Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Louis válasza ProEvoFan (#400) üzenetére


Louis
tag

125 dollár a xim4. :) Apex egy egyszerűsített változatnak indult aztán lett belőle az ami. :)

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#402) ProEvoFan válasza Louis (#401) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Akkor elnézést kérek, de nekem úgy rémlett, hogy mire ideért, volt vagy 55k.Persze ebben benne van a vám+posta is.

(#403) Louis válasza ProEvoFan (#402) üzenetére


Louis
tag

Jaja, abban igazad van. De az ára 124.99$. Ehhez képest várom a 100$ alatti összeget.

[ Szerkesztve ]

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#404) Kicsimix


Kicsimix
őstag

No hát akkor egy ilyenem is lesz szerintem. Próba cseresznye..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#405) Louis válasza Kicsimix (#404) üzenetére


Louis
tag

Február a target. :)

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#406) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Nem terveztek valami közös rendelést? Hátha olcsóbb lenne mindenkinek ;]

Bár elvagyok a VX4-el sokat csiszoltak rajta szoftveresen mióta írtam róla de vevő vagyok az új dolgokra szal jöhet : )

Február király lenne. :K

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#407) Louis válasza Kicsimix (#406) üzenetére


Louis
tag

Én benne vagyok. :)

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#408) Kicsimix válasza Louis (#407) üzenetére


Kicsimix
őstag

Adnám én is ha tényleg kulturált ára lenne. :K

Priviben írjatok rám ha esetleg ilyesmi történhetne amikor aktuál lesz .. Hátha nem figyelek itt.. :R

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#409) szricsi_0917


szricsi_0917
tag

Sziasztok
Olyan kérdésem lenne, hogy mindegyik eszköz működik akkor ha is vezeték nélküli billentyű egér párost szeretnék rákötni? A másik kérdés, hogy ezekkel az eszközökkel minden játék kompatibilis?

(#410) tarti19 válasza Louis (#399) üzenetére


tarti19
senior tag

Hozzáteszem, ez is remekül teszi a dolgát s nagyon testreszabható, de mivel Hyper x Alloy fps mechanikus
billentyűzethez nem passzol, ezért mennie kell. :D :D

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#411) Louis válasza szricsi_0917 (#409) üzenetére


Louis
tag

Ami a listában van azzal megy. De simán előfordulhat az is, hogy nincs a listán és működik. Ezt a közösség "teszteli". Ha megy a hardverrel akkor írj a topikba és beteszik a listába.

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#412) szricsi_0917 válasza Louis (#411) üzenetére


szricsi_0917
tag

Köszönöm a választ. A játékok szempontjából is van ami támogatja és van ami nem?
A XIM4-en kivül milyen megoldások jöhetnek még szóba mert ez a kis csoda azért elég drága? :)

(#413) Louis válasza szricsi_0917 (#412) üzenetére


Louis
tag

Elég sok játék támogatja. Az összes fps benne van, de ezen kívül van még nagyon sok. Itt a lista. [link]

Felkerült az új xim apex alkalmazás a store -ba.

itunes
google





''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#414) FR33


FR33
aktív tag

Remélem az apex a gyors egérmozdulatokat jobban kezeli majd mint a xim4 :)

(#415) Louis válasza FR33 (#414) üzenetére


Louis
tag

Ennyit tudni egyelőre.

De szerintem a hirtelen nagy mozgásokkal továbbra sem tud megbirkózni, mert az ilyen jellegű mozgás és sebesség kivitelezhetetlen kontrollerrel.

[ Szerkesztve ]

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#416) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Ma rápörögtem a SWBF2-re a VX4-el : )

[link]
[link]

Nem is tudom kell e az Apex : ) De amúgy de....kíváncsi vagyok.

Ha valaki tolja ezt a game-t szívesen látjuk kis csapatunkban.Toljuk páran : )
:R

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#417) Louis


Louis
tag

xim apex quick start guide. (kezdőknek)

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#418) Kicsimix válasza Louis (#417) üzenetére


Kicsimix
őstag

Mondjuk azt nem értem miért jobb ez a stick+hub--os megoldás.. Rövidebb kábellel.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#419) Louis


Louis
tag

xim apex cod ww2 gameplay. [link]

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#420) eagleberg válasza Louis (#419) üzenetére


eagleberg
tag

Nekem az XIM4-ből csak egyetlen dolog hiányzik ... az auto fire.
Remélem ezt is már fogja tudni az új XIM Apex.
(Pl a Venom X4 az tudja az auto fire-t.)

[ Szerkesztve ]

(#421) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Sziasztok!
Valószínű én is megnézek egy új Xim Apexet ha kapható lesz, mivel úgy döntöttem, hogy PC-ről inkább visszajövök PS4-re. :) Van még esetleg valaki, aki PC-ről jön?
Nekem a Battlefield 1 most a kedvencem, ott meg ahogy néztem a videókat, nagyon jól működik.

(#420) eagleberg Amúgy az autofire az mire szolgál? :U

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#422) eagleberg válasza Hopkins95 (#421) üzenetére


eagleberg
tag

FPS játékokban vannak olyan fegyverek amivel egyszerre csak egyet tudsz lőni.
És a "sorozathoz" nyomogatnod kell a lövés gombot "mint a bolond".
Na ezt váltja ki az autofire. Te csak nyomva tartod a lövést, ő meg úgymond nyomogatja helyetted.
Destiny-ben pl ilyen a scout rifle vagy a sidearm. Na a sidearmot mikor átraktam autofire-re és azzal lőttem PVP-ben, akkor hullottak az emberek rendesen...
És a Venom X4-en ezt használat közben egy gombnyomással ki/be lehet kapcsolni. Mármint hogy kéred-e ezt a funkciót. Továbbá a lövésgyorsaságot is használat közben tudod az egerén növelni vagy csökkenteni.
XIM4-en hasonlót elérni csak az egér programozásával/makrózásával lehet (ha olyan az egered). De az nem túl jó megoldás. Semmit nem tudsz ki/be kapcsolni és állítgatni játék közben.

[ Szerkesztve ]

(#423) Hopkins95 válasza eagleberg (#422) üzenetére


Hopkins95
addikt

Aha, akkor ez olyasmi, mint az M1 Garand garand cfg CoD 2-höz, amivel gyorsabban tudsz lőni.
Ez amúgy nem minősül csalásnak?

Oké, ez nem ad akkora előnyt azért, de ilyen alapon a "no recoil" script sem csalás.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#424) eagleberg válasza Hopkins95 (#423) üzenetére


eagleberg
tag

Az egész XIM4 és társai csalásnak minősülne... Hozzáteszem akivel együtt szoktam játszani 1-1 ben SIMÁN NYER BÁRMELY JÁTÉKBAN MINDEN KÖRÜLMÉNY KÖZÖTT. Még így is hogy én XIM-el játszok ellenben ő sima kontrollerrel. Többször kipróbáltuk. Már nem is állok ki vele 1-1-be mert szétvet az ideg :)
Mindenkinek üzenném hogy nem csak ezen múlik ám hogy ki hogy játszik.

[ Szerkesztve ]

(#425) Hopkins95 válasza eagleberg (#424) üzenetére


Hopkins95
addikt

Okés, de a Hori Tactical Assault Commander Pro fent van hivatalosan a playstation weboldalán, szóval az nem minősülne csalásnak az biztos.

Melyik játékról van szó amúgy?

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#426) Đusty


Đusty
addikt

Ez a XIM apex remélem tényleg jó lesz, túl sok kézzelfogható infot nem találtam róla, hogy ez is csak bluetooth-os lesz-e, mikor jön mennyiért stb. de várjuk :)

(#427) Kicsimix válasza Đusty (#426) üzenetére


Kicsimix
őstag

Addig jó míg bluetooth-os. : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#428) FR33 válasza Hopkins95 (#421) üzenetére


FR33
aktív tag

Én régen nagyon pc-s voltam ( cs lanok, napi gyakorlás )
Jó ideje nem játszok de tavaly gondoltam, hogy na ismét PC....hát a sok csaló a nagyon fiatal közeg rávitt, hogy eladjam.
Jött a ps4, ott viszont nem tudok pontosan-gyorsan rántva lőni a megszokott sensitivitymmel :) Volt xim4-em de nem birta lekövetni a gyorsabb mozgást az egérrel.
Lehet apexet kipróbálom ismét.

(#429) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

Sziasztok!

Nem sokat használtam a XIM4-t. Magát a PS-t sem használom. Mindkettőt eladom valszeg'.
Érdekelne akárkit innen egy kb max 10 órát használt XIM4?

EUNE: iNeeko

(#430) Oroszi Bence válasza thctomi (#213) üzenetére


Oroszi Bence
újonc

érdekelne!!!! a xim4 ha még me van írj rám privátban köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#431) Oroszi Bence válasza WinnerB0Y (#429) üzenetére


Oroszi Bence
újonc

szia engem erdekel a xim4

(#432) sulu1701


sulu1701
aktív tag

Van már valakinek pontosabb információja mikor jelenik meg az xim apex?

Nagyon jó volna ha minél hamarabb :DD

(#433) Pöttön válasza sulu1701 (#432) üzenetére


Pöttön
őstag

Főleg hogy a xim4-ből már készlethiány van szinte mindenhol.... :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#434) sulu1701 válasza Pöttön (#433) üzenetére


sulu1701
aktív tag

Főleg!!!

Remélem azért nagyobb készlettel sikerül indulni az Apexnak, hogy legalább aki akarja az hozzá jusson.

(#435) ProEvoFan válasza sulu1701 (#434) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Meg jó lenne ha hazánkban is lehetne majd kapni. :K

(#436) Louis


Louis
tag

99$ lesz a xim apex. [link]


[ Szerkesztve ]

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#437) mdani0209


mdani0209
újonc

sziasztok :) A mai napon rendeltem egy venom x4et ,sajna kb. 3 het mire hozzajutok. Van itt segitokesz csoporttag aki szukseg eseten segitene majd beallitani a dolgokat ? Sajna en nem vagyok egy nagy technikai zseni:D elore is koszi a valaszokat :)

(#438) tarti19 válasza Louis (#436) üzenetére


tarti19
senior tag

Hmm nagyon adja ez az ár. :P :D
Remélem Angliába is sokat küldenek.^^

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#439) Đusty válasza Louis (#436) üzenetére


Đusty
addikt

Ez meglepően jó ár, várós. Azt hiszem hamarabb megveszem mint magát a PS-t :)

(#440) Hopkins95 válasza Louis (#436) üzenetére


Hopkins95
addikt

:C Már nagyon jöhetne, pont most szereztem be a Battlefield 1-et konzolra, azért megkívánja az egér + billentyűzetet. Leginkább azért próbáltam ki gyorsan ma kontrollerrel, hogy mennyire droppolja a framet. Nekem eddig rendben van azt mondom, igaz csak egy pályán próbáltam. Csak azt sajnálom, hogy nem tudom áthozni a rankomat PC-ről, megint a nulláról kell kezdeni! :O

Ha beválik a cucc, akkor szerintem túladok a desktop PC-men!

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#441) sulu1701 válasza Hopkins95 (#440) üzenetére


sulu1701
aktív tag

Hasonló helyzetben vagyok én is, de nekem már csak az X - van :)

Nem voltam nagy pro PC-n sem, de a kontrollerel a lelkesedésem hamar tovaszáll :DDD

(#442) FR33


FR33
aktív tag

Srácok ha az uj xim fasza lesz, akkor én is bepróbálkozok a bf1-el :) én cs-ben toltam elég komolyan és lehetetlen konzolon kontrollerrel lőni. :)

(#443) janoka17


janoka17
csendes tag

Sziasztok .

Kérdés ez az új Xim apex vagy Hori tac pro .

Azért érdekelne mert régen sokat játszottam fps-el pc , de már jóideje nincs időm fejlesztgetni .
Sógi mondta vegyek ps4 . Lám csodát nagyon tetszik , semmi karbantartás bekapcs game és kikapcs semmi hülyeség . Fifa nfs gt4 meg egyebek egész jól megy joyal(előtte sosem volt kezemben semmilyen)
De az fps az kész halál nekem , ezért szeretnék egy alternatívát.

Köszi a segítséget előre is

[ Szerkesztve ]

Ami elkelt azt a hirdetest torlom , szoval ha van regebbi hirdetesem az is megvan , csak nem uppoltam :)

(#444) Pöttön válasza janoka17 (#443) üzenetére


Pöttön
őstag

Várd meg a ximet. Az messze jobb (legalábbis a 4) minden más alternatívánál.
Itt egy teszt videó, amin szerintem látszik, hogy a Hori finom egérmozgatásnál nagyon pontatlan, szóval értelmetlen beruházás lenne (szerintem).

Itt van még egy orosz teszt, ahol a XIM4-et, CrossHair-t, és a CronusMax-ot hasonlítják össze.
És ebben is jól látszik, hogy a xim a legfinomabb, pontosabb.

Itt pedig a pc-vel hasonlítják össze a Xim4-et, és a Hori-t.

Nekem anno volt Crosshair-em is, és 2 Xim4-em is.
És én is, a saját tapasztalataimra hagyatkozva annyit tudok mondani, hogy a xim a jobb.
Viszont a Crosshairrel is el lehet játszadozni, ha nem vagy maximalista. :K

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#445) janoka17 válasza Pöttön (#444) üzenetére


janoka17
csendes tag

Köszönöm a véleményed , addig megvárom :)

Ami elkelt azt a hirdetest torlom , szoval ha van regebbi hirdetesem az is megvan , csak nem uppoltam :)

(#446) Chrys_


Chrys_
addikt

Én is az új XIM-re várok, és beszerzek valami FPS-t X1X-re. Addig max. Project C.A.R.S. 2-t tolom a kontrollerrel :)
Ha ez annyira beválik, akkor jöhetnének jó real-time stratégiai játékok is konzolra. Létezik már amúgy ilyesmi?

(#447) Pöttön válasza Chrys_ (#446) üzenetére


Pöttön
őstag

Hát az erősen hiány cikk.
Utoljára x360-on toltam a Red Alert 3-at és eléggé kiábrándító volt az irányítása. :N

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#448) geri0095


geri0095
csendes tag

Sziasztok!

PS4-hez keresek egeret, mivel a kontrollerrel nagyon béna vagyok. Az lenne a legfőbb szempont, hogy egér mellett billentyűzetet, és "félkontrollert" is lehessen csatlakoztatni, mert különböző fajtájú játékokban mást használok.

Ahogy néztem ebben a kategóriában, talán a Venom X4 a legmegfelelőbb számomra, hiszen az adapter mellé adnak egeret és wandot is. Online nem fogok játszani nincs is PS Plusom, vagyis nem az a lényeg számomra, hogy a legjobb legyek az online játékba, csupán, hogy élvezhetően végig tudjam vinni az offline játékokat.

Szerintetek jó választás lenne a Venom X4? Azért nem gondolkoztam a XIM4-ben, mert jelenleg jóval drágább, annyit nem játszok, hogy ki tudjam használni, ráadásul pluszban kell hozzá venni egeret is.

Esetleg arról van info, hogy, ha jövőre, vagy 2020-ban megjelenik a PS5 akkor azzal is lehet majd használni, vagy a PS4-gyel együtt megy a technológia a "lecsóba"?

Köszönöm előre is a válaszokat!

(#449) geri0095


geri0095
csendes tag

Továbbá előző kérdésem óta látom, hogy jön a XIM Apex, szerintetek érdemes megvárni? PS3-ról maradt Move navigation kontrollerem, az jó lehet hozzá?

Illetve szerintetek ténylegesen lehet majd 99$-ért vásárolni, vagy majd a forgalmazók rápakolnak, és ez is lesz postástól, vámostól, 60 ezer forint?

Köszi!

(#450) ***ANDRÁS*** válasza janoka17 (#443) üzenetére


***ANDRÁS***
aktív tag

Nekem Hori tac pro-m van, használok pár hónapja. Főleg Horizon alatt használom, kényelmes, könnyű vele a harc és célzás, de pc szintet nem éri el. Előtte volt hori commander 4-em, ennél a pro sokkal jobb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.