Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#27851) szilchi válasza dbius (#27850) üzenetére


szilchi
őstag

Feltettem.Mivel késő van,csak az egyenleg lekérdezést néztem.Az sms-t már jelezte.Szal úgy tűnik jó.Köszönöm a segítséget :R .

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#27852) Probert75


Probert75
addikt

Sziasztok!
Egyik barátom nevében kérnék tőletek segítséget a ZTE Blade-éhez. A fórum nagyon nagy az archívumokkal együtt és nem szeretném végig rágni magam az egészen. Tudom van kereső is, de ennyi hozzászólás mellett azt sem tudnám mit hogyan keressek. A problémák a következők. A telót a megjelenéskori rommal használja. Eddig nem volt vele problémája, de most már a hosszú évek alatt nagyon belassult a telefon. Annyira lassú, hogyha olyan ember hívja, aki benne van a telefonkönyvében, akkor nem írja ki a nevet a híváskor. Később viszont a híváslistában társítja a névvel a számot. Másik probléma a hely hiánya. Már semmilyen progit nem tud feltenni a telefonra. Nekem Samsung Galaxy Ace-em volt az elmúlt két évben. Arra, ügyes rom főző csinált olyat, hogy a teló SD karijára egy kiterjesztett ext partíciót kellett létrehozni a telepítés előtt, hogy azt csatolja a telefon belső tárhelyéhez. Ezzel megnövelve a belső tárhelyet a sd kari kiterjesztett partíció méretével.
Az lenne kérdésem, hogy erre a telóra van e ilyen script-tel ellátott főzött rom. Ha van ilyen akkor adnátok olyan linket, ahonnan le tudnám tölteni és működik is a link. Az első hozzászólást végig olvasva, nekem nagyon bonyolultnak tűnik első olvasatra a rom flashelése. Az Ace-en már nagyon könnyen ment a rom telepítés, de a Blade-nél félek egy kicsit a dologtól, mert azért csak nem a saját készülékemről van szó. Ezért olyan lépésről-lépésre történő részletes leírás kellene, ami alapján könnyedén megcsinálhatom neki.

A segítséget előre is köszönöm!

Még annyi kérdés, hogy többféle Blade 1 van? Ezt azért kérdem, mert Samsung Galaxy Ace is háromféle van és az egyik rom sem kompatibilis a másikkal. Ezért nagyon oda kell figyelni, hgy a telóból ne legyen tégla.

(#27853) Keeperv85 válasza Probert75 (#27852) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

4 féle Blade 1 van, de itt a szoftverek úgy készültek, hogy mindre jók, szóval nem fog gondot okozni az eltérés...

...ami viszont igen, az az, hogy minden darabnál van egy "GEN1"-es "beállítás", illetve egy "GEN2"-es. Az új romok, kivétel nélkül "GEN2"-re készülnek, amihez előbb át kell szoftverezni "GEN2-esíteni" a készüléket.

Innen több féle módszerrel vezet tovább az út a nagyobb tárhely felé. Lehet a belső tárhelyet is particionálni, az úgynevezett TPT eljárással, illetve létezik olyan rom, amiben működnek az SD-re pakolós megoldások. Ez utóbbiról majd más nyilatkozik, mert nekem rég nincs meg a Pengém és így nem tudom az új főzetek hogyan is állnak.

Szóval az első teendőd, hogy megnézed, hogy GEN1-es vagy GEN2-es az a Blade. Ehhez van a Play-en egy Ask Mr. Pigfish nevű kis app, az megmondja. Ha GEN1-es, akkor a szolgáltató oldalán megkeresed a rá való szoftverfrissítést és frissítesz vele a leírtakhoz hasonló módon... (Akku ki... stb...):

Kicsit bővebben:

[link]

(#27854) Probert75 válasza Keeperv85 (#27853) üzenetére


Probert75
addikt

TRob1-től kaptam PM-ben egy pár segítséget és linkeket is. Itt köszönöm NEKI és NEKED is! :R
Elsőre minden bonyolultnak tűnik, de sok átolvasás után remélem érthetőbbé válnak a dolgok. Mindenképpen érdekel a dolog, mert nekem két hete van egy ZTE Blade Super, külföldön ZTE Grand X Pro néven futó telóm, amit valószínű hasonló képen kell majd rootolni és romolni is.

(#27855) Keeperv85 válasza Probert75 (#27854) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Teljesen máshogy kell. Majd ha aktuális lesz, akkor rátérünk arra is. :K

(#27856) Wilika


Wilika
aktív tag

Sziasztok!
Barátnőmnek tervezem odaadni a telefonom, hogy legyen egy normális droidos készüléke, és elérjük egymást egyszerűbben/olcsóbban, mint SMS-ben. Meg hogy Instagramozhasson :D
Ám ő igen türelmetlen fajta, és a 2.2 is némileg idejétmúlt, valamint az is zavar, hogy alig pár program telepítésével megtelik a telefon, "áthelyezés SD kártyára" ide, vagy oda.
Kicsit visszaolvasva láttam itt, hogy ICS-ből nincs olyan rom, amin minden működne rendesen. Ez továbbra is így van? Youtube-on nézegettem (többnyire orosz) videókat, amelyekben nagyon látványosan futott az ICS a Blade-en. Gondoltam, hogy (ha egyáltalán rájövök, hogy miként, mert úgy tűnik megöregedtem és lassulok) felteszek egy ICS-et a telefonra, picit megemelem az órajelet és akkor öröm van. (már csak azért is, mert az ICS-nek az alap felülete is tök szép és használható)

Vagy inkább legyen elég a GB?
Tudtok romot ajánlani? (olyat amiben minden működik (még a tethering is, mert a tabletet arról szoktam etetni))

Vagy inkább hagyjam a francba, örüljek, hogy van egy 2.2-es, hibátlanul működő Bladem, és ne kísérletezgessek ha nem vágom. :D

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#27857) Thrawn válasza Wilika (#27856) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#27858) hajho1112


hajho1112
tag

Blade 3 hoz kellene egy pici kis segédlet :D érintő csere lesz :D csak azért jó ha van olyan is aki ért hozzá :D

hajho1112 felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#27859) Thrawn válasza hajho1112 (#27858) üzenetére


Thrawn
félisten

Eltévesztetted a topikot, ezt keresed: [link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#27860) hajho1112 válasza Thrawn (#27859) üzenetére


hajho1112
tag

köszi szépen !

hajho1112 felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#27861) #32577792


#32577792
törölt tag

sziasztok

pár kérdésem lenne:
gen1-es blade telóm van, azt tudom, hogy ezt gen2-re kelleni tenni bármilyen fejlesztéshez (2.2 FLB-froyo van)
eddig elvoltam ezzel, ment aminek kellett, de jelenleg kevés lett egy online játék erre.
nagyobb verzió, és memória kellene neki.
van megoldás vagy vegyek másik készüléket?

(#27862) hajho1112 válasza #32577792 (#27861) üzenetére


hajho1112
tag

gen 1 bladen el ment nekem a ics is :D :R

hajho1112 felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#27863) #32577792 válasza hajho1112 (#27862) üzenetére


#32577792
törölt tag

hmm...
és lehet több memóriát is adni neki azon?
elment: ez mit is jelent? döcögöt, vagy akadásmentesen?

(#27864) Keeperv85 válasza hajho1112 (#27862) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Gen1-es Blade-re soha sem volt ICS. A CM7 n39-es verziója volt az utolsó custom rom, ami a gen1-es Bladere kijött, jóval a CM9 előtt.

(#27865) #32577792 válasza #32577792 (#27861) üzenetére


#32577792
törölt tag

erre a kérdésemre esetleg valaki?

(#27866) sbe561


sbe561
tag

ZTE játék:
[link]

(#27867) hajho1112 válasza Keeperv85 (#27864) üzenetére


hajho1112
tag

én ugy vettem hogy az volt rajta akkor valami buherált cucc :D vagy csak kamuztak :D ?

hajho1112 felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#27868) KERYgsxr


KERYgsxr
tag

Sziasztok.
Sajnos megrepedt a hátlapom nem tudna valaki segíteni honnan szerezhetnék be egyet a legolcsóbban.
Köszi szépen. :R

(#27869) Wilika


Wilika
aktív tag

Nno, végül rászántam magam, és tettem fel egy 4.0.4 ICS-et. Meglepően jól működik, el sem hiszem. (persze ez csak az első blikk, majd meglátjuk, hogy hosszútávon mit csinál)
Amit nagyon fájlalok; Több helyem (nahát :) ) most sem lett. Egyedül azért megy fel a FB-FBmsng-Insta-operamini kombó, úgy, hogy még némi hely is marad a memóriában, hogy a Gappsból csak a Gmail van fent.

Gondlom ahhoz, hogy még egy ~50 megát nyerjek, már nagyobb varázslás kell. :(

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#27870) TRob1 válasza Wilika (#27869) üzenetére


TRob1
veterán

Nem kell olyan nagy varázslás, csak annyi, hogy a közösségi életed ne virtuálisan éld/éljétek, hanem élőben... és máris jut hely értelmesebb appoknak is. :U :)

szerk: Habár asszem ez manapság mégiscsak nagy varázslásnak hatna a többségnek. :DDD

ui: Amúgy átpartícionálás megvolt már a gyári kiosztásról?

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#27871) junkpod


junkpod
nagyúr

Egy havi ics kínlódás után visszaraktam GB-t (ss7).
Viszont valami nem jo az apn beallitasokban, tmobilra mit kell beírni?

Box's don't touch!

(#27872) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Mi az a rom, ami normálisan használható jelenleg? :U

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#27873) Thrawn válasza Speeedfire (#27872) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#27874) Speeedfire válasza Thrawn (#27873) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ha jól sejtem akkor ez lenne az a rom?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#27875) kukinyo válasza Speeedfire (#27874) üzenetére


kukinyo
addikt

Bizony az :)

(#27876) Wilika válasza TRob1 (#27870) üzenetére


Wilika
aktív tag

Elsősorban az a cél, hogy FB messengeren keresztül motyogjunk egymásnak napközben.

Amúgy én pl. a tumblr-t bújom sokat, amire szintén lehet most hümmögni, hogy de kocka, meg nem is találkozik emberekkel, de csomó embert ismertem meg miatta, illetve nem egyszer volt, hogy csak úgy összefutottunk páran egy-egy "hadd ne igyak már egyedül" kiírásra. :)
Szóval semmi sem fekete-fehér, néha tök jó egy-egy képet feltolni, vagy ha el akarok érni valakit, akkor ott megtalálom.

Akkor ha jól értem, felnyomom a nekem szimpatikus partíciókiosztást a kártyára és keresek egy rendszerfrissítés menüpontot a telefon menüjében?
A Clockwork-ös rom managerből is lehet ezt? És utána mi történik? Másoljam a telepítendő ROM-ot is mellé, és majd recoveryből fel kell rakni? Vagy valamit nagyon benéztem?

Bocsi az értetlenkedésért, csak még épp hogy kezdem valamennyire felfogni az egészet :)

Aztán lehet, hogy marad az egész így, mert ha most belakja a telefont barátnőm, én ki nem veszem a kezéből :D

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#27877) junkpod válasza Speeedfire (#27872) üzenetére


junkpod
nagyúr

Olvass vissza egyet:)

Box's don't touch!

(#27878) TRob1 válasza Wilika (#27876) üzenetére


TRob1
veterán

Mivel már fenn van ez a Rom, abban nem találod meg a neked kellő menüpontot (szerintem). Ezért a másik módszerrel csináld (Image mappába az image.bin - a linken kékkel leírtak szerint)
Felteszed a 160/2/278as kiosztást, aztán újra ugyanazt a Romot amit most használsz (+gapps+crossb. - persze ezek már legyenek az sd-n előre, illetve egy újabb cwm sem árt, amit az alapból feltettből frissíthetsz, szintén úgyanúgy mintha romot tennél fel)
Gyakorlatilag minen ugyanaz lesz mint most, kivéve hogy több hely lesz az appoknak.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#27879) Speeedfire válasza junkpod (#27877) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Hát, akkor... :W

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#27880) Thrawn válasza Speeedfire (#27879) üzenetére


Thrawn
félisten

Próbáld ki azért mielőtt falba vered a fejed :D
Ha nem tetszik, vagy lassúnak találod akkor Swedish Snow RLS7 vagy CM7 kell neked.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#27881) Speeedfire válasza Thrawn (#27880) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

RLS6 van fent jelenleg, a 7-es nem jött be. :N

De lehet kap egy esélyt, hátha...

[ Szerkesztve ]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#27882) junkpod válasza Speeedfire (#27879) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ugy sem lehet teljes értékű, másik telomra most raktam jb romot majd 500 mega volt, ezek meg 100 koruliek... Nagyon lassu volt, erezhetoen keves volt a hw.

Box's don't touch!

(#27883) Speeedfire válasza junkpod (#27882) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Én is lassúcskának éreztem. :(((

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#27884) sbe561


sbe561
tag

Üdv mindenkinek!

Olyan problémám van, hogy nem akar töltődni rendesen a pengém. Próbáltam másik gyári töltővel is, de úgy se...
1x már csinált ilyet, akkor egy akku ki-be segített az eseten, de most nem! :(

Valami javaslat?

Előre is köszönöm!

(#27885) blade zte


blade zte
őstag

És igennn! Megtörtént a legnagyobb ökörség. Éjfél után 1:20 körül ráléptem a blaremre. :( :( :( :( :(
Csak úgy 2 hónapra voltam a xiaomi m3-tól, de nem, meg kell történnie, csakazért, hogy nehogy az legyen a következö telefonom! :W

Az egész képernyö feketén világít, az oldalán vannak csíkok, amiböl látom, hogy csakis a képernyönek annyi, mert amúgy még megy. Vicces, hogy bezzeg az érintést még mindig érzékeli mindenhol, ugyanis simán unlockoltam.

Rosszabbkor nem is jöhetett volna. RIP, és jó éjszakát mindenkinek!

Oppo find 7 astro black

(#27886) sbe561 válasza sbe561 (#27884) üzenetére


sbe561
tag

Probléma orvosolva! :C

(#27887) kukinyo válasza sbe561 (#27886) üzenetére


kukinyo
addikt

Azt is írd le hogy sikerült megoldanod.
Hátha másnak is hasznos lesz. :)

(#27888) Wilika


Wilika
aktív tag

Érdemes a processzort állítgatni? Várhatok attól bármily nemű gyorsulást, vagy csak az akkut eszi le hamarabb, illetve akár meg is sülhet. (úgy rémlik, hogy a skate-ben ugyanez a hw volt 800MHz-en, nem?)
Mennyi a max, amit lehet még? ~700MHz? Vagy felesleges?

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#27889) Thrawn válasza Wilika (#27888) üzenetére


Thrawn
félisten

Felesleges.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#27890) Probert75


Probert75
addikt

SRY!

[ Szerkesztve ]

(#27891) Probert75


Probert75
addikt

Elnézést a dupláért!
Haveromnak csináltam, de a friss romolóknak is jól jöhet. Nem tudom pontos e a leírás, amit készítettem két fórumtárs, TRob1 és Keeperv85 segítségével. Majd a profik kijavítják, ha nem jó a sorrend.
Telepítések:
1. 4 féle Blade 1 van, de itt a szoftverek úgy készültek, hogy mindre jók, szóval nem fog gondot okozni az eltérés...
...ami viszont igen, hogy minden darabnál van egy "GEN1"-es "beállítás", illetve egy "GEN2"-es. Az új romok, kivétel nélkül "GEN2"-re készülnek, amihez előbb át kell szoftverezni "GEN2-esíteni" a készüléket.
Szóval az első teendőd, hogy megnézed, hogy GEN1-es vagy GEN2-es a Blade. Ezzel a Play-es programmal meg kell nézni, hogy GEN1 vagy GEN2-es.
Ha ezt megnézted és GEN2-es, akkor kezdheted a többivel. Ha GEN1-es, akkor a szolgáltató oldalán megkeresed a rá való szoftverfrissítést és frissítesz vele az ott leírtakhoz hasonló módon.
Ezen az oldalon is le van írva hogyan lehet gen1, gen2, gen3-asítani.
2. Át kell partícionálni a telefont mindenképp. A javasolt csomag a 160mb system_2mb cache_278mb data kiosztás. A TPT_update_pakk.rar-ban vannak a kiosztások.
A csomag tartalma:

128mb system_2mb cache_310mb data kiosztás
136mb system_2mb cache_302mb data kiosztás
136mb system_37mb cache_267mb data kiosztás
160mb system_2mb cache_278mb data kiosztás

Bontsuk ki a zip fájlt, amiben lesz 4db könyvtár, minden könyvtárban egy image.zip csomagolt fájl.

Miután kiválasztottuk a nekünk szükséges csomagot, a benne lévő image.zip-et bontsuk ki, és az image mappát, benne az image.bin fájllal másoljuk be a telefon SD kártyájának gyökerébe.

Ha ezzel megvagyunk, nézzük meg a telefonban a Beállítások-Telefon adatok menüpont alatt, van-e olyan menüpont, legfelül hogy: system updates.

Ha van akkor nyugodtan olvass tovább (alap gyári rendszerek, kiszivárgott 2.3-as romok támogatják) ha viszont nincs (pl: CM alapú romok) akkor fel kell rakni egy másik custom romot amiben van ilyen menüpont!

Nyomjunk rá a System updates menüre, majd a storage card updates menüre, és végül a következő ablakban nyomjunk az OK gombra.

Ez után a készülék automatikusan újraindul, majd megkezdi a frissítési folyamatot, egy kis csík szalad végig, a vége felé láthatóan elgondolkozik, ez lehet 80 vagy 98-99%-nál is, ez esetben nem kell megijedni, végig kell menjen, majd a sikeres frissítés végét egy ZTE logó zárja.

Értelemszerűen nincs fent rendszer, vagyis a frissítő csomag rendszert nem tesz fel, így a logo-t meglátva nyugodtan vegyük ki az akksit, majd kapcsoljuk be a készüléket recovery módba.
Erről a linkről származik a leírás.

3. Ha átpartícionáltad, akkor, ha minden igaz lesz egy CWM Recovery-d, csak régi. Azt érdemes frissíteni újra. Ezeket saját magából kell frissíteni az apply sdcard menüből (vagy hasonló), majd újraindítani Reboot Recovery opcióval és máris az új fogad.

4. Ha fenn van az új recovery, akkor mehet a rom telepítés. Az egyik Blade-es srác, ziyan által készített romot ajánlották. A CM10.zip-ben van 3 egyéb zip, amiket ki kell csomagolni, és azokat is az SD gyökerébe kell másolni, majd onnan felflashelni (1: Rom, 2:Gapps, 3: Crossbreeder). Szintén a Recoveryvből az apply sdcard menüből (vagy vmi hasonnló, ugyanúgy, mint magát a Recoveryt is saját magából).

A telepítés után az első indítás kicsit több időt vesz igénybe, várj türelmesen. Ha ezzel megvagy, kapcsoljuk ki a kijelzőt, és várjunk 5-10 percet, amíg stabilizálódik a friss ROM

Remélem jól írtam mindent le. Javítsatok légyszíves, ha valami nem stimmelne.

[ Szerkesztve ]

(#27892) Keeperv85 válasza Probert75 (#27891) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

Minden stimmel, minden oké így is, de én annyit egyszerűsítenék, hogy nem kell rom a TPT művelethez és nem feltétlen kell TPT sem, csupán egy lehetőség.

HA TPT mellett dönt valaki, akkor:

Az SD kártyára három csomagot kell feltenni:

- Friss CWM, nem az img, hanem a zip-es telepítő.
- image mappa, benne az image.bin
- a rom telepítője zipben.

Ha megvagyunk, akkor akku ki, vissza és nyomd a MENU+VOL UP+POWER gombokat. Elkezdi a TPT-t. Miután végzett, újra fog indulni, ám soha sem jut el a ZTE logo-hoz, mert a kernel helyén is a recovery van, így egyből a CWM fogad.

Itt keressük meg az "Install zip from SD card" >> "Choose ZIP" útvonalon a kártyára tett recovery csomagunk, majd telepítsük fel. Ha kész, akkor akku ki, vissza.

Most kapcsoljuk be úgy a telót, hogy nyomjuk a POWER+VOL DOWN gombokat, hogy a friss recovery jöjjön be. Keressük meg a romunk, amit fel akarunk tenni a fenti módon, ahogy recovery is települt. Ha végzett, akkor válasszuk a "Reboot system now" lehetőséget...

Ha most is a reocvery fogad, akkor elszállt az NV ram... Nos, ez esetben lehet itt panaszkodni...

(#27893) Probert75 válasza Keeperv85 (#27892) üzenetére


Probert75
addikt

Köszönöm a megerősítést! Örülök, hogy jól sikerült a sorrend. Pláne úgy, hogy én még csak Samsung Galaxy Ace-en csináltam ezeket jó két évig. Most van, lassan 1 hónapja, egy ZTE Blade Super-em. Még nem tudom ezen fogok e romolni meg rootolni, mert egyenlőre minden flottul megy rajta. Igaz lenne olyan app, amit eltávolítanék szívesen. Ezekhez kaptam tőletek linkeket és hülyebiztos leírást akartam csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#27894) Probert75 válasza Keeperv85 (#27892) üzenetére


Probert75
addikt

Akadt egy kis problémám a frissítéssel!
Gyári romon a hangerő le és a bekapcs gomb együttes lenyomására nem a recovery jön fel, hanem egy fehér ablak, benne pedig egy FTM felirat. Ezt most nem értem.

(#27895) Keeperv85 válasza Probert75 (#27894) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Az pont a recovery. A gyári. Ez az úgynevezett Field Test Mode, vagy Factory Test Mode. Ezzel "beszélget" a hardverkulcs a Windowsos flashelő programokban.

(#27896) Probert75 válasza Keeperv85 (#27895) üzenetére


Probert75
addikt

De akkor hogyan lehet abból tovább menni? Mert le akartam ellenőrizni a recovery-be való belépést. Vagy ha megcsinálom a partícionálást, akkor a hang le+bekapcs gombra be tudok majd lépni rendesen? Vagy rá kell dugni a gépre, hogy lássa a wint?

[ Szerkesztve ]

(#27897) Keeperv85 válasza Probert75 (#27896) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A hangsúly azon van, hogy az a GYÁRI recovery. Ha MÁSIKAT teszel rá, mint pl. a CWM, akkor nem az FTM-et mutatja majd a recovery-be lépés közben.

(#27898) Probert75 válasza Keeperv85 (#27897) üzenetére


Probert75
addikt

Jó, de hogyan tudom akkor rátenni a CWM-et, azaz másikat.

(#27899) Keeperv85 válasza Probert75 (#27898) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Pár lehetőség adott...

- Flasheled fastboot-tal bootloader módban, ezt lehet kézzel is, illetve van hozzá csomag is erre.
- TPT-zed a telót és az felteszi
- Rootolsz, majd Terminal emulator alól flasheled fel
. Bootolsz szintén bootloder módban egyet és azzal flasheled....

A lehetőségek tárháza áll előtted...

(#27900) Probert75 válasza Keeperv85 (#27899) üzenetére


Probert75
addikt

basszus ez nekem nagyom magas elsőre, meg másodikra is. PC-n a CMD-ben próbálok leírás alapján feltenni original recovery-t, de végig haladva a lépéseken a fastboot könyvtárból futtatva azt írja, hogy a Megadott nevet (adb) a rendszer nem ismeri fel a belső vagy külső parancsként, futtatható programként vagy kötegfájlként.
Szóval akkor mi van?

Ha a TPT-zés a partícionálást jelenti, akkor belekezdek és majd lesz valahogy.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.