Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#27051) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Közlemény!

A ZTE Hungary a közeljövőben, várhatóan Május végén Budapesten, egy még nem fixált helyen (valószínűleg kávézó-kávéház stb..) nyílt napot tart, és szívesen vár minden érdeklődőt.
A rendezvényen a jövőben megjelenő készülékekkel lehet ismerkedni, illetve a ZTE-t is lehet kérdésekkel bombázni. A látogatók között ajándékokat sorsolnak ki.

Erről hamarosan hivatalos közlemény is megjelenhet a ZTE Hungary weboldalán, illetve facebook oldalukon, továbbá a várható érdeklődés/helyszín megválasztásának érdekében, az esetleges részvételt előre kell majd jelezni.

https://vertigostore.eu

(#27052) Thrawn válasza kelzsoca (#27051) üzenetére


Thrawn
félisten

Hoznak Jelly Bean-t Blade-re? :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#27053) Glatius válasza Keeperv85 (#27045) üzenetére


Glatius
őstag

A digitizer kelendő...

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#27054) Lenry válasza kurtuzov (#27046) üzenetére


Lenry
félisten

Stipi-stopi hátlap

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27055) junkpod


junkpod
nagyúr

szégyen-nem szégyen, de bíz én nem találom a hívószámküldés bekapcsolását ecoCM romban. Hol keressem?

Box's don't touch!

(#27056) TRob1 válasza junkpod (#27055) üzenetére


TRob1
veterán

Szerintem ahol mostanában a többiben is van: Appdrawer/Telefon/Beállítások/További beállítások

¤ R'n'R ¤

(#27057) junkpod válasza TRob1 (#27056) üzenetére


junkpod
nagyúr

Köszi, azért raktam iccs-t erre is, mert másikon is ics van és azt hittem ismerem...

Box's don't touch!

(#27058) ampulla


ampulla
aktív tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy flash videókat milyen böngészővel tudok nézni, ami elfut 2.3-as Sweet Dream romon?

(#27059) Aksomatic


Aksomatic
senior tag

Na én a "mezei user" feltettem a KonstaT féle CM10.1et. Ahogy előzőleg írtátok, nem fontos a váltás. Sokkal lassabb és nem láttam előnyét. A Pie Control az egyetlen tényleg hasznos új fícsör... Maradt az ECOCM9 :)

(#27060) Simba86 válasza ampulla (#27058) üzenetére


Simba86
senior tag

ne akarj flash-t nézni a Blade-en ;)

működésre lehet bírni a flash lite-ot az armv6-os procin, de diafilmvetítésre hasonlít a végeredmény, szóval felesleges... (tudom, mert kipróbáltam a pengén :) )

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#27061) Moleman válasza Simba86 (#27060) üzenetére


Moleman
addikt

Pontosan. Ha csak diafilm, még jó is, régebbi flash verziókkal lila/zöld színben pompáztak a diavetítések. :D

(#27062) lpburny


lpburny
tag

Sziasztok!

Nagy gondom van, sok olvasgatás után is tanácstalan vagyok most már.

Előzmény: CM10 van a telón. Szerettem volna feltenni 2.3-as romot vissza, de egy re-bootolás után nem lépett be recovery-be. Gondoltam újra rakom a CWM-et ROM managerrel (tudom, hogy szar, nem használom soha. De jobb nem jutott eszembe hirtelen). Látszólag sikeres volt, de továbbra sem sikerült belépni CWM-be. Így hát felraktam sd-re egy TPT csomagot, hogy az rakja újra nekem. (image/image.bin). Teló kikapcs, akksi ki-be, POWER+HANGERŐ FEL+MENÜ. Az LCD elkezdett világítani, de csak fekete képet adott. Na most azóta konkrétan se előre se hátra. Sima bekapcsra a piros led egy pár másodpercig világít, aztán elalszik és ennyi. De ahhoz, hogy ezt újra el tudjam játszani, csak az akksi ki-be segít. Ha recovery módban indítom, POWER+HANGERŐ LE, akkor meg ugyanúgy világít az LCD fekete képpel és így is marad... :F :F :F

Segítsetek!!! :W

Ja még annyi, hogy ha rádugom a gépre és nyomom a POWERT, akkor a számítógép pittyeg.

[ Szerkesztve ]

(#27063) ux1 válasza lpburny (#27062) üzenetére


ux1
addikt

On more brick.... ;)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#27064) lpburny válasza ux1 (#27063) üzenetére


lpburny
tag

Ennyi...? :(

(#27065) Keeperv85 válasza lpburny (#27064) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

>>> [link]

(#27066) lpburny válasza Keeperv85 (#27065) üzenetére


lpburny
tag

Köszönöm,bar okosabb nem lettem. Privatban keresselek?:))

(#27067) Keeperv85 válasza lpburny (#27066) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ha már azt írtam. :K

(#27068) lpburny válasza Keeperv85 (#27067) üzenetére


lpburny
tag

Megy pü

(#27069) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Milyen atomstabil ROM-ot tudtok ajánlani Librára? :)

(#27070) fungeld


fungeld
aktív tag

Sziasztok! A zte bladem usb portja (ahol tölteni lehet) teljesen használhatatlan, egy darab ki is tört. Mit lehet vele kezdeni?

https://www.flickr.com/photos/118824533@N04/

(#27071) Simba86 válasza fungeld (#27070) üzenetére


Simba86
senior tag

van egy új levélnehezéked

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#27072) szobipeti199


szobipeti199
tag

Sziasztok!
Már több mint egy éve raktam a telóra romot, talás sweet dreams félét. Azóta nemis foglalkoztam a témával, de most újra frissíteni szeretném, csak 1 év lemaradásban vagyok... :)) Milyen romot ajánlanátok most a telóra? Illetve van valami "naprakész" telepítési infó linkek stb, vagy első hsz még mindig?
Illetve olyan problémám van, hogy sim és sd kártya csere lett a telefonba. Mostmár csak 256 mb romot lát. Egy újratelepítéssel megoldódik ez?

(#27073) RockHaRD válasza szobipeti199 (#27072) üzenetére


RockHaRD
addikt

Ez engem is érdekelne:K

bnőm megörökölte tőlem a Blédemet, szeretnék neki egy stabil gyors romot rárakni. Ice Armor 2 reborn még mindig jóságnak számít? :) (nem feltétlen kell nekem CM10-11)

:R

(#27074) lpburny válasza szobipeti199 (#27072) üzenetére


lpburny
tag

szvsz ennél jobb rom nincs Blade-re

[link]

(#27075) Aksomatic


Aksomatic
senior tag

Most egy EcoCM9 van a Blademen ,amit már eléggé belaktam... Viszont azt mondják ez a CrossBreeder elég jó cucc. Fel lehet-e rakni a belakott romra?

(#27076) kukinyo válasza Aksomatic (#27075) üzenetére


kukinyo
addikt

Persze hogy fel, tényleg jó cucc. :)

(#27077) #19617792 válasza RockHaRD (#27073) üzenetére


#19617792
törölt tag

sima CM7 nightly vagy EcoCM7, ezek tényleg tutik. EcoCM9 jó, a "folytatott" CM10 szintén meglepően jól fut. CM10.1 hajlamos felenni a RAM 140%-át.

(#27078) szobipeti199 válasza lpburny (#27074) üzenetére


szobipeti199
tag

Köszi, de nekem valami magyar rom kéne.

(#27079) cascada válasza szobipeti199 (#27078) üzenetére


cascada
senior tag

Én a CM7.2 (Ice Armor II) után a CM10-et próbáltam, de nem vált be (akksi időben sem jeleskedett, illetve az SD kártyára írás sebessége rendkívül lassú volt, harmadik problémaként pedig az volt felróható neki, hogy a káttérképen ha lenyomva tartottam az ujjam, a galéria jött be..)

Most a CM9 Eco van fent. Eddig ebben nem találok kivetni valót. De még tesztelem. CM9 Eco és CM10 linkek

CM7 és a Swedish Snow RLS7-es Rom-okról pedig annyit, hogy valóban a legjobbak, legstabilabbak Blade-en, de vágytam egy kis változatosságra :)

[ Szerkesztve ]

(#27080) Aksomatic


Aksomatic
senior tag

EcoCM9 hibátlan ajánlom napi használatra! :) és mire is jó pontosan a CrossBreeder?

(#27081) szobipeti199 válasza cascada (#27079) üzenetére


szobipeti199
tag

Oké, ez most nekem kínai volt.. :DDD

(#27082) lpburny válasza szobipeti199 (#27081) üzenetére


lpburny
tag

Magyar? Ezt hogy érted?? Minden rom tud magyarul, amiket itt felsoroltunk..

(#27083) Lenry válasza lpburny (#27082) üzenetére


Lenry
félisten

úgy értette, hogy nem értette, hogy mit írt a kolléga a fenti hsz-ben

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27084) junkpod válasza RockHaRD (#27073) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ugyanez nálunk is, ss7, cm-eco ics, cm11 jb elérhetőek, de jb talán még nincs teljes állapotban. Én cm-eco-t ratam rá, mert az ics feature-k jo ha vannak:) jól működik.

Box's don't touch!

(#27085) Keeperv85 válasza junkpod (#27084) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

CM11? :B

Én úgy tudom, csak a "K" release kaphat 11-es főverziót. Még a 4.3 is CM10.2 lesz...

(#27086) Thumas


Thumas
tag

Sziasztok!

Teljesen nem ide illik amit szeretnék kérdezni de nem találtam rá forumot szerintem sokan nem is halottak még erről de kaptam egy a5000-res típusú telefont szerencsére ingyen mert annál többet nem ér viszont tudtok e erről valamit hogy lehet e dobni rá rendes androidot vagy bármi infót tudna valaki adni erről a telefonról?

Xiaomi Redmi note 10 Pro 6/128

(#27088) Thumas válasza #40993792 (#27087) üzenetére


Thumas
tag

Köszönöm

Xiaomi Redmi note 10 Pro 6/128

(#27089) dbius


dbius
veterán

Több, mint egy évnyi IA2R használat után az elmúlt héten felraktam a Konstat féle 10.1-et, majd az itt - logout cikk - javasoltakkal próbáltam optimalizálni, azonban egy napi használat után arra a következtetésre jutottam, hogy ez a készülék már nem alkalmas az élvezhető használatához, kevés a hardver.

Felraktam mindent, amit IA2R alatt általában használtam, aztán kénytelen voltam egyesével kidobálni - fagyasztani - a programokat mert a szabad RAM mennyisége 30-40MB körül mozgott és a készülék használhatatlanul lassú volt, még a képernyőzár is laggolt. Hozzá kell tennem, hogy a cpu-t nem húztam fel, hagytam 600-on, mert egy készülékem pár hónap alatt megfeküdt 700 mhz-re húzott procival, a gari pedig most járt le.

Kinyírbáltam mindent, amit csak tudtam, de a helyzet így sem változott, szabad RAM alig maradt, nem bírtam 70-80 MB fölé tornászni. Emiatt viszont összességében az újabb ROM előnyeit a készülék nem képes élvezhetően kihasználni - ahogyan a felhasználó sem -, mert a legtöbb helyen borzasztóan lassú.

Így visszaraktam mentésből a már jól bevált IA2R-t, a magam kb. 100 programjával együtt. A szabad ram mennyisége ezekkel együtt 150 mega környékén mozog és a készülék - velem együtt - fellélegzett 10.1-hez képest.

Jók lennének ezek az új romok, de tudomásul kell venni vettem, hogy a készülék csak nagy komprimisszumok árán képes azt használható módon futtatni.

[ Szerkesztve ]

(#27090) cascada válasza dbius (#27089) üzenetére


cascada
senior tag

Én a CM9 Eco-val meg vagyok elégedve. Jelenleg 190MB a szabad RAM-om.
A ROM sebessége is tökéletesen megfelelő. De a CM10-é is az volt.

[ Szerkesztve ]

(#27092) lpburny válasza dbius (#27089) üzenetére


lpburny
tag

A sima CM10 sokkal gyorsabb a Bladen mint a 10.1. Érdemes még felrakni a Crossbreedert is mellé. Ugyanazzal az optimalizálási procedúrával nagyon is élvezhető. Nova launcher volt nekem a leggyorsabb rajta, teljesen smooth.
Egyedül egyes progik indulnak picit lassabban, de még nem zavaró szinten.

[ Szerkesztve ]

(#27093) ux1 válasza lpburny (#27092) üzenetére


ux1
addikt

Neked nem zavaró. ;)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#27094) dbius válasza lpburny (#27092) üzenetére


dbius
veterán

Fent volt a crossbreeder is, ill. a cm7-en - IA2R - is fent van.

Ezen a készüléken én már nem fogok kísérletezgetni különféle romokkal, mire mindent felrakok, beállítok, az nálam a kb. 100 app miatt - beállítások exportálásáva, importálásával együtt, ahol egyáltalán lehetséges - két nap.

Köszi a javaslatokat, marad a cm7. Szerk: Igazából csak meg akartam osztani a saját tapasztalataimat a hozzászólásommal. Lehet rossz választás volt a 10.1, de most már amíg ez a készülék marad, nem kísérletezek. Majd egy másik, komolyabb hardveren - egyszer -.

[ Szerkesztve ]

(#27095) Victoryus válasza dbius (#27094) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

ami bevált azon nem kell változtatni. Egyetértek :) Legalább megspóroltál nekem is egy csomó időt, hozzá se fogok. Kinézetre úgy is pont olyan az adw, mint az ics.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#27096) ziyan válasza Victoryus (#27095) üzenetére


ziyan
tag

Akarod mondani jb :) amúgy ezek azért erős kijelentések, hogy ami bevált azon nem kell változtatni... bevált a Lada, minek változtatni rajta ;] én amúgy mondtam, hogy nem ajánlom a 10.1-et, mert az ics-hez és 10-hez képest tényleg lassú. És tényleg olyasmi az adw kinézetre, csak éppen összeszaggatja magát a 3 fps-es scrollozások közepette, és ez tönkreteszi az egészet...

[ Szerkesztve ]

(#27097) give3 válasza kurtuzov (#27046) üzenetére


give3
tag

Köszönöm a felajánlott hátlapot! :R
Végre eltűntek a ragasztószalagok a telómról.
A sört majd rendezzük, ha arra járok. :K

(#27098) szobipeti199 válasza lpburny (#27082) üzenetére


szobipeti199
tag

Úgy értem hogy az általatok linkelt "swedish snow"ban van magyar nyelv?

(#27099) Lenry válasza szobipeti199 (#27098) üzenetére


Lenry
félisten

van

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27100) szobipeti199 válasza Lenry (#27099) üzenetére


szobipeti199
tag

Köszi!
Ice armor 2őt vagy ezt a swedisht érdemesebb felrakni? Illetve ezek a CM7, 10 stb ezek a recoveryk igaz? Jó rég foglalkoztam ezzel, de még olvasgatok kitartóan, 1x majdcsak megértem. :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.