Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1032) Superman válasza Enemy (#1031) üzenetére


Superman
nagyúr

Igazad van abban, amit írsz, egyetértek, de van egy apróság:

''fogadjuk el amit egyszer eladtak az már el van adva tehát felőlem vehették egy órával előttem a boltba de az nekem akkor sem új.. ''

Nekem vettek egy Nokia N95-ös mobilt ajándékba, megnézegettem, aztán visszatettem a dobozába és el akarom adni, mert semmi szükségem rá. 1 hetes, még csak kézben sem volt, használva sem. Ez sem új? Úgy értem, ha semmilye nincs kibontva, védőfólia rajta, stb. Mert akkor, ha tegyük fel megbízol, hogy vásároljak neked nagykerben, akkor ha már kihozom a nagyker ajtaján, az sem lesz a szó szoros értelmében új, hiszen te tőlem veszed meg....

Más: nem tudtam hová beírni, a segítségeteket kérem. Több dolgot adtam már el, de ilyen nagy értéket még nem. A Nokia N95-ös telómról van szó. van rá vevő, de az ország másik végébe kellene eljuttatnom. Na most én ilyen nagy értéknél eleve ki akartam zárni a postát, a GLS-t (bár ez utóbbi megbízhatónak tűnik). Szerintetek mi lenne a legbiztonságosabb? értékbiztosítás? GLS? Vagy?....
Márcsak azért kérdezem, hogy se a vevő, se az eladó ne járjon rosszul és ne történjenek malőrök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.