Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14301) Lop!N válasza Varázslóó (#14299) üzenetére


Lop!N
tag

Ha MaximumGame ötletét kicsit meglovagoljuk és a valósághoz közeli árat kalkulálunk. Akkor én 1-én megyek haza 4-5 napra. Ha van igény rá (hülye feltételezés , hogy nincs) akkor kitalálhatunk valami korrekt árat, és akkor vinnék haza párat magammal. Persze , csak HA van rá igény :D

[ Szerkesztve ]

(#14302) Varázslóó válasza Lop!N (#14301) üzenetére


Varázslóó
senior tag

Kiválogatod sértetlen doboz...
postán ha rendeled kutya se tudja... hogy néz ki.... melyik ember ugrott rá....
1500ft legalább megér.. egy limitált kiadás.... ha megszűnik meg 10x ét is :)

► Ryzen 9 5900X (ARCTIC Liquid Freezer II 420 (V.7) + Artic MX-5) ► EVGA RTX 3080Ti Ultra 12GB GDDR6X ► Samsung 990 1TB Pro Raid 0 ► 2x16GB G.Skill Tri Z Neo DDR-4 32GB/4000 CL16-16-16-34 + ►ASRock X570 Steel Legend / ► 60TB HDD / ► Be quiet Pure Power 12 M 1200W 80+ Gold ► Creative Sound AE-9

(#14303) szekra


szekra
Topikgazda

Ha valakinek van/tud szerezni almas R*-t vevo lennek ra. :) (teli..)

(#14304) Lop!N válasza Varázslóó (#14302) üzenetére


Lop!N
tag

Na szóval, akkor mivel még Németországban is ritkaság. 5000ft/db.... :DDD

De igazad van abban hogy egy igazi ritkaság , így megéri az árát. Csak én speciel nem adnék érte 1500at :D

[ Szerkesztve ]

(#14305) ricsi081 válasza Lop!N (#14304) üzenetére


ricsi081
tag

Itthon sem adna érte senki, mivel lesz britishben.:D

(#14306) T-unit válasza Varázslóó (#14299) üzenetére


T-unit
őstag

Lol, 2000-ért már itt is picit nagyobb ritkaságokat vesznek azért emberek, ide pestre pl épp ennyiért jön a monster mega 710ml. 3db batman rr meg már nekem is rég megvan itt sok gyűjtő társammal együtt, 1200/db-ért végigszórta egy ismerősöm pesti gyűjtő nép nagyrészét már 1-2hónappal ezelőtt is, szal késő bánat. :P

üdv.

(#14307) 123sawyer456 válasza Lop!N (#14301) üzenetére


123sawyer456
csendes tag

ha tényleg hoznál haza akkor engem érdekelne egy david guetta burn 1 assault RR zero suger és ha lenne 3 batmanas rr még azok is:) megoldható?

(#14308) albert8 válasza Lop!N (#14304) üzenetére


albert8
addikt

Engem is érdekelne, de mondjuk 4-500 ért. :))

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#14309) T-unit válasza albert8 (#14308) üzenetére


T-unit
őstag

Engem még 550-ért is akkor már ha ilyen igények vannak, és olcsóbb a nafta mint britisből... :D

üdv.

(#14310) vwpolopg válasza Lop!N (#14304) üzenetére


vwpolopg
őstag

Én max 600ért vevő vagyok egy újfajta fehér zero sugarra meg ugyanannyiért egy német xdurancre:)

(#14311) T-unit válasza vwpolopg (#14310) üzenetére


T-unit
őstag

Fehér zero sugar? Megint levagyok maradva akkor. :D

Ide is egyet lökhetnél Lop! ha most jön 2ajróból, és átveszem előttem szólóét is akár egybe, állatul univerzális ember vagyok. :)

üdv.

(#14312) Lop!N válasza 123sawyer456 (#14307) üzenetére


Lop!N
tag

Minden megoldható. Csak hozzátenném hogy ~500ft (1,5-1,8€) Boltban átlagban ezeknek az italoknak darabja. Plussz nekem oda el is kell mennem. Ha az én utazásomat oda-vissza fedezi az amennyi plusszt kapok akkor benne vagyok. Oda vissza kb. nagyon durván számolva 12€ az út busszal-vonattal. Ez értelemszerűen osztódik minnél több embernek kell ital. Viszont 10db-nál nem szeretnék többet cipelni , és meghitelezni sem.
Ha így is van igény rá. És ha valaki vállaja hogy találkozik velem és én minden megrendelt italt odaadok neki, akkor utána azokat továbbadja a többi megrendelőnek. Akkor stimmt a dolog.

(#14313) T-unit válasza Lop!N (#14312) üzenetére


T-unit
őstag

Vállalom a Bp-i pickpac-point-ot, ha jön legalább 2-3db fehér zerosugar. Felőlem akkor szedhetjük is össze kinek mi, mikor jössz Bp-re + konkreizáljunk utána árakat, nehogy itt sirás legyen a vége, sok.

üdv.

(#14314) 123sawyer456


123sawyer456
csendes tag

ha Pestről még valaki el postázza pápára őket akkor mindenképp benne vagyok

(#14315) Bulitt


Bulitt
őstag

Max 600ft-ért én is benne vagyok az új ezüst zero sugarbe. T-unit pedig tökéletes átvevőhely :))

(#14316) T-unit


T-unit
őstag

Eladó is feltételezem ugyanugy el tudja részedre, mint én is. Fizetni meg tudsz utalva, neadj isten akár ajánlva borítékba kp. Ha neked össz 6db volt, már meg is vagyunk elegendően. Cirka + 3500Ft utazási költsége van írása szerint eladónak, 10doboznál az éppen +350Ft/ital, tehát a paraszt is kiszámolja igy jön ki minden darab kb 850Ft-ra ha nem tévedek. Nekem még pont megfelelő ez az ár, akinek nem, most szálljon ki.

Bulitt: Pedig a német új teli zero rr még nálam megér 850-et ritkaság lévén, de te tudod... :))

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#14317) vwpolopg válasza T-unit (#14316) üzenetére


vwpolopg
őstag

ámen a 850-re. Egy zero+egy német xdurance!

(#14318) 123sawyer456


123sawyer456
csendes tag

nekem is megfelel a 850:) Burn gondolom még annyi se lesz

(#14319) T-unit


T-unit
őstag

Eddig 3-en vagyunk benne. 4db zero (2db nekem) + 1db német xd + 3db különböző batman rr + 1db monster assault. Kis burn-t majd megírja remélhetőleg illetékes mennyi az annyi. És elvileg ki is fújt hely. :D Feltételezem eladó nem szakadna azért bele + 1-2db-ba, tehát akinek még ennnyiért kellene ZEro most szóljon, vagy hallgasson el mindörökre. :D

üdv.

(#14320) Bulitt válasza T-unit (#14316) üzenetére


Bulitt
őstag

azon a 250Ft-on nem veszünk össze, szóval legyen. Tartom a 850-t :DDD

Mi a szitu a dub-al? :))

[ Szerkesztve ]

(#14321) ricsi081


ricsi081
tag

Egy david guettás burn jöhet nekem is.:)

(#14322) T-unit válasza Bulitt (#14320) üzenetére


T-unit
őstag

Jóvan, akkor tied a 2. zero-m ami cserének ment volna tovább. :D

Szitu dub-al, a héten várható.

Ricsi: Picit későn jöttél, tényleg beszéld meg az eladóval nem gáz-e neki 10db helyett, teszem azt 12db-ra max kitolva, meg ugy nekünk is csak 800/fél liter lenne ám. :DDD

üdv.

(#14323) Lop!N válasza T-unit (#14322) üzenetére


Lop!N
tag

Köszi T-unit a szervezést :)
Így korrekt lesz a történet. Nov. 1-el megyek haza 5-én pedig ha minden igaz jövök vissza. Ha minden klappol akkor a hétvégén megyek megint Freilassingba.
Természetesen 1-2 doboz plussz nem para. De a hétvégén a 14 doboz alatt megizzadtam :D
A David Guetta-s Burn-t nem ígérem. Azt itt vettem Salzburgba, annak utánanézek a héten , és kreálunk rá egy normál árat.
Ha az lehetséges. Annak örülnék ha T-unit kollegához mindenki eljuttatná a pénzt, ha ezt ő is vállalja :)
Egyéb kérdés? Óhaj? Sóhaj? :D

(#14324) Bulitt válasza T-unit (#14322) üzenetére


Bulitt
őstag

Két jó hír egy hsz.-ben valamit tudsz.

Egyébként benned egy italdiszkont veszett el :DDD

(#14325) T-unit válasza Lop!N (#14323) üzenetére


T-unit
őstag

Muszáj itt előadni valami szervezkedés jelleget, mert különben az életbe nem lesz ebből se semmi, tudom már hogy megy ez. :D Igazából ez mindegyikünk érdeke ugyebár. :)
OK, akkor nekem jöhet is 2db új zero, vwpolopg + Bulittnak meg belefér így + még egy, velük ugyis találkozok más miatt is, nekik ráér ha egybe fizetnek később akár mint korábban is.
Burn akkor nem fix még, így elég ha most csak 123sawyer456 jutattná el hozzám a pénzt, 2 megoldható módszert is írtam erre, nálam az se gáz ha vki nem tud utalni, akkor oldja meg postával... :D

Bulitt: Nefélj lenne BS-hoz hasonló 2. legjobb Bp-i energy-s bolt, picit mégjobban ráfeküdnék energy részlegre + hívnálak normális nagyfelbontású reális képeket mindegyikhez fotózni. :D Lenne majd egyszer annyi tőkém hozzá, egy usastore.hu lehet menne is a jövőben azt virágozna itt az energy piac a monster dub bfc-kkel együtt. ;]

üdv.

(#14326) Bulitt válasza T-unit (#14325) üzenetére


Bulitt
őstag

Asszem nagy királyság lenne itt :C

Mond azt, hogy nem gyönyörű így egyben: [link] Mint egy igényes webshop :C

a meló helyre is kellene egy IPS monitort, mert a laptop nem az igazi ilyenkor :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14327) 123sawyer456 válasza T-unit (#14325) üzenetére


123sawyer456
csendes tag

akkor ha tisztázódik a Burn hogy lesz-e vagy nem és hogy mennyi akkor egybe utalom az árát...postaköltséget is neked küldöm akkor ok?

(#14328) ricsi081 válasza Lop!N (#14323) üzenetére


ricsi081
tag

Nekem tökéletes, ha T-Unitnak adod, ha nem túl drága igazából 2 db is jöhetne.:) (mondjuk 500/darabért)

(#14329) T-unit válasza Bulitt (#14326) üzenetére


T-unit
őstag

Esetleg én még megtoldanám a saját boltom ilyen amsterdam-os jellegű csajos kirakati feeling-el, kiírnám angolul is energy&hoes (energiaitalok&ribancok) és minden álom valóra válna, lenne abba a boltba energia bőven, nefélj. :C
Kb így fogadnának a boltomba. ;]

123sawyer456: Természetes én is nyilván épp igy gondoltam, várom Lop! válaszát arra, a ti részetekre majd itt, miután kiderül van e még abban a boltban, ahol korábban talált. ;)

Ricsi: Kb ugyanaz nálad is...majd Ha talált 2db + burnt elfekvőbe másik helyen. :)

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#14330) Bulitt válasza T-unit (#14329) üzenetére


Bulitt
őstag

"...lenne abba a boltba energia bőven, nefélj! csak kef--j :DDD

(#14331) Varázslóó válasza Bulitt (#14326) üzenetére


Varázslóó
senior tag

Ez hiányzik neked :D

► Ryzen 9 5900X (ARCTIC Liquid Freezer II 420 (V.7) + Artic MX-5) ► EVGA RTX 3080Ti Ultra 12GB GDDR6X ► Samsung 990 1TB Pro Raid 0 ► 2x16GB G.Skill Tri Z Neo DDR-4 32GB/4000 CL16-16-16-34 + ►ASRock X570 Steel Legend / ► 60TB HDD / ► Be quiet Pure Power 12 M 1200W 80+ Gold ► Creative Sound AE-9

(#14332) T-unit válasza Bulitt (#14330) üzenetére


T-unit
őstag

Hát figyelj, hamár manapság elmegyek egy autós tuning show-ra, ahol már jóformán pozicióba állnak a motorháztetőn, ha 20 faszi fotózza, én mértne tehetném meg ezt a löttyeim mellett ha annyira gazdag lennék, még egy olyan ken block féle monster ford-ot is beállítanék a bolt közepére amin lehet pózolni. :DDD

MaximumGame: Megvan ez a kis szűz.

üdv.

(#14333) Bulitt válasza Varázslóó (#14331) üzenetére


Bulitt
őstag

Igen, ez hiányzik a gyűjteményemből :D

T-unit: Asszem, akkor a kocsi mellé fixen felállított felszerelést is vinnék :DDD

(#14334) Varázslóó válasza Bulitt (#14333) üzenetére


Varázslóó
senior tag

Nekem megvan szerencsére XD :C 2-3 hónapi volt kapható 2éve nyáron

T-unit : ez pedig ritka példány :K

[ Szerkesztve ]

► Ryzen 9 5900X (ARCTIC Liquid Freezer II 420 (V.7) + Artic MX-5) ► EVGA RTX 3080Ti Ultra 12GB GDDR6X ► Samsung 990 1TB Pro Raid 0 ► 2x16GB G.Skill Tri Z Neo DDR-4 32GB/4000 CL16-16-16-34 + ►ASRock X570 Steel Legend / ► 60TB HDD / ► Be quiet Pure Power 12 M 1200W 80+ Gold ► Creative Sound AE-9

(#14335) #25954560 válasza Varázslóó (#14334) üzenetére


#25954560
törölt tag

azert annal biztos tovabb :) es korabban is volt. en ezt viszonylag soxor ittam, a feketevel ellentetben.

(#14336) Yeffy válasza T-unit (#14291) üzenetére


Yeffy
veterán

Aaz igeen... nagyon komoly... jartal kint? Eleg kemeny, h ott meg ilyen verziok vannak... lehalok :D

Amugy sziasztok! :D felelmetes, h ilyen topik is van... :DD nem gondoltam volna...
De jokat olvastam az uccso par oldalon.

Szal ha nem gond, en is megosztok:
kedvencem (bar ritkan iszok energiaitalt, mert lof-szt nem hatnak nekem, volt, mikor bealudtam konkreatan tole) a normal es a red Hell, illetve a Red Bull, csak azt ritkan veszek, mert draga. Esetleg neha meg zold Monster.

Ami erdekelne, az pl a Rockstar, marha jo brand, haverom dolgozik kint totoknal, ott kaphato. Erdekes modon ebben a f-szom orszagban meg nem... -_-" de erdekes, h akkor miert volt rajta magyar duma is?
:F ez vhogy nem allt ossze. Meg h mi a rakert nem lehet itthon forgalmazni...

Na mindegy, ma is tanultam. Remelem nem zavartam nagyon. :D

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#14337) vwpolopg válasza Yeffy (#14336) üzenetére


vwpolopg
őstag

Azért van rajta magyarul, mert az itthoni pepsi gyártja és forgalmazza kintre, itthon pedig még azért nincs, mert állítólag lassan fél éve zajlik a különböző engedélyek beszerzése, hogy forgalomba kerülhessen.

(#14338) Yeffy válasza vwpolopg (#14337) üzenetére


Yeffy
veterán

Aahhaaaa... na ezt nem gondoltam volna...
Koszi szepen az infoidat :R

Remelem, h hamarosan lesz itthon ertelmes aron. Mert akkor biztos, h mindegyikbol veszek. Bejon a kulseje nagyon...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#14339) Varázslóó válasza Yeffy (#14338) üzenetére


Varázslóó
senior tag

Sajnos Redbull és Rock se véletlen drága... Monster meg olcsóbb.... ezért felesleges ilyen fizetéshez behozni.. adnál érte 500-600ft tot ? :( otthon a boltba ?

[ Szerkesztve ]

► Ryzen 9 5900X (ARCTIC Liquid Freezer II 420 (V.7) + Artic MX-5) ► EVGA RTX 3080Ti Ultra 12GB GDDR6X ► Samsung 990 1TB Pro Raid 0 ► 2x16GB G.Skill Tri Z Neo DDR-4 32GB/4000 CL16-16-16-34 + ►ASRock X570 Steel Legend / ► 60TB HDD / ► Be quiet Pure Power 12 M 1200W 80+ Gold ► Creative Sound AE-9

(#14340) Yeffy válasza Varázslóó (#14339) üzenetére


Yeffy
veterán

hát csak tudnám miért drága... :U
jó, jogos, de tényleg tetszik a brand, vennék belőle... csak hát ennek is lesz ára -.-"

ja, most nézem, h te németben laksz... jó neked :)

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#14341) T-unit válasza #25954560 (#14335) üzenetére


T-unit
őstag

Egyszer írnál már ON-ba... :D

Amúgy épp mikor elkezdtem gyűjteni energy-ket, úgy 3évvel ezelőtt, na pont a végét csíptem el itthon ennek az idehaza már rég nem forgalmazott darabnak 2009 év végén még lehetett is kapni elvétve, talán még az is lehet ez volt a legelső dobozom pont amit félretettem, nem kizárt. :D Am nekem 100x finomabb is volt mint a mostani fekete, mojito lévén.

DJ : Ismerősön keresztül vettem, aki gondolom meg ebay-ezte. Konkrétan kint olyan hagyománya van távolkeleten a vörös bikának, hogy mai napig patikás köptető üvegben árulják, és mielőtt bárki is mást hinne, ezek 100-150ml-es mini üvegcsék max és természetesen szénsavmentes, ez az eredeti. Olyan mint itthon 2db 60ml-es shot, csak még hatékonyabb is, illetve iható is, jó édes.

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#14342) Yeffy válasza T-unit (#14341) üzenetére


Yeffy
veterán

nem semmi... :K
köszi szépen az infót :R

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#14343) T-unit válasza Varázslóó (#14339) üzenetére


T-unit
őstag

Hát ugye 600-ért most is lehet kapni pesten 1helyen, vidékieknek posta miatt kapásból drágább is, dehát na, max 500-ért minden boltba elterjedve kapásból ezerszer jobb lenne, azt én is visszatérnék asszem a heti 2-3 energy fogyasztáshoz mint anno mikor még nem untam rá monsterre, pláne ha juiced + punched jönne. Szó volt róla már 1-2évvel ezelőtt is idén év elején végre betör hazai piacra is, de gondolom ez a chipsadós halálfelesleg baromság is pont betett neki bőven, meg gondolom akkor ott is most szórakozni kéne azzal kiveszik belőle itthon taurint és ugyanugy arginin mint monsterba, egyáltalán normális árat tudjanak mellé faragni coca-s monster mellett. Ha szerencsénk van, jövő év elején már tényleg ott ülhet polcokon monster mellett, hasonló áron, mert szlovákoknál is tök egy áron megy most is, sőt, több boltba 450Ft/1,5€ rr, míg monster inkább 500/1,7€ ott.

üdv.

(#14344) Lop!N


Lop!N
tag

Naszóval! Akinek kell mindenfélefajta eDrink az legyen szíves legkésőbb Csütörtök estig elküldeni üzenetben hogy miből mennyit szeretne. Legyen szíves mindenki számoljon minden dobozt egy jó nagy plusszal hogy senkit se lepjenek meg a végeredmények. Szóval mindenki az átlag 1,7€/481ft plussz legalább 1€-val számoljon rá mindenki. Hogy semmiképp ne legyen az , hogy "de hát nem erről volt szó , így nincs rá pénzem". Még Csütörtök este visszakap majd mindenki egy nagyjából kalkulált árat. Majd szombaton megyek Freilassingba. Magammal fogom vinni a listát , hogy miből mennyi kell. És amit tudok be is fogok szerezni. Ezután mindenkinek menni fog 1-1 válasz hogy mit sikerült , és esetleg mit nem sikerült beszerezni. Ezek után a konkretizált árakat fogja mindenki megkapni. Aki esetleg postázással szeretné majd megkapni a dobozokat , az T-unit kollegával egyeztessen erről legyen szíves , és a postköltséget vele rendezze le külön. Ezen felül mindenről informálni fogom T-unit-ot hogy tudja ő is mi a dörgés , és mennyi eDrinkre illetve emberre számítson a jövőben.

Remélem így meg fog felelni mindenkinek. A Guetta-s Burn-ön pedig rajta vagyok amint van idő elmegyek megnézem.

(#14345) Yeffy válasza Lop!N (#14344) üzenetére


Yeffy
veterán

mi, van Guettás Burn? :Y
beszarok, tényleg le vagyok maradva... :B

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#14346) DJ. Ru$y válasza Yeffy (#14345) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ausztriában ;)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#14347) Yeffy válasza DJ. Ru$y (#14346) üzenetére


Yeffy
veterán

óó, hogy verjem bele... :W
már elnézést :D
a f_szért nem kapni ilyeneket ebben a **** országban? :(((

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#14348) T-unit válasza Yeffy (#14347) üzenetére


T-unit
őstag

Lehet kapni...csak nem boltban, és nem ártanak a jó kapcsolatok sem. ;]
Osztrákok amugy EU-ban mindig is az energiaitalok élén álltak, épp ők hozták be a nyugati civilizációba az energiaitalt, mint fogalmat anno több mint 20évvel ezelőtt a redbullal. Ezekután min is csodákszol? 2évvel ezelőtt meg 3db matricázott snowboard-os külön dobozos limitált szériás burn-t dobtak ott piacra:

Amúgy épp ezt beszéltük a kint lévő fórumozóval, épp most tud behozni guetta-s burn-t annyira kéne, jól vettem ki max 800-ból meg is van, én is a körül vettem azt a ritkaságot korábban, szóval teljesen korrekt is.

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#14349) albert8


albert8
addikt

Ma érkezett 2 Assault, egy lila punched és egy original is. Mind német. :) Az assault tényleg olyan mint a cola.

Egyébként most, hogy van ez?
Van lila punched és lila juiced is? :F

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#14350) vwpolopg válasza albert8 (#14349) üzenetére


vwpolopg
őstag

amcsiban juiced néven fut az európai punched. De nemsokáig, elvileg mostanság nevezik át azt is punchedra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.