Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1751) SteveBeard válasza djozsi (#1744) üzenetére


SteveBeard
senior tag

Régebbi beírásom egy másik fórumba, ha jól emlékszem még az Alpha4 volt a pengén.
Ez folyamatos használat, szerintem, azóta javult a helyzet, nagyjából azokat az eredményeket produkálja, mint Miránál.

"Ma Bécsből navigáltam haza Keszthelyig a Blade és Sygic Aura segítségével. Ami nagy pozitívum számomra, mikor indultam 80%-on volt a töltöttség, mire hazaértem 27%-ra csökkent. Ez ebben az időben több, mint 3 órás út. Párhuzamosan futott vele egy N95 a Garminnal 100%-ról indulva. Szegény Sárvár után töltőért nyafogott."

Persze a wifi-t nem kapcsoltam be, minek... de ha mindent bekapcsolok rajta fullra, akkor talán egy órát kibírna....kétlem, hogy bármelyik másik "okos teló" tovább húzná.

Volt nekem is olyan rom a telefonon, ami folyamatosan terhelte a procit, szinte minden esetben az "akmd2" akadt be.

[ Szerkesztve ]

Steve

(#1752) kelzsoca válasza asanotadanob (#1748) üzenetére


kelzsoca
félisten

Egy óra meg egy naptá widget ment csak rajta.

Mi lenne ha kipróbálnátok mindenféle hülyeség nélkül csak egyszer, hogy nincs kitéve 100 widget, meg live wallpaper meg egyéb akksizabáló dolog.

Ez most nem feltétlenül csak neked szólt, hanem úgy általánosságban.

(#1753) Lacka89 válasza Gabbo (#1750) üzenetére


Lacka89
aktív tag

Hali

Eredetileg 245min-600max megy.

Én a setCPU-t használom a Profilok miatt nekem úgy van beállítva, hogy mikor használom a telót akkor 480-672pörögjön ha kijelző kivan kapcsolva akkor 245min-245max.Ha töltöm akkor 672-672.

Szerintem leveheted a minimumot 320 a maxot 600ra ha játszol meg feltolod 710ig

(#1754) dawoka


dawoka
csendes tag

hi
feltoltam kelzsoca ss rls3 romját, csudajó :)

A kérdésem csupán annyi volna, hogy az alap design most sony ericcson rajta (ez ugye a framework?)
Ezt le lehet cserélni másra? SPB shellt próbáltam de az nem tetszik, túl van spirázva nekem... De valami mást rá lehet tenni?
Csak mert úgy veszem észre, mintha enné az akksit. Battery mix is ir hozzá cpu használatot, meg pl ma éjjel kilőttem minden fölös dolgot, a battery mixben mégis egész éjjel ette vmi az akksit 20-30%-ban ami elég sok...

Thanx
d

(#1755) szezso15 válasza dawoka (#1754) üzenetére


szezso15
addikt

A sony ericsson-os cucc az egy launcher,ha letöltesz egy másikat és beállítod alapértelmezettnek,akkor az fog pörögni :K pl.:launcherpro,go launcher(ajánlom),adw launcher

Az akksi dologhoz: Én 11 körül leraktam a pengét akkor volt 34%-on megnéztém fél 1-kor akkor is annyin volt,csak annyit csináltam,hogy bekapcsoltam a képernyőt,reggel hétkor nézem,lemerült NAMOSTAKKORMIVAN?? :Y :W :F

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#1756) kelzsoca válasza dawoka (#1754) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv!

A blogomban a módosítások rész alatt megtalálod az alap gyári launchert, amit update.zip-ként fel tudsz tenni, ez automatikusan felülírja a SE launchert (a lite rom esetén)
.................
Minimum CPU órajel 320-400MHz?

Aztán megy a pislogás hogy miért merül a telefon :)

[ Szerkesztve ]

(#1757) Gabbo válasza Lacka89 (#1753) üzenetére


Gabbo
aktív tag

Köszi a választ.

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#1758) dawoka válasza szezso15 (#1755) üzenetére


dawoka
csendes tag

aha, köszi! :C

(#1756) kelzsoca thanx!

[ Szerkesztve ]

(#1759) szezso15 válasza dawoka (#1758) üzenetére


szezso15
addikt

Remélem,érthető voltam :DD
A proci nálam 122-600 között van,de ez nagyon fura :(
Amúgy ki,milyen task managert használ?

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#1760) lac14548 válasza mira72 (#1729) üzenetére


lac14548
aktív tag

nekem is volt ilyen problémám az FLB R10-el...

Egy éjszaka alatt 35-40%-ot merült.
És nem hardver hiba volt, és nem futott semmi...

Felraktam a Svédet, azóta éjjel merül 1%-ot...

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#1761) Lacka89 válasza szezso15 (#1759) üzenetére


Lacka89
aktív tag

Én az alapot :) szerintem jó az

(#1762) B-L-A-C-K válasza lac14548 (#1760) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem akkor volt ilyen ha bekapcsolva hagytam a wifi! Én pontosan 52.5 órája húztam le a töltőről és még 14%-on van, ebbe volt 10 perc wifi, kb 40-50 db kisebb hívás (kimenő bejövővel együtt)! Több mint 1.5 óra játék, és kb 8 sms... Ja és proci itt végig 122/710-en ment performance módban, és végig max fényerőn. (ebből ha nem wifizek, és nem játszok szerintem egy hétig is bírná)

[ Szerkesztve ]

(#1763) TRob1 válasza lac14548 (#1760) üzenetére


TRob1
veterán

Én flb10_hun-t használok mióta kijött, és minden éjjel 0 vagy 1%-ot merül. :K
(Lehet hogy ez a hardverhiba :U)

(#1762) B-L-A-C-K: 8 sms?!? Én idén összesen nem küldtem annyit :DD

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#1764) kmisi99


kmisi99
addikt

Kipróbáltam az android 3.0 át a blade-en
Kinézetre nagyon szép néhány gomb nagyon apró és még eléggé szaggat meg tele van buggal még az usb-t se tudtam működésre bírni
Pár kép
[link]
[link]
[link]

(#1765) kiseper


kiseper
tag

Sziasztok!
Érdeklődnék találkozott-e valaki olyan hibával CM7 RC4.en hogy a telefon random kikapcsol néha. Válaszokat előre is köszönöm ;)

(#1766) Mazsika


Mazsika
őstag

Tp-link router és a blade között nem akart összejönni a csatlakozás, és csupán annyi volt a gond hogy a ssid-ben azaz a wifi névben ékezet volt, kivettem az ékezetet és fel is kapcsolódott a kis penge! (egy TPlink TL-WR340G routerünk van!)

Dáccsika

(#1767) B-L-A-C-K válasza TRob1 (#1763) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Bejövő kimenővel együtt, ami enyém volt vagy 3, de több mint 2 nap alatt az sok? :D

(#1768) djozsi válasza kmisi99 (#1764) üzenetére


djozsi
senior tag

Sajnos ez a rendszer nem igazán alkalmas okostelefonokhoz, sok gond van vele, épp ezért pár napja a Google vissza is vonta a 3.0 forráskódjának nyíltságát és csak azoknak adja ki, akik tabletet fejlesztenének hozzá.

(#1769) szezso15 válasza kmisi99 (#1764) üzenetére


szezso15
addikt

Azta mindenit,ez rohadt jó :C :C

Privátba meg tudsz dobni a rommal? :B :B

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#1770) asanotadanob válasza kiseper (#1765) üzenetére


asanotadanob
tag

Igen. Alvó állapotban, úgyhogy egy darabig észre sem vettem. Nyam-nyam...

Mondjuk akkor legalább nem merült az aksi :D

[ Szerkesztve ]

(#1771) TRob1 válasza B-L-A-C-K (#1767) üzenetére


TRob1
veterán

Jólvan na, csak viccnek szántam. Én nem vagyok egy nagy sms fan (ezért nem is tettem fel sms kezelő app-ot se), de tudom hogy vannak olyanok, akik akár félóra-óra alatt is elküldenek 8-at.

¤ R'n'R ¤

(#1772) szezso15 válasza mira72 (#1735) üzenetére


szezso15
addikt

Lehet,hogy nagyon gyökér kérdés( :U ),de valaki megmondaná,mi a fene az a geoládázás? :B

(#1773) dragon1993 :Ja,hogy ez valami kincskeresős játék :DD

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#1773) dragon1993 válasza szezso15 (#1772) üzenetére


dragon1993
őstag

Valahova letesznek egy ládát , van benne valami apróság , megkapod a kordináltákat megkeresed és te is bepeteszel valami apróságot.

(#1774) kelzsoca válasza szezso15 (#1772) üzenetére


kelzsoca
félisten

Google a barátod...

(#1775) Des1gnR válasza B-L-A-C-K (#1762) üzenetére


Des1gnR
őstag

Ez nekem olyan fura...megneznem minden beallitasod :)
Ez R10b lite ugye?

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#1776) szezso15 válasza kelzsoca (#1774) üzenetére


szezso15
addikt

Igen már nekem is eszembe jutott,de most csak a ládák helyét találtam meg...

*Hajrá Loki!* i15+

(#1777) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Ez kiváltható valamivel? Köszi!

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#1778) djozsi válasza Sir Riccio (#1777) üzenetére


djozsi
senior tag

Poweramp lejátszó EQ-jával javítható a helyzet zenék esetében, videóknál nem.
Én azért imádkozom, hogy a hivatalos 2.2 (ha egyáltalán lesz még) kezdjen végre valamit az alacsony hangerő problémájával.

(#1779) Indiant válasza kmisi99 (#1764) üzenetére


Indiant
addikt

Mi is kipróbálnánk privátban. :D

(#1780) kelzsoca válasza Indiant (#1779) üzenetére


kelzsoca
félisten

(#1781) mr.nagy


mr.nagy
tag

Előre is bocsánat, ha nagyon láma kérdést teszek fel.

Most rendeltem meg a T-mobiltól az egyik Go net csomagot. Viszont otthon és több más helyen is van wifi. Az beállítható e ha van wifi akkor csak azt használja és ne a 3G-t, vagy egyáltalán hogyan van/lehet ezt szabályozni?

HMNote10Pro

(#1782) kelzsoca válasza mr.nagy (#1781) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha wifi-t használsz, akkor automatikusan arra vált és nem használja a mobilnetet.

(#1783) mr.nagy válasza kelzsoca (#1782) üzenetére


mr.nagy
tag

Köszönöm! :R :R :R

HMNote10Pro

(#1784) szezso15


szezso15
addikt

Na jól van teljesen tanácstalan vagyok :( 20 perce szedtem le a töltőről ezt a sz@rt és már 90% úgy,hogy hozzá nem nyúltam!!! Mondjatok lécci olyan progit ami naplózza azt,hogy mikor mi fut meddig... Ha nem tudtok akk eladom nem érdekel,biztos én kúrok el valamit de mit??? :F :W :W :W :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#1785) sunahunter válasza dawoka (#1754) üzenetére


sunahunter
senior tag

Az, de miért nem raktad már akkor fel a 4-es verziót?


(#1750) Gabbo
Nagyon szar beállítás az. Alaphelyzetben is pörög a proci mint állat.
A minimumot le kell venni minimumra, nem véletlenül van kitalálva.

[ Szerkesztve ]

(#1786) Mr.C válasza szezso15 (#1784) üzenetére


Mr.C
őstag

nem használsz véletlenül task killert?

sudo rm -rf /*

(#1787) szezso15 válasza Mr.C (#1786) üzenetére


szezso15
addikt

Most töltöttem le egyet,azzal próbálkozom :(

*Hajrá Loki!* i15+

(#1788) Mr.C válasza szezso15 (#1787) üzenetére


Mr.C
őstag

én nem javaslom, pm-ben küld el a home screenedet és az alkalmazásaidat

sudo rm -rf /*

(#1789) DnBHun


DnBHun
csendes tag

Hali!olyan problemam van,hogy egy halom gamet probalok felrakni a telora de mindig ez jon elo:This is not an original copy of ........!es nem indul el a letoltes...viszont ami fura vannak gamek amik teljesen jol futnak,telepittem,elindittom es tolti is le a hianyzo mb-okat....ki lehet ezt kuszobolni valahogy?....elore is koszi

(#1790) szezso15 válasza szezso15 (#1784) üzenetére


szezso15
addikt

Most benyomtam,a navitelt max fényerőn és 5 perc alatt már 4%-ot merült ez rendben van? (csak a pillanatnyi helyzetem mutatja)... :W

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#1791) thxer


thxer
aktív tag

Még senki nem Gen2-esítette a telefonját? (http://android.modaco.com/content/zte-blade-roms-rom-customisation/336102/official-2-2-upgrade-for-swedish-comviq-and-teliasonera-phones/).
Felraktam, Gen2-es lett, amit felrak szoftvert az is megy, a CM7/n33-hoz csatoltak Gen2-es fájlokat így az is működik,és a Swedish Spring RLS4 -is.
A downgrade-et nem próbáltam, de azt írták hogy működik.
Ami feltűnt, hogy a feladatkezelő 420.33 mega memóriát mutat, és hogy a gyári TELIA/SONERA romban a wifi erőssebb. Magyar nyelv nincs benne.

(#1792) Peat;)


Peat;)
veterán

FLB-R10b rom van fent, a "gondom", hogy a képernyő nem fordul el automatikusan, csak 1-2 helyen. Be van kapcsolva hogy automatán forduljon(bár a programokra ez nincs is hatással ha jól tudom csak a fő képernyőre), de pl a galériában/quickpicben/Sygic Aurában mégsem teszi meg, míg egy e-book readerben rögtön érzékeli ha eldöntöm a telefont-->software gond.

Akinek szintén ilyen romja van, az megtenné hogy megnézi legalább a galériát hogy ott elfordul-e? A romot biztosan jól raktam fel, ezért arra gyanakszom valami felrakott program zavar be, vagy alapból nem működik jól ez a rész ebben a romban. Köszi

(#1793) sunahunter


sunahunter
senior tag

(#1794) madgie válasza DnBHun (#1789) üzenetére


madgie
titán

Ki hát ;]

(#1795) TRob1 válasza Peat;) (#1792) üzenetére


TRob1
veterán

Nekem ez van, és elfordul galériában is, quickpic-ben is. Ha launcherben (GoL Ex) bekapcsolom, akkor meg minden mindenhol "mindigmindenkörülményekközött" elfordul :K

¤ R'n'R ¤

(#1796) Peat;) válasza TRob1 (#1795) üzenetére


Peat;)
veterán

Köszi, akkor pár gyanús progit leszedek hátha..nem akarok új romot felrakni..

Hát ööö megint én basztam el...megvan mit rontottam el, vegyétek úgy hogy nem szóltam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1797) MoRiCKaXXL válasza szezso15 (#1784) üzenetére


MoRiCKaXXL
tag

(#1798) Des1gnR válasza szezso15 (#1784) üzenetére


Des1gnR
őstag

Hasonló cipőben járok...most felteszem a romot progik nélkül és meglátjuk úgy...mondjuk kétlem hogy a facebook app, Fancy és a GOL szív le ennyire :DDD :DDD

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#1799) szezso15 válasza Des1gnR (#1798) üzenetére


szezso15
addikt

Én is valami ilyesmire gondolok,de előtte backupolok :K

Beraktam a navitel-t 30 perc alatt max fényerőn 22%-ot merült úgy,hogy a pillanatnyi helyzetem mutatta!! :Y

(#1797) MoRiCKaXXL:Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#1800) TRob1 válasza Des1gnR (#1798) üzenetére


TRob1
veterán

A GoL (Ex) tuti nem (mert használom, és nálam nem merül extrém módon), de pl. a Fancy-re van esély (de akár még a f@szbúk is lehet)

¤ R'n'R ¤

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.