Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) eagleberg


eagleberg
tag

Itt vannak a beállítások:

Egér:
Az egér legyen 800 dpi-n
Az egér legyen 1000Hz polling rate-en

Játékban lévõ beállítások:
A játékok setting menüjében a mozgás beállításoknál a sebességét mindig mindenhol maximumra kell állítani.
Ez játékfüggő de általában 1-2 csúszkát kell maximumra tolni.
XIM weboldalán játékonként is megtalálható hogy mit kell állítani.

XIM beállítások.
Egy új profilnál ezeket kell átállítani. Azek mind az egér mozgását meghatározó módosítások.
A többi egérre vonatkozó beállítás maradhat mind alapértéken.
Persze az Action gombokat azt állítsd át ahogy neked kényelmes.

Az XIM-en global settingsben a Response Rate legyen 1000Hz
Az XIM-en Aim sensitivity 500 (max. érték)
Syncronize: Off
Smoothing: 20

Ballistics Curve:
Ezzel állítsd majd az egér érzékenységét. Tehát nem a sensitivity-t kell állítani. Az marad mindig 500-on.
Ezt játékonként eltérő módon és még az egyéni igényekkel korrigálva kell állítanod.
Általános szabályként elmondható hogy ha 30 FPS-es a játék akkor az X tengelyen húzd 30-ra, az Y tengelyt pedig maximumra.
ha pedig 60 FPS-es a játék akkor az X tengelyen húzd 60-ra, az Y tengelyt pedig maximumra.
Az y tengelyt mindig maximumra kell tolni.
De ezek az értékek egyénileg változhatnak. Ha neked lassabb vagy gyorsabb egérmozgás kell akkor itt az X tengely értékével játszva szabályozd.

Természetesen az Aim Down Sight-nál minden a fentiek szerint állíts be
Csak itt a Ballistics Curve X tengelye lehet pl több (lassúl a mozgás), attól függően ahogyan szeretnéd lassítani a célzásnál a mozgást.

Azért más ez a fajta beállítás, mert itt a Sensitivity 500, a Syncronize: Off és a Smooting 20.
Ezeket nagyon nem szokták így együtt használni.
Ez merőben más egér mozgásleképezést jelent így de most ez nem szeretném elmagyarázni.
A lényeg hogy ennyi a trükk. Próbáld ki.

Ezeket nem saját magam találtam ki hanem valahol máshol olvastam régebben.
Kerestem a forrást de nem találtam meg.
Csak XIM Apex-nál tudod megcsinálni XIM4-nél nem, mert csak itt van Smoothing és Syncronize beállítás.

Mellékelek két képet, az egyik a 30-as a másik a 60-as érték Ballistics Curve érték.
És mellékelek 1-1 képet (Hip/Aim Down Sight) a többi beállításról is.

30 fps game:
https://ibb.co/m4gHPk1

60 fps game:
https://ibb.co/PhtPkSs

Hip:
https://ibb.co/w4X0RKt

Aim:
https://ibb.co/gD0H9jw

[ Szerkesztve ]

(#752) zohan echte válasza eagleberg (#751) üzenetére


zohan echte
tag

Az én beállításom számomra jobb, a te beállításoddal szaggat egy kicsit a syncronize off miatt. Sok videót néztem meg és olvastam utána. A lényeg a sensitivity max 100 lehet és max 4500dpi.
Amúgy az én beállításom is hasonló.
Dpi: 4500
Polling rate: 1000hz
Syncronize: default
Smoothing: 20

(#753) tarti19 válasza eagleberg (#751) üzenetére


tarti19
senior tag

Erre a leírásra én is rákukkantok, mert nálam 12K dpi-n fut minden s van néhány játék, Titan, Apex, Fortnite ahol nagyon nem jön át az irányítás. Ugyan nem élvezhetetlen, de egy Cod, Bf mellett nem igazán érzem a felhőtlen élményt. , pedig szinte csak alap beállítás s sensi van húzva. Illetve mindig 1000Hz s egy Logi 502 proteus core.

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#754) Def26


Def26
félisten

elég sok mindent be tudok állítani, de a call of duty sorozat valahogy nem igazi. Milyen dpi -vel és milyen ballistic -el használjátok?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#755) Akhilles01 válasza Def26 (#754) üzenetére


Akhilles01
junior tag

Ps4 pro tulajok. A teljesítményfokozó mód, jár fps-csökkenéssel?

(#756) mcwolf79 válasza Akhilles01 (#755) üzenetére


mcwolf79
veterán

Talán ha a PS4 topic-ban kérdezed hamarabb káosz választ.
Amúgy némely régebbi játéknál okozhat anomáliákat.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#757) zohan echte válasza eagleberg (#730) üzenetére


zohan echte
tag

Szia.

Na bevált a Xim Apex+Cronusmax Plus?

(#758) eagleberg válasza zohan echte (#757) üzenetére


eagleberg
tag

Nem volt időm ... még ki se bontottam :) Azt se tudom mi van a dobozban:)

(#759) vepe


vepe
senior tag

Sziasztok,

Remélem most már jó helyen kérdezem:

PS4-hez szeretnék valami megoldást, hogy bill+egérrel lehessen játszani.

Két gyárilag ajánlott lehetőséget találtam (utána olvasgatás alapján).

Az egyik a Hori Tactical Assault Commander Pro, a másik Hori Tactical Assault Commander 4.

Van ezek között valami különbség, vagy csak az ergonómiai kialakítás?, illetve melyiket érdemesebb megvenni?

Esetleg más technikai megoldás létezik?, ami biztosan jól is működik.

Ti tapasztaltabbak vagytok ezen a téren.

Köszönöm előre a válaszokat.

(#760) zohan echte válasza vepe (#759) üzenetére


zohan echte
tag

Ha vissza olvastál volna a hozzászólások között akkor szerintem tudnád, hogy melyik az ajánlott. Xim Apex a helyes válasz, jó nagyon és legalább nem olcsó. :D Ha nem akarsz rá sokat költeni, szerintem a Cronusmax plus v2 is jó megoldás lehet. Nekem ezek voltak, vannak és ezekről tudom azt mondani, hogy ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#761) vepe válasza zohan echte (#760) üzenetére


vepe
senior tag

Azért kérdezek rá, mert ezekből a kütyükből napi szinte dobnak piacra (persze pici túlzással :) ).

Xim Apex ez támogatja a ps4 pro-t és xbox one-t is? A Cronusmax plus úgy látom támagotja.

Akkor azt mondod ezek közül érdemesebb választani?, az áruk viszont érdekes az egyik a másiknak majd a duplája.

Közben megtaláltam elméletileg pro-hoz is jó.

[ Szerkesztve ]

(#762) kiserik válasza vepe (#759) üzenetére


kiserik
senior tag

Én a FragFx Piranhát választottam. Nekem fontos volt, hogy legális eszköz legyen (ugye a FragFX és a Hori rendelkezik PS licensszel). Nem ""csalni"" akartam a játékokban, de 37 évesen már egyszerűen nem tudtam megszokni a kontrollert a ""lövöldözős"" játékokban. Összehasonlítási alapom nincs, csak a PC-s tapasztalatok. Késés az irányításban nincs, de pontatlanabb az egér, mint PC-n, ami szerintem jól is van így. Ennek köszönhetően abszolút nem érzem csalásnak.

(#763) zohan echte válasza vepe (#761) üzenetére


zohan echte
tag

Olvass vissza egy jó pár hozzászólást, köztük az enyémet is, írtam mind a kettőről. Nézz róluk videót és egyebet, ha utána is van kérdésed tedd fel. Szerintem biztos válaszol rá valaki. Az is igaz ez a topic eléggé behalt.

(#764) vepe válasza kiserik (#762) üzenetére


vepe
senior tag

kb én is így vagyok vele. PC-n szeretek főleg játszani -én sem 20 éves vagyok már-, és ez főleg a-miatt van, mert a kontrollert nem nekem találták ki. Online nem is játszom (max WOT PC-n), offline meg ez nem csalás, hisz magam szórakoztatására használnám, ha már ennyi pénzt kiad érte az ember élvezze már kénye kedve szerint.
1-2 játék a kontrollerrel is ok, de pl, ami most kijött ps4-re, nagyon tetszik de képtelen lennék élvezhetően játszani vele. Ilyenek miatt keresek egy elfogadható megoldást. Ez a Xim Apex elég jónak tűnik.

Igen zohan echte eléggé be van halva a topic.

[ Szerkesztve ]

(#765) B@bL3ve5


B@bL3ve5
aktív tag

Sziasztok

Lehet mar valaki kerdezte, de en nem talaltam ra valaszt. Ha bill es egeret akarok a PS4en hasznalni akkor kozbe mennie kell a PCnek is? Nem a programozasra gondolok hanem a jatekra.
Koszi előre is

(#766) zohan echte válasza B@bL3ve5 (#765) üzenetére


zohan echte
tag

Ximekhez nem kell pc, cronusmax plushoz pl kell. A többi kütyüről nincs tapasztalatom.

(#767) B@bL3ve5 válasza zohan echte (#766) üzenetére


B@bL3ve5
aktív tag

Koszi. Tegnap megrendeltem egy cronusmaxot....lehet jobb lett volma a XIM....evvan :D

(#768) zohan echte válasza B@bL3ve5 (#767) üzenetére


zohan echte
tag

Addig míg nem érkezik meg a kütyüd, igen aktívan tanulmányozd hogyan is kell majd használni, beüzemelni. ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#769) B@bL3ve5 válasza zohan echte (#768) üzenetére


B@bL3ve5
aktív tag

Azzal nem lesz gond. Ez az egy dolog kerulte el a figyelmem. Am mar minden le van toltve hozza, csomo videot neztem es leirast

(#770) Gebriel


Gebriel
veterán

Nos egy pár sor a Hori Tactical Assault Commander PRO-ról (TAC PRO) PS4.

Magát az eszközt applikáción keresztül lehet beállítani, érdemes a fw frissítéssel kezdeni, mert abba javítottak a mozgáson(egér).
Vannak mentett beállítások különböző játékokhoz, Apex, Cod, PUBG, Fortnite stb, ezek szubjektíven lehetnek jók a usernek.
Több profilt lehet elmenteni.

Az alapirányítás az egérrel véleményem szerint jó, az új fw-el és egy-két óra állítgatással(Aki gyakorlottabb annak biztos gyorsabban megy a konfigurálás.) az egér úgy mozgott, ahogy én szerettem volna, én semmilyen késést vagy elmozdulást nem tapasztaltam.
Viszont scope használatánál már nem tudtam, úgy beállítani az egeret, hogy úgy mozogjon ahogy én irányítom, ott olyan elmozdulások voltak, hogy csak pislogtam. Az Apex beállítással is.
Nekem már annak a beállításhoz nem volt türelmem.

Én 14 éve játszottam utoljára egér+bill-el, nekem nagyon szokatlan volt újra bill-el irányítani, kb mikor valaki kontrollerrel szeretne megtanulni pc után.

A Hori jó alternatíva lehet, olyan embernek akinek sehogy nem áll kézre a joy, vagy nehezen megy az átállás rá, vagy egyszerűen nincs türelme a kontrollerhez.

(#771) r6s


r6s
lelkes újonc

Latom van par csalo itt :) a beszamolok helyett inkabb statot kuldjetek, mondjuk r6s ugy legalabb latnam a noobok mit ertek el csalassal, koszi.

(#772) Gebriel válasza r6s (#771) üzenetére


Gebriel
veterán

:F

[ Szerkesztve ]

(#773) ProEvoFan válasza Gebriel (#772) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Itt arra gondolt, hogy egeret használnak kontrolleresek ellen... Örök téma ez, ne is foglalkozz vele. Azt sokan elfelejtik, hogy a Hori Tac Pro hivatalos Sony által támogatott periféria...szóval engedélyezte a használatát annak, aki nem sajnál rá 40000 forintot.

(#774) Madwe válasza r6s (#771) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem sokat számít: pl én r6ozni haverommal szoktam - én világ életemben pcsként nőttem fel, cs:go, cs 1.6 stb. Ő konzolon. Kontrollerrel használhatatlan vagyok kompetitív, így beszereztem egy ximet: sokat javultam magamhoz képest, már majdnem olyan jó vagyok mint egérrel. Haverom viszont még mindig jobb nálam kontrollerrel - pont r6 jó példa rá, ahol az h ki aimel hamarabb sokat nem ér, sokkal fontosabb h eleve hol van az a célkereszt, amikor meglátod a másikat, hogy pozicionálsz, stb.

(#775) r6s válasza ProEvoFan (#773) üzenetére


r6s
lelkes újonc

Ez jo vicc, akkor a hori nem csalas, de a xim igen? Szerintem gondold at. Menj jatszani pecere kontrollerrel utana mutasd milyen statot alkottal. A stat beszedes a beszamolo semmit nem er. Sok a noob itt ennyi

(#776) Def26 válasza r6s (#775) üzenetére


Def26
félisten

mérgelődjél csak, hisz mást úgy sem tudsz amikor felugrásos fordulatrúgásból leérkezve kapod a headshotot!!!44!!! :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#777) kiserik válasza r6s (#775) üzenetére


kiserik
senior tag

Pedig így van. Míg az egyik egy legális kiegészítő, egyfajta kontroller, addig a másik egy emulátor, ami átveri a rendszert. Míg az egyik kicsit pontatlan, kicsit fapados, addig a másik tökéletes bill+egér irányítást ad. Az egyik nem csalás, ahogy egy profi kontroller sem az, addig a másik egyértelműen csalás.

(#778) ProEvoFan válasza r6s (#775) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Sony adta hozzá a hivatalos liszencet.Ne nekem háborogj. :D

(#779) r6s válasza Def26 (#776) üzenetére


r6s
lelkes újonc

Ki mergelodik? Aki nem tud kontrollerrel az egerrel sem tud jatszani. Egyebkent megnevettetsz.

#777 Hori nem csalas? A vegeredmeny a lenyeg, eger es bill vagy a hori nem igy mukodik?

#778 A szuklatokoru nagyon pes player... ja csak a hori es a sony letezik illetve a pes. :)

[ Szerkesztve ]

(#780) Gebriel válasza r6s (#779) üzenetére


Gebriel
veterán

Azért mert neked nem tetszik attól még ez hivatalos periféria, mint ahogy leírták a többiek. :U
Ez miatt nem csalás, nem vagy tisztába a szó jelentésével.
Azzal, hogy ide jössz és csalónak nevezed az embereket egyértelműen flamelsz.
Olvasd el a fórum alapelveit egyszer, másrészt meg ha nem tetszik a dolog ne gyere ebbe a topicba.

[ Szerkesztve ]

(#781) r6s válasza Gebriel (#780) üzenetére


r6s
lelkes újonc

A xim is hivatalos? Meg hirtelen mindenki horit hasznal? Kicsit gondolkodni kene.

[ Szerkesztve ]

(#782) Gebriel válasza r6s (#781) üzenetére


Gebriel
veterán

Direkt csinálod?
Hori-rol írtál az előző hszedben, és arra ment a válsz. :U
Ááá de mindegy is.. galamb a sakktablán.

(#783) r6s válasza Gebriel (#782) üzenetére


r6s
lelkes újonc

Nem ez a lenyeg snake, de sebaj. A xim csalas a hori nem, koszi igy mar vilagos. :) Amugy a hori elonyt, de csak nyugtasd magad, hogy hivatalos... Nezd vissza a hozzaszolasokat ugye bedobtam a temat es a peses srac egybol hori igy meg ugy, mintha ez only hori topik lenne. Ne rohogtess mar

[ Szerkesztve ]

(#784) zohan echte válasza r6s (#783) üzenetére


zohan echte
tag

Igen előnyt jelent minden ilyen kütyü, ez vitathatatlan. Az egyik még hivatalos is. ÉS? Ki a f@szt érdekel, vegyél te is magadnak Ximet, profi egeret, mechanikus billentyűt. Ja, hogy nincs még erre egy PS-nek az ára? Ezért ne minket hibáztass és okoskodj itt, mindenkinek adva van a lehetőség, te is élj vele.

(#785) zohan echte válasza r6s (#771) üzenetére


zohan echte
tag

Tessék.
PS4 BF1-be az egyik fegyverrel világ szinten a top 2. vagyok. Mindig BF1, BFV multiba elsők közt vagyok. Hidd el tudni kell használni itt is az egeret nem csak úgy lődözni a világba. PC-n BF3-ba is ilyen eredményes voltam. Vannak szar egeresek is, ezt is fogad el. :D

(#786) Gebriel válasza r6s (#783) üzenetére


Gebriel
veterán

Én pont azt írtam, hogy a Hori szerintem nem nyújt semmilyen előnyt, hanem alternatíva annak aki PC-ről jön.
Teljesen mindegy hogy nem only Hori topic, akkor sem kell flamelni. Ha nem tetszik a
téma ne olvasd ezt a topicot ennyire egyszerű.
Beböfögöd ide az, hogy csalók, majd csak ezek után tájékozódás, hogy melyik csalás és melyik nem?
Ne röhögtess már :U

(#787) r6s válasza Gebriel (#786) üzenetére


r6s
lelkes újonc

Akkor a xim miert csalas? Megmagyarazod hogy a hori nem csalas, mert neked az van. :) Azt meg tudtam hogy hivatalos, de kit erdekel? (a sony hivatalosan tamogatja a csalokat pont) Szetkaptak a buksitokat aztan vettetek ilyen szerkentyut, hogy majd most. Ja amugy mindenki pecerol jott es nem azert vesz horit, hogy elonyt szerezzen. Ne rohogtess mar.

#784 Nekem nem kell csalnom hogy ervenyesuljek r6 diamond az a minimum (DS4). A gepem 5X annyiba kerult, mint a konzolod, sajna csalasra nem futotta. :D te 2. jo vicc csak a letszamot novelitek, kozben elhiszitek, hogy jok vagytok.

[ Szerkesztve ]

(#788) kiserik válasza r6s (#787) üzenetére


kiserik
senior tag

Van itt baj, nem is kicsi.
A Xim, Chronus NEM engedélyezett emulátorok, amik tökéletes, tűpontos, gyors mozgást tesz lehetővé (jó beállítások esetén), ami ténylegesen előny szerzésre jó, így szerintem is csalásnak minősül.
A Hori, vagy a FragFx egy hivatalos, legális, engedélyezett kiegészítő, egy kontroller típus, amit bárki, bármilyen bütykölés nélkül használhat bármilyen játékhoz. Ezen eszközök nem pontosak, nem gyorsak, és még általában van egy kis delay is náluk. Aki csalni akar, az nem is ezeket az eszközöket használja, mert nem lehet velük pontosabban, gyorsabban játszani, mint kontrollerrel. Ez azoknak segít, akik nem tudnak átszokni egér után.

(#789) Madwe válasza r6s (#787) üzenetére


Madwe
nagyúr

Elég szomorú egy életed lehet ha ilyeneken járatod magad, de egészségedre…

(#790) r6s válasza kiserik (#788) üzenetére


r6s
lelkes újonc

te igazi szakerto vagy.

#789 Ezen jot rohogtem. Annak van "szomoru" elete aki csal, hogy a jatekban nagynak erezze magat ha mar az eletben nem jott ossze. te meg az r6 :) arra a hozzaszolasra direkt nem reagaltam.

[ Szerkesztve ]

(#791) Gebriel válasza r6s (#787) üzenetére


Gebriel
veterán

Neked szöveg értelmezési gondjaid vannak. Nem kicsit.
És nem nekem nincs Hori-m, kontrollerel játszom.
"a sony hivatalosan tamogatja a csalokat pont"
Vannak bajok úgy látom :D
Majd a Te megítélésed többet ér mint a Sonyé, ahaaa, mesélj még. :DDD
És nem, nem mindenki PC-ről jött. Ja és képzeld a föld nem lapos. ;)

[ Szerkesztve ]

(#792) Madwe válasza r6s (#790) üzenetére


Madwe
nagyúr

Bocs, de én kikapcsolódásra használom az r6ot ritkán, amikor van időm játszani. Ez havi pár óra. S ezt nekem kényelmes módon akarom megtenni. Ahogy az is tök természetes hogy a 6 évvel fiatalabb haver aki heti 20-30h öl bele kontrollerrel lealáz - furcsa s lenne ha nem így lenne. Egy xim nem tétel pénzben. Nem akarok pro lenni, voptam én is fiatal, nem ma volt. Te meg frusztráltságodban itt fröcsögsz.

(#793) Don Atosz válasza r6s (#790) üzenetére


Don Atosz
tag

Én is tervezem hogy veszek egy Horit. Akkor neked ez is probléma? Se Pc-n se konzolon nem multizom, de pl GTA-ba nekem nem igazán megy a célzás kontrollerrel. Lehet azért mert 25 évig egérrel és billentyűzettel játszottam? Nem értem miért fáj neked hogy valaki ilyen eszközt használ.

(#794) r6s válasza Gebriel (#791) üzenetére


r6s
lelkes újonc

#770 es hozzászólás. Tan belattad hogy nem lettel jobb es eladtad? :)

#792 A te eseted is engem igazol, lenyegtelen mennyit jatszik valaki, aki noob kontrollerrel az egerrel is az.
Kenyelmesen persze meg szanalmasan...

#793 Nem faj, inkabb orulok mert itt mindenki noob barmivel is jatszik.

[ Szerkesztve ]

(#795) Madwe válasza r6s (#794) üzenetére


Madwe
nagyúr

Most akkor ez csalás ami annyira felbőszít téged h itt koptasd a billt, vagy lényegtelen, mert aki noob az noob marad, s akkor végképp minek koptatod itt a billt? Bár remélem kontrollerrel kommentelsz ide a ps4 böngészőjén keresztül, úgy lenne autentikus! :D

Pont azt mondom, hogy főleg r6 esetében, nem a legmagasabb szintig nem számít hogy egér vagy kontrollerr, mert sokkal több jön abból, hogy mennyire ismered a mapot, mennyi callout történik, hol tartod a célkeresztet, honnan mész, mivel, milyen csapatban stb.

Ettől függetlenül a maga béna szintjén igenis sokat számít, hogy kontrollerrel kell játszani amit nem tud rendesen kezelni mert nem ölt bele xezer órát, vagy egérrel, amit normálisan tud kezelni az ember. engedtessék már meg nekem pl, hogy a félkocka haverommal, aki 1 hét alatt többet tol bele a játékba mint én megjelenése óta összesen, ha játszani akarok, akkor legalább valami kis közöm legyen az ő szintjéhez... Kontrollerrel egy céltábla vagyok, egérrel legalább normális a kdm.

Nem fogok ezerórákat beletolni egy játékba azért, hogy kontrollerrel is élvezhessem, nekem elég az a havi pár óra kikapcs.

De szerinted akkor nyilván csalás egy force feedbackes kormánnyal gt-zni is, ugye? ahogy joystickkal repőlű szimulátorozni is? vagy pl egy orbweaverrel mobázni? Ahogy pl teljesen felháborító, ha valaki nem 60hzen játszik, hanem 120 ne adj isten 144hzen!!! pláne ha gsync freesynces monitoron! undorító!!! ráadásul miaz eleve h nem 30 vagy 60fpsen fut a gépén hanem 144+-al??? fúúj

tudod ezek olyan dolgok, amik ha nem napi 10+ órákat tolsz bele éveken át, akkor nem nyomnak sokat a latba. Azon a szinten már valóban lényegi különbség pár miliszek is. De ott ár jobb esetben ezért pénzt kapsz, rosszabb esetben meg csak nincs életed :D

[ Szerkesztve ]

(#796) r6s válasza Madwe (#795) üzenetére


r6s
lelkes újonc

Valaki pro lesz es valaki noob marad mint te. :) Mibol gondolod hogy jobban menne, ha tobbet jatszanal? Nincs tehetseged, jatszottal kontrollerrel one shotoltak a burad es gondoltad jobb lesz, de azert annyira nem lett jobb.
te meg az r6 :) sokan elfelejtik a map ismeret stb mellett hogy itt olni kell es ha nem olsz akkor lose es bizony az aim nagyon sokat szamit mivel fps jatekrol beszelunk.
Itt eger billrol van szo, nem tudom milyen kormanyrol beszelsz... :U
Szoval egerrel jobb a k/d aranyod, te nagyon ugyes vagy. Orulok amikor a hozzad hasonlokat one shotolom, mert nekem van tehetsegem veletek ellentetben, te egerrel 20 ev mulva sem jatszanal ugy mint egy pro kontrollerrel na ez az amit nem vehetsz meg.

[ Szerkesztve ]

(#797) Gebriel válasza r6s (#794) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem egészen, egyszerűen csak kíváncsi voltam a működésére, többször előjön a téma az egér+bill konzolhoz és mivel a Hori hivatalos így kíváncsi voltam mit tud. Nem eladattam, hanem éltem a 14 napos online elállással.

(#798) Gebriel válasza r6s (#796) üzenetére


Gebriel
veterán

Személyeskedéseddel amit itt művelsz nem lesz hosszútávú életed ezen a fórumon, előbb utóbb az egyik moderátor pihenőpályára küld. ;)
Ez a epénisze méregetős dolog meg nagyon gyerekes, hány éves vagy 16?

[ Szerkesztve ]

(#799) Madwe válasza r6s (#796) üzenetére


Madwe
nagyúr

Erdekes egy gyerek vagy... 14-18 eves korom kozott cs 1.6ban kieltem effele igenyeimet, amikor te meg meg se szulettel kb a mentalitasod alapjan :)

de ha epenisz meregetesrol beszelunk, akkor te mennyit keresel? Mert valszeg en legalabb 5x annyit... milyen feleseged van? Mekkora hazban elsz? Ja h anyu pincejeben jatszol es meg not se lattal? Ja h te inkabb egy jatekban keresed a boldogulasod mert az elet nem megy, de fristralt vagy mert a jatek se megy?
na kb ilyen pronyo a stilusod, vegyem fel en is? Minek? (Lehet ezert jon a ban ide is, hat ez van :) )

[ Szerkesztve ]

(#800) r6s válasza Gebriel (#798) üzenetére


r6s
lelkes újonc

Ha rajtam mulna mennel feketelistara... kiprobaltal egy termeket es visszakuldted, mert 14 nap dicsekedj is ezzel. Tudod mennyi munkat generaltal ezzel a cegnek? Hany eves vagy 16?
A tobbit csak siman forditom amit irtal, szoval vettetek kiegeszitot mert tehetsegtelenek vagytok viszont en ezt nem igenylem mert van tehetsegem. Ez nem arcoskodas ez teny. A te szavadnak aztan van sulya, hany ceggel b@sztal ki, hogy visszakuldted a csomagot? (persze te alapbol ugy rendelsz hogy csak kiprobalod)

#799 Mar a cs 1.3 al jatszottam :) Ugy nezem edesanyad nem tanitott meg arra, hogy penzert nem vehetsz meg mindent. :U A masik szerintem pont neked van olyan eleted amit irtal mivel te vettel egeret, ha mar az eleted olyan amilyen a jatekban legalabb legyel valaki. Sajnos igy jartal, te vagy a kivalasztott senki.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.