Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#28101) Thumas


Thumas
tag

Sziasztok! Nem régiben kaptam egy linket itt egy új Romról ziyan féle! Letöltöttem mindent szépen csináltam ahogy eddig kellet rom telepítésnél azonban most elindítom és installation aborted jelenik meg? Mitől lehet ez vagy valami ennél a változatnál máshogy kéne csinálnom?

Xiaomi Redmi note 10 Pro 6/128

(#28102) #61523968 válasza Thumas (#28101) üzenetére


#61523968
törölt tag

A gépeden csomagold ki. Az a zip nem egy rom hanem van benne 3 zip fájl és egy txt fájl a telepítés leírásával. Azokat kell telepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#28103) Thumas válasza #61523968 (#28102) üzenetére


Thumas
tag

Ohh ezt benéztem! Köszönöm! Igazából ezek után már lehet nem is kéne neki állnom :D

Xiaomi Redmi note 10 Pro 6/128

(#28104) gzbotii válasza GrandS (#28093) üzenetére


gzbotii
veterán

Ezeknel mind azt irja, hogy nightly. Eleg stabilak mindennapi hasznalathoz?
Ezen kivul mas ROMot ajanlotok esetleg?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#28105) kukinyo válasza gzbotii (#28104) üzenetére


kukinyo
addikt

Ezek már mind stabil ROM-ok.
Én ezt: cm-7-20130301-NIGHTLY-blade.zip használom és soha semmi bajom nem volt vele.

[ Szerkesztve ]

(#28106) gzbotii válasza kukinyo (#28105) üzenetére


gzbotii
veterán

ertem es koszonom.
Particionalni kell CM7hez?
Hanyan hasznalnak itt CM9/10et? Mindennapi hasznalatra mennyire javasolt?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#28107) kukinyo válasza gzbotii (#28106) üzenetére


kukinyo
addikt

Ez CM10 és sokan meg vannak vele elégedve. :)

(#28108) Phvhun


Phvhun
őstag

Sikerült túlhúzni a procit bekapcsolt "set on boot" opcióval, ugyhogy most fagy indításkor egyből, és használhatatlan. Próbáltam visszaállítani, úgy hogy fagyasztóba tettem egy fél órára, de nem bírja úgysem addig, hogy a menübe beléphessek, folyékony nitrogén meg nem áll rendelkezésemre ;]. Melyik romot érdemes most felrakni, ami jól működik, és nem tetű lassú? gen 2-es blade-ről van szó.

Ha a recovery-ben csinálok egy backup image-t, akkor hogyan lehet abból kibányászni a telefonkönyvben lévő számokat?

[ Szerkesztve ]

(#28109) Thrawn válasza Phvhun (#28108) üzenetére


Thrawn
félisten

Manually remove setCPU data:
- reboot into recovery and mount /data

rm -r /data/data/com.mhuang.overclocking/

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#28110) Phvhun válasza Thrawn (#28109) üzenetére


Phvhun
őstag

Oh köszi, akkor ezzel megoldódott a telefonkönyves kérdés is, mostmár csak az a kérdés, hogy melyik most a leginkább ajánlott rom a sok közül.

(#28111) Thrawn válasza Phvhun (#28110) üzenetére


Thrawn
félisten

[link] :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#28112) gzbotii


gzbotii
veterán

Azt esetleg tudjatiok/hogy derithetem ki, hogy a SanFracisco az gen1 vagy gen2?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#28113) Phvhun válasza gzbotii (#28112) üzenetére


Phvhun
őstag

Elvileg lehet gen1 és gen2 is. Ask Mr Pigfish meg tudja mondani.

Thrawn: Thx

[ Szerkesztve ]

(#28114) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok.

Mr Pigfish says you have a GEN1 model.

Erre szeretnek CM9 Eco-t rakni.

Ehhez tudnátok nekem egy leirást linkelni, 0-ból indulnék, semmi mod nincs a készüléken.
Első hszben többnyire csak a 2. GENel foglalkoznak.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#28115) kukinyo válasza gzbotii (#28114) üzenetére


kukinyo
addikt

Szerintem előbb GEN2-esíteni kell a készüléket.

(#28116) gzbotii válasza kukinyo (#28115) üzenetére


gzbotii
veterán

Arról egy leirást? Nem találtam az első hsz -ben.

one_click recovery -ről lirás? Aval egyszerűbb a recovery telpités?

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#28117) gzbotii


gzbotii
veterán

Szepen megvigasztaltak itt, most mennyire merjek belefogni? :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#28118) kukinyo válasza gzbotii (#28116) üzenetére


kukinyo
addikt

Én csak egy 2011-es leírást tudnék neked linkelni, ami lehet hogy már elavult és kockázatos is.
Szerintem várjunk egy hozzáértőbb, napi szintem ezzel foglalkozó fórumtárs válaszára. :)

(#28117) gzbotii: Ugyan ezt a linket adtam volna én is. :D

[ Szerkesztve ]

(#28119) gzbotii válasza kukinyo (#28118) üzenetére


gzbotii
veterán

Hát akkor bárki, aki SanFracisco (Gen1) CM9 -re való updatelésében tudna segiteni részletes és helyes leirással, várom :K

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#28120) gzbotii


gzbotii
veterán

Ennél a leirásnál nem irnak semmit Gen1/2 dologról, de van egy olyan érzésem, nekem ez nem jó

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#28121) kukinyo válasza gzbotii (#28120) üzenetére


kukinyo
addikt

Én is úgy érzem :)
Ez nem csak a recovery telepítése?

(#28122) gzbotii válasza kukinyo (#28121) üzenetére


gzbotii
veterán

De az. Csak nem irja, hogy kizárólag Gen2-nek lenne jó.
És ugye, én jelenleg recoveryt raknék fel, új ROM miatt :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#28123) kukinyo válasza gzbotii (#28122) üzenetére


kukinyo
addikt

Viszont a ROM-ok nagy része GEN2-re van írva.
Erre figyelj!

(#28124) gzbotii válasza kukinyo (#28123) üzenetére


gzbotii
veterán

És akkor a Gen2 -itést sehogy nem tudom elkerülni?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#28125) kukinyo válasza gzbotii (#28124) üzenetére


kukinyo
addikt

Nem hiszem :(

(#28126) gzbotii válasza kukinyo (#28125) üzenetére


gzbotii
veterán

Akkor várom a segitökész fórumtársak ötleteit :R

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#28127) Keeperv85 válasza gzbotii (#28126) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia! (Megkaptam a PÜ-t, de közérdekű, szóval itt válaszolnék... :B).

Nem kerülheted ki a GEN2-esítést már, ha csak nem fordítasz magadnak egy GEN1-es friss kernelt és nem szerzel egy RIL patch-t hozzá. Az utóbbi lehetőséget tuti nem szeretnéd.

Amit találtál leírást a korábbi hozzáaszólásodban az jó neked. Amit recoveryt találtál, az viszont NEM jó neked, mert az Blade II-es! Ha ráteszed, az a minimum, hogy nem fog menni a reco...

(#28128) gzbotii válasza Keeperv85 (#28127) üzenetére


gzbotii
veterán

Akkor hol talalok egy Gen2 Bladhez hol talalok recoveryt?

Valamint flashelesnelmennyi eselyel teglasitom?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#28129) Probert75 válasza gzbotii (#28128) üzenetére


Probert75
addikt

Ezt a leírást barátomnak csináltam az említett hozzáértők segítségével. Lehet ad egy kis támpontot, iránymutatást.

[ Szerkesztve ]

(#28130) gzbotii


gzbotii
veterán

Akkor ezen leirás alapján akarom Gen2 -esiteni.
Gyári recoveryt ugye nem kell visszaraknom, nekme alapból az van, leellenőriztem, power +vol- FTM felirat jön be.

Kérdés, hogy az ott emlitett programot hol találom, a leirásban nem találtam sehol :F

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#28131) Probert75 válasza gzbotii (#28130) üzenetére


Probert75
addikt

Milyen szolgáltatós a telód?

(#28132) gzbotii válasza Probert75 (#28131) üzenetére


gzbotii
veterán

Orange SanFrancisco

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#28133) Probert75 válasza gzbotii (#28132) üzenetére


Probert75
addikt

Ja, hogy nem hazai! Mert arra gondoltam, hogy felteszed valamelyik utolsó friss haza szolgáltatósat és akkor gen2-esül, ha jól gondolom. De erősítsen meg valaki! Utána meg a leírásom alapján meg tudod csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#28134) ziyan válasza gzbotii (#28132) üzenetére


ziyan
tag

Próbálkozz a régebbi topikokban a keresővel, hátha nagyobb szerencsével jársz, sajnos ez nem is az én pályám :D [link] most hirtelen ezt találtam vele: [link] persze mielőtt nekiugrasz, ajánlom, hogy az összes találatot olvasd át, biztosan járt már más is hasonló cipőben :)

(#28135) Gremovan válasza gzbotii (#28132) üzenetére


Gremovan
csendes tag

A gen2-vé alakítás legegyszerűbb módja a hivatalos rom frissítés, ez ügyben én megnézném a helyedben a hivatalos ZTE oldalt. San Francisco néven elsősorban Britteknek árulták. Lehet ez a link segít a szoftverfrissítésnél: link

(#28136) csemeteim


csemeteim
tag

Sziasztok
Érdeklődnék .hogy a cm9 , cm10 főzött romoknál hogyan tudok a SIM-re telefonszámot mentei illetve lehet-e.
Nem találtam ilyen opciót de mi van ha egy régebbi telefomba teszem a kártyát nincsenek telefonszámok?
KÖSZI

(#28137) gzbotii válasza ziyan (#28134) üzenetére


gzbotii
veterán

Megpróbálom. Bár én erdélyi vagyok, Orange ro hálózaton használnám. Mintha kis számban De nálunk is forgalmazták. Remélem kapok valamit, este nekifekszek ujra. Ha addig valaki tud valami mást, várom Az ötleteket :R

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#28138) Keeperv85 válasza gzbotii (#28137) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nekem megvan az OSF GEN2-es Fw csomagja. Tuti jól működik, azt használtam. :)

(#28139) gzbotii válasza Keeperv85 (#28138) üzenetére


gzbotii
veterán

Akkor el tudnád küldeni nekem? :)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#28140) Keeperv85 válasza gzbotii (#28139) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

El, de magában semmire sem mégy vele. :N

Ebben a leírásban szerepel a szoftver és a használata is, ami tartalmazza. :K

(#28141) gzbotii válasza Keeperv85 (#28140) üzenetére


gzbotii
veterán

Szóval akkor én bármelyik (T/VodaTelenor) FW felrakhatom?
Mennyi eséllyel téglásitom? :DDD

szerk:
"Menjünk az Eszközkezelőbe (Start, futtatás, devmgmt.msc, enter )
Keressük meg ezt:
"

és itt egy kép hiányzik

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#28142) Keeperv85 válasza gzbotii (#28141) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"Csodás"... :U Kösz, hogy szóltál... :B

Szerintem bármelyik FW jó rá, a Blade-en is megy a másik.

(#28143) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Lehetséges valahogy usb otg-t használni blade-el, létezik ilyen rom?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#28144) ktomcat


ktomcat
senior tag

Sziasztok! Haverom kezem alá adta a blade-jét hogy csináljam meg, de eddig semmit nem tudtam vele kezdeni.. Bármit csinálok csak az android logó fogad (gyári van rajta és még Soha nem volt mókolva) de még az alaprecoveryt sem tudom behozni kb. semmilyen gombkombinációra nem reagál. Ez már csak papírnehezék v. lehet vele valamit kezdeni? Úgy tűnik mintha bootloop lenne dehát kérdem én létezik ilyen gyári 2.1en?:D

[ Szerkesztve ]

(#28145) kukinyo válasza ktomcat (#28144) üzenetére


kukinyo
addikt

Első lépésben olvasd át az első hozzászólásban lévő összefoglalót.
Hátha találsz gyógyírt a problémára. :)

(#28146) ktomcat válasza kukinyo (#28145) üzenetére


ktomcat
senior tag

az volt az első, azóta is megtettem de a telefon nem akar semmire sem reagálni, a leírásban meg a linkekek 80%a nem érhető el, letöltéshez.. A gyári recoveryt szeretném csak behozni (gondolom ott is van factory reset) egyenlőre semmi mókolásról nem álmodozom csak azt akarom kideríteni h működőképes e egyáltalán.

(#28147) ampulla válasza ktomcat (#28144) üzenetére


ampulla
aktív tag

Amíg bejön a Droid szinte biztos, hogy még meg lehet menteni , vagyis nekem eddig mindig sikerült. A hivatalos ROM-ok pedig mind megtalálhatók a szolgáltatók hivatalos honlapján 2.2-es released-el. Szerintem töltsd le a megfelelőt, dugd rá a telót a gépre és rakd újra. Onnantól már követheted az 1. hsz-ben elhangzottakat vagy még tudom ajánlani ez a fórumot : itt is körbe tudsz nézni.[link]

(#28148) ktomcat válasza ampulla (#28147) üzenetére


ktomcat
senior tag

köszi szépen, akkor reméljük még menthető :)

(#28149) Phvhun válasza Thrawn (#28109) üzenetére


Phvhun
őstag

Nincs ilyen mappa a data/data helyen. [ezek] vannak.

(#28150) Phvhun válasza Phvhun (#28149) üzenetére


Phvhun
őstag

Na sikerült megtalálni, hogy hol vannak a beállítások, töröltem a fájlt, most jó lett:
"/data/data/com.android.settings/shared_prefs/com.android.settings_preferences.xml"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.