Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35551) Glatius válasza jano_77 (#35545) üzenetére


Glatius
őstag

Nincs ezen csodálkozni való: ami a ZIP-ben a /data/app mappában van, az automatikisan a teló /data/app tárhelyére kerül. Ha van extX partíciód, és a ROM támogatja az A2SD-t, akkor a /sdext/app könyvtárba teszi őket. Egyébként neked kell az alkalmazáskezelőben áthelyezni őket.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#35552) mrmrg


mrmrg
tag

Sziasztok!

2 röpke kérdés.
T-mobilnál gari ügyben bármely szervízzel rendelkező üzletükbe visszavihetem a kütyüt, vagy csak oda ahol vettem?

illetve hogy állnak most szervízelés meg csere viszonylatában? Konkrétan beszéd közben ha felhúzom a hangerőt, érthetetlenül torz lesz a telefon.
Mire számítsak?

(#35553) domerator válasza jano_77 (#35550) üzenetére


domerator
veterán

""csak tudnám mitől kapcsolt ki?!?""

Bug van benne... :DDD

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#35554) kisani31 válasza mrmrg (#35552) üzenetére


kisani31
csendes tag

Bármelyik szervízpontal ellátott üzletbe visszaviheted!Sőt ha az egyik helyen nem akarják cserélni,nagy káromkodások,és szidalmak kiséretében elhagyod az objektumot,és próbálkozol a következőnél! :D

(#35555) pista59 válasza mrmrg (#35552) üzenetére


pista59
senior tag

Bármelyikbe, javítás még nincs, csak csere, de volt, hogy vizsgálatra küldték.

A győztes féreg irtó baktérium

(#35556) Telda


Telda
addikt

Hogy a fenébe csináltatok ~1500 pontot az Antutu-val? SDIII és Face to Face-el is próbáltam, de mindkettő csak 1200 pontot ért el, FTF-el próbáltam húzni a procit, de még rosszabb lett (wtf :F). Frissen telepített romokon futtattam a benchmarkot.

(#35557) nyxor


nyxor
aktív tag

xt9 bevitelnél tényleg nincs custom szótár, vagy csak én nem találom?

LG G2

(#35558) mrmrg válasza pista59 (#35555) üzenetére


mrmrg
tag

Köszi!

És mennyit szoktak ülni rajta nagy átlagban, ha bevizsgálják?
Csak, hogy mire készüljek:)

(#35559) jano_77 válasza domerator (#35553) üzenetére


jano_77
nagyúr

és mi lehet a gond? hogy lehet kiküszöbölni? mindenkinek ilyen, aki a TF VI. romot használja?

Más: tenném vissza a lementett dolgaimat a telóra, de nem akarok neki esni mint "Tóth az anyjának". volt és van olyan mappa, hogy .android.secure amiben apk-találhatóak.
ezeket vissza másolhatom egy az egyben az ugyan ilyen nevű mappába? ha megtettem innen telepítsem fel az apk-kat? ne hurrogjatok le :U

Más: a data/app mappába bemásoltam az AnySoft keyboard fordított változatát és mégis csak az alap angolt telepítette fel a telóra, magyar billentyűzet nincs!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#35560) pista59 válasza mrmrg (#35558) üzenetére


pista59
senior tag

Én nem voltam ilyen helyzetben, csak itt olvastam. Pár hét.
De ha van lehetőséged, ahogy írták is, viheted máshová is.
Más-más a szervizek hozzáállása.

A győztes féreg irtó baktérium

(#35561) mrmrg válasza pista59 (#35560) üzenetére


mrmrg
tag

Rendben, akkor holnap nekiindulok:)
Vannak tapasztalatok kerülendőbb/ajánlottabb szervízekről? (hozzáállásra, ilyesmire gondolok) Pesten.

(#35562) pista59 válasza jano_77 (#35559) üzenetére


pista59
senior tag

Az anysoft-nak magyar kiegészítése van a marketon, nem?
Tehát kell az anisoft, plusz a magyar kiegészítés.

A győztes féreg irtó baktérium

(#35563) pista59 válasza mrmrg (#35561) üzenetére


pista59
senior tag

Én nem ismerem őket, de itt már írtak szervizekről, hová érdemes menni, keress rá, talán megtalálod.

A győztes féreg irtó baktérium

(#35564) jano_77 válasza pista59 (#35562) üzenetére


jano_77
nagyúr

ok megnézem.

háttérnek mekkora képet kell készíteni a Blade-re? hányszor hányasra kell formázni?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#35565) domerator válasza jano_77 (#35559) üzenetére


domerator
veterán

""és mi lehet a gond? hogy lehet kiküszöbölni? mindenkinek ilyen, aki a TF VI. romot használja?""

Konkrét ötletem nincs, csak a saját tapasztalatomra tudok megint hivatkozni: fentebb már írtam, hogy a teljesen tiszta telepítés híve vagyok, még akkor is, ha mindent egyenként teszek vissza kézzel... SD teljes formázás, telón teljes format/wipe és utána mehet a rom... (volt, hogy 2x flasheltem egymás után... winmo-nál ez bevett szokás és hasznos volt)

(#35564) jano_77
Háttérkép: 960x800

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#35566) kungzi válasza Telda (#35556) üzenetére


kungzi
veterán

tegyél már fel pls egy képet

(#35567) jano_77 válasza domerator (#35565) üzenetére


jano_77
nagyúr

ezt csináltam én is. SD formázása az SD Formatter v3.0-val, majd az összes format és utánna fel a rom. csak beletettem pár apk-t a data/app mappába. de ez elvileg nem gond, működik, mert le is van írva a ROM oldalán az android fan fórumon. megnéztem az összes apk-t és ahol volt lib, ott azt bemásoltam a system/lib mappába.

Köszi a kép méretet

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#35568) domerator válasza jano_77 (#35567) üzenetére


domerator
veterán

Hátakkornincstöbbötletem :(

Szívesen :)

(megyekennivalamit)

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#35569) M0RGI


M0RGI
őstag

Szerkesztve:
A belső tárhely: 88 M fogl., 74 MB szabad.

[ Szerkesztve ]

(#35570) Mr X válasza M0RGI (#35569) üzenetére


Mr X
veterán

A belső tárhely méretét nézd meg, ne a memóriáét. Alapból az 160MB-ról indul, ha nem partícionáltál.

[ Szerkesztve ]

(#35571) pista59 válasza M0RGI (#35569) üzenetére


pista59
senior tag

Ja, az a RAM, neked meg ROM kéne.

A győztes féreg irtó baktérium

(#35572) pch


pch
aktív tag

Üdv!

Ha a házikó vagy menü vagy backra bejön a feloldó screen akkot valami készenlétbe tartja a telót, vagy a cm romokra ez jellemző?
Wifi ki van kapcsolva.

pch

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#35573) M0RGI válasza pista59 (#35571) üzenetére


M0RGI
őstag

Igen, közben rájöttem, bocsi.
És mit lehet tenni?
88 MB elég az összes fentlevő appnak ennek az egy pinballnak meg nem elég 74???
:S

[ Szerkesztve ]

(#35574) pista59 válasza M0RGI (#35573) üzenetére


pista59
senior tag

Nézd meg a telepített programjaidat, mit lehet áthelyezni az SD-re.

A győztes féreg irtó baktérium

(#35575) nonames válasza kisani31 (#35523) üzenetére


nonames
tag

Nos hát odáig jutottam hogy elolvastam ezt is azt is és a te magyarázatodból és api29 által leírt leírásból sikerült összeraknom, hogy mit is kell:) FTM mükszik usb be aksi ki és start 4-5 %-nál FTM eltűnik Pc Usb nem műkszik ki írja hiba lépett fell közben gyerek ordít :W

Majd elölről kezdtem és minden szépen ment ahogy a mesében meg van írva és mára megy az Api29 által készített Swedish rom + a turbot is felraktam:) Most ismerkedem a rommal s már látom ez lessz a nekem való!

Nagyon szépen köszönöm a részletes segítséged!! :R :R :R

És Köszönet Api29 Gyönyörű munkájáért! Csak így tovább:) :R :R :R :R

Üdv.: Nonames /lelkes ujonc/ :DD

(#35576) pista59 válasza nonames (#35575) üzenetére


pista59
senior tag

Grat!
És keeperv megmenekült :DDD :DDD

A győztes féreg irtó baktérium

(#35577) Keeperv85 válasza nonames (#35575) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Most légy szíves ellenőrizd le az IMEI számod még...

(#35578) Thunderbolt


Thunderbolt
tag

Sziasztok!

Januárban vettem Gen1-es Blade-et. Eredetileg csak 256 Mb memóriát látott a készülék, így csodazip-et ráeresztettem, és ez megoldotta a problémát. Majd nemrég frissítettem a hivatalos T-s 2.2-re. Mindent a leírtak szerint csináltam, és gond nélkül lement a frissítés. Azóta a következő problémáim vannak, amik a 2.1-ben tökéletesen működtek.

- Az SD-n található mp3-ak duplán jelennek meg a zenelejátszóban, és a csengőhangoknál. A gyári csengőhangokkal nincs gond, azok csak egyszer szerepelnek.
- A zenelejátszó leáll időnként. Ilyenkor, ha visszalépek a lejátszóba, akkor folytatódik a lejátszás, de 2-3 számot átugrik.
- Valamelyik nap a ki-be kapcsoló gombbal ki akartam kapcsolni a repülő módot, de a megjelenő menü nem reagált az érintésre, csak a beállításokban tudtam átkapcsolni.
- Néha újraindul a telefon.
- A hangerőt ha felveszem maximumra, akkor torzít, recseg.

Találkozott már valaki ezekkel a problémákkal?

Előre is köszönöm a segítséget!

(#35579) pista59 válasza Thunderbolt (#35578) üzenetére


pista59
senior tag

Kissé hibásan működik a rom, úgy tűnik.
Esetleg egy új ROM?

A győztes féreg irtó baktérium

(#35580) zombiekiller


zombiekiller
csendes tag

Hello,

Original téma visszarakásával kapcsolatban szeretném kérni a segítségeteket.

Innen vannak a témák --> http://hungariandroid.com/androidfans/viewtopic.php?f=121&t=111

A lényeg, hogy clockwork recovery van fennt a telefonon, és felraktam egy Green Theme-t, ami tökéletesen működött csak a feloldóképernyőn a két csúszka teljesen szét esett. Felraktam egy másik témát amivel megint nincs gond, de a feloldóképernyőn a csúszkák ugyanúgy szét vannak esve. Szeretném visszarakni az original témát, hogy megjavuljanak a csúszkáim, de nem találtam megfelelően működőt ami itt van ezek között azzal bootloopba fut a telefon.

Vodafone-nál vásárolt ZTE BLADE-em van 2.2.2-es androiddal
https://shop.vodafone.hu/lakossagi/zte_blade#product_description/fekete az oldalukon található frissítés fel van téve rá.

A segítségeteket előre is köszönöm.

(#35581) gabter


gabter
tag

Kelzsoca, vagy más szakértők!
Tegnap hosszú töprengés (és SS3 használat) után felraktam a Sweet Dreams III Remastered-et. Minden nagyon frankó, kivéve a proximity sensort, amely mindig "far"-t mutat, tehát nem műxik rendesen.
Meg lehet-e azt csinálni, hogy ideiglenesen felteszem a ZTE Dialer-t, hogy kalibráljam a szenzort, majd vissza az AOSP contacts-ot? Ha igen, mit kell ehhez tenni? Csak recovery-ből lehet, vagy Root Explorer-rel is? ZTE Dialer-es update.zip-et találtam, de vissza hogyan tudnám állítani utána? Nem szeretném újra installálni a rom-ot, ha nem muszáj.
Előre is köszönöm a segítséget.

(#35582) jano_77


jano_77
nagyúr

korábban azt mondták itt, hogy a market megőrzi az összes progti, amit telepítettem illetve, amit meg megvettem azt pláne.
nos most azzal kell szembesülnöm, hogy a My Apps között alig van pár program, amit korábbi ROM esetén fent volt. Hiányzik többek között a Lookout, amit ráadásul meg is vettem. :-(
hogy/hol tudok utána nézni ennek?!?

Más: a MyBackup által lementett Data_2011_08_02.zip file-t hogy tudom vissza rakatni, helyre állíttatni a programmal? Fent van a telefonon MayBackup mappában.
gyökérben kellene lennie? hol keresi a program? :U
segítsetek kérlek Titeket!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#35583) pista59 válasza gabter (#35581) üzenetére


pista59
senior tag

Marketen van valami program, amivel meg lehet csinálni a kalibrálást.

A győztes féreg irtó baktérium

(#35584) Keeperv85 válasza gabter (#35581) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Telepítsd fel ezt: [link] olyan formában, ahogy a rom-ot is feltetted. Remélhetőleg használ neki....

@jano_77:

Felmész ide: [link]
Bejelentkezel
Fent My Market Acc. Ott vannak, amit megvettél. Install. Kész :)

[ Szerkesztve ]

(#35585) Telda válasza kungzi (#35566) üzenetére


Telda
addikt

Na most egészen jó lett pedig semmit nem csináltam vele...
Face to Face

(#35586) pista59 válasza Keeperv85 (#35584) üzenetére


pista59
senior tag

Mi ez?
Más:
[link]
Ez jó kalibrálásra?

A győztes féreg irtó baktérium

(#35587) balpeter04 válasza mrmrg (#35552) üzenetére


balpeter04
aktív tag

Nekem is erőteljesen recseg a kis hangszóró ha telefonálás közben felhangosítom. Majd légyszi írd meg, hogy mit csináltak a szervizesek - akár PÜ-ben is! :R

(#35588) robit1973 válasza zombiekiller (#35580) üzenetére


robit1973
aktív tag

Ezek a témák Hungarian Fingerprint romokhoz jók, nem gyári Vodáshoz. Szerintem nincs más megoldás, csak ha újra rakod a gyári romot. Hacsak valaki nem tud jobb megoldást.
Vagy tegyél fel főzött romot és akkor azt témázhatod.

[ Szerkesztve ]

(#35589) gabter válasza Keeperv85 (#35584) üzenetére


gabter
tag

Köszi, ezt próbáltam, sajnos nem használt.

Pista59: A leírása alapján nem. Marketen még nem találtam olyat, ami kalibrálna is.
A Keeperv85 által linkelt fájl állítólag recovery-ből kalibrálja a szenzort, de nekem nem működött.

[ Szerkesztve ]

(#35590) jano_77 válasza Keeperv85 (#35584) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#35591) pch


pch
aktív tag

#35572-re senki?

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#35592) zombiekiller válasza robit1973 (#35588) üzenetére


zombiekiller
csendes tag

Gyári T-s romhoz biztos hogy működik, az egyik ismerősömnek legalábbis tökéletesen felment. Igazából az sem zavarna ha újra kellene raknom a gyári romot, csak egyelőre nem tudom hogy kezdjek hozzá ugyanis nem a gyári recoverym van ami pedig a vodás romfelrakós progihoz elengedhtetlen :D

(#35593) Keeperv85 válasza pista59 (#35586) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Egy kis progi, ami beállítja a proxit. Mi más lenne? :) A második kérdésre passz..

@gabter:

Már hogy a viharba kalibrálna a recoveryből mikor egy bináris fájl, amit a RENDSZER futtat le? :O Fel kell telepíteni a szerencsétlent...

[ Szerkesztve ]

(#35594) pista59 válasza gabter (#35589) üzenetére


pista59
senior tag

Ezek?
[link]

[link]

A győztes féreg irtó baktérium

(#35595) pista59 válasza nonames (#35575) üzenetére


pista59
senior tag

Na, maradt IMEI?
Keeperv már tűkön ül :DD

A győztes féreg irtó baktérium

(#35596) gabter válasza Keeperv85 (#35593) üzenetére


gabter
tag

Kicsit flegmán fogalmaztam, sorry. Tehát recovery-ből kell telepíteni és aztán elvileg automatikusan lefut.

Pista59: Ez ugyanaz, amit Keeperv85 javasolt, ezt én is megtaláltam. Terminalból még nem próbáltam. De köszönöm fáradozásod!

A proximity szóra keresést végijátszottam itt is és a MoDaCo-n is, abból következtettem arra, hogy talán a szervízkódos módszer és kalibrálás meggyógyítja. Csak most nem tudok hosszabb ideig recovery-ben játszadozni, mert kell a telefon (telefonnak), ezért nem akarok teljes rendszert újratelepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#35597) domerator válasza pista59 (#35595) üzenetére


domerator
veterán

Ha nem lenne IMEI, akkor az már a bekapcsoláskor feltűnt volna neki, mert rá sem engedi a hálózatra IMEI nélkül. :N

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#35598) pista59 válasza gabter (#35596) üzenetére


pista59
senior tag

OK.

A győztes féreg irtó baktérium

(#35599) domerator válasza pch (#35572) üzenetére


domerator
veterán

Nem normális állapot, valóban valami ébren tartja a telót... ki kell nyomozni... én ugyan soha nem használtam, de nagyon sokan mondják, hogy erre kiváló pl. a Watchdog.

(ha legközelebb egy régebben feltett kérdésedet ismétled meg, akkor könnyebb másnak visszakeresni, ha saját magadnak válaszolsz, mint csupán a hsz. számát beírod)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#35600) Keeperv85 válasza domerator (#35597) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Dehogy is nem engedi fel! ;) A T-Mobile pl. simán felenged hibás IMEI mellett is. Egy darabig...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.