jön a vonat.
11 után kicsivel hív,hogy nincs pénze,nem tudja megvenni a kártyát mégsem,nem lesz ott.
És majd a ünnepek után lesz neki,akkor vszi.
Azóta sem hallottam felőle. :)
Végülis csak egy keveset autoztam aÉrdről a nyugatiig potyára,de mindegy,ez van.
Ha nem kérdezed,meg sem említettem volna. ;)

(#227) Dudu67


Dudu67
tag

Csak hogy okuljunk [link]

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#228) YouCanCANON


YouCanCANON
tag

Ploteus: lebeszéltem vele az eladó szerverét 50k-ra... helyben vettem volna át... huzta halasztotta, hogy még szerver hotelben van, etc... aztán már MSN-re se lépett fel... majd itt a topicban benyögi, hogy eladta 90ért... 3hete kb. megbeszéltük fixre, hogy viszem. Szerintem nem is volt neki... de ha volt is... hülye aki annyit adott érte, nomeg... az eladó eléggé ''0'' ;]

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#229) Sanyi2007 válasza YouCanCANON (#228) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

11db eladó xeon PIII szerverem van, és árban 50alatt :)))
Ha gondolod, látogass meg.
Üdv
Sanyi

(#230) fasyrt


fasyrt
őstag

[link] adam770
Lebeszélünk mindent (ár, hely, időpont, gari), érte is mentem volna (szerdára beszéltük meg), aztán ma kérdezem, hogy mi van a monitorhoz, erre a válasz meg az volt, hogy túl sokat akarok, meg már egyébként is eladta. Na nem kérdezek rá, mi van hozzá, akkor nem is szól? :((( Ha lefixálom vele a dolgokat, miért adja el? :(((

(#231) fasyrt válasza fasyrt (#230) üzenetére


fasyrt
őstag

Itt a privát üzikből egy kivonat.
Ő küldte:
Én küldtem:

Most meg jól felhívtam, meg belinkeltem neki a topikot, remélem más(sal) óvatosabb lesz.

Linkek eltávolítva, privátot nem mutogatunk sehol. I_Am

(#232) Foglalt név válasza fasyrt (#231) üzenetére


Foglalt név
addikt

Privátot nem hozunk nyilvánosságra, csak a másik fél beleegyezésével. Ha ez nem történt meg, kérlek vedd le a képet :R

(#233) mycso válasza Intelligencs (#202) üzenetére


mycso
veterán

Persze, mondjuk papír nem volt róla (ugye ő is, én is régi ph-s), mert hát azthittem korrekt csávó --> tehát nemnagyon tudtam hova fordulni.
Ezért másztam fel egyébként pestre, mert telefonon elkezdett hülyeségeket beszélni, aztán jött itt ezzel a ''nem adom vissza az egészet'' dumával.
Most mit csináltam volna vele, megverem????
Azzal mit érek el (bár megérdemelte volna).

Leírtam ide a nevét + az esetet, és többet a büdös életbe nem üzletelek vele, sőt PH-s ismerőseimet is arra buzdítom, hogy hanyagolják Savanyát.
kb ennyi.

Egyébként ezt nem úgyhívnám, hogy legnagyobb üzlet, hanem úgy: ''sz@rrágó tetű''

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#234) fasyrt válasza Foglalt név (#232) üzenetére


fasyrt
őstag

Tudja a fene, hogy hozzájárul-e. A személyes adatait kitöröltem, így csak a lényeg van benne.

(#235) Hammon Serra


Hammon Serra
senior tag

Ez csak egy egyszerű szopatás.
[link]
Megigért mindent.
Aztán eltűnt.Megkárosítani nem károsított meg.
De akkor is bek@phatja.
:W
SLAKE87 :W :(((

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#236) truba


truba
tag

Egyre több fura figura rohangál itt a ph!-n.
Eddig csak három arccal tudtam üzletet kötni,pedig az általam kinált motyóra volt jelentkező szép számmal.De sztem ha valakinek komolyan kell valami akkor jön és viszi úgy ahogy megvan-volt beszélve.

(#237) Genius007


Genius007
őstag

bikmakmuk kollégával nem érdemes üzletelni, mert nem álja a szavát !
Tegnap este megegyeztünk, hogy viszi a procimat ( AMD64 S939 3000+ ).
Erre ma reggel felhivott, hogy mégse kell mert , TALÁLT OLCSÓBBAT !
Már majdnem a buszon voltam , hogy felvigyem neki .... :(((
Nem tudom hogy vagytok Ti vele, de velem sokszor volt,hogy tudtam volna 1-2-3K-val olcsobbat venni, de nem vettem meg , mert nem akartam ''átßa$zn1'' az ilettőt, akivel már korábban megbeszéltem valamit ...
Ujoncokkal nem érdemes üzletelni ! ( Tisztelet a kivételnek )

Nem gondoltam volna , hogy 1x fogok ide irni .... :(

Hang-Fénytechnika bérlés: www.szervezdvelem.hu

(#238) maross


maross
veterán

OliverHXT nagyobb osszeg eseten hajlandosagot mutat eltunni a penzzel, telefonra smsre, msnre termeszetesen nem reagal.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#239) Rive válasza fasyrt (#234) üzenetére


Rive
veterán

Az, hogy a személyes adatokat kitörölted-e vagy sem, tökéletesen mindegy. Ha a _privátok_ közléséhez nem járult hozzá, akkor nem közölheted a privátokat. Vagy a képet szedd le, vagy szólj a modoknak, hogy töröljék a hozzászólást.

[Szerkesztve]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#240) I_Am válasza fasyrt (#234) üzenetére


I_Am
veterán

Olvass vissza kérlek.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#241) greatchaos


greatchaos
addikt

Honda_Fire [link]

nem érkezett meg a tőle (elmondása szerint) a postai levélbe csomagolt 1k

mikor jeleztem neki, nekemesett, hogy biztosan ki akarok csalni tőle még egy mátyást

röhej

nagy nagy feketepont

(#242) wwenigma válasza maross (#238) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

OliverHXT megint uzletel, csak szólok, sokba van az a 4G-s modul... [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#243) apóka


apóka
aktív tag

Szerencsére nem szoktam ide írogatni, pedig már bizniszeltem néhány emberrel, de az ilyen nem szerencsés:

Egy beszámításról volt szó:
be kéne számolj egy 2 hetes asus x1300pro-t,dobozos,3 év gari van rá,256mb-s ritka darab ma voltam electro world-ben tv-t venni .... ezt tegnap kaptam
Ezt meg most találtam: [link]
Az időpontok nagyon nem stimmelnek :((
Nem kommentálom a dolgot....

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#244) djtoomi válasza apóka (#243) üzenetére


djtoomi
addikt

Irtam privit,előbb sztem kérdezd meg mi van.Ez már garanciából visszajött kari szal ez új,nem az ami az akori hirdetésben van... :R

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#245) apóka válasza djtoomi (#244) üzenetére


apóka
aktív tag

Ha igaz amit írtál, akkor én kérek elnézést :R , de....priviben nem írtál a garis cseréről, telefonban sem említetted..... biztosan elfelejtetted :U
A régi hirdetéseidet pedig illene zárni....van pár darab ;)

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#246) djtoomi válasza apóka (#245) üzenetére


djtoomi
addikt

Mindig elfelejtem zárni már nem egyszer volt a fejemben de nem akarok kb 80 topikot zárni.Na jó csak 75-öt kéne zárnom.Eltartana egy iedig.Amúgy meg minek irak a garis cseréről?Ez már nem a régi sz@r hanem már új tehát újfent 3 év gari van rá.Na akkor térjünk sztem vissza privibe.Kérlek irj majd. :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#247) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

Ezer éve irtam ide, szerencsére nem volt rá szükség.
csocsesz20 -2x is biztosit arról hogy kell neki egy 1500ft-os vga kártya, felhiv telefonon, hogy indul érte. Itthon várom, a nap további részéig hiába vártam...
Irtam neki egy mailt, hogy ennyi gerincesség lehetett volna benne, hogy szól, ha mégse jön.
A válasz, hogy kapott egy 16mb-osat annyiért....
Neki 1500ft többet ért az (2x is) adott szavánál, ennyit a becsületéröl...
Megadtam neki ezt a fórum elérhetöségét, ha reagálni szerente, megvan a lehetösége, habár szerintem ez a dolog önmagáért beszél... De részemröl azt hiszem, igy a tisztességes...

[Szerkesztve]

(#248) maross válasza wwenigma (#242) üzenetére


maross
veterán

valoban. dobtam neki egy koltoi kerdest a topicba, koszi.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#249) fuzik válasza maross (#248) üzenetére


fuzik
aktív tag

kemény :DDD

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#250) Rover623 válasza djtoomi (#246) üzenetére


Rover623
félisten

de nem akarok kb 80 topikot zárni.Na jó csak 75-öt kéne zárnom.Eltartana egy iedig.
Pedig úgy illene...hogy szakíts rá időt...;)

primus inter pares

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.