Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2451) kmisi99 válasza balalev (#2449) üzenetére


kmisi99
addikt

Ja úgy. Akkor nem tudom én mindig beleintegrálom a telepítendő romba a google cuccokat

[ Szerkesztve ]

(#2452) Bozek válasza hallerlaller (#2450) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem S60v5-ön volt a Sygic-hez TA-s térkép, de ott se volt jó az említett szakasz. De még megnézem majd újra.

(#2453) alexdp7


alexdp7
tag

Feladatkezelőbe belépve: A rendszer foglalt próbálja később. (van amikor 2x 3x el kell indítanom mire be tud lépni) :F

App ikon duplázás :Y van amikor mindet duplikálja....van hogy csak néhányat :F

FLB-R10lite

La Vecchia Signora, vince Ancora! -ASUS Zenfone 2 - backup - Samsung Galaxy S4 LTE 5.0.1

(#2454) thomikaf1


thomikaf1
tag

amik alapból benn vannak a romba háttérképek, azokat hogy tudom lementeni a gépre valamilyen kép formátumba?

(#2455) Hekk


Hekk
csendes tag

Sziasztok, az alap t-mobile-os 2gen-es telómon az alap rom-ban volt egy olyan widget amivel lehetett egyszerűen ki-be kapcsolni a bluetooth, gps, wifi stb-t egy ilyen kis sáv volt és 5 ikon benne.. felraktam a legújabb swedish romot, de ebben már nincs benne ez a cucc.. nem tudjátok hogy marketen ennek mi a neve? vagy valami hasonló amivel legalább a wifi meg a gps-t tudom kapcsolgatni..

áh közbe találtam egy hasonlót, de ha valaki tudja melyik volt az amiről írok az még jól jönne :D

[ Szerkesztve ]

(#2456) TOZ


TOZ
addikt

Nem birtam tovabb es felraktam a Cyanogen utolso buildjet. Nagyon szep es biztos odaver majd a stable.

(#2457) kelzsoca válasza TOZ (#2456) üzenetére


kelzsoca
félisten

Svéd rommal is nézted már az MMS-t?

(#2458) alexdp7 válasza Hekk (#2455) üzenetére


alexdp7
tag

extended controls

[ Szerkesztve ]

La Vecchia Signora, vince Ancora! -ASUS Zenfone 2 - backup - Samsung Galaxy S4 LTE 5.0.1

(#2459) Glatius válasza Hekk (#2455) üzenetére


Glatius
őstag

Legalább egy dologban tévedsz....

Vagy nem gen2 a telód, vagy nem a tavaszi svéd ment rá. Pontosítanál?

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#2460) dorcssa válasza Hekk (#2455) üzenetére


dorcssa
csendes tag

Hosszan nyomod a home képernyőt -> widgetek -> power control

Illetve ha magyarul használod akkor minialkalmazások ->energiaellátás

[ Szerkesztve ]

(#2461) Mogcaa válasza vampire17 (#2297) üzenetére


Mogcaa
aktív tag

le írnád pontosan hogy milyen csodazippet raktál fel és hogyan? mert mi probáltuk nem csinált semmit ugyanúgy el indult a rendszer...

(#2462) Sn00k


Sn00k
veterán

hi all.

Hogyha beszélek valakivel , azt van rá mód hogy feltudjam felvenni?

3njoy the Lif3

(#2463) TOZ válasza kelzsoca (#2457) üzenetére


TOZ
addikt

Nem. Nincs nagy kedvem ezzel veszodni... Szuksegem van a stabilan mukodo, belakott telefonra (munkaeszkoz is, nem csak jatekszer).
Egy pillanatra felment a CM7, mint irtam fentebb. De nem probalkoztam azon sem.
Tul sok mms-t nem fogadnek (kuldeni meg megritkabban, ott a mail, meg a twitter), csak bosszant a dolog.
A cianmód stable-t viszont mar nagyon varom.

A vege aztan az lesz, hogy eladom a gettybe es veszek egy dizájört

[ Szerkesztve ]

(#2464) Glatius válasza Sn00k (#2462) üzenetére


Glatius
őstag

Hát a chat és a fórum között van némi különbség... például itt jó ha van értelme a hozzászólásnak :))
Csak nem a hívástartásról szeretnél hallani? Beszélgetés közben akarsz bejövő hívást "felvenni"?

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#2465) esox


esox
senior tag

Egy érdekes hibrid

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#2466) Sn00k válasza Glatius (#2464) üzenetére


Sn00k
veterán

Igen :) beszélgetés közben akarom felvenni a beszélgetést...

Van erre lehetőség ?

3njoy the Lif3

(#2467) Glatius válasza Sn00k (#2466) üzenetére


Glatius
őstag

Call recorder keresés a marketen, és válogathatsz is.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#2468) Bozek válasza Sn00k (#2466) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor mégse igen! :D

Te a beszélgetést akarod felvenni és nem a másik hívást. :)

(#2469) Glatius válasza Bozek (#2468) üzenetére


Glatius
őstag

A felvenni legalább olyan idejétmúlt szó, mint a tárcsázni. :))

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#2470) Bozek válasza Glatius (#2469) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha úgy mondja, hogy rögzíteni, mindjárt érthetőbb. :DDD

(#2471) Hekk válasza dorcssa (#2460) üzenetére


Hekk
csendes tag

áhh köszi pont ez az :)

(#2472) pista59 válasza esox (#2465) üzenetére


pista59
senior tag

Mutatok jobbat, igaz, már volt itt:

A győztes féreg irtó baktérium

(#2473) Tiberius8409


Tiberius8409
csendes tag

Sziasztok!

App2sd működik gyári telenoros 2.1-es romon ha rootolom a telót?
ez garivesztéssel jár?(root)

(#2474) sto1911


sto1911
veterán

Talaltam egy erdekes modositast, amivel az SD sebessegeit lehet feltornazni, az alabbiak szerint:

SDTools ertekek, nalam, gyari kartyaval, SSR4-en:

Write / Read / value in kbytes
6,8 / 21.1 / 128
8,9 / 41.1 / 4096
11,1 / 31,3 / 3072

Elmelet:

Ami a value in kbytes-ban van, azt modositjuk, az alap a 128. Ez az ertek az un. read ahead, azaz az eloreolvasas merteke ~ nem csak a kert adatot olvassa be a gep a kartyarol, hanem mellette levoket is, 128kbyte mennyisegben. Ha ezt emeljuk, akkor egy lepesben tobb adatot fog beolvasni a kartyarol, es amennyiben a kovetkezokben kert adatot mar beolvasta, akkor nem fog a kartyahoz nyulni megint. Ne kerdezzetek, hogy a 3072 miert adott jobb eredmenyt, mint a 4096, itt a tobb nem jobb :)

Kivitelezes:

Semmilyen felelosseget nem vallalok az esetleges karok miatt!

Aki tudja, az irja bele a /system/etc/init.qcom.post_boot.sh fajlba ezt, a 128-at kicserelve valamire (lsd. fentebb):

echo 128 > /sys/devices/virtual/bdi/179:0/read_ahead_kb

Akinek ez a modszer nem megy, az hozzon letre egy fajlt ezzel a tartalommal:

#!/system/bin/sh
if [ -e /sys/devices/virtual/bdi/179:0/read_ahead_kb ]
then
/system/xbin/echo "128" > /sys/devices/virtual/bdi/179:0/read_ahead_kb;
fi;

Mentse el pl. egy ilyen nevvel: 77sdcardreadfix, masolja be a /system/etc/init.d konyvtarba, adjon neki 777 jogokat (chmod 777 /system/etc/init.d/77sdcardreadfix), majd reboot es teszt.

Jo tesztelgetest!

Forras.

[ Szerkesztve ]

(#2475) kelzsoca válasza TOZ (#2463) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szuksegem van a stabilan mukodo, belakott telefonra (munkaeszkoz is, nem csak jatekszer).
Egy pillanatra felment a CM7

Azért ebben a két mondatban van egy kis ellentmondás :DDD

Nem elég hogy custom rom, ráadásul még mindig egy nem végleges rom, ennyi erővel feltolhattad volna a svédet is, persze csak szerintem ;)

(#2474) sto1911

Biztos jó ötlet volt így kidobni nyilvánosra :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2476) sto1911 válasza kelzsoca (#2475) üzenetére


sto1911
veterán

A sveddel nincs baj, legalabbis amire en hasznalom, arra hibatlan.

@(#2477) gruang: alkalmazaskezelesben a market fajljait torold.

Kerdezed, vagy mondod? :DD Most kuldtem volna korbe 5 embernek? Amugy aki nem biztos a dolgaban, az ne csinalja meg, ott a kiiras, halott SDket nem cserelunk :DD

[ Szerkesztve ]

(#2477) gruang válasza kelzsoca (#2475) üzenetére


gruang
csendes tag

szia Kelzsoca!

felraktam a Swedish_RLS3-at, nagyon bejön, de a marketből nem tudok telepíteni semmit.
nem kezdi el letölteni a kívánt appokat. miért lehet ez? csak annyit ír, hogy "Starting download..." és itt megáll a tudomány.

(#2478) spence225 válasza sto1911 (#2476) üzenetére


spence225
aktív tag

Én az SD Speed Boost-ot próbáltam, ott nekem is jobb volt a 3072-es érték mint a 4096-os.

(#2479) hodostamas : Ámbár én is az SD Card Speed Booster-t használom kb 2 hete de most nézve ez több infót kiad a kariról.

[ Szerkesztve ]

(#2479) hodostamas válasza kelzsoca (#2475) üzenetére


hodostamas
addikt

ebben mi lenne a gaz? :)

Igaz, ez a nehezebb megoldas, de marketbol az SD card speed booster appal ezt egy kattintassal meg lehet oldani.

(csak arra kell ugyelni, hogy Froyo alatt hajlamos automatan az SD kartyara telepulni, amitol ujrainditas utan mindig elfelejti a tuningot.)

[ Szerkesztve ]

(#2480) sto1911 válasza hodostamas (#2479) üzenetére


sto1911
veterán

Jo tudni, hogy van ra app, akkor nem uj talalmany a dolog :)
Mondjuk en szemely szerint jobban szeretem, hogyha be lehet epiteni a dolgokat, az nem foglal kulon eroforrast.

[ Szerkesztve ]

(#2481) kelzsoca válasza hodostamas (#2479) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ebben nincs semmi veszélyes, csak ez szerintem nem kezdő szint a legtöbben még egy alap dolognál is megakadnak :)

(#2477) gruang

Nálad lesz valami probléma, ennek mennie kellene.

Esetleg próbáld meg felrakni újra a romot.

[ Szerkesztve ]

(#2482) hodostamas válasza sto1911 (#2480) üzenetére


hodostamas
addikt

persze, ez azoknak jo akiknek meg nincs benne, vagy az a megoldas nem mukodik valami miatt. (nalunk sg3-nal sok embernek nem ment, csak ezzel a progival)

(#2483) gruang válasza sto1911 (#2476) üzenetére


gruang
csendes tag

ez sem segít:(
megpróbálom újrarakni a romot, ahogy Kelzsoca javasolta

(#2484) Mogcaa


Mogcaa
aktív tag

valaki segítene hogy újfajta blade re hogy lehet csodazippet rakni ? már próbáltam de nem sikerült valaki tudja hogy milyet tegyek rá és pontosan hogyan?
t-s a telo és nincs bootloader.. nem áll meg a rendszer.... vagyis ujfajta..

(#2485) sto1911 válasza hodostamas (#2482) üzenetére


sto1911
veterán

Meg kell nezni mit modosit a progi, kezzel beallitani, aztan a prog mehet a levesbe :) Most nezem, nalam a postboot-os megoldas mukodik.

[ Szerkesztve ]

(#2486) Phvhun


Phvhun
őstag

Na a googloe maps megy, viszont annak meg net kell, ami nincs, csak wifivel, szóval menetközbe nem lenne túl jó.

Sygic aura meg vmi 200 megát akar letölteni, ahhoz meg nincs elég hely.

Az mennyire baj, hogy nagyon melegszik néha a teló ?
A hátoldala egészen meleg volt egyszer kétszer.

(#2487) warezxts


warezxts
senior tag

Ket aprocska kerdes lenne...
Egyenlore azert nem rakom a 2G-s kartyamon ext2-t mert nemsoka veszek valami nagyobbat, es nemtudom hogy lehet utana atmasolni az ext2 resz tartalmat hogy ugyanolyan legyen minden.
1. mivel lehet 2G-s kartyat (fat32+ext2) atmasolni egy 8G-sra hogy az ext2 ugyanugy (512mb) maradjon tartalommal egyutt
2. tudok angolul, de nem tudtam kihamozni mi a kulonbseg az ondemand es a smartass governor kozott, ha ezt megosztana valaki halas lennek
Koszi elore is mindenki

(#2488) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Swedish Spring RLS4 by Dashes romhoz kell ext partíció? Lehet mégis kipróbálom mit tud a svéd rom.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#2489) spence225 válasza Phvhun (#2486) üzenetére


spence225
aktív tag

Hát igen az a 200 Mb a térkép fájljainak kell, nomeg a hangoknak. Én pl letöltés utánn megkerestem az Aura sd-n található könyvtárszerkezetében a hangokat és azokat kitöröltem amik nem kellenek. Pl. kínai,orosz,stb.. hangokat. És utánna ugyanúgy működik.
Csak mivel ezeket egy csomagban tölti le így először mindenképp le kell tölteni.
Nekem pl most csak a magyar hang és az angol van fent hozzá és nyertem 50-60 Mb-t.

(#2490) PEEEEET válasza kelzsoca (#2415) üzenetére


PEEEEET
csendes tag

Amit belinkeltél, azt végig meg kell csinálni mind a 12-pontot? VAgy elég az első hetet. Meg a másik hiába törlök minden az sd kártyáról az akkor is 955 mb-ot mutat pedig a gyári 2 gigás. Am délelőtt úgy raktam fel hogy az első hét pontot csináltam meg, a , majd felraktam a svéd full romot. Eredmény:telepítését megengedi a telefon az sd kártyáról, viszont számítógéphez csatolva továbbra sem érzékeli a gép, csak ha a memóriakártyát kártyaolvasóval dugom be és nem tudom miért csak 955 mb ból gazdálkodhatok, amikor formáztam. litle-nél ugy olvastam hogy nem kell particionálni az sd kártyát, akkor ott nem kell létrehozni ext-et meg fat-ot? Bocsi hogy ennyi mindent rádzúditok válaszod előre is köszi.

P6

(#2491) Phvhun válasza spence225 (#2489) üzenetére


Phvhun
őstag

Nem tudnád nekem feltölteni valahova a mappát becsomagolva, ha megkérlek szépen? :D

(#2492) szezso15 válasza Victoryus (#2488) üzenetére


szezso15
addikt

Nem kell hozzá ext ;)

(#2490) PEEEEET: Nyomni kell egy format ext-et recoveryből,és akkor újra 2g-d lesz,de elvesznek az adatok :(((
Lite-hoz nem fontos ext,elég a fat (bár nekem van ext,de nem szükséges)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#2493) spence225 válasza Phvhun (#2491) üzenetére


spence225
aktív tag

Vagy ha adsz priviben egy e-mail címet akkor elküldöm betömörítve.

(#2494) Acsifun


Acsifun
aktív tag

Nekem olyan kérdésem van hogy Motonav-igáciot használok :) és miért van az hogy az első időkbe nem is kellett várnom hogy jelet találjon most meg inkább meg sem várom 10 perc után se jött meg...pedig egyhelyben álltam és semmi nem takarhatta le. :S

Van erre valamilyen megoldás?

[ Szerkesztve ]

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#2495) PEEEEET válasza szezso15 (#2492) üzenetére


PEEEEET
csendes tag

köszi

P6

(#2496) Ronam válasza PEEEEET (#2490) üzenetére


Ronam
addikt

USB debugging (hibakeresést) kapcsold ki,és akkor látni fogja a kártyát

(#2497) szezso15 válasza Acsifun (#2494) üzenetére


szezso15
addikt

Milyen romod van? Gyári? GPS bekapcsolva?

(#2498) rzerge:Milyen launcher-rel?

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#2498) rzerge


rzerge
aktív tag

az mitől lehet, hogy ha (swedish rls3 lite) belépek a menübe, akkor döcögve lép be, nem folyamatos az animáció, hanem mintha két részletben ugrana a menübe és vissza is ez a helyzet.
szezso: ugye elvileg SE launcher van alapból a romban, de update.zip-pel visszatettema gyárit, amit kelzsoca linkelt hozzá

[ Szerkesztve ]

"Olyan szarul nézel ki! Iszol te rendesen?"

(#2499) csaresz002


csaresz002
aktív tag

cm-7.0.0-RC4 romhoz kell ext2? :U

[ Szerkesztve ]

××XXx××‎"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!"××XX××

(#2500) Ronam válasza szezso15 (#2497) üzenetére


Ronam
addikt

"GPS bekapcsolva" ez milyen kérdés? :DDD a legtöbb program,úgy indul hogy kéri a gps bekapcsolását vagy automatikusan elindítja

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.