Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#695) DummyBoy válasza Madwe (#694) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Azért ez nem ugyanaz mint a cheatek meg a heroin xD Ezt legálisan megvásárolhatod, míg az előbbieket nem.

A Hori fizetett (nem is keveset gondolom) a hivatalos licensz-ért. A Ximnek pedig gondolom esze ágában sincs, hisz elég csak rádugni egy kontrollert.
Anno amikor bejöttek a nextgen konzolok, emlékszem a kormányos fórumokon kemény téma volt a licenszelés hozzájuk.

Tournamentek, az más tészta, ott réggeben még SCUF kontrollert sem lehetett használni ahogy olvastam. (Akkor még nem volt Elite).

Az hogy ki szerint csalás, az egy dolog, az meg hogy ki tiltja az egy másik.

Facebook csoportban ment a hőzöngés anno, hogy ahivatalos MS EULA szerint ez cheat. Nos, az MS EULA azt mondja hogy nem módosíthatod a HW-t, tehát pl: A SCUF kontroller már cheat, viszont ezek nem módosítanak semmit.

Minden pistike tudja, hogy hivatalosan csalásnak minősül ezen átalakítók használata, viszont szegény Blizzardnak valszeg nem jutott elég pistike, ugyanis ők nyílt levelet írtak anno az MS/Sony duónak, hogy foglaljanak végre hivatalosan is állást az ügyben. Ha tilos, akkor tiltsák, ha meg szabad, akkor tegyék mindenki által egyformán elérhetővé (Overwatch hiszti volt asszem...)

De mivel pl: köztudott, hogy az MS kontrollerekért felelős egységénél használjék és szeretik a XIM-et, és nem is rejtik véka alá, én úgy vagyok vele, hogy inkább pistikét ignorálom.

És természetesen a lelkiismerettel nem lehet vitatkozni xD Csak kicsit finomítani akartam a helyzeten, mert a pistikék nagyon eltúlozták ezt a dolgot idáig.

[ Szerkesztve ]

Life is shor...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.