Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36151) szezso15 válasza domerator (#36149) üzenetére


szezso15
addikt

Hát igen...
No sebaj, majd a felsőbbrendűek döntenek! :K

Még mindig jó zenék vannak a telómon, nem fogynak el, nem tudok aludni :Y :Y

Amúgy most egy FullHD videót próbálgatok, hogy viszi a Bléd :DD

Épp: proci: 748Mhz, 48-as VM Heap Size, MoboPlayer, minden progi kilőve, és mindjárt nézem repülő módban :DDD

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#36152) umek7 válasza MxM19 (#36150) üzenetére


umek7
őstag

Új ROM-ot csinálsz? Mikor lehet majd letölteni? :DDD

(#36153) domerator válasza MxM19 (#36150) üzenetére


domerator
veterán

Nem szépen kértelek b@mmeg, hogy húzzál már innen a viharba mára????

Mi a fax lenne, ha a guglit is használnád egy kicsit és nemcsak a rúzsos szádat? Hogy kell apk-t telepíteni te atomfizikus?

Nem mondom el még egyszer, hogy ne hozz ki a sodromból...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#36155) MxM19 válasza domerator (#36153) üzenetére


MxM19
aktív tag

Jó lenne ha most már leállnál.
Szóltam hozzád egy k.... ROSZ szót is?Nem.Akkor meg vegyél vissza az arcodból légy szíves.
umek7:Magamnak csinálom.:)

[ Szerkesztve ]

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#36156) umek7 válasza domerator (#36153) üzenetére


umek7
őstag

Feleslegesen idegeled magad, ilyen tagok mindig is voltak és mindig is lesznek. Én automatikusan figyelmen kívül hagyom őket, nincs értelme .apk-s atomfizikusok ellen se harcolni :D

@MxM19: hejj pedig azt hittem megosztod majd a közösséggel a munkádat.

[ Szerkesztve ]

(#36158) MxM19 válasza umek7 (#36156) üzenetére


MxM19
aktív tag

Túl jó lenne az nektek:)

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#36159) umek7 válasza szezso15 (#36157) üzenetére


umek7
őstag

Akkor ez azt jelenti hogy nem csináltok közös ROM-ot? :D A fenébe, egy kis konfliktus miatt micsoda finomságokról maradunk itt le :DDD

(#36161) MxM19 válasza szezso15 (#36160) üzenetére


MxM19
aktív tag

Ok.
Mennyit fizetsz érte?xD

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#36163) domerator válasza MxM19 (#36155) üzenetére


domerator
veterán

Én kértelek nagyon szépen, hogy állj le a követelődző, alpári stílusoddal azt hiszem.

Nem tetted meg.

Most messzebb dobtad a lasztit, mint kellene barátom...

Ha nem tűnt fel eddig, rajtam kívül már több fórumtagot megsértettél, tele van veled a hócipőjük, te meg még mindig itt vagy és követelődzöl.

Nem szeretnék még egy olyan kifejezést látni tőled, hogy ki vegyen vissza az arcából OK?

Hidd el, keményebb trollal is volt már dolgom, mint te... ne próbáld ki.

Utoljára kérlek (még mindig kérlek...érted?) hogy a bunyevác stílusodat szelídítsd meg, mert itt köztünk nem menő... nem lesz jövőd itt. Érted?... vagy írjam lassabban?

Mára lépek, mert késő (korán) van és álmos vagyok... javaslom ne használd ki.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#36164) MxM19 válasza domerator (#36163) üzenetére


MxM19
aktív tag

Lépjél.De jó nagyot!

---

segítség nélkül is le tudod állítani magad, igaz?

[ Módosította: bwoay ]

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#36165) Pietrosz válasza domerator (#36163) üzenetére


Pietrosz
addikt

Azért még a vadállatot simogasd meg elalvás előtt, LOL.
Vicc ami itt megy tényleg. Még te osztasz le mást? Néha olvasd is vissza, amit írsz. Ez a stílus, amit megengedsz itt 100* rosszabb, mint ami ellen próbálsz fellépni.

(#36166) nyxor


nyxor
aktív tag

melyik a legjobb médialejátszó program? rockplayer?

LG G2

(#36167) #65675776


#65675776
törölt tag

Ideje lenne megnyugodni. Talán jobb lenne, ha tényleg mindenki menne aludni.

(#36168) Razor_alpha válasza nyxor (#36166) üzenetére


Razor_alpha
tag

Videóra én a moboplayert ajánlom.
Zenére rockot inkább.

(#36169) Mr X válasza nyxor (#36166) üzenetére


Mr X
veterán

Próbáld ki a PlayerPro-t zenére.

(#36170) Katter


Katter
csendes tag

a Speedshop.hu-t tudjátok ajánlani zte blade vásárlásra? ott függetlenítve és android 2.2-vel adják elvileg gyárilag és van 1 év gar. szerintetek vegyem inkább azt vagy nem érdemes ott, hanem valamelyik mobilszolgáltatónál vegyem meg és csináljam meg magam ezeket a dolgokat? persze analfabéta vagyok és segítségre lenne szükségem ebben az esetben. köszi

(#36171) Fireman67


Fireman67
tag

:O Úgy látom, itt az éjszaka vihar volt! :O
Ne bántsuk egymást Gyerekek! Magyarok vagyunk mindnyájan.
Nem elég a "kollektív büntetésünk"? :F

Szép napot mindenkinek! :R

Fórum- Fáradt gőz - "A tűzoltók és szimpatizánsaik topikja"

(#36172) barnam_ válasza Katter (#36170) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ha független kell, vegyél ZTE Libra-t. Ugyanaz mint a Blade, csak gyárilag független. Míg a penge nem.

(#36173) Telda


Telda
addikt

Nos felraktam a Cyan Suprise II.-t és szeretnék pár építő jellegű hozzászólást tenni.
A leírtak alapján felraktam, de nekem csak a dock kinézete változott a status bar és az ikonok nem, theme chooser-ben csak az alap theme van, sehova nem lehet lapozni. A launcher piszok lassú, szaggat és egyáltalán nem lehet testre szabni, bár lehet csak én nem találom. Itt gondolok olyanra hogy a menüben is latszik a háttér, vagy hogy a dock-ot nem mutassa mikor a menuben vagyok stb. Valamint az LG bootanim nem igazán illik a telefonhoz, bár ez csak ízlés kérdése. Hát röviden ennyi és még egyszer ez nem fikázás, csak egy sima felhasználó saját véleménye pár perc használat után.

(#36174) Mr X válasza Telda (#36173) üzenetére


Mr X
veterán

A theme chooserben ott kellene lennie az LG Optimus 2X témának, ami változtatja az ikonokat és az értesítési sávot. Nekem ott van, tudtam is állítani.

Az app drawer sem szaggat. A testreszabhatósága kimerül az ikonok és kategóriák rendezésében.

(#36175) Telda


Telda
addikt

Lejárt a limit, még annyit hogy gondoltam újra indítom akkor hátha megváltozik a theme, de már el sem indult a robotnál áll a kép. Megpróbálom újra felrakni.

[ Szerkesztve ]

(#36176) Mr X válasza Telda (#36175) üzenetére


Mr X
veterán

Nálad lesz valami gond. Formatokat, dalvik cache wipe-ot megcsináltad rom install előtt?

(#36177) nonames válasza szezso15 (#36151) üzenetére


nonames
tag

jó reggelt! a vm heap size az mi? hol lehet állítani mire jó? vagy to vagy van!

(#36178) lac14548


lac14548
aktív tag

Blade_Sweet_Dreams_III_Remastered ROM-hoz csak az Orange téma van?
Vagy az I és II -hez készültek is rárakhatók?

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#36179) M0RGI válasza oris (#36053) üzenetére


M0RGI
őstag

Na, "végre" valaki másnak is előjött ez a hiba.
Én már felvetettem a fórumon, de lehetőségként csak a romcsere maradt.
Bár ha GSF17 is ezt produkálja akkor nem tudom. Nekem SD3 van fent.

Ha megtudtál valami érdemit, akkor pls írj pü-t.

(#36180) Telda válasza Mr X (#36176) üzenetére


Telda
addikt

Természetesen mindent úgy ahogy le vagyon írva még abban a sorrendben is.

(#36181) ktmt válasza M0RGI (#36179) üzenetére


ktmt
aktív tag

Nálam egyik GSF sem produkálta ezt a hibát, de b17 felett kicsit bugosabbnak tűnnek, mint korábbiak. A szokásos hibakereséssel próbálkoztatok? Wipe dalvik cash, aztán factory reset? Én visszatértem b13-ra, nekem az volt eddig a legstabilabb és legtakarékosabb, néha szaggat, de amúgy minden rendben működik.

(#36182) pch


pch
aktív tag

Tisztelt romkészítő urak!

Olyan elvetemült kérdésem lenne, hogy jobb ha előtte leültök:)
Szal vannak azok az app-ok amelyek libeket tartalmaznak. Azokat nem elég csak symlinkelni a libs-be mint ahogy rendes linuxnál is van? Mert akkor ugye nem fogyna ott el a hely (annyira)

pch

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#36183) Glatius válasza pch (#36182) üzenetére


Glatius
őstag

Nem vagyok romkészítő... de tudtommal az Android nem közönséges Linux, hanem Linuxon futó virtuális gép akit Dalviknak hívunk.... :)

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#36184) pch válasza Glatius (#36183) üzenetére


pch
aktív tag

Attól még működhet a symlink...

pch

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#36185) Mr X válasza lac14548 (#36178) üzenetére


Mr X
veterán

Van hozzá például Steel Blue téma is. Nézz körül hungariandroid.com-on.

Telda:

Akkor próbáld meg újra letölteni a romot. Nálam nem produkál olyan gondokat, amiket leírtál.

[ Szerkesztve ]

(#36186) pacs83


pacs83
csendes tag

Sziasztok.

Meg tudnátok mondani, hogy az SMS-ek tárolására lehet-e külön mappákat létrehozni, mint például banki SMS-ek, Autópályadíj, stb...?

(#36187) Majci válasza lac14548 (#36178) üzenetére


Majci
tag

A II.-é jó hozzá.

Két fajta vélemény létezik: az ENYÉM és amit leszarok.

(#36188) szezso15 válasza Telda (#36173) üzenetére


szezso15
addikt

Amúgy jó reggelt mindenkinek! :)

Ott van a leírásban...
Bemész a Theme Chooser-be, majd lapozol egyet.balra, ott a kinézet!

A launchert úgy tudod testreszabni, hogy bemész az App Drawer-be, és nyomsz egy menu gombot.

Lehet, hogy egy picit szaggat az elején, akkor szokott ilyet csinálni, amikor a Google tölti le a cuccait a frissen telepített telefonra...

Mr X: Most látom, hogy ha nyomsz egy menu gombot, ott van olyan lehetőség, hogy reset category! Elvileg ekkor meg kell jelenniük a progiknak! :K

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#36189) PeetR


PeetR
aktív tag

Jó reggelt urak!

Erre esetleg tud valaki valami okosat mondani :) ?

[ Szerkesztve ]

(#36190) Mr X válasza szezso15 (#36188) üzenetére


Mr X
veterán

Igen, azt láttam én is, de nem mertem rányomni. Elötte pakoltam rendbe az ikonjaimat fáradságos munkával, mondom, ha az a reset visszatolja alaphelyzetbe, befonom a szemöldököm.

87bp:

A sim kártyádat sem ártana megnézetni, nálam produkált már hibás sim hálózati gondokat.

[ Szerkesztve ]

(#36191) szezso15 válasza PeetR (#36189) üzenetére


szezso15
addikt

Ha gyári ROMmal is csinálja, akkor mindenképpen gari! :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#36192) Telda válasza szezso15 (#36188) üzenetére


Telda
addikt

A Theme chooserben nincs semmi csak az alap theme semmilyen irányba nem lehet menni, de mindegy megvan külön apk-ban a theme úgy telepítve megy.

(#36193) Segnior_Barthez


Segnior_Barthez
senior tag

Hello,
Ezen topic első hozzászólásban található Recovery telepítés (Gen2) alapján szeretnék új romot telepíteni. Kimatekoztam az okos fejemmel, hogy előszőr rootolok, majd a RecoveryManager.apkval recovery.imgt az 'installálok'.
Valeszeg itt lesz a bibi, mert nem tallózza be, hanem rögtön -látszólag megtalálva az *.img filét, már telepíti is...de a végtelenségig. Csak a Cancel aktív.
Hangerő minusszal nem is jön be az a -feltételezésem szerinti bios-os felület ahol backuppolok, és romot cserélek.
Kérdésem: A recovery.img lehet a baki? Egy frissebb kell. Egyáltalán jó utat járok?
Kösz srácok :)

szerk: Telenoros gyári frissített 2.2.2.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/57762354@N03/

(#36194) jano_77


jano_77
nagyúr

jó reggelt Mindenkinek.
nagyon szép napra keltünk ma reggel.....nem kell menni dolgozni(szabi van) :DD :))

láttam, hogy tegnap du óta rengeteget írtatok, de most nincs időm végig olvasni.
azt is láttam, hogy szezso elkészült a ROM-mal - no ezt már le is szedtem gyorsan még csípás szemekkel ;) biztosan kipróbálom, márcsak a programok csoportosítása miatt is. (amúgfy mondtátok, hogy ilyen van az ADW EX-ben is.......de hol, én nem találtam?!? :F )

olyan kérdésem volna, hogy tegnap végül sikerült a szűz TF VI-ot feltennem, előtte mindent végig csináltam - wipe-ok, formatok és instal -, fel is ment rendje és módja szerint a rom. Viszont ma volt egy hívásom - lehet, hogy véletlen hogy épp ekkor -, de megjelent megint egy rendszer üzenet, hogy Sajnáljuk! A DSP Manager nem tud elindulni, próbálja újra! :(
Ezek az üzik mitől lehetnek?!? Semmit nem variáltam a ROM-on mikor feltettem, és azóta sem, csak a beállításokon mentem végig. Még programot sem tettem fel csak az Antutu-t és Screenshotot. Mi lehet a bibi? Esetleg a System részem lenne kevés és azért csinálhatja ezt?!?

Segítsen vki!
Sajnos csak 1 órát tudok maradni gép előtt, aztán már csak vasárnap este tudok esetleg felnézni, mert megyek du a legénybúcsúmra. Így hétvégén max az OFF Topicba tudnék szerintem írni. :D

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#36195) Mr X válasza jano_77 (#36194) üzenetére


Mr X
veterán

ADW EX-nél az app drawerben nyomva egy menü gombot megjelenik a katalógus navigáció beállításának lehetősége.

Én speciel a rom hibáidra nem tudok okosat mondani, max azt, hogy tegyél fel másikat. A telefonod belső tárhelye hogy van partícionálva?

(#36196) embe válasza jano_77 (#36194) üzenetére


embe
nagyúr

"legénybúcsumba" :Y Vigyázz magadra!!! :))

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#36197) PeetR válasza Mr X (#36190) üzenetére


PeetR
aktív tag

Okés köszi megnézem majd egy másik sim-mel ,ha azzal is csinálja megy vissza a gyári recovery és gariztatom már harmadjára :(

(#36198) jano_77 válasza Mr X (#36195) üzenetére


jano_77
nagyúr

hol tudom megnézni, hogy pontosan mik a beállítások (system mérete), mert 128-ra emlékszem, de lehet, hogy 134 :U

embe: köszi, majd igyexem. 3 napos (2,5) legénybúcsú.....ezek nem normálisak :DD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#36199) szezso15 válasza jano_77 (#36198) üzenetére


szezso15
addikt

Ha jóféle löttyről van szó, az OFF Topic vár téged! :DD

*Hajrá Loki!* i15+

(#36200) rattan


rattan
csendes tag

Sziasztok,

Sajnos feleségem Blade-jét ledobta a gyerek és elrepedt a kijelző.
Működik így is szépen, érzékeli az érintést stb, csak ez bazi nagy repedés van az üvegen.
Néztem a korábbi hozzászólásokat van aki 30 ezret ír, konkrét árat nem láttam.

A szervízben azt mondták, hogy elküldik bevizsgálásra és utána megmondják az árat.
Ha utána nem kérem a javítást (mert mondjuk tényleg 30 e), akkor ezért a vizsgálatért 3e Ft-ot el is kérnek.
Amiért megérheti, hogy így marad a garancia, amiből még kb 16 hónap megvan.

Szóval azt kérdézem van-e valakinek már tapasztalata mennyibe kerül/het/ ez a csere?
Ebay-en láttam előlapot kb 8000 Ft, viszont az garancia bukta, mert SF feliratos :-)

Köszönök minden segítséget előre is.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.