Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3301) pista59 válasza Speeedfire (#3297) üzenetére


pista59
senior tag

he, he, megértettem amit írtál :DD
Nincsenek.

A győztes féreg irtó baktérium

(#3302) Lacka89


Lacka89
aktív tag

Hali

Cm7 melyik részében volt feladatkezelő?Vagy valaki tudná linkelni a legújabbat?

Zsoca: H tudom vissza rakni a cyanogenmod beállításait?A Beállításokon belül?Miket kell vissza rakni?n35ből tenném vissza. Előre is köszi

(#3303) Speeedfire válasza nov2016 (#3246) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ezt milyen rom-mal sikerult elérni? Nekem rls3 alatt valami miatt 50%-ban 600mhz-en megy a kicsike...

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#3304) dzs13 válasza SutiAdi (#3294) üzenetére


dzs13
csendes tag

kb erre számíthatsz ha bejelented :N

[link]
[link]

szerintem jobban jársz ha online adod le a hibát

(#3305) spence225 válasza Lacka89 (#3302) üzenetére


spence225
aktív tag

[Cyanogen mod7 romok Blade-re]
valamint
[Kelzsoca 2.3.3]
Egyébként mindegyikben van csak el van rejtve : Beállítások > Alkalmazáskezelés

#3306: Igen abban is van. A beállításokban kell lennie egy olyasminek. hogy alkalmazáskezelés (az a baj hogy pont most raktam vissza a svédet de ott kell lennie)
És ha arra rámész asszem az utolsó fül pl. a futó alkalmazások

[ Szerkesztve ]

(#3306) Lacka89 válasza spence225 (#3305) üzenetére


Lacka89
aktív tag

Elfelejtettem bele írni h Zsoca 2.3as romjába akarom vissza rakni.abban is van?
Fent volt már egyszer de akkor nem találtam....

[ Szerkesztve ]

(#3307) vampire17


vampire17
addikt

Lehet hogy hulyeseg kelzsoca, de sztm a MoboPlayer-t bele kene integralni a ROM-okba, mint egyetlen jol mukodo video lejatszot :)

(#3308) ticzi01


ticzi01
aktív tag

Sziasztok!

Ma vásároltam meg a topic témáját adó készüléket.
Egész nap nézegettem az esetleges rom frissitéssel kapcsolatos információkat.
Úgy vettem ki, hogy amik jelenleg közkézen forognak mind a 2.2 magyar ez még nem hivatalos kiadás.
Érdemes update végrehajtanom?
Vagy várjak amíg kijön valami teljesen stabil és hivatalos zte változat?
Garancia szempontjából ez mit takar?
Tmobilban azt modnták lehet frissíteni.... kétlem:)
Esetleg javaslat?
Köszi!

(#3309) Lacka89 válasza ticzi01 (#3308) üzenetére


Lacka89
aktív tag

Vissza állítható a gyári állapotba... Szerintem evvel elmondtam mindent. Recoveryvel csinálj egy mentést az eredeti ROM-ról.!!!És mehet a menet.Én így csinálnám.

Köszi Spence...

[ Szerkesztve ]

(#3310) Bart


Bart
csendes tag

Most tettem fel 2.3.3 -as romot,
Tetszik is, meg gyors is, de az a kérdésem, miért nem látja SIM kapcsolataimat
hol lehet beállítani, hogy a SIM-ről kérje a telefonszámokat

Bart

(#3311) spence225 válasza Lacka89 (#3306) üzenetére


spence225
aktív tag

Az e-mail-t amit priviben beszéltünk elküldtem. (legalábbis remélem átmegy mert elég nagy)
Van a zip-ben egy txt is amit olvass el.

(#3310) Bart: Importálni kell a kapcsolatokat mert a simen valóban nem látja. Nyomsz egy Menü gombot és ott lesz az valahol. Ha rámentél az importálásra akkor felbukó kisablakban kiválasztod hogy sim-ről importáljon, utánna látod a simes kapcsolataidat. Ekkor nyomsz egy menü gombot és rámész hogy összes importálása. Valahogy így van pontosan nem tom fejből mert már másik rom van fent.

[ Szerkesztve ]

(#3312) Lacka89 válasza spence225 (#3311) üzenetére


Lacka89
aktív tag

Köszi még 1x.!Már töltöm...

A Fishing kingset még nem próbáltad?Vagy a spider-mant?

[ Szerkesztve ]

(#3313) ticzi01


ticzi01
aktív tag

Srácok, még eléggé új nekem ez az egész történet...
Abban ha tudnátok segíteni/nézegettem van többféle/abban, hogy egy korrekt leírás linket adni amivel szájbarágósan tényleg lépésről lépésre le vannak írva dolgok.

Meg nem értem az ext partició az mi?

És érdemes elötte a rom méretét 512re növelni?

Bocsi, tényleg új egész nap nézegettem, de kell még kis idő megemészteni, holnap már nekiszeretnék állni

(#3314) Piscium válasza Bart (#3310) üzenetére


Piscium
csendes tag

Címtá-> menü gomb-> importálás/exportálás-> importálás a SIM- kártyárol

(#3315) spence225 válasza Lacka89 (#3312) üzenetére


spence225
aktív tag

A Spider Man-t próbáltam 2.2 alatt ott nem indul. 2.3 alatt még nem néztem de már csdak akkor fogom ha jön egy stabilabb 2.3
A Fishing kings-et még nem néztem de most hogy mondod megnézem.

(#3313) ticzi01: Az első hozzászólásban megtalálod a választ az ext2 partícióra a modding rész alatt (kb oldal közepe tájékán)

[ Szerkesztve ]

(#3316) Geree


Geree
senior tag

hmm..most vettem észre egy hibát a recovery.log-ban amit a CW recovery kreált...

-- Wiping data...
Formatting /data...
mtd: not erasing bad block at 0x056e0000
Formatting /cache...

ezen leírás alapján és rövid utánajárás után szerintem nem feltétlenül egészséges a recovery pakolgatása sem...bár nem tudom technikailag hogy van megoldva, de ha dd-szerű megoldással akkor a hibás blokk gondokat okozhat.
Vélemény?
Mások hogy állnak ezzel? Recoveryben az advanced menü alatt található asszem egy Report errors pont, azzal lehet meglseni..

[ Szerkesztve ]

a friend in need is a friend indeed

(#3317) pista59 válasza ticzi01 (#3313) üzenetére


pista59
senior tag

A rom méretét nem kell növelni sehova.
Az ext partíció az SD kártyán szokott lenni, ha csinálsz(linux file rendszerű). Ha van, egyes rom-ok oda is telepítenek programokat, a telefonnak több szabad memótiája marad.

[ Szerkesztve ]

A győztes féreg irtó baktérium

(#3318) Speeedfire válasza vampire17 (#3298) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Csak kicsit. :W


Aggregátor: Pedig egyszer már beállítottam neki, hogy ne csinálja ezt....


pista59: Akkor nálam lesz valami bibi. Youtube és mvideopalyer alatt is ez van. :O

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#3319) pista59 válasza Speeedfire (#3318) üzenetére


pista59
senior tag

VM heap sizét vedd kisebbre. Ez szokott ilyen gondot okozni. (érdekes, volt aki kisebbre állította, aztán vissza, és attól is megjavult)

A győztes féreg irtó baktérium

(#3320) vampire17 válasza Speeedfire (#3318) üzenetére


vampire17
addikt

amugy kerdesedre a megoldas: build.prop ban kapcsold ki a StageFright-ot

(#3321) Ren Hoek válasza ticzi01 (#3313) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Szerintem meg tapasztald ki 2.1-el az androidot, meg a telefon képességeit. Teljesen jól használható azzal is. Majd ha eléred a határait, és kiképezted magad a romcseréből (ilyen hogy pl mi az ext2 partíció, ha nem tudod, akkor nem érdemes nekiállni még...ezek alap dolgok a... ROM és RAM témakör meg különösen ALAP.)

Ami nincs bent 1 hsz-ben: Nektek új szériás telefonjaitok vannak már, elképzelhető inkompatibilitás a romokkal (pl Telenorosoknál sok romnál meghal a touch)

A romcsere nem kezdőknek való szerintem. Tapasztald szépen ki 2.1-el mi hogyan működik, nem kell egyből nekiesni. Aztán ha már sokat olvasgattál, és biztos van stabil mindennapos használatra ROM akkor neki lehet állni.

[ Szerkesztve ]

(#3322) Speeedfire válasza pista59 (#3319) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

32MB-ra van állítva elméletileg.
heap size: 32M (ennél magasabb érték beállítása hibákhoz vezethet)
A rendszeren is lehet módosítani ezen? Merre?


vampire17: Ez hol merre van? :F

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#3323) kelzsoca válasza vampire17 (#3307) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nos ezt már néztem és csak data alá lehet beokosítani, mert ha a system/app alá van betéve egyszerűen nem tud megnyitni semmiféle fájlt.

(#3316) Geree

Ha megoldható, akkor már ne nyomj több csodazip-et, mert lehet hogy többet nem indul el a Blade.

[ Szerkesztve ]

(#3324) vampire17 válasza kelzsoca (#3323) üzenetére


vampire17
addikt

Midenkepp ugy erdemes integralni, hogy marketben update-elheto legyen, mert eleg redszeresen jonnek hozza a frissitesek.

(#3322) Speeedfire: kell hozza valami olyan file kezelo, ami root jogot ad. pl root explorer. a fajlt a rendszer gyokereben megtalalod.

[ Szerkesztve ]

(#3325) pista59 válasza Speeedfire (#3322) üzenetére


pista59
senior tag

A system mappában van.

A győztes féreg irtó baktérium

(#3326) kelzsoca válasza vampire17 (#3324) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze, de ez akkor csak full romban lesz elérhető, mint ahogy akarom is az ilyen romokba betenni :)

(#3327) spence225 válasza Speeedfire (#3322) üzenetére


spence225
aktív tag

Ha heap méretet szeretnél állítani marketről szedd le a VM Heap Tool nevű appot. Azzal tudsz. De 32-től ne told feljebb

(#3328) vampire17 válasza kelzsoca (#3326) üzenetére


vampire17
addikt

Ertem. Akkor viszont az elso HSZ-be kell valahogy beleszerkeszteni, megelozendo az olyan hsz-eket h akad a film, meg melyik lejatszot ajánljátok....:)

(#3329) Geree válasza kelzsoca (#3323) üzenetére


Geree
senior tag

egyetlen egyszer TPTztem és egészen biztos, hogy nem utána keletkezett...azóta már több romot is felraktam, wipeoltam....és szoktam figyelni a logot...

a friend in need is a friend indeed

(#3330) kelzsoca válasza vampire17 (#3328) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, alaposan át kell szerkeszteni az 1. hsz-t :)

(#3329) Geree

Alapból is lehet szektorhibás, ehhez még csodazip sem kell, viszont így nagy valószínűséggel lehet átalakítani téglának egy telefont.

[ Szerkesztve ]

(#3331) spence225 válasza vampire17 (#3328) üzenetére


spence225
aktív tag

Viszont engem eddig hidegen hagytak a különböző lejátszók, de ez most megtetszett

(#3332) vampire17 válasza spence225 (#3331) üzenetére


vampire17
addikt

Nem csodalom :) erdemes marketen olvasni rola a velemenyeket :)

Meg ugye nem csak a kinezete, de komolyan, mondhat barki barmit, en vegigprobaltam az osszes androidra fellelheto media lejatszot es ez az egyetlen, ami ilyen minosegben(vagyis tokeletesen) jatsza le az avi-kat.

Jelenleg az egyetlen hianyossaga, hogy a bemuxolt feliratokat (pl mkv-ba muxolt) nem tamogatja. De a fejleszto igerete szerint hamarosan ez is javitva lesz. Mondjuk minket, Blade tulajokat ez nem igazan erint, leven ilyen mkv-t tulnyomoreszt a 720p-s rippek, azok meg amugy sem mennek a 600mhz-es proci miatt :)

[ Szerkesztve ]

(#3333) Lacka89


Lacka89
aktív tag

Zsoca a svéd színes settings.apk-t ha belerakom a ROMba és úgy telepítem akkor is menni fog?most rakok össze egy ZsocaRLS3mat saját apokkal.Vagyis az eredetit törlöm azt meg belerakom...

És ha össze gyűjtöm a az UPDAteket akkor bele integrálhatom a romba vagyis csak felül írom az eredetit?

[ Szerkesztve ]

(#3334) spence225 válasza vampire17 (#3332) üzenetére


spence225
aktív tag

Hát nekem avi ügyben most néztem késik a hang, de ez betudható a felbontásnak (esetleg nem tudja olyan sebességgel játszani). De mindenesetre jó.

(#3333) Lacka89: Alapból nem színes ? Már nem emlékszem hogy alapból színes vagy én pakoltam bele :D
De egyébként működnie kell

#3332: Hát igen sajna az mkv-ről le kell mondanunk

(#3336) Lacka89: A színes settings.apk-t felülírod a system/app mappában lévő setting.apk-ra és mennie kell. Alapvetően annyi a különbség hogy a hozzájuk rendelt ikonok lettek lecserélve színesre. Arra figyelj hogy nehogy más rom szies settings-ét pakold bele mert akkor nem lessz beállítások menüd.
Ha valami gáz van akkor később a telón root explorer-el tudod visszacserélni (esetleg ha mégse kell)

[ Szerkesztve ]

(#3335) Razor_alpha


Razor_alpha
tag

Jó lenne már egy facebook integrált névjegyzék ami kiírja azt is, hogy ki hív (full screen caller id nélkül is) valaki ez ügyben haladt valamit?

(#3336) Lacka89 válasza spence225 (#3334) üzenetére


Lacka89
aktív tag

de csak mindent felül írok?az eredetivel?És az UPDATE-ek?Azokat is elég felül irni a régit?

[ Szerkesztve ]

(#3337) barnam_ válasza Razor_alpha (#3335) üzenetére


barnam_
nagyúr

jaj de imádom ismételni magam... :U
kereső: aosp contacts

(#3338) vampire17 válasza spence225 (#3334) üzenetére


vampire17
addikt

milyen felbontasu es bitrataju az avi?

Itt egy kis leiras, meg sample fajl, hogy miket visz normalisan: [link]

Ezt probald ki! Velemenyem szerint ennel jobb minosegu videora egy ekkora kijelzon amugy sincs semmi szukseg. Az osszes scene release megfelel ezeknek a kriteriumoknak. A pistike release-eket meg hanyagolni kell. (nem csak a ZTE miatt :) )

[ Szerkesztve ]

(#3339) spence225 válasza Lacka89 (#3333) üzenetére


spence225
aktív tag

Ja igen, ha update-eket pakolsz bele akkor figyelj mit hova pakolsz (pl.: témában framework.apk stb) de ezzel nem hiszem hogy lenne problémád.

(#3338) vampire17: igen a bitrátát stb-t akarom majd most csekkolni csak eddig lefoglalt a gépelés :)
Köszi megnézem.

Szerk.: Nos hát igen nem figyeltem az adatokat felbontás eleve 720x480 volt a többiről nem is beszélve

[ Szerkesztve ]

(#3340) Razor_alpha válasza barnam_ (#3337) üzenetére


Razor_alpha
tag

Bocs, pont arról a bejegyzésről jutott eszembe, csak nem láttam, hogy az pont erre volna jó :)
Tehát akkor ehhez, hozzáadható accounts alól a facebook fiók és még a hívó neve is megjelenik? Mert akkor hálás köszönet:)

Upd.: Most teszem fel, és elképzelhető, hogy akkor nagyon örülök, eddig mindig választanom kellett ugye, hogy vagy hívószám kijelzés vagy fb contacts, és inkább az előzőt kellett preferáljam.

[ Szerkesztve ]

(#3341) barnam_ válasza Razor_alpha (#3340) üzenetére


barnam_
nagyúr

Igen, de ez csak Swedish Spring-hez jó.
Kiírja a hívó fél nevét, és megjeleníti a képet is (ha van).
Plusz ez már nem kettőzi meg a telefonszámot, ha a google contactban és a facebookon is kinn van a tel.szám.

(#3342) Lacka89 válasza spence225 (#3339) üzenetére


Lacka89
aktív tag

Ok.köszönöm.ZsocaRLS3ba beletehetem a cm7 n35 wifi driverét?

[ Szerkesztve ]

(#3343) vampire17 válasza spence225 (#3339) üzenetére


vampire17
addikt

Fontos meg, hogy olyan blődségeket, mint amit itt egyesek ajanlottak a forumon, meg csak veletlen sem csinaljatok, hogy 800*480 ba konvertaljatok a videot, azzal az indokkal hogy az a kijelzo nativ felbontasa!!

Tudni kell, hogy a nagyobb felbontas megjelenitese megterhelobb a procinak, mint vegrehajtani a bilinearis elven mukodo nagyitast a kissebb felbontasu videon....

Ezt nem neked irom amugy, csak ugy altalanossagban :)

[ Szerkesztve ]

(#3344) spence225 válasza vampire17 (#3343) üzenetére


spence225
aktív tag

Ez így van.
Viszont mp4-es tömörítésbe szépen megy 480x800-ba (de az nyilván mp4) - úgy már próbálgattam.
Viszont most rányomtam egy rövid kis avi-t a megadott beállításokkal amit javasoltál, így tényleg szép és jó.

(#3342) Lacka89: Inkább ne. Nem fog működni.

[ Szerkesztve ]

(#3345) Razor_alpha válasza barnam_ (#3341) üzenetére


Razor_alpha
tag

Ez sem akarja az igazságot, fb acc hozzáadásnál csak visszaugrik az előző menübe, még megnézem, hátha én vétettem valamit.

(#3346) Lacka89 válasza spence225 (#3344) üzenetére


Lacka89
aktív tag

ok. Köszi jó8 all

(#3347) vampire17 válasza spence225 (#3344) üzenetére


vampire17
addikt

mp4 (pontosabban x264+aac codec) az teljesen mas teszta, azt hardveresen tutja gyorsitani a telo, azzal nincs ilyen problema.

(#3348) pista59 válasza Lacka89 (#3342) üzenetére


pista59
senior tag

Beteheted, de akkor ugrik az a lehetőség, hogy a bléd wifijét osztod meg.

A győztes féreg irtó baktérium

(#3349) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

hali. melyik a levfajinabb swedish rom? most tennek fel egyet, de nem tudom mit szedjek le. egy fontos dolog van, ext ne kelljen es jo lenne a beepitett power widget. ux1 romjat se találom linkelve, se egy masik forumtarset, akinek a neve hirtelen nem ugrik be, kelzsocae megvan.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#3350) spence225 válasza vampire17 (#3347) üzenetére


spence225
aktív tag

Persze, én is így értettem amikor leírtam az mp4-et.
Kíváncsi leszek ha kijön a ZTE Skate abban milyen arm proci lessz.
Lehet ha már kapható lesz beruházok a penge mellé egyet.

(#3349) gordonfreemN: én Zsoca RLS3-asából ajánlom a lite verziót. Ahhoz nem kell ext2 sem. Sztem most ez az egyik legstabilabb.
Ha emlékeim nem csalnak talán még Skullen foglalkozot a svéd romokkal (asszem az RLS2-vel) valamint UX1 fórumtárs is dobott módosított romot.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.