Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2201) kazoly


kazoly
csendes tag

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy ha a ZTE-t portable hotspot-ként használom, és az internet kapcsolat a telefonon keresztül müködik pl. laptoppal kapcsolódva, miért nem müködik a VPN. Korábban Cisco-s VPN kliens volt a gépen, most Check Point Endpoint Connect de ezzel sem megy.
köszi

(#2202) szezso15 válasza netseft (#2197) üzenetére


szezso15
addikt

Köszi,utánanézek! :R

*Hajrá Loki!* i15+

(#2203) Ronam válasza róland (#2200) üzenetére


Ronam
addikt

én nem azt mondtam,hogy nem megy hanem lassú.van egy kis különbség a 2 között,3d+-ról átállítottam 3d-re,de így sem ment úgy mint az aura,1xrűen lassú,nem tudom mi lehet a gond

(#2204) PEEEEET


PEEEEET
csendes tag

Üdv. miért van az hogy felraktam az rls3-at és ha valamit fel akarok rakni újraindul a lelefon és a gép meg nem érzkeli, válaszokat köszi

P6

(#2205) kelzsoca válasza PEEEEET (#2204) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hibás SD kártya, sérült, hibás partíció.

(#2206) mpire

Hát igen, nem ártott volna pontos információt adni :)

[ Szerkesztve ]

(#2206) mpire válasza kelzsoca (#2205) üzenetére


mpire
tag

Vagy a full romot tette fel, és csak simán nincs ext partíció...

(#2207) _X10Dead_ válasza qltsar (#2184) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

Igen, a BT altalaban hangosabb.
A telefon sajat erositoje a forumozok kb felenek eppenhogy, de eleg, a masik felenek meg kimondottan halk. Muszerrel is ki lehet merni, de kulso erositon keresztul hallgatva "fulre" is kibukik, hogy a kimeno jel sokkal gyengebb, mint mas, hasonlo keszulekek eseten.
Ezt meg vagy tudja ellensulyozni a fultyu, vagy nem.
BT-s fuleseknek nincs ilyen problemajuk, mert nem fuggenek a telefon erositojetol.
Azert van hatranyuk is. Bekapcsolt Wifi mellett akadoznak. Szoval, ha Wifin streamelned a zenet, akkor csak a drotos megoldas johet szoba. Illetve Andorko radioja is csak drotoson mukodik.

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#2208) kj007 válasza róland (#2200) üzenetére


kj007
tag

Melyik ROM-mal? Ja, és töltés nélkül bírta a 2x12 óra navigálást?

(#2209) dragon1993 válasza róland (#2200) üzenetére


dragon1993
őstag

Nem Zalaegerszeg öshonos a ZTE ?

Miért akarja mindenki eladni a Blade-et.

EZT NÉZZÉTEK:

GEN 1 ből GEN2 [LINK]

[ Szerkesztve ]

(#2210) turho válasza dragon1993 (#2209) üzenetére


turho
addikt

Nem jön elég rom :DDD

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2211) kelzsoca válasza dragon1993 (#2209) üzenetére


kelzsoca
félisten

Miért akarja mindenki eladni a Blade-et.

A jó ár és a készülék tudása még nem elég a sikerhez, az androidhoz egy picit tanulni/érteni is kell, hogy ki tudd használni, illetve használata kellemes élményt nyújtson és ne bosszúságot.

Aki nem bír az Androiddal annak ajánlom az almás pistabácsi féle okostelefonokat. :)

(#2210) turho

:U valóban :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2212) nbl2 válasza dragon1993 (#2209) üzenetére


nbl2
senior tag

Ki akarja eladni?
Nálunk a munkahelyen minden 2. embernek Bladje van. ;)

Never give up!

(#2213) szezso15 válasza kelzsoca (#2211) üzenetére


szezso15
addikt

Na azt nem. :N Én almáról váltottam,hát így az androidba beleugorva újra nem kéne :N
Ez az állandó korlátozás,jailbreak is csak a kövi szoft.frissítésig jó sztem sz@r volt :DD

(#2215) kungzi IGEN IGEN IGEN MEGFŐNE A TELÓ, NE RAKJ FEL CUSTOM ROMOT,HIÁBA KÉRDEZED CSAK MA HUSZADJÁRA NE RAKJ FEL!!!!! NEHÉZ FELFOGNI??? (bocs capslock error :DDD)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#2214) dragon1993 válasza nbl2 (#2212) üzenetére


dragon1993
őstag

Győrbe ritka , reggel kérdzetik voltál az xy bulin ?
Én nem miért ?
Láttam egy ZTE telót :C :C

KELZSOCA
GEN 1 ből GEN2-ől mi a véleményed ?
[LINK]

Én is az IOS-tól szabadultam.

kungzi
Majd megoldják a touch hibát is ,csak várd ki.

Aggregátor
SE MW-600 megy madzag nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#2215) kungzi


kungzi
veterán

kelzsoca ha felraknám a svéd romot nagy lenne az esély rá, hogy megfőne a teló?

pár hozzászólással ezelőtt kérdeztem és azt írtad, hogy inkább használjam a gyárit

lesz szerinted arra esély, hogy az újonnan kijövő gépeken is lehet majd használni custom romot?

(#2216) barnam_ válasza _X10Dead_ (#2207) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nem akarok idiótának tűnni ( :DDD ), de madzag nélkül hogyan menne a rádió?

(#2217) api29: kis dolgoknak is örülni kell :)
majd egyszer talán minden működni fog benne :D

dragon1993: olyat mondj amiben nincs FM rádió.

[ Szerkesztve ]

(#2218) Beleczkil válasza nbl2 (#2212) üzenetére


Beleczkil
tag

Én :D, meg is hirdettem :D

"10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem"

(#2219) rmikee


rmikee
csendes tag

Sziasztok!

Születésnapomra kaptam egy Telenoros ZTE Blade-t

azt szeretném kérdezni, hogy van e rá már 2.2-es android, vagy olyan app amivel lehet SD kártyára telepíteni, mert a 2.1-es nem tudja ezt, és marketen sem találtam működőt.

Előre is köszi a válaszokat...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.

(#2220) esox


esox
senior tag

Már rég le akartam írni, hogy van egy - számomra igen érdekes - fordítás a settings menüben:

"Vez.nélküli és hál. kapcs.-ok"

Na ez így nagyon báncsa' a szememet. Mert ha már rövidítünk akkor nem "kapcs.-ok", hanem "kapcs-ok". De ha már úgy is két sorba megy a szöveg, akkor minek rövidíteni.

[ Szerkesztve ]

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#2221) vampire17


vampire17
addikt

Kipróbáltam egy új media lejatszot: MoboPlayer. Idaig messze ez a legjobb amit probaltam! Teljesen ingyenes, a marketbol telepitheto.

Telepites után egyből "rájön" a progi, hogy a marketes verzio nem ehhez a telóhoz jó ( még azt is kiirja hogy a ZTE Blade a teló neve!) és lehúzza az ARM6-os arcitekturara optimalizalt verziót.

Nem állítom hogy tökéletesen visz minden xvid-es avit, de eddig messze a legjobb teljesitmenyt hozta.

(#2222) dragon1993 válasza rmikee (#2219) üzenetére


dragon1993
őstag

Főzött romok vannak Blade-re ,de ezek nem mennek telenoros készüléken (lefagy az érintőképernyő).

MÁS:

Van olyan progi amivel mini wifi továbbítót tudok csinálni a telefonomból.
Router => Telefon => Telefon továbbosztja wifin

(#2223) Derse


Derse
tag

Azt hiszem bajban vagyok. Nem megy GPS a telómon, egy program se talál műholdat, illetve a szervízmenüben lévő gps test sem. Próbáltam már MCR 10 el, R12 vel, meg svéd rls3 al is, és persze gyárival is, de sehol nem talál műholdat (természetesen szabad ég alatt)
10 perc után sem.
Viszont nem merem visszavinni gariba mert akkor lehet hogy olyat adnak amit nem lehet "okosítani" a touch hiba miatt. Vagy azt is ki lehet kerülni valahogy?

Ja és T-mobilos a Blade

[ Szerkesztve ]

Hogyha nékem sok pénzem lesz...

(#2224) róland válasza Ronam (#2203) üzenetére


róland
veterán

Hát, sítúránkon minden kocsiban volt navi, de párszor felpörögtem, hogy a Blade-iGO párosom ajánlásai ellenére másokra kellett hagyatkoznom. (Volt miatta pár tíz km-nyi kerülő.)
S másoknál PNA-k voltak, meg tapsztalt, a területet ismerő sofőrök. (A legdurvább egy bő 20 perces autózás úgy, hogy a Blade-iGO páros szerint az elején meg kellett volna fordulnunk. Ez az első autóban lévő navinak fel sem tűnt, jó 10 útkereszteződésen átszaladt, mire észrevette, hogy baj van. Én meg hallgattam a javaslatokat és egyre idegesebb lettem.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#2225) kelzsoca válasza dragon1993 (#2214) üzenetére


kelzsoca
félisten

Már elmondtam a véleményem korábban, hazai körülmények között nincs még G2-es készülék, aki saját maga megoldja, és a G1-ből G2-t varázsol mehet a modacora ha bármi gondja van, mert itt nem kap support-ot :)

(#2215) kungzi

Egyenlőre használd a gyárit, légy türelemmel és várhatóan megoldódik ez a probléma is.

(#2220) esox

Hát igen, de nem csak ez az egy baki van a hivatalos fordításban. :)

[ Szerkesztve ]

(#2226) dorcssa válasza dragon1993 (#2209) üzenetére


dorcssa
csendes tag

Ez a gen1-ből gen 2 még elég veszélyesnek tűnik, főleg hogy egyelőre csak egyetlen rom megy fel gen 2 modelre..

(#2227) Simba86 válasza api29 (#2217) üzenetére


Simba86
senior tag

nekem az RC4-gyel is megy, így írok most, direkt kipróbáltam ;)

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#2228) mira72 válasza róland (#2224) üzenetére


mira72
őstag

És ehhez szerinted a BLADE-nek köze van bármi is?
Szerintem keresd elő a program számláját, és reklamálj ahol vetted :)

Ha ugyanazt a verziós programot használod, és ugyanazokkal a térképekkel, és ugyanazon beállításokkal, mint a tapasztalt területeiket ismerő sofőrök használtak, akkor ugyanazt az útitervet kapod.

Sokan összelopkodnak programokat, és "egyre idegesebbek lesznek" mert nem úgy működik ahogy ők szeretnék, vagy egy szoftver algoritmus miatt egy készüléket "szidnak" ...
Na szerintem ebbe a hibába estél.

Mindenki nagyra tartja az igo-t, azt hiszik az navigációk királya, pedig nem...
Én kipróbáltam a Sygic-et, és meg is vettem nem egész 7000Ft nem vágott földhöz, és teljesen jó, szeretem, nem "vágott át" még soha, nem lettem ideges tőle.. stb..

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#2229) Speeedfire válasza kelzsoca (#2211) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Vagy ott a bada, elég jónak tűnik. pár ismerősömnek van dabas telója samsung wave II, SE vivaz pro.
Elég jónak tűnik, szintén linuxosak. :K

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#2230) Glatius


Glatius
őstag

Pedig ez a G2 mod. elég jól hangzik, ha a teljes partícionálás átszabható lenne, helyből futnának a távol-keleti, gyári fejlesztésű ROM-ok, csak egy magyar nyelvi fájl kellene hozzá... amibe akár szívesen be is szállok.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#2231) róland válasza mira72 (#2228) üzenetére


róland
veterán

Olvasd el figyelmesen a hozzászólásomat. (NEM reklamálok.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#2232) hjanos1 válasza Glatius (#2230) üzenetére


hjanos1
senior tag

Csak a garit teljesen elvesztenéd, mert nem lehet (még) visszaállítani g1-re.

The Factory Must Grow

(#2233) kelzsoca válasza Glatius (#2230) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez nem biztos hogy jó ötlet, hidd el nem kell feszegetni a témát. :)

Kiadnál egy a TPT-nél is bonyolultabb/veszélyesebb dolgot a kezdőknek?

[ Szerkesztve ]

(#2234) mira72 válasza róland (#2231) üzenetére


mira72
őstag

"párszor felpörögtem"
"egyre idegesebb lettem"

nem reklamálsz, de úgy veszem ki a hsz.ből hogy nem is tudod hová tenni a dolgot.
és a "Blade-iGO párost" okolod ....
fáradt vagyok ezért most vitába menni, meg magyarázni, de szerintem mind1 is lenne, mert előző hsz.emből csak a "NEM reklamálok" rész jött le, ha figyelmesen olvasom akkor is :R

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#2235) Glatius válasza hjanos1 (#2232) üzenetére


Glatius
őstag

Természetesen, de "...nem fog a macska egyszerre künn s benn egeret!" Valamit valamiért! :)
Ez a telefon gyári állapotában még semmilyen. Ha egyszer fel lehet építeni a fájlrendszereket, és egyszer lehet módosítani, akkor jó esély van a továbbiakra.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#2236) barnam_ válasza mira72 (#2234) üzenetére


barnam_
nagyúr

Pont azt írja, hogy az iGO jobb volt mint a többi, de mégse hagyatkozhatott rá, mert az elöl haladó kocsit követték :)

(#2237) tlac válasza kelzsoca (#2233) üzenetére


tlac
nagyúr

én szívesen feszegetném, legalább elméletben
azt már tudjuk, hogy csak szoftveres különbség (ez nekem nem volt túl meglepő) és ha jól gondolom, akkor csak a "memóriatérképben" van különbség?

[ Szerkesztve ]

(#2238) Marcelldzso válasza mira72 (#2234) üzenetére


Marcelldzso
tag

Inkább dicséri a Blade-iGO párost és a másik navikat okolja a plusz kerülőért. :)
A kulcsszó az említett hsz-ben az ellenére :)
"Blade-iGO párosom ajánlásai ellenére másokra kellett hagyatkoznom"

További szép estét!

[ Szerkesztve ]

(#2239) turho válasza nbl2 (#2212) üzenetére


turho
addikt

Ketten dolgoztok és csak ez volt a bótba? :DDD

Úgy látom, néhány ember azért adja el mert komolyabbat szeretne, jobb procival és normális GPU-val, nekik ugródeszka volt a Blade.

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2240) mira72 válasza Marcelldzso (#2238) üzenetére


mira72
őstag

akkor lehet félre értelmeztem :)
akkor a "BLADE-iGO" párocskán volt az újabb map :)
de hát ha nekem a navi azt mondja mennyek valamerre, és megbízok benne, akkor más mehet amerre akar, én megyek a "fejem" után :)
ez van , fáradt vagyok :) sorry

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#2241) Marcelldzso


Marcelldzso
tag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy van e valami megoldás arra, hogy kicsit hangosabb legyen a telefon és ne legyen túlvezérelt jel kiadva pl csengőhangnál?

Tudom, hogy ennek hardveres korlátjai is vannak de olyan sok dolgot megoldottatok már szoftveresen, hogy gondoltam rákérdezek :)

(#2242) Glatius válasza kelzsoca (#2233) üzenetére


Glatius
őstag

Én ehhez elég alacsony vagyok, (vagyis magas nekem) szóval az én kezemből semmiképp se kerül ki ilyesmi, de a hozzászólásomban elég hangsúlyos a "Ha", vagyis elvi lehetőségek alapján végzett gondolatkísérlet. :) Pár napja viszont egy fórumtárs ecsetelte, hogy csak majdnem lehetetlen, az idő megoldhatja a problémát de elszántság azután is kell.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#2243) dragon1993 válasza hjanos1 (#2232) üzenetére


dragon1993
őstag

Van g2 ből g1 tutorial is csak nem linkeltem meg.
Gondolkodok , hogy kiadok egy tpt-set én de attól félek elb***átok aztán nekem reklamáltok.

Dorccsa

A mi 2.2-es romjaink alapja a G2-ről átportolt 2.2.

[ Szerkesztve ]

(#2244) _X10Dead_ válasza barnam_ (#2216) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

Ejnye, Batman, toled tobbet vartam :DDD

Mondjuk, lehetne benne beepitett antenna (de nincs).
Vagy lenne beledugva madzag, de pl. ki tudna kuldeni a hangot BT-re, vagy a sajat speakerere (de egyiket sem tudja). Andorko probalta megoldani, de ha jol tudom, nem sikerult...

Szoval, radiozni csak drotos-fultyuvel lehet jelenleg.

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#2245) SpeedR válasza _X10Dead_ (#2244) üzenetére


SpeedR
őstag

Ha jól emlékszem Andorko próbálkozott a TMC aktiválással is. Ennek vajon mi lett az eredménye?

(#2246) rmikee


rmikee
csendes tag

Kérdésem a következő:
Van olyan app gyári Telenoros (2.1) Bladere ami SD-re tud telepíteni?

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.

(#2247) róland válasza _X10Dead_ (#2244) üzenetére


róland
veterán

Vagy neten TuneIn Radio-val.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#2248) Sztlaci válasza Marcelldzso (#2238) üzenetére


Sztlaci
aktív tag

Szerintem politikus vénái vannak, vagy esetleg jogász, lehet így is lehet úgy is. ;]

[ Szerkesztve ]

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#2249) #19617792 válasza rmikee (#2246) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nincs, SD-re telepítéshez főzött 2.1/2.2 ROM kell, mert a 2.1 még nem tud SD-re telepíteni.

(#2250) eldiablo válasza Speeedfire (#2229) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

A SE Vivaz Pro az Symbian S60-as.

Az újabb Blade-eken, Costom ROM-nál bekrepál az érintőképernyő, viszont a CyanogenMOD Nightlies r34-el működik minden hibátlanul!
Remélem sikerült hasznos információval szolgálnom. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.